האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
11/05/2018גבעת רםמחזור 12
14/04/2018יעדמחזור 11
10/03/2018יער קרית אתאמחזור 10 - לזכר תמיר מסד
24/02/2018בית ענבה מחזור 9 - אליפות ישראל - יום 2
23/02/2018סטףמחזור 8 - אליפות ישראל - יום 1
03/02/2018פארק סיירת שקדמחזור 7
13/01/2018תעוזמחזור 6
23/12/2017יער לביאמחזור 5
18/11/2017יער הסולליםמחזור 3
11/11/2017בית זרעמחזור 2 - ניווט אביקם לזכר בני בית זרע
28/10/2017יער נחשוניםמחזור 1 - לזכר הראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  רביד יעל אסא תל אביב00:35:021 8120
  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:42:532 6619
  שביב מעין חבל מודיעין00:43:383 6518
  יעקבי ענבר חבל מודיעין01:22:274 3517

קטגוריה: D14

  שביב עינב חבל מודיעין00:44:011 6220
  ריף הגר אסא תל אביב00:45:092 6019
  עגור-הלוי איילה חבל מודיעין00:46:533 5818
  סט עומר יזרעאל00:47:244 5717
  מנור אליה חבל מודיעיןDISQ5 1 
  פלדמן מיה יזרעאלDISQ6 1 
  טסלר שירה עמק חפרDISQ7 1 
  שדמי גאיה יזרעאלDISQ8 1 

קטגוריה: D16A

  אליאס מעין אסא תל אביב00:44:051 5120
  שלו ניצן אסא תל אביב00:49:332 4619
  שינדלר לידי טכניון כרמל00:55:343 4118
  ברבינג נעה לב השרון-מנשה01:00:424 3717

קטגוריה: D16B

  שכטר רותם חבל מודיעין00:58:361 4616
  מינצר תמר יזרעאלDISQ2 1 

קטגוריה: D21A

  יופה קטרינה גליל00:38:261 6720
  קלקשטיין בר השרון00:41:022 6319
  גוטמן עדי חבל מודיעיןDISQ3 1 
  זיו קרן טכניון כרמלDISQ4 1 
  זוילפה אלינה עמק חפרDISQ5 1 

קטגוריה: D21B

  זריהן בר גליל00:35:381 9516
  שקד מיכל גליל00:39:042 8715
  עבודי נועה חבל מודיעין00:39:073 8614
  נוימן נעה לב השרון-מנשה00:39:224 8613
  אילן גאיה יזרעאל00:45:085 7512
  קוצר עינב חבל מודיעין00:45:456 7411
  איגנטוב אירה חבל מודיעין00:48:527 6910
  גרנות יעל חבל מודיעין00:48:548 6910
  איגנטוב אידה חבל מודיעין00:49:079 6910
  גוטמן נטע אסא ירושליםDISQ10 1 

קטגוריה: D21C

  יסעור גל יזרעאל00:29:391 10414
  שקד רונה אסא טכניון חיפה00:29:502 10313
  ורבין אסיה אסא תל אביב00:32:503 9412
  נוימן דפנה לב השרון-מנשה00:39:534 7711
  סופר דפנית לב השרון-מנשה00:43:405 00
  [ אלכסנדר נועה]  00:45:426 00
  הלחמי קרן חבל מודיעין00:48:457 6310
  טויג גילי חבל מודיעין01:07:568 4510
  ארידור ליהי טכניון כרמלDISQ8 1 
  דה קוסטא ענבר יזרעאלDISQ9 1 
  יסעור נעם יזרעאלDISQ10 1 
  [ אמויאל ירדן]  DISQ11 0 
  [ סירי יסמינה]  DISQ12 0 

קטגוריה: D35

  רביד נעמי אסא תל אביב00:44:491 7516
  שצרבנין טטיאנה גליל00:55:312 6115
  סגל יעל אסא תל אביבDISQ3 1 

