האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
13/05/2017הר יונהמחזור 12 ליגה ארצית - מרחק קצר
11/03/2017יעדמחזור 11 ליגה ארצית - לזכר תמיר מסד
25/02/2017בן שמן מזרחמחזור 10 ליגה ארצית - אליפות ישראל יום 2
24/02/2017תרוםמחזור 9 ליגה ארצית - אליפות ישראל יום 1
11/02/2017יער שגבמחזור 8 ליגה ארצית - ט"ו בשבט
21/01/2017רמת יוחנןמחזור 7 ליגה ארצית
31/12/2016בית ענבהמחזור 6 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 2
30/12/2016יער שוהםמחזור 5 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 1
10/12/2016גלבוע מערבמחזור 4 ליגה ארצית לזכר מאיר הר ציון
19/11/2016יער בלפורמחזור 3 ליגה ארצית
18/11/2016גיניגרמחזור 2 ליגה ארצית - ספרינט
29/10/2016יער בן שמןמחזור 1 ליגה ארצית - לזכר אראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
08/04/2017יער המלאכיםמח' 5 - א. ישראל לזכר גל גיטמול יום 2
07/04/2017בן שמן מערבמח' 4 - א. ישראל לזכר גל גיטמול יום 1
11/11/2016כרם מהר"לליגת ניווט רכוב - מחזור 3
24/10/2016יער באריליגת ניווט רכוב - מחזור 2
17/09/2016דרך בורמהליגת ניווט רכוב - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
20/05/2017 קיסריה לזכר שמואל שמש
06/05/2017 גן עצמאות - ירושלים ניווט ספרינט
28/04/2017 יובלים ניווט בסגנון ספרינט
21/04/2017 בתרונות רוחמה לזכר משביצקי אלכס
17/04/2017 יער שוהם ניווט חג שני של פסח - בין מצה למופלטה
14/04/2017 בית קשת לזכר יגאל אלון
01/04/2017 רמת הנדיב ניווט רגלי
24/03/2017 כפר תבור - ספרינט לזכר איציק דגן
18/03/2017 פארק קנדה תחרות ליגה מקומית
17/03/2017 הזורע לזכר ארז הרפז
04/03/2017 מכמורת אליפות האביב - לזכר לוי עובדיה
03/03/2017 נחשונים צפון  
18/02/2017 יער אליקים סימולציה - א.ישראל
17/02/2017 נווה שלום ניווט הכנה לאליפות ישראל
04/02/2017 פארק נחל חדרה  
03/02/2017 מאגרי מנשה ליגה מקומית
28/01/2017 יער בן שמן ניווט 124 תחנות - מסלול ארוך/בינוני
07/01/2017 יער ציפורי ניווט קלאסי בשטח מגוון
06/01/2017 צור יצחק התחרות הראשונה של 2017
24/12/2016 כבשני הסיד של מנשה תחרות חצי המנשה
23/12/2016 קברי המכבים כולל ליגת אסא
17/12/2016 תל עזקה אליפות הנוער
03/12/2016 מצודת יואב לזכר חללי מלחמת העצמאות
02/12/2016 בית חנניה  
12/11/2016 תל חדיד אליפות המרחק הקצר
11/11/2016 כרם מהר"ל  
04/11/2016 יער חורשים  
24/10/2016 יער בארי ניווט רגלי
08/10/2016 שמשית ספרינט על מפה חדשה ואימון ביער
07/10/2016 עין צור  
24/09/2016 אילניה - יער בית קשת ניווט יער בית קשת צפון - בגליל התחתון
23/09/2016 בקעת הנזירים ניווט לזכר צביקה סחראי - ליגה מקומית
16/09/2016 כוכב יאיר ניווט בשישי אחה"צ, כולל בריכה!
10/09/2016 ביריה מערב ניווט פתיחת העונה
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםנקודות

