האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
11/02/2017יער שגבמחזור 8 ליגה ארצית - ט"ו בשבט
21/01/2017רמת יוחנןמחזור 7 ליגה ארצית
31/12/2016בית ענבהמחזור 6 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 2
30/12/2016יער שוהםמחזור 5 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 1
10/12/2016גלבוע מערבמחזור 4 ליגה ארצית לזכר מאיר הר ציון
19/11/2016יער בלפורמחזור 3 ליגה ארצית
18/11/2016גיניגרמחזור 2 ליגה ארצית - ספרינט
29/10/2016יער בן שמןמחזור 1 ליגה ארצית - לזכר אראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
11/11/2016כרם מהר"לליגת ניווט רכוב - מחזור 3
24/10/2016יער באריליגת ניווט רכוב - מחזור 2
17/09/2016דרך בורמהליגת ניווט רכוב - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
18/02/2017 יער אליקים סימולציה - א.ישראל
17/02/2017 נווה שלום ניווט הכנה לאליפות ישראל
04/02/2017 פארק נחל חדרה  
03/02/2017 מאגרי מנשה ליגה מקומית
28/01/2017 יער בן שמן ניווט 124 תחנות - מסלול ארוך/בינוני
07/01/2017 יער ציפורי ניווט קלאסי בשטח מגוון
06/01/2017 צור יצחק התחרות הראשונה של 2017
24/12/2016 כבשני הסיד של מנשה תחרות חצי המנשה
23/12/2016 קברי המכבים כולל ליגת אסא
17/12/2016 תל עזקה אליפות הנוער
03/12/2016 מצודת יואב לזכר חללי מלחמת העצמאות
02/12/2016 בית חנניה  
12/11/2016 תל חדיד אליפות המרחק הקצר
11/11/2016 כרם מהר"ל  
04/11/2016 יער חורשים  
24/10/2016 יער בארי ניווט רגלי
08/10/2016 שמשית ספרינט על מפה חדשה ואימון ביער
07/10/2016 עין צור  
24/09/2016 אילניה - יער בית קשת ניווט יער בית קשת צפון - בגליל התחתון
23/09/2016 בקעת הנזירים ניווט לזכר צביקה סחראי - ליגה מקומית
16/09/2016 כוכב יאיר ניווט בשישי אחה"צ, כולל בריכה!
10/09/2016 ביריה מערב ניווט פתיחת העונה
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםנקודות

מסלול: ארוך

 3128 אבנר אסף גליל00:59:1110
 5753 צור אמיר עמק חפר01:02:0020
 4214 כהנא אלון השרון01:07:0230
 3728 ברקאי סתיו לב השרון01:10:1740
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין01:10:4550
 4848 דבש אורי יזרעאל01:11:5760
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל01:14:2270
 4397 רונן איל טכניון כרמל01:16:1580
 5716 וינשל יואב אס"א ת"א01:17:3990
 2970 אלוני דודי השרון01:20:23100
 4126 ארד דור גליל01:21:40110
 3204 נאון רועי עמק חפר01:22:46120
 4886 יגאל ויינר יזרעאל01:23:07130
 3501 דביר שכטר חבל מודיעין01:24:05140
 5790 מנור נועם אס"א ת"א01:24:08150
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:26:01160
 5700 שימרון רומי טכניון כרמל01:27:04170
 4647 לסמן אורן טכניון כרמל01:27:19180
 4330 בולוטני מיכאל גליל01:28:44190
 5458 הולנדר גדעון אס"א ת"א01:28:56200
 4983 דבש רן יזרעאל01:36:46210
 1007 הלחמי ליאור חבל מודיעין01:38:50220
   תומר בכר  01:39:15230
 6173 גסטר עמרי אס"א ת"א01:41:03240
 46 אלון יהודה השרון01:42:36250
 5706 זורע טל אס"א ת"א01:44:25260
 3138 בר קוסטיה השרון01:48:47270
 3957 דויד סמואלס עמק חפר02:13:09280
 4211 כהנא איתן השרון02:17:41290
   Jubelis Andres  DISQ 0
 4850 שפי יוחאי אס"א ת"אDISQ 0
 3576 סבו-בר גיא עמק חפרDISQ 0
 2146 עמית חדד לב השרוןDISQ 0