קטגוריה: D40

  שביב מיכל חבל מודיעין00:38:191 8016
  מאיר ענת לב השרון-מנשה00:51:072 6015
  [ ויסמן עדי]  00:53:213 00

קטגוריה: D45

  נוסבוים שרון השרון00:42:481 7220
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:45:193 6819
  יסעור ענבר יזרעאל00:45:274 6818
  קלקשטיין גלית השרון00:52:395 5817
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעין01:00:466 5116
  איגנטוב אנה חבל מודיעין01:14:517 4115
  סטרלינג אולגה גלילDISQ8 1 
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמלDISQ9 1 
  סמרין זאנה גלילDISQ10 1 

קטגוריה: D50

  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:38:521 7920
  אשכנזי גנית יזרעאל00:48:392 6319
  [ Deuber Beatrix]  00:55:173 00
  וייס חגית חבל מודיעין01:52:324 2718
  סיאיילב טניה גלילDISQ5 1 

קטגוריה: D55

  זילברשטיין נעמה יזרעאל00:42:221 7320
  ליפמן יעל השרון00:45:092 00
  רגב יעל חבל מודיעין00:48:303 6319
  שמואלי נורית יזרעאל01:29:244 3418
  דגון אורנה אסא תל אביבDISQ5 1 
  הלר הדר חבל מודיעיןDISQ6 1 
  נתיב רות חבל מודיעיןDISQ7 1 
  הימן יונה השרוןDISQ8 1 
  כרמי עינת חבל מודיעיןDISQ9 1 
  אלוש רות חבל מודיעיןDISQ10 1 
  לוינקרון זהבה גלילDISQ11 1 

קטגוריה: D60

  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:40:031 7720
  משלי ליסה חבל מודיעין00:42:222 7319
  לפושנר לובוב גליל00:47:283 6518
  גוטמן אילנה חבל מודיעין01:46:244 2917
  פריד בתיה גלילDISQ5 1 
  טייט אבה חבל מודיעיןDISQ6 1 

קטגוריה: D65

  חנטקוב מריה השרון01:10:561 11616
  דודלזק חוה לב השרון-מנשהDISQ2 1 

קטגוריה: D70

  דה קוסטה בק רוני יזרעאל01:18:571 10416
  קוצר אנדרה לב השרון-מנשהDISQ2 1 

קטגוריה: H12

  קלקשטיין יובל השרון00:19:361 14520
  שפר שי אסא תל אביב00:30:442 9319
  שחורי אלון חבל מודיעין00:51:033 5618
  קליינמן נדב אסא תל אביב00:56:244 5017
  שורץ יהל יזרעאלDISQ5 1 
  יוגב שחר לב השרון-מנשהDISQ6 1 

קטגוריה: H14

  יבסייב אדר יזרעאל00:23:511 11420
  לוי מעיין טכניון כרמל00:27:432 9819
  נוסבוים עמרי השרון00:30:093 9018
  לוינסון יהונתן גליל00:32:364 8417
  לישנקו איליה גליל00:39:485 6816
  ברן עידו לב השרון-מנשה00:47:286 5715
  זילברברג איתי אסא תל אביב00:49:197 5514
  הראל איתמר חבל מודיעין00:57:488 4713
  [ בורוביץ אורי]  DISQ9 0 
  סרגה אורן חבל מודיעיןDISQ10 1 
  בברסקי טום טכניון כרמלDISQ11 1 
  דרור הרניר טכניון כרמלDISQ12 1 
  ליאור עמית חבל מודיעיןDISQ13 1 
  קולטון דין טכניון כרמלDISQ14 1 
  שלו יואב אסא תל אביבDISQ15 1 
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמלDISQ16 1 

