האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
11/03/2017יעדמחזור 11 ליגה ארצית - לזכר תמיר מסד
25/02/2017בן שמן מזרחמחזור 10 ליגה ארצית - אליפות ישראל יום 2
24/02/2017תרוםמחזור 9 ליגה ארצית - אליפות ישראל יום 1
11/02/2017יער שגבמחזור 8 ליגה ארצית - ט"ו בשבט
21/01/2017רמת יוחנןמחזור 7 ליגה ארצית
31/12/2016בית ענבהמחזור 6 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 2
30/12/2016יער שוהםמחזור 5 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 1
10/12/2016גלבוע מערבמחזור 4 ליגה ארצית לזכר מאיר הר ציון
19/11/2016יער בלפורמחזור 3 ליגה ארצית
18/11/2016גיניגרמחזור 2 ליגה ארצית - ספרינט
29/10/2016יער בן שמןמחזור 1 ליגה ארצית - לזכר אראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
08/04/2017יער המלאכיםמח' 5 - א. ישראל לזכר גל גיטמול יום 2
07/04/2017בן שמן מערבמח' 4 - א. ישראל לזכר גל גיטמול יום 1
11/11/2016כרם מהר"לליגת ניווט רכוב - מחזור 3
24/10/2016יער באריליגת ניווט רכוב - מחזור 2
17/09/2016דרך בורמהליגת ניווט רכוב - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

קטגוריה: M-Long

  [כהן גל ]  01:28:221 0
  רביד נועם אס"א ת"א01:28:492 0
  דורון איתי אס"א ת"א01:30:303 0
  ויינר עמית חבל מודיעין01:34:304 0
  יסעור ניר יזרעאל01:34:335 0
  צוקר מתן אס"א ת"א01:34:406 0
  סמואלס דוד עמק חפר01:39:127 0
  יצחקי עמית חבל מודיעין01:40:328 0
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה01:42:279 0
  חכים ינאי יזרעאל01:44:1810 0
  מינסקי אבי השרון01:47:1111 0
  נהרי צחר לב השרון-מנשה01:51:0712 0
  גרדי עומר עמק חפר01:54:4813 0
  גרינברג גיל אס"א ת"א02:06:1214 0
  גרוספלד יוני יזרעאל02:09:2715 0
  יפה מור השרון02:13:5016 0
  נחאיסי יגאל לב השרון-מנשה02:23:0917 0
  פלדמן ברק חבל מודיעין02:26:2018 0
  גנדלמן אייל השרון02:29:3819 0
  גוטמן יהודה חבל מודיעין02:39:4820 0
  יוחנן גיא יזרעאל02:43:2921 0
  וינר תומר טכניון כרמלDISQ  0

קטגוריה: M-Short

  שביב רן חבל מודיעין01:06:401 0
  להן ניר עמק חפר01:15:092 0
  שור אריק לב השרון-מנשה01:19:543 0
  שומרוני שמעון חבל מודיעין01:21:094 0
  רגב שמואל חבל מודיעין01:25:086 0
  שכטר גיל חבל מודיעין01:25:347 0
  מנור משה חבל מודיעין01:25:468 0
  שחורי איתי חבל מודיעין01:26:559 0
  נתנאל איל חבל מודיעין01:37:4010 0
  בן-דוד עופר חבל מודיעין01:38:3111 0
  מינסקי עדי השרון01:46:2212 0
  משלי יובל חבל מודיעין01:50:0313 0
  דפני אהוד השרון01:50:2214 0
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה01:57:4115 0
  מצגר קובי אס"א ת"א01:58:2916 0
  חובב שימי חבל מודיעין02:04:3517 0
  אוסוליבן אריה חבל מודיעין02:06:4818 0
  ונדל עמרי חבל מודיעין02:22:3619 0
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה02:26:3920 0
  רנון זאב השרוןDISQ  0
  גיטמול איתן חבל מודיעיןDISQ  0

קטגוריה: w-Short

  גוטמן עדי חבל מודיעין01:21:251 0
  עבודי נועה חבל מודיעין01:41:322 0
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
21/04/2017 בתרונות רוחמה לזכר משביצקי אלכס
17/04/2017 יער שוהם ניווט חג שני של פסח - בין מצה למופלטה
14/04/2017 בית קשת לזכר יגאל אלון
01/04/2017 רמת הנדיב ניווט רגלי
24/03/2017 כפר תבור - ספרינט לזכר איציק דגן
18/03/2017 פארק קנדה תחרות ליגה מקומית
17/03/2017 הזורע לזכר ארז הרפז
04/03/2017 מכמורת אליפות האביב - לזכר לוי עובדיה
03/03/2017 נחשונים צפון  
18/02/2017 יער אליקים סימולציה - א.ישראל
17/02/2017 נווה שלום ניווט הכנה לאליפות ישראל
04/02/2017 פארק נחל חדרה  
03/02/2017 מאגרי מנשה ליגה מקומית
28/01/2017 יער בן שמן ניווט 124 תחנות - מסלול ארוך/בינוני
07/01/2017 יער ציפורי ניווט קלאסי בשטח מגוון
06/01/2017 צור יצחק התחרות הראשונה של 2017
24/12/2016 כבשני הסיד של מנשה תחרות חצי המנשה
23/12/2016 קברי המכבים כולל ליגת אסא
17/12/2016 תל עזקה אליפות הנוער
03/12/2016 מצודת יואב לזכר חללי מלחמת העצמאות
02/12/2016 בית חנניה  
12/11/2016 תל חדיד אליפות המרחק הקצר
11/11/2016 כרם מהר"ל  
04/11/2016 יער חורשים  
24/10/2016 יער בארי ניווט רגלי
08/10/2016 שמשית ספרינט על מפה חדשה ואימון ביער
07/10/2016 עין צור  
24/09/2016 אילניה - יער בית קשת ניווט יער בית קשת צפון - בגליל התחתון
23/09/2016 בקעת הנזירים ניווט לזכר צביקה סחראי - ליגה מקומית
16/09/2016 כוכב יאיר ניווט בשישי אחה"צ, כולל בריכה!
10/09/2016 ביריה מערב ניווט פתיחת העונה