מסלול: ארוך

 4094 יסעור ניצן יזרעאל00:45:221100
 3128 אבנר אסף גליל00:46:01299
 4844 נוסבוים נדב השרון00:50:53389
 5511 כחל עמר יזרעאל00:52:55486
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:53:27585
 4214 כהנא אלון השרון00:53:48684
 5058 יסעור רתם יזרעאל00:55:00782
 5705 זורע אלון אס"א ת"א00:55:02882
 5753 צור אמיר עמק חפר00:56:06981
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:59:391076
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל01:00:131175
 5899 זמיר סלע לב השרון-מנשה01:00:491275
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין01:05:481369
 2970 אלוני דודי השרון01:06:101469
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:09:271565
 5346 ברקוביץ אלון טכניון כרמל01:11:011664
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה01:11:571763
 5716 וינשל יואב אס"א ת"א01:13:171862
 5790 מנור נועם אס"א ת"א01:13:171962
 3989 שמע נתי חבל מודיעין01:13:412062
 440 סגל דוידי לב השרון-מנשה01:15:202160
 5723 שפר שחר אס"א ת"א01:15:342260
 1797 ביאר אביחי יזרעאל01:15:432360
 5759 ארצי ירון יזרעאל01:15:502460
 5565 שביב רן חבל מודיעין01:16:052560
 2901 חי יוסי טכניון כרמל01:17:00260
 4211 כהנא איתן השרון01:19:552757
 4975 חכים ינאי יזרעאל01:21:402856
 3874 יעקבי מתן אס"א ת"א01:22:032955
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:22:053055
 5722 שדמי ים יזרעאל01:22:333155
 4126 ארד דור גליל01:22:36320
 4379 ישורון יאיר יזרעאל01:22:543355
 4330 בולוטני מיכאל גליל01:22:573455
 4058 יאיר אור אסא טכניון חיפה01:26:133553
 2206 פלדמן שלו יזרעאל01:26:353652
 3728 ברקאי סתיו לב השרון-מנשה01:27:223752
 1114 לבבי שי טכניון כרמל01:29:043851
 1214 אלעד חגי אס"א ת"א01:35:143948
 5458 הולנדר גדעון אס"א ת"א01:36:084047
 2555 עופר טל יזרעאל01:42:16410
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה01:44:234243
 6064 יפה מור השרון01:46:454342
 46 אלון יהודה השרון01:48:464442
 3039 הימן רפי השרון02:48:214527
 3853 שחר ליעד לב השרון-מנשהDISQ46 
 549 וינר תומר טכניון כרמלDISQ47 
 3204 נאון רועי עמק חפרDISQ48 
 5997 עברי מתן יזרעאלDISQ49 
   בן-זאב אורי  DISQ500
 5888 אפרת אלון לב השרון-מנשהDISQ51 
   גרין שניר  DISQ520

מסלול: בינוני

 5229 קרן שקד יזרעאל00:42:0710
 5740 עין-דר מתן לב השרון-מנשה00:48:15287
 1084 אבנר עוזי גליל00:50:02384
 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה00:52:10481
 5960 יוגב מעין לב השרון-מנשה00:53:33579
 5706 זורע טל אס"א ת"א00:54:12678
 5149 ברויאר מוקי טכניון כרמל00:57:04774
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:00:06870
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין01:00:56969
 5116 קלקשטיין ניר השרון01:01:041069
 3640 נוימן נעה לב השרון-מנשה01:01:301168
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין01:01:581268
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:02:301367
 4798 מינצר דליה יזרעאל01:03:371466
 1072 וידר יואב טכניון כרמל01:03:511566
 4412 להבי עמית טכניון כרמל01:03:55160
 2421 אימבר רז יזרעאל01:04:051766
 4797 מינצר צפריר יזרעאל01:04:121866
   לוין מיכאל  01:05:30190
 4243 ארד ארז יזרעאל01:06:172064
 5336 יבסייב אדר יזרעאל01:07:022163
 522 ריינהרץ יניב גליל01:07:072263
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:08:502361
 4653 כהן דני אס"א ת"א01:09:20240
 6268 סיטבון ירון לב השרון-מנשה01:10:242560
 4921 יבסייב אריה יזרעאל01:10:342660
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:11:142759
 4010 שפר יהודה טכניון כרמל01:12:14280
 5768 ולק ערן חבל מודיעין01:12:33290
 6051 גורין דודי טכניון כרמל01:13:253057
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:14:093157
 3845 בר-יהודה יונתן לב השרון-מנשה01:19:333253
 5906 סלומון נעם עמק חפר01:20:453352
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:20:563452
 3051 שקד יוסי גליל01:21:223552
 4394 מצגר קובי אס"א ת"א01:22:443651
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:24:343750
 4267 חזן גדעון יזרעאל01:28:32380
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:29:163947
 146 ארידור יריב טכניון כרמל01:34:114045
 6078 ישראלי עומר אס"א ת"א01:41:014142
 3358 פלוט אשר גליל01:52:114238
 2961 שגיא שחר אס"א ת"אDISQ43 
 5612 מישאל עמית לב השרון-מנשהDISQ440
 5160 שחף יסמין עמק חפרDISQ45 
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשהDISQ46 
 3876 אפרת ירון לב השרון-מנשהDISQ47 
   לוין חגי  DISQ480
   לוין הלל  DISQ490
   Dzenitis Juris  DISQ500