קטגוריה: H16A

  יסעור רתם יזרעאל00:21:141 10720
  עברי מתן יזרעאל00:22:582 9919
  נוסבוים נדב השרון00:23:473 9518
  ירדן גלעד עמק חפר00:26:434 8517
  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:26:525 8416
  מינדל-הוכמן ברק גליל00:26:576 8415
  ישראלי עומר אסא תל אביב00:27:577 8114
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:28:418 7913
  יוגב מעין לב השרון-מנשה00:30:169 7512
  חורש גל יזרעאל00:31:1410 7311
  זורע טל אסא תל אביב00:31:3511 7210
  מינסקי עדי השרון00:31:3612 7210
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:31:5013 7110
  לוי ענבר יזרעאל00:31:5114 7110
  קלקשטיין נדב השרון00:32:2415 7010
  מצפון אמיר לב השרון-מנשה00:32:5216 6910
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:33:1117 6810
  נוסוביצקי יובל אסא תל אביב00:41:4718 5410
  רביד יואב אסא תל אביב00:41:4919 5410
  סלומון נעם עמק חפר00:43:0920 5310
  טייכמן צוף טכניון כרמלDISQ21 1 
  רובין רז טכניון כרמלDISQ22 1 
  גילה נדב יזרעאלDISQ23 1 

קטגוריה: H16B

  אשד טל טכניון כרמל00:51:361 5316
  שחורי איתן חבל מודיעיןDISQ2 1 
  שני יובל עמק חפרDISQ3 1 

קטגוריה: H18A

  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:24:421 10420
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:25:032 10319
  אוזן דרור עמק חפר00:27:213 9418
  שפר שחר אסא תל אביב00:27:544 9217
  צור אמיר עמק חפר00:30:015 8616
  זורע אלון אסא תל אביב00:30:496 8315
  שוח עומר עמק חפר00:33:517 7614
  וינשל יואב אסא תל אביב00:34:398 7413
  עין דר מתן לב השרון-מנשה00:36:259 7112
  מנור נועם אסא תל אביב00:36:4210 7011
  שדמי ים יזרעאלDISQ11 1 
  אפרת אלון לב השרון-מנשהDISQ12 1 
  שחורי דניאל חבל מודיעיןDISQ13 1 
  בביוף אלעד עמק חפרDISQ14 1 

קטגוריה: H18B

  מרימס יואב עמק חפר00:37:251 6116
  ריינהרץ עידן גלילDISQ2 1 

קטגוריה: H21A

  סגל ערן לב השרון-מנשה00:30:181 10020
  יעקבי ארם השרון00:31:332 9619
  אלפסי יונתן אסא ירושלים00:36:463 8318
  אריאל אביעד חבל מודיעין00:38:394 00
  גלילי טל אסא טכניון חיפה00:40:515 7417
  טל אדר אסא ירושלים00:44:106 6916
  [ לביא יונתן]  01:02:197 00
  [ אוסטר שגיא]  01:06:258 00
  כהנא אלון השרוןDISQ9 1 
  גוטמן רעי חבל מודיעיןDISQ10 1 
  גילה אייל יזרעאלDISQ11 1 
  סבו-בר גיא עמק חפרDISQ12 1 
  הימן איל השרוןDISQ13 1 
  מאירקוביץ יבגני טכניון כרמלDISQ14 1 
  לום דולב לב השרון-מנשהDISQ15 1 
  אבנר אסף גלילDISQ16 1 
  יסעור ניצן יזרעאלDISQ17 1 

קטגוריה: H21B

  קוזלוב אלכסנדר גליל00:27:471 9316
  שמואלי מופז יזרעאל00:30:212 8515
  גנוסר נדב חבל מודיעין00:31:103 8214
  לוי ליעד יזרעאל00:32:164 00
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:32:355 7913
  נוסבוים איתם השרון00:33:176 7712
  כהן נמרוד אסא תל אביב00:35:527 7211
  [ גוטמן ניר]  00:37:508 00
  רז-רוטשילד דניאל השרון00:40:549 6310
  [ קוצר ערד]  00:43:1210 00
  [ שקד איתי]  00:44:5511 00
  ענבר ליאור גליל00:57:2412 4510
  ברג יובל טכניון כרמלDISQ13 1 
  סירוטוב יבגני עמק חפרDISQ14 1 
  בן שטרית נדב יזרעאלDISQ15 1 
  קאופמן אסף אסא ירושליםDISQ16 1 
  גפן גוש טכניון כרמלDISQ17 1 
  דבש אורי יזרעאלDISQ18 1 
  ויינר יגאל יזרעאלDISQ19 1 
  שמואלי חן יזרעאלDISQ20 1 
  ליפמן אשל השרוןDISQ21 1 
  גרנט רועי לב השרון-מנשהDISQ22 1 

