האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
11/05/2018גבעת רםמחזור 12
14/04/2018יעדמחזור 11
10/03/2018יער קרית אתאמחזור 10 - לזכר תמיר מסד
24/02/2018בית ענבה מחזור 9 - אליפות ישראל - יום 2
23/02/2018סטףמחזור 8 - אליפות ישראל - יום 1
03/02/2018פארק סיירת שקדמחזור 7
13/01/2018תעוזמחזור 6
23/12/2017יער לביאמחזור 5
18/11/2017יער הסולליםמחזור 3
11/11/2017בית זרעמחזור 2 - ניווט אביקם לזכר בני בית זרע
28/10/2017יער נחשוניםמחזור 1 - לזכר הראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
21/04/2018תל חדיד - יער בן שמןמח׳ 7 לזכר גל גיטמול- אליפות ישראל יום 2
20/04/2018גברעםמחזור 6 - אליפות ישראל יום 1
02/02/2018מרכז חפרמחזור 4
29/12/2017ציפוריליגת אופניים - מחזור 3
02/12/2017פארק קנדהמחזור 2
03/11/2017חרישמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
19/05/2018 נווה צדק שבועות בצדק
18/05/2018 קיבוץ לביא לזכר קובי בורשטיין
11/05/2018 ירושלים ספרינט יום ירושלים בעיר העתיקה
05/05/2018 יער אודם ניווט היובל
28/04/2018 יער שוהם לזכר שמואל שמש
27/04/2018 יער המגינים לזכר אלכס משביצקי כולל ליגת אסא
21/04/2018 תל חדיד  
07/04/2018 מאגרי מנשה צפון  
05/04/2018 כדורי לזכר יגאל אלון
24/03/2018 פארק נחל חדרה - דרום מידל דיסטאנס
16/03/2018 כפר תבור לזכר איציק דגן
02/03/2018 מכון וולקני ניווט האילן ה-5 - ספרינט
17/02/2018 עין צור  
16/02/2018 ביצות חדרה תחרות ארצית
10/02/2018 חורשים סקור רצפים
27/01/2018 רכס התותחים הכנה לאליפות ישראל - בתקן ארצית
19/01/2018 חפציבה - חדרה ליגת אסא - מחזור 4
12/01/2018 נאעורה פשוט להנות מהטבע
30/12/2017 קברי המכבים לזכר חללי מלחמת העצמאות
15/12/2017 בית חנניה  
02/12/2017 פארק קנדה תחרות תקן ארצית
01/12/2017 נוף העמק ליגת אסא - מחזור 2
24/11/2017 רמת יוחנן  
03/11/2017 מצודת יואב ליגת אסא - מחזור 1
21/10/2017 עכברה התחרות מתקיימת על פי תקנון, ברמה ארצית.
13/10/2017 לפיד  
12/10/2017 מדרשת רופין ספרינט
07/10/2017 רמת הנדיב  
23/09/2017 פארק הירקון  
15/09/2017 נאות קדומים לזכר צביקה סחראי
09/09/2017 קיבוץ ברקאי ניווט בסגנון ספרינט עם שחייה מרעננת
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםנקודות

מסלול: ארוך

 3576 סבו גיא עמק חפר00:29:2510
 1259 גריף דניאל השרון00:29:3620
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:32:1930
 2723 שחר שפר  00:32:2340
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:32:3950
 3560 יעקבי ארם השרון00:34:3060
 4247 יצחקי עמית חבל מודיעין00:35:3070
 4493 גנוסר נדב חבל מודיעין00:35:5580
 4844 נוסבוים נדב השרון00:37:3790
 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:38:35100
 3592 שמואלי מופז יזרעאל00:39:04110
 4843 נוסבוים איתם השרון00:39:25120
 5143 אריאל אביעד חבל מודיעין00:41:05130
 3511 זיו קרן טכניון כרמל00:42:15140
 4239 חלבה אמיר אסא תל אביב00:42:37150
 5706 זורע טל אסא תל אביב00:42:48160
 5565 שביב רן חבל מודיעין00:44:27170
 1925 נמרוד כהן אסא תל אביב00:44:38180
 2966 מה-טוב יואב אסא ירושלים00:46:08190
 10004 לוין מיכאל  00:48:22200
 6058 קאופמן אסף אסא ירושלים00:48:39210
 4000 רז-רוטשילד דניאל השרון00:48:52220
 6237 ארד טל אסא ירושלים00:49:58230
 6064 יפה מור השרון00:52:05240
 4046 גוטמן נטע אסא ירושלים00:52:19250
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה00:55:54260
 522 ריינהרץ יניב גליל00:59:56270
 6330 הוברפלד רון עמק חפר01:05:14280
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:08:57290
 10006 פפר אנשיל  01:10:16300
 6361 אליאש אור לב השרון-מנשה01:17:01310
 6421 הרשקוביץ שרון לב השרון-מנשה01:18:01320
 5664 לום דולב לב השרון-מנשה01:25:30330
 10003 בדר שקד  01:28:57340
 10011 עמית שהם  01:30:02350
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין01:34:23360
 440 סגל דוידי לב השרון-מנשהDISQ 0
 3544 גול אפק אסא תל אביבDISQ 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמלDISQ 0
 4777 לוי ליעד יזרעאלDISQ 0
 10001 אוסטר שגיא  DISQ 0

מסלול: בינוני

 3404 יופה קטרינה גליל00:36:0610
 4050 שקד מיכל גליל00:36:5320
 3349 רינת גיל גליל00:36:5630
 3762 תומר גנוסר חבל מודיעין00:38:5540
 3380 ענבר ליאור גליל00:39:2550
 4890 קוצר עינב חבל מודיעין00:42:5160
 1026 קוצר אורי חבל מודיעין00:44:2370
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:45:3280
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:45:5090
 4966 שצרבנין טטיאנה גליל00:47:10100
 1072 וידר יואב טכניון כרמל00:48:20110
 5902 נוסבוים שרית השרון00:48:21120
 4394 קובי מצגר אסא תל אביב00:48:57130
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה00:49:33140
 10007 קוצר ערד  00:50:18150
 10098 Deuber Beatrix  00:54:13160
 10012 איתן אררה  00:58:07170
 10099 גיורא גולדהכט  00:58:55180
 12 קינר דורון אסא תל אביב01:01:55190
 4842 נוסבוים שרון השרון01:03:45200
 3051 שקד יוסי גליל01:11:34210
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:12:09220
 10009 חרלפ גדעון  01:16:31230
 10008 שפברג שני  01:18:17240
 3379 ענבר אברהם גליל01:20:09250
 4771 שפרלינג אייל טכניון כרמל01:25:01260
 2892 שמואלי אשר יזרעאל01:27:09270
 10013 שי שפר  01:30:27280
 603 מינסקי מנחם השרון01:59:00290
 5199 שמואלי נורית יזרעאל02:00:13300
 2212 עודד לוין עמק חפרDISQ 0
 184 נצר מיכאל ראשון לציוןDISQ 0
 2890 מאיר ענת לב השרון-מנשהDISQ 0
 2817 אנטין אולגה חבל מודיעיןDISQ 0
 5829 פרנטה מאור חבל מודיעיןDISQ 0
 4243 ארד ארז יזרעאלDISQ 0
 3376 גנדלמן אייל השרוןDISQ 0
 5078 לישנקו איליה גלילDISQ 0
 5027 רגב יעל חבל מודיעיןDISQ 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעיןDISQ 0