האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
11/02/2017יער שגבמחזור 8 ליגה ארצית - ט"ו בשבט
21/01/2017רמת יוחנןמחזור 7 ליגה ארצית
31/12/2016בית ענבהמחזור 6 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 2
30/12/2016יער שוהםמחזור 5 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 1
10/12/2016גלבוע מערבמחזור 4 ליגה ארצית לזכר מאיר הר ציון
19/11/2016יער בלפורמחזור 3 ליגה ארצית
18/11/2016גיניגרמחזור 2 ליגה ארצית - ספרינט
29/10/2016יער בן שמןמחזור 1 ליגה ארצית - לזכר אראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
11/11/2016כרם מהר"לליגת ניווט רכוב - מחזור 3
24/10/2016יער באריליגת ניווט רכוב - מחזור 2
17/09/2016דרך בורמהליגת ניווט רכוב - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
18/02/2017 יער אליקים סימולציה - א.ישראל
17/02/2017 נווה שלום ניווט הכנה לאליפות ישראל
04/02/2017 פארק נחל חדרה  
03/02/2017 מאגרי מנשה ליגה מקומית
28/01/2017 יער בן שמן ניווט 124 תחנות - מסלול ארוך/בינוני
07/01/2017 יער ציפורי ניווט קלאסי בשטח מגוון
06/01/2017 צור יצחק התחרות הראשונה של 2017
24/12/2016 כבשני הסיד של מנשה תחרות חצי המנשה
23/12/2016 קברי המכבים כולל ליגת אסא
17/12/2016 תל עזקה אליפות הנוער
03/12/2016 מצודת יואב לזכר חללי מלחמת העצמאות
02/12/2016 בית חנניה  
12/11/2016 תל חדיד אליפות המרחק הקצר
11/11/2016 כרם מהר"ל  
04/11/2016 יער חורשים  
24/10/2016 יער בארי ניווט רגלי
08/10/2016 שמשית ספרינט על מפה חדשה ואימון ביער
07/10/2016 עין צור  
24/09/2016 אילניה - יער בית קשת ניווט יער בית קשת צפון - בגליל התחתון
23/09/2016 בקעת הנזירים ניווט לזכר צביקה סחראי - ליגה מקומית
16/09/2016 כוכב יאיר ניווט בשישי אחה"צ, כולל בריכה!
10/09/2016 ביריה מערב ניווט פתיחת העונה
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםנקודות

מסלול: ארוך

 3576 סבו-בר גיא עמק חפר00:39:021100
 4094 יסעור ניצן יזרעאל00:47:02283
 3128 אבנר אסף גליל00:48:11381
 3309 סגל זף אס"א ת"א00:52:43474
 3560 יעקובי ארם השרון00:56:06570
 1651 רביד נועם אס"א ת"א00:57:01668
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:58:01767
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל00:59:12866
 1342 נוימן זיו לב השרון01:06:44958
 4214 כהנא אלון השרון01:07:211058
 1007 הלחמי ליאור חבל מודיעין01:08:051157
 4493 גנוסר נדב חבל מודיעין01:11:09120
 5080 שטיין יואב ראשון לציון01:14:421352
 4260 מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה01:18:361450
 4850 שפי יוחאי אס"א ת"א01:19:291549
 5998 מעוז חנן אסא טכניון חיפה01:21:181648
 5170 שרון דניאל ראשון לציון01:23:33170
 4000 רז-רוטשילד דניאל השרון01:24:211846
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:24:381946
 1751 צפורי דרור לב השרון01:24:512046
 4213 כהנא עמית השרון01:28:232144
 6061 לוי נוימן גד טכניון כרמל01:32:44220
 3549 גלזר אילן אס"א ת"א01:38:312340
 3453 וולשטיין דן לב השרון01:40:372439
 3859 נתנאל איל חבל מודיעין01:44:572537
 10002 וינטר לאון  01:48:54260
 6093 Trangbaek Klaus לב השרון01:49:362736
 1214 אלעד חגי אס"א ת"א01:59:532833
 5977 כהן ניר לב השרון02:04:382931
 10003 סקלי גרי  02:11:49300
 6237 טל אדר אסא ירושלים02:15:503129
 2604 שפי שאול השרון02:25:493227
   אלוני דודי  DISQ 0
 3511 זיו קרן טכניון כרמלDISQ  
 3204 נאון רועי עמק חפרDISQ  
 4093 יסעור ניר יזרעאלDISQ  
 6122 ליבשיץ אנטון יזרעאלDISQ  
 5487 צפרי אליהו חבל מודיעיןDISQ  
 6064 יפה מור השרוןDISQ  