קטגוריה: H21C

  מה-טוב יואב אסא ירושלים00:26:081 8714
  יצחקי עמית חבל מודיעין00:26:232 8613
  בן דור יואב אסא ירושלים00:30:463 7412
  שפירא אורן אסא טכניון חיפה00:33:204 6811
  בר הלוי יובל חבל מודיעין00:33:515 00
  הרשקוביץ שרון לב השרון-מנשה00:39:366 5710
  יפעה רעי אסא ירושלים00:40:337 5610
  קלדרון זיו אסא תל אביב00:41:358 5410
  אגוזי שוהם יזרעאל00:47:019 4810
  קינן יהונתן אסא ירושלים00:50:4610 00
  אברהם רגב יזרעאלDISQ11 1 
  אברהם דקל יזרעאלDISQ12 1 
  ישורון יאיר יזרעאלDISQ13 0 
  גולדנר יקיר עמק חפרDISQ14 1 
  גנוסר תומר חבל מודיעיןDISQ15 1 

קטגוריה: H35A

  גריף דניאל השרון00:30:111 10120
  סגל זף אסא תל אביב00:30:422 9919
  רביד נועם אסא תל אביב00:33:193 9118
  יסעור ניר יזרעאל00:36:004 8417
  לדרר חגי לב השרון-מנשה00:37:045 8216
  חלבה אמיר אסא תל אביב00:46:356 6515
  [ גולדברג יוסי]  00:52:167 00
  רק גיא אסא תל אביב00:59:438 5114
  [ שוקרון יעקב]  DISQ9 0 
  צפרי אליהו חבל מודיעיןDISQ10 1 
  שרון דניאל ראשון לציוןDISQ11 1 
  הרשמן שחר טכניון כרמלDISQ12 1 

קטגוריה: H35B

  הלחמי ליאור חבל מודיעין00:32:261 10416
  ליפוביץ אלכס עמק חפר00:34:202 9815
  פלג עומר לב השרון-מנשה00:34:403 9814
  יונה גל יזרעאל00:35:064 9613
  ריף נעם אסא תל אביב00:36:325 9312
  יעקבי יוני חבל מודיעין00:38:446 8711
  שגיא שחר אסא תל אביב00:39:307 8610
  רוזנברג יואב אסא ירושלים00:43:038 7910
  פרנטה מאור חבל מודיעין00:44:409 7610
  איזביצקי עוז חבל מודיעין00:47:4510 7110
  [ פפר אנשיל]  00:53:5611 00
  רם שי טכניון כרמלDISQ12 1 
  קליימן מיכאל השרוןDISQ13 1 
  שטיין יואב ראשון לציוןDISQ14 1 
  גרדי עומר עמק חפרDISQ15 1 
  אבידן אליק חבל מודיעיןDISQ16 1 
  גוברדובסקי ולדיסלב השרוןDISQ17 1 
  [ רגבי לירון]  DISQ18 0 

