האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

מספר תוכנית בגפ"ן 38372

<-- לחץ כאן לתפריט

קיסריה  ליגה מקומית
שבת, 09 פברואר, 2013
הכנה לאליפות ישראל
זינוקים עד 11:00
שעת גג 13:00
מסלולים
מסלולמרחק 
קצר 3.9 ק'מ
בינוני 5 ק'מ
ארוך 6.4 ק'מ
 ניווט בכיף
הרשמה מראש 20 שח (לחברי איגוד)
40 שח (לחצוניים)
הרשמה מוקדמת עד08/02/2013 00:00 [ההרשמה המוקדמת הסתיימה]
הרשמה במקום חברים - 30 ש"ח תושבי קיסריה ועובדי פארק קיסריה - 30 ש"ח אורחים - 40 ש"ח

ארגון

מועדון מארגן השרון
תכנון מסלולים אודי דפני
בקרת מסלולים דניאל גריף ודני סוקה
ניהול ארוע אהוד דפני
פרטי התקשרות אודי 052-4733330

מפה

שם המפה חוף קיסריה [ת] press image to enlarge
סוג שטח חולות
קנ"מ 1:7500
תאריך מיפוי 2010

מידע נוסף ודרכי הגעה

הוראות הגעה הכינוס וזינוק עממי בחוף האקוודוקט קיסריה. מכביש 2 ירידה לכיוון קיסריה במחלף קיסריה-אור עקיבא. בכיכר ימינה לשדרות רוטשילד ופנייה ראשונה שמאלה לכיוון החוף. חנייה קרובה לזינוק.
מידע נוסףנייווט הכנה ליום הראשון של אליפות ישראל הפתוחה. השטח דומה באופיו לשטח האליפות ולמי שיצליח בקיסריה מובטחת הצלחה גם באליפות ישראל.
השטח במיטבו, ירוק, נקי ומזמין. הזינוק התחרותי בפאתי שמורת החרובים בצד המזרחי של היישוב (כ 1200 מהכינוס). המסלולים התחרותיים מרובי תחנות ומשלבים ניווט עדין וגס בפזל של דיונות, כתמי צמחייה ועצי חרוב עתיקים. בהמשך חציית היישוב וסיום בלופ בין עתיקות ליד הים.
יהיו קטעי ריצה ביישוב. יש לרוץ על מדרכות ולהזהר בחציית כבישים. חציית שדרות רוטשילד (הרחוב הראשי של היישוב) במעבר חצייה מוגדר ובזהירות! בהמשך יש חצייה של כביש האקוודוקט - שוב פעם, זהירות!!
המפה בק.מ. 1:10,000 כוללת איזורים חדשים שלא נווטו בעבר (לפחות בשנים האחרונות). התחנות אינן אלקטרוניות (כולם מנווטים עם כרטיסי קרטון). תהייה מפת חימום מהכינוס לזינוק.

המסלול העממי באורך כ 3,700 עם אופציה לקיצור, עובר דרך כמה מאתרי העתיקות המרכזיים של קיסריה, מכסה שטחים פתוחים סביב היישוב ועובר דרכו, כולל טעימה משמורת החרובים ותצפית מרהיבה על חוף האקוודוקט. המסלול עובר ליד מוזיאון ראלי (כניסה חינם, 10:30 - 15:00) וניתן לבקר במוזיאון במהלך או אחרי הניווט (אופציה לביקור חפוז והתרשמות מהארכיטקטורה הספרדית המרשימה - סיבוב בחצר הפנימית של הבניין הדרומי, תצפית ממרפסת הפסלים במפלס העליון של הבניין הצפוני). המסלול לא מתאים לעגלות.

כמובן, ניתן ומומלץ לבקר בגן הלאומי קיסריה אחרי הניווט.
 
הזינו כתובת מוצא לקבלת הנחיות הגעה   יעד ברירת מחדל הינו הכינוס, ניתן לבחר סמן אחר כיעד

--- טרם נטענה מפה ---