מסלול: בינוני

 5511 כחל עמר יזרעאל00:39:221100
 5705 זורע אלון אס"א ת"א00:40:26297
 5058 יסעור רתם יזרעאל00:40:41397
 3728 ברקאי סתיו לב השרון00:44:02489
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין00:44:33588
 5777 יוגב רותם לב השרון00:44:57688
 5997 עברי מתן יזרעאל00:46:32785
 5899 זמיר סלע לב השרון00:47:37883
 5740 עין דר מתן לב השרון00:49:06980
 5706 זורע טל אס"א ת"א00:50:511077
 5701 קצפ רוי אס"א ת"א00:52:291175
 5412 בן דור יואב אסא ירושלים00:53:201274
 3797 רגב שקד חבל מודיעין00:53:321374
 5348 שחורי דניאל חבל מודיעין00:53:351473
 1084 אבנר עוזי גליל00:53:451573
 4844 נוסבוים נדב השרון00:53:481673
 3209 גרינברג גיל אס"א ת"א00:54:341772
 3403 יופה פבל גליל00:54:481872
 4603 אבידן אליק חבל מודיעין00:56:111970
 1918 לויצקי פבל אס"א ת"א00:56:562069
 3015 פרצונוק דמיטרי עמק חפר00:58:052168
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:58:412267
 5723 שפר שחר אס"א ת"א00:59:472366
 3989 שמע נתי חבל מודיעין00:59:502466
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין00:59:572566
 471 ויינר עמית חבל מודיעין01:00:022666
 3404 יופה קטרינה גליל01:00:452765
 6078 ישראלי עומר אס"א ת"א01:00:582865
 1413 מינסקי אבי השרון01:01:272964
 5349 שחורי איתי חבל מודיעין01:02:343063
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:03:493162
 4487 רגב יערה חבל מודיעין01:07:433258
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון01:09:143357
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין01:10:463456
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:11:073555
 5604 פלדמן ברק חבל מודיעין01:11:403655
 12000 אש יהלי  01:12:15370
 4243 ארד ארז יזרעאל01:12:183854
 4006 איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:12:193954
 2817 אנטין אולגה חבל מודיעין01:12:26400
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:13:544153
 820 רגב שמואל חבל מודיעין01:14:154253
 3640 נוימן נעה לב השרון01:15:154352
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:17:074451
 7 דודלזק צביקה לב השרון01:18:504550
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:21:434648
 6080 בר הלוי יובל חבל מודיעין01:22:16470
 4409 ליפמן רמי השרון01:27:004845
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:28:364944
 4027 פארן דני ראשון לציון01:31:275043
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:31:585143
 115 קוצר אנדרה לב השרון01:33:015242
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין01:36:055341
 1446 אש נחמן השרון01:36:54540
 3336 תלם איתיאל חבל מודיעין01:37:065541
 1116 לוי יוסי חבל מודיעין01:43:455638
 3741 יעקבי אלישע השרון01:48:135736
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:49:165836
 6100 ליאור איל חבל מודיעין02:00:175933
 4460 רנון זאב השרון02:02:526032
 4459 רנון תמי השרון02:03:166132
 6233 גסטר עדן חבל מודיעין02:05:466231
 4653 כהן דני אס"א ת"אDISQ 0
 4791 בראון יונתן חבל מודיעיןDISQ  
 5185 ברזק עילם יזרעאלDISQ  
 16000 פייפר תומר  DISQ 0
 3138 בר קוסטיה השרוןDISQ  