קטגוריה: H40

  ורבין עודד אסא תל אביב00:29:321 8720
  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:33:202 7719
  פלדמן שלו יזרעאל00:35:523 7218
  שחורי יורם עמק חפר00:38:434 6617
  פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:42:285 6116
  בולוטני מיכאל גליל00:42:306 6015
  קוצר אורי חבל מודיעין00:47:107 5414
  הוברפלד רון עמק חפר00:47:538 5413
  לבבי שי טכניון כרמל00:50:479 5112
  שקד יוסי גליל01:06:0710 3911
  זידנוב דניס השרוןDISQ11 1 
  שחר ליעד לב השרון-מנשהDISQ12 1 
  כהנא איתן השרוןDISQ13 1 
  אפרת ירון לב השרון-מנשהDISQ14 1 
  נסראלדין נגיב טכניון כרמלDISQ15 1 
  ויינר תומר יזרעאלDISQ16 1 
  קובץ זולטן חבל מודיעיןDISQ17 1 
  אגבריה חוסאם יזרעאלDISQ18 1 
  שור מוטי לב השרון-מנשהDISQ19 1 
  צ'רני הלל השרוןDISQ20 1 
  הימן רפי השרוןDISQ21 1 
  כהן תומר טכניון כרמלDISQ22 1 
  אשכנזי אסף יזרעאלDISQ23 1 

קטגוריה: H45

  מינסקי אבי השרון00:29:561 10520
  שביב רן חבל מודיעין00:30:562 10119
  כצמן אדי לב השרון-מנשה00:33:043 9518
  לויצקי פבל אסא תל אביב00:33:224 9417
  סרגה אלי חבל מודיעין00:33:565 9216
  רינת גיל גליל00:34:386 9015
  [ ולק ערן]  00:37:087 00
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:37:118 8414
  [ בר קוסטיה]  00:37:289 00
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:37:4810 8313
  מצפון גיורא לב השרון-מנשה00:38:2211 8212
  קלקשטיין ניר השרון00:40:4312 7711
  יפה מור השרון00:41:1213 7610
  [ יעקב אמיר]  00:41:4614 00
  מיש שי אסא תל אביב00:43:5715 7110
  נהרי צחר לב השרון-מנשה00:44:0916 7110
  גנדלמן אייל השרון00:48:4417 6410
  קליינמן יניב אסא תל אביב00:48:5018 6410
  ליאור איל חבל מודיעין00:56:2719 5510
  טויג רון חבל מודיעין01:11:4620 4410
  דבש רן יזרעאלDISQ21 1 
  ריינהרץ יניב גלילDISQ22 1 
  רם יוחאי יזרעאלDISQ23 1 
  יוחנן גיא יזרעאלDISQ24 1 
  להבי עמית טכניון כרמלDISQ25 1 

קטגוריה: H50A

  צפורי דרור לב השרון-מנשה00:36:181 8620
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:37:402 8319
  סט שי יזרעאל00:38:363 8118
  שמע נתי חבל מודיעין00:38:534 8117
  שכטר גיל חבל מודיעין00:39:005 8016
  מלמד דרור יזרעאל00:42:246 7415
  כספי שי השרון00:48:537 6414
  נחושתן ירון חבל מודיעין00:50:248 6213
  נוסבוים יצחק השרון00:50:559 6112
  בר אבי חבל מודיעין00:57:0510 5511
  עופר טל יזרעאל00:58:0911 5410
  גילה זיו יזרעאלDISQ12 1 

קטגוריה: H50B

  תלם איתיאל חבל מודיעין00:38:541 9616
  מנדל רועי חבל מודיעין00:39:302 9415
  לוי יוסי חבל מודיעין00:42:443 8714
  שחר יוסי חבל מודיעין00:43:484 8513
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה00:44:445 8312
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה00:49:166 7611
  ארידור יריב טכניון כרמל00:50:157 7410
  חובב שימי חבל מודיעין00:53:408 6910
  שינדלר זיו טכניון כרמל00:54:109 6910
  פנפיל אבי חבל מודיעין01:01:5010 6010
  בן-שלום דוד חבל מודיעין01:06:5911 5610
  זיינפלד עופר חבל מודיעין01:24:4912 4410
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמלDISQ13 0 
  שחורי אוהד חבל מודיעיןDISQ14 1 
  צפורי אבנר לב השרון-מנשהDISQ15 1 
  פישמן סרחיו טכניון כרמלDISQ16 1 