מסלול: בינוני

 5058 יסעור רתם יזרעאל00:34:4910
 5346 ברקוביץ אלון טכניון כרמל00:35:1520
 5705 זורע אלון אס"א ת"א00:37:0030
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:38:0440
 4844 נוסבוים נדב השרון00:38:2050
 5777 יוגב רותם לב השרון00:40:5660
 5927 שוח עומר עמק חפר00:41:3670
 3853 שחר ליעד לב השרון00:42:1980
 5997 עברי מתן יזרעאל00:42:5090
 6019 מצפון פלג לב השרון00:43:17100
 5723 שפר שחר אס"א ת"א00:43:40110
 5740 מתן עין דר לב השרון00:44:10120
 5904 אוזן דרור עמק חפר00:44:23130
 2703 גפן גוש טכניון כרמל00:44:26140
 5961 יוגב רביב לב השרון00:46:25150
 5960 יוגב מעין לב השרון00:46:43160
 5020 שי סט יזרעאל00:47:11170
 3139 שטרית נדב בן יזרעאל00:47:11170
 6004 חורש גל יזרעאל00:47:24190
 5899 זמיר סלע לב השרון00:49:20200
 1751 צפורי דרור לב השרון00:49:31210
 3952 פרחויקי ארי גליל00:49:38220
 1169 שכטר גיל חבל מודיעין00:50:12230
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל00:50:29240
 4797 מינצר צפריר יזרעאל00:50:42250
 1413 מינסקי אבי השרון00:51:08260
 4626 זמר אלוני השרון00:51:09270
 5415 שאולוב אריאל יזרעאל00:51:14280
 3989 שמע נתי חבל מודיעין00:51:23290
 5336 יבסייב אדר יזרעאל00:51:45300
 5601 אנטון לבד אס"א ת"א00:51:57310
 6078 ישראלי עומר אס"א ת"א00:52:24320
 6096 מרימס יואב עמק חפר00:52:31330
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל00:52:37340
 6245 ליבוביץ גיל חבל מודיעין00:52:47350
 5389 מתן צוקר אס"א ת"א00:53:07360
 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין00:53:16370
 5736 הולנדר חן אס"א ת"א00:53:52380
 5977 כהן ניר לב השרון00:54:47390
 3567 גרדי עומר עמק חפר00:54:47390
 3472 איילי הילה גליל00:55:27410
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין00:55:31420
 5218 בר אורן אסא טכניון חיפה00:55:57430
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון00:56:00440
 1072 וידר יואב טכניון כרמל00:56:01450
 6379 רועי שריג  00:56:03460
 4243 ארד ארז יזרעאל00:56:12470
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין00:56:18480
 1214 אלעד חגי אס"א ת"א00:56:19490
 3388 פישמן סרחיו טכניון כרמל00:56:40500
 2701 פרישפלס ג'ים גליל00:57:25510
 3337 קליימן מיכאל השרון00:57:32520
 4444 נועם ריף2 גליל00:57:34530
 4017 רן שמאי גליל00:57:48540
 6106 שקד איתמר טכניון כרמל00:57:59550
 6178 טייכמן צוף טכניון כרמל00:59:08560
   תום צבר  00:59:09570
 3198 כהן שלומי גליל00:59:11580
 4779 לוז יואב לב השרון00:59:22590
 2240 נהרי צחר לב השרון00:59:48600
 4841 נוסבוים יצחק השרון00:59:52610
 6074 רובין רז טכניון כרמל01:00:58620
 3376 גנדלמן אייל השרון01:01:45630
 4921 יבסייב אריה יזרעאל01:01:46640
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:02:10650
 6 שור אריק לב השרון01:02:40660
   בן שלו  01:04:03670
   נבו זהב  01:04:06680
 5851 ששון מתן בן חבל מודיעין01:04:09690
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:04:29700
   זאב אורי בן  01:04:57710
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:05:06720
 5175 עבודי נועה חבל מודיעין01:05:22730
 6189 שוורץ ניב ראשון לציון01:05:54740
 5906 סלומון נעם עמק חפר01:07:52750
 5625 צפורי אבנר לב השרון01:08:31760
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין01:10:37770
 3358 פלוט אשר גליל01:10:52780
   חמוטל שלום  01:12:52790
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר01:12:52790
 1116 לוי יוסי חבל מודיעין01:16:43810
 2489 רביד משה אס"א ת"א01:18:19820
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין01:18:40830
 7 דודלזק צביקה לב השרון01:27:07840
 115 קוצר אנדרה לב השרון01:27:48850
 3692 דפני אהוד השרון01:28:44860
 3734 מאירי נעם חבל מודיעין01:30:41870
   מיכל אראל  01:52:44880
   תומר ברקו  02:19:13890
 5770 כהן-מונבז איתן טכניון כרמלDISQ 0
 4010 שפר יהודה טכניון כרמלDISQ 0
 3390 פישמן עידן טכניון כרמלDISQ 0