מסלול: קצר

 673 ורבין עודד אס"א ת"א00:28:091100
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:37:38275
 5885 ירדן גלעד עמק חפר00:40:51369
 5224 פדוסין ולדימיר אס"א ת"א00:41:26468
 883 כספי שי השרון00:41:38568
 6257 ויסר אחיהו טכניון כרמל00:41:39668
 3191 אביטל עפר גליל00:42:41766
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:43:05865
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:44:10964
 5232 קלקשטיין נדב השרון00:44:441063
 4642 גרנות נדב טכניון כרמל00:50:10110
   בן-דוד עופר  00:51:05120
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:51:301355
 5827 שקד אורית גליל00:51:351455
 1995 אשר שמואל גליל00:53:461552
 4164 אלוש דוד חבל מודיעין00:55:361651
 2212 לוין עודד עמק חפר00:56:341750
 5076 שחר ענת יזרעאל00:56:381850
 4165 אלוש רות חבל מודיעין00:57:051949
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר00:59:042048
 3404 יופה קטרינה גליל00:59:162147
 2489 רביד משה אס"א ת"א01:01:432246
 315 לוץ דוד ראשון לציון01:01:532345
 2490 רביד דליה אס"א ת"א01:02:162445
 4410 ליפמן יעל השרון01:04:262544
 3376 גנדלמן אייל השרון01:08:272641
 6235 אוסטרובסקי אנה חבל מודיעין01:13:242738
 3279 הימן יונה השרון01:13:332838
 3935 חנטקוב מריה השרון01:13:442938
 5971 ברקוביץ עמירן טכניון כרמל01:13:543038
 603 מינסקי מנחם השרון01:15:503137
 4203 אשל חגי השרון01:16:333237
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל01:18:273336
 4828 ליבר דן השרון01:27:173432
 5171 יסעור ענבר יזרעאל01:27:313532
 4849 רינות יואל השרון01:32:46360
 5934 ריינהרץ אורית גליל01:33:003730
 5791 שינדלר זיו טכניון כרמל01:34:223830
   אדן דייב  01:35:39390
 4321 רביד יואב אס"א ת"א01:37:194029
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:42:434127
   קרן אורי  02:15:57420
 618 חפץ אסף לב השרון-מנשהDISQ430
 6018 מצפון אמיר לב השרון-מנשהDISQ44 
   ישראלי רן  DISQ450

מסלול: קצרצר

 6214 אליאס מעין אס"א ת"א00:34:071100
 6246 שמוקלר מתן אס"א ת"א00:35:41296
 6040 שורץ יהל יזרעאל00:47:00373
 6183 צופה אופק טכניון כרמל00:53:50463
 9010 ISOA 922  00:54:0250
 6077 זמורקה-לאנקה רוסטי אס"א ת"א00:54:11663
 6223 גרוסמן אלון אס"א ת"א00:56:19761
 6015 מרמורשטיין גל אס"א ת"א01:15:53845
 9011 לוין אלישע  01:29:3390
 9012 לוין צביה  01:30:03100
 3363 מצפון גיורא לב השרון-מנשהDISQ11 
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשהDISQ12 
 9013 דיין נועם  DISQ130