קטגוריה: H55

  ביאר אביחי יזרעאל00:35:431 9520
  סגל דוידי לב השרון-מנשה00:36:052 9419
  יופה פבל גליל00:37:383 9018
  אבנר עוזי גליל00:38:074 8917
  עמיעז איתן חבל מודיעין00:38:335 8816
  יפה פיני חבל מודיעין00:38:446 8715
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:40:237 8414
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה00:41:088 8213
  גול אפק אסא תל אביב00:41:489 8112
  ארד ארז יזרעאל00:42:2110 8011
  בוכבינדר מודי השרון00:42:3211 7910
  שחורי איתי חבל מודיעין00:43:3912 7710
  יבסייב אריה יזרעאל00:43:4213 7710
  עמר איציק יזרעאל00:43:5314 7710
  שלו משה אסא תל אביב00:44:0015 7710
  רגב שמואל חבל מודיעין00:44:2616 7610
  בלגלי רן השרון00:49:5617 6810
  בר הלוי יורם חבל מודיעין00:52:1018 6510
  ענבר אברהם גליל00:57:1519 5910
  יודפת עופר חבל מודיעין01:05:0320 5210
  גוטמן יהודה חבל מודיעין01:11:5021 4710
  צור אבנר ראשון לציון01:27:5122 3810
  נתנאל איל חבל מודיעיןDISQ23 1 
  מינצר צפריר יזרעאלDISQ24 1 
  אוסוליבן אריה חבל מודיעיןDISQ25 1 
  יעקבי אלישע השרוןDISQ26 1 
  כפרי גדעון ראשון לציוןDISQ27 1 
  אש נחמן השרוןDISQ28 1 
  לוז יואב לב השרון-מנשהDISQ29 1 
  אוסטר שמואל גלילDISQ30 1 
  חזן גדעון יזרעאלDISQ31 1 
  נירן חן ראשון לציוןDISQ32 1 

קטגוריה: H60

  בן שטרית מאיר יזרעאל00:34:411 10720
  וידר יואב טכניון כרמל00:38:102 9819
  קינר דורון אסא תל אביב00:39:413 9418
  רז שלמה ראשון לציון00:42:194 8817
  מנור משה חבל מודיעין00:46:245 8016
  משלי יובל חבל מודיעין00:55:576 6715
  שמואלי אשר יזרעאל00:58:417 6314
  ליפמן רמי השרוןDISQ8 1 
  מירב איתי חבל מודיעיןDISQ9 1 
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביבDISQ10 1 
  פרישפלס ג'ים גלילDISQ11 1 
  דפני אבישי השרוןDISQ12 1 
  לוץ דוד ראשון לציוןDISQ13 1 
  פלוטקין רון אסא תל אביבDISQ14 1 
  פלוט אשר גלילDISQ15 1 
  פאר יוסי לב השרון-מנשהDISQ16 1 
  רן שמאי גלילDISQ17 1 
  ונדל עמרי חבל מודיעיןDISQ18 1 
  אלוש דוד חבל מודיעיןDISQ19 1 

קטגוריה: H65

  אילן יעקב יזרעאל00:43:301 8620
  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:44:382 8319
  אביטל עפר גליל00:44:413 8318
  גרין וורן השרון00:50:294 7417
  אבוגני שמואל גליל00:50:305 7416
  אברהם יובל חבל מודיעין00:59:586 6215
  דפני אהוד השרוןDISQ7 1 
  קורנברג ישראל ראשון לציוןDISQ8 1 

קטגוריה: H70

  ברג דוד טכניון כרמל00:39:461 9420
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:50:532 7319
  גולדהכט גיורא עמק חפר00:52:183 7118
  שפי שאול השרון00:52:234 7117
  רביד משה אסא תל אביב00:54:175 6916
  מינסקי מנחם השרון01:03:146 5915
  לוין עודד עמק חפר01:05:407 5714
  שוויצר עוזי יזרעאל01:08:228 5413
  פרידמן אלכס אסא תל אביבDISQ9 1 
  אור אורי גלילDISQ10 1 
  דביר יונתן ראשון לציוןDISQ11 1 
  גופשטיין סמיון גלילDISQ12 1 