מסלול: קצר

 5231 קלקשטיין בר השרון00:25:3710
 6090 שיק עמית אס"א ת"א00:27:3320
 6018 מצפון אמיר לב השרון00:28:0730
 5335 נוסבוים עמרי השרון00:28:0940
 5224 פדוסין ולדימיר אס"א ת"א00:29:0750
 3191 אביטל עפר גליל00:30:3060
 3130 ברג דוד טכניון כרמל00:31:0370
   עפרי שינדלר  00:31:2080
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל00:31:4090
 4774 פיין נרי יזרעאל00:31:42100
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין00:31:51110
 5688 מינסקי עדי השרון00:31:53120
   יוגב סיון  00:32:21130
   דוד רועי בן  00:33:18140
 6260 יוגב מתן עמק חפר00:34:09150
 3404 יופה קטרינה גליל00:34:26160
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:34:30170
   בנדרסקי תומר  00:34:57180
 6874 אור פז  00:35:26190
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין00:35:33200
 6062 בר-אהרוני הלל טכניון כרמל00:35:37210
 4842 נוסבוים שרון השרון00:35:54220
 3363 מצפון גיורא לב השרון00:35:58230
   יובל המברג  00:36:31240
 5976 רוזה ים אס"א ת"א00:36:33250
 6214 אליאס מעין אס"א ת"א00:37:16260
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:37:17270
 1995 אשר שמואל גליל00:37:31280
 3336 איתיאל תלם חבל מודיעין00:37:40290
 5993 יואב להבי טכניון כרמל00:37:40290
   דרורי נתן  00:37:52310
 3709 לוינקרון זהבה גליל00:39:23320
 6170 לוי מעיין טכניון כרמל00:39:57330
 5145 מירב איתי חבל מודיעין00:39:59340
   אילן פלטין  00:40:37350
 146 ארידור יריב טכניון כרמל00:40:52360
 5981 ימין עדי אס"א ת"א00:41:06370
 2490 רביד דליה אס"א ת"א00:41:49380
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין00:42:38390
 315 לוץ דוד ראשון לציון00:42:51400
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל00:43:14410
 4203 אשל חגי השרון00:43:16420
 273 משלי יובל חבל מודיעין00:43:52430
 6235 אוסטרובסקי אנה חבל מודיעין00:44:11440
   גדסי ספי  00:44:25450
 6072 יוגב דפנה לב השרון00:44:27460
 4164 אלוש דוד חבל מודיעין00:44:39470
 274 משלי ליסה חבל מודיעין00:44:54480
 4120 פלוטקין רון אס"א ת"א00:45:07490
   מיכל ישראלי  00:45:12500
 6009 עודד לוין אס"א ת"א00:45:20510
 6050 טייטר יאנה אס"א ת"א00:45:48520
 2530 כרמין עמיר עמק חפר00:45:50530
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין00:46:58540