מסלול: קצר

 5232 קלקשטיין נדב השרון00:41:471100
 6257 ויסר אחיהו טכניון כרמל00:43:26296
 4907 כץ יונתן אס"א ת"א00:45:10393
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:46:17490
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:49:35584
 5061 סמרין זאנה גליל00:51:50681
 5335 נוסבוים עמרי השרון00:51:53781
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין00:53:07879
 4196 סגל יעל אס"א ת"א00:57:49972
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:58:071072
 3191 אביטל עפר גליל00:58:201172
 4904 סרגה אורן חבל מודיעין00:58:241272
 1995 אשר שמואל גליל00:58:291371
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:58:291471
 6115 הלר דניאל אס"א ת"א00:59:591570
 5688 מינסקי עדי השרון01:00:111669
 514 גרין וורן השרון01:00:571769
 21212 ולק מתן  01:01:17180
 5625 צפורי אבנר לב השרון01:01:311968
 3059 זזינסקי אנריקו לב השרון01:02:582066
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין01:03:202166
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון01:03:272266
 5915 שמעיה יער חבל מודיעין01:05:532363
 4410 ליפמן יעל השרון01:05:572463
 5411 יסעור גל יזרעאל01:06:102563
 6010 כורמיאן ירדן אס"א ת"א01:13:032657
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:13:442757
 13001 ניב נדב  01:14:19280
 3376 גנדלמן אייל השרון01:14:212956
 4321 רביד יואב אס"א ת"א01:14:463056
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:16:463154
 3935 חנטקוב מריה השרון01:17:103254
 4009 איגנטוב אירה חבל מודיעין01:18:063353
 4828 ליבר דן השרון01:18:243453
 4842 נוסבוים שרון השרון01:18:563553
 2599 פרידמן אלכס אס"א ת"א01:19:023653
 2490 רביד דליה אס"א ת"א01:26:023749
 274 משלי ליסה חבל מודיעין01:37:233843
 5027 רגב יעל חבל מודיעין01:41:523941
 603 מינסקי מנחם השרון01:44:254040
 3279 הימן יונה השרון01:46:084139
 6126 פיאדה עדי אס"א ת"א01:47:254239
 6214 אליאס מעין אס"א ת"א02:02:344334
 571 קוצר עמוס לב השרון02:15:344431
 5914 גבע בתשבע חבל מודיעין02:16:044531
 3846 אינגלס ורדה חבל מודיעיןDISQ  
 6121 בן-שלום דוד חבל מודיעיןDISQ  
 18000 אורון אודי  DISQ 0

מסלול: קצרצר

 6223 גרוסמן אלון אס"א ת"א00:17:001100
 6188 ריף הגר אס"א ת"א00:18:35291
 11000 פלגי מעיין  00:21:5030
 10010 עגור הלוי איילה  00:22:1540
 6207 גולדשטיין יואב אס"א ת"א00:22:55574
 6157 פולק נעם אס"א ת"א00:23:00674
 10007 כספי גיל  00:23:4670
 6208 שטדלר מיכל אס"א ת"א00:23:55871
 6077 זמורקה-לאנקה רוסטי אס"א ת"א00:24:04971
 10005 כספי ליהיא  00:24:46100
 10006 בר-און בן  00:26:28110
 6246 שמוקלר מתן אס"א ת"א00:28:401259
 6003 זילברברג תמר חבל מודיעין00:31:271354
 6084 כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:31:27130
 11001 וקס עמיר ענבר  00:33:05150
 10004 אבנרי שיר  00:40:00160
 10008 ברזילי אראל  00:40:00160
 17001 שחורי יעל  00:42:00180
 4861 מנור אליה חבל מודיעין00:42:001840
 6273 כוכבא תומר חבל מודיעין00:42:402040
 11 גנצרסקי עמי חבל מודיעין00:42:402040
 13000 דבוז'ק רון  00:44:00220
 10001 בן אליעזר שירה  00:46:30230
 17000 שמוקלר נגה  00:50:50240
 10000 בר-און עלמה  01:28:50250