קטגוריה: H75

  קוצר עמוס לב השרון-מנשהDISQ13 1 
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשהDISQ14 1 

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציון01:36:231 8516

קטגוריה: בינוני

  [ זמר תום]  00:38:571 00
  [ אנטין אולגה]  00:45:532 00
  [ בר הלוי יואב]  01:02:553 00
  [ ציטר אופיר]  DISQ4 0 
  [ בן-דור שי]  DISQ5 0 
  [ וסלזם מעיין]  DISQ6 0 
  [ מנור אריאל]  DISQ7 0 
  [ פרידמן רועי]  DISQ8 0 

קטגוריה: קצר

  נוסבוים שרית השרון00:48:551 00
  [ רוזובסקי דן]  01:12:552 00
  [ שמיר אסף]  DISQ3 0 

קטגוריה: קצרצר

  [ לוי איתן]  00:35:511 00
  כוכבא תומר חבל מודיעין00:50:372 00
  [ רוזובסקי נינה]  00:54:373 00
  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעין00:59:344 00
  רביד איל אסא תל אביבDISQ5 0 
  [ לוי סוניה]  DISQ6 0 
  אבידן עדן חבל מודיעיןDISQ7 0 
  [ החן יונתן]  DISQ8 0 
  פלדמן שגיב יזרעאלDISQ9 0 
  טויג ענבל חבל מודיעיןDISQ10 0 
  [ דובזיק רון]  DISQ11 0 
  סגל נגה אסא תל אביבDISQ12 0 
  סגל יערה אסא תל אביבDISQ13 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
21/04/2018תל חדיד - יער בן שמןמח׳ 7 לזכר גל גיטמול- אליפות ישראל יום 2
20/04/2018גברעםמחזור 6 - אליפות ישראל יום 1
02/02/2018מרכז חפרמחזור 4
29/12/2017ציפוריליגת אופניים - מחזור 3
02/12/2017פארק קנדהמחזור 2
03/11/2017חרישמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
19/05/2018 נווה צדק שבועות בצדק
18/05/2018 קיבוץ לביא לזכר קובי בורשטיין
11/05/2018 ירושלים ספרינט יום ירושלים בעיר העתיקה
05/05/2018 יער אודם ניווט היובל
28/04/2018 יער שוהם לזכר שמואל שמש
27/04/2018 יער המגינים לזכר אלכס משביצקי כולל ליגת אסא
21/04/2018 תל חדיד  
07/04/2018 מאגרי מנשה צפון  
05/04/2018 כדורי לזכר יגאל אלון
24/03/2018 פארק נחל חדרה - דרום מידל דיסטאנס
16/03/2018 כפר תבור לזכר איציק דגן
02/03/2018 מכון וולקני ניווט האילן ה-5 - ספרינט
17/02/2018 עין צור  
16/02/2018 ביצות חדרה תחרות ארצית
10/02/2018 חורשים סקור רצפים
27/01/2018 רכס התותחים הכנה לאליפות ישראל - בתקן ארצית
19/01/2018 חפציבה - חדרה ליגת אסא - מחזור 4
12/01/2018 נאעורה פשוט להנות מהטבע
30/12/2017 קברי המכבים לזכר חללי מלחמת העצמאות
15/12/2017 בית חנניה  
02/12/2017 פארק קנדה תחרות תקן ארצית
01/12/2017 נוף העמק ליגת אסא - מחזור 2
24/11/2017 רמת יוחנן  
03/11/2017 מצודת יואב ליגת אסא - מחזור 1
21/10/2017 עכברה התחרות מתקיימת על פי תקנון, ברמה ארצית.
13/10/2017 לפיד  
12/10/2017 מדרשת רופין ספרינט
07/10/2017 רמת הנדיב  
23/09/2017 פארק הירקון  
15/09/2017 נאות קדומים לזכר צביקה סחראי
09/09/2017 קיבוץ ברקאי ניווט בסגנון ספרינט עם שחייה מרעננת