   שחר מזרחי  00:47:01550
 3469 איילי גלעד גליל00:47:19560
   זיינפלד עופר  00:48:42570
 3935 חנטקוב מריה השרון00:49:17580
 6554 יובל שביט  00:49:55590
   ירון ברנד  00:49:57600
 2717 אבוגני שמואל גליל00:50:13610
 4818 הלחמי קרן חבל מודיעין00:51:33620
   עומר אברמוב  00:53:22630
   גל און פלג  00:56:29640
 4654 רותם קמר עמק חפר00:57:59650
 1465 מורג בועז עמק חפר00:58:33660
 603 מינסקי מנחם השרון00:58:49670
 6256 טייטר מקסים אס"א ת"א00:58:58680
 5066 רן רות גליל01:00:10690
 5426 ליל שינדלר טכניון כרמל01:02:39700
   גל ריבלין  01:05:13710
 3095 אור אורי גליל01:06:34720
 4705 שכטר רותם חבל מודיעין01:08:21730
   ירון ברנד  01:11:06740
 5199 שמואלי נורית יזרעאל01:11:23750
 6162 דגן יהל אס"א ת"א01:12:40760
   איתי דקל  01:15:52770
 6120 חן דוד עמק חפר01:15:52770
 2035 ברטל גדעון יזרעאל01:17:31790
 3907 רוני צידון טכניון כרמל01:19:50800
 4361 גרדי הדס עמק חפר01:31:08810
 6351 שקד וטבו  01:43:48820
 4500 גוטמן אילנה חבל מודיעין01:44:06830
   מייטס אורן  01:46:49840
 3446 שחר ארד ראשון לציון01:49:20850
   אלטמן יונתן  01:52:23860
   ענת המבורגר  DISQ 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעיןDISQ 0
 6887 יבגני ברוזגוס  DISQ 0
   יובל מסילתי  DISQ 0
 6428 גדעון שטילר  DISQ 0

מסלול: קצרצר

 10023 דוד טבקמו  00:29:1210
 10036 רביב יוגב  00:29:3020
 6040 שורץ יהל יזרעאל00:29:5530
 6188 ריף הגר אס"א ת"א00:30:0040
 6046 רוזה ריף אס"א ת"א00:33:1550
 10038 ארביב שקד  00:35:3260
 10026 שגב כרמלי  00:38:1970
 10006 רשוק שלי  00:38:3980
 2540 רז הימן השרון00:41:4790
 10005 גור אופיר  00:42:53100
 6208 שטדלר מיכל אס"א ת"א00:44:57110
 6989 אראל ברזילאי  00:44:57110
 2011 דביר יונתן ראשון לציון00:51:23130
 6581 איתי זיגנמן  00:51:48140
 10007 בר-און בן  00:54:28150
 6258 מדינה עמרי ברק טכניון כרמל00:59:38160
 10002 רזניק אגם  01:07:46170
 5715 כספי יעל השרון01:14:33180
 10027 אמיחי פורת  01:16:25190
 10034 יואב אהרונוף  01:18:08200
 6588 נדיה גורביץ  01:30:16210
 10001 אליעזר שירה בן  01:32:29220
 10031 גולן גבריאל  01:41:01230
 10011 לוי טלי  01:41:10240
 10013 אורה פלד נקש  DISQ 0
 6987 עידן ורבין  DISQ 0
 6217 ברן עידו לב השרוןDISQ 0