האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
11/05/2018גבעת רםמחזור 12
14/04/2018יעדמחזור 11
10/03/2018יער קרית אתאמחזור 10 - לזכר תמיר מסד
24/02/2018בית ענבה מחזור 9 - אליפות ישראל - יום 2
23/02/2018סטףמחזור 8 - אליפות ישראל - יום 1
03/02/2018פארק סיירת שקדמחזור 7
13/01/2018תעוזמחזור 6
23/12/2017יער לביאמחזור 5
18/11/2017יער הסולליםמחזור 3
11/11/2017בית זרעמחזור 2 - ניווט אביקם לזכר בני בית זרע
28/10/2017יער נחשוניםמחזור 1 - לזכר הראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
15/06/2018אלוני אבאמחזור 8
01/06/2018גבעת עדה - אביאלמחזור 5
21/04/2018תל חדיד - יער בן שמןמח׳ 7 לזכר גל גיטמול- אליפות ישראל יום 2
20/04/2018גברעםמחזור 6 - אליפות ישראל יום 1
02/02/2018מרכז חפרמחזור 4
29/12/2017ציפוריליגת אופניים - מחזור 3
02/12/2017פארק קנדהמחזור 2
03/11/2017חרישמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
22/06/2018 נאות שקמה ראשל"צ ניווט לילה סקור זוגי
08/06/2018 כוכב יאיר ניווט סקור "נגעת-נסעת"
19/05/2018 נווה צדק שבועות בצדק
18/05/2018 קיבוץ לביא לזכר קובי בורשטיין
11/05/2018 ירושלים ספרינט יום ירושלים בעיר העתיקה
05/05/2018 יער אודם ניווט היובל
28/04/2018 יער שוהם לזכר שמואל שמש
27/04/2018 יער המגינים לזכר אלכס משביצקי כולל ליגת אסא
21/04/2018 תל חדיד  
07/04/2018 מאגרי מנשה צפון  
05/04/2018 כדורי לזכר יגאל אלון
24/03/2018 פארק נחל חדרה - דרום מידל דיסטאנס
16/03/2018 כפר תבור לזכר איציק דגן
02/03/2018 מכון וולקני ניווט האילן ה-5 - ספרינט
17/02/2018 עין צור  
16/02/2018 ביצות חדרה תחרות ארצית
10/02/2018 חורשים סקור רצפים
27/01/2018 רכס התותחים הכנה לאליפות ישראל - בתקן ארצית
19/01/2018 חפציבה - חדרה ליגת אסא - מחזור 4
12/01/2018 נאעורה פשוט להנות מהטבע
30/12/2017 קברי המכבים לזכר חללי מלחמת העצמאות
15/12/2017 בית חנניה  
02/12/2017 פארק קנדה תחרות תקן ארצית
01/12/2017 נוף העמק ליגת אסא - מחזור 2
24/11/2017 רמת יוחנן  
03/11/2017 מצודת יואב ליגת אסא - מחזור 1
21/10/2017 עכברה התחרות מתקיימת על פי תקנון, ברמה ארצית.
13/10/2017 לפיד  
12/10/2017 מדרשת רופין ספרינט
07/10/2017 רמת הנדיב  
23/09/2017 פארק הירקון  
15/09/2017 נאות קדומים לזכר צביקה סחראי
09/09/2017 קיבוץ ברקאי ניווט בסגנון ספרינט עם שחייה מרעננת
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: זוגות בין ערביים

 10041 רוזוב יואב ואחיו 107  01:50:501 0
 10042 אשר ונורית שמואלי 73  01:37:572 0
 10043 אסתר ומנחם מינסקי 32  01:33:293 0

מסלול: זוגות לילה

 10001 אלון זורע וסלע זמיר 167  01:09:131 0
 10002 פלג מצפון ורותם יוגב 160  01:14:122 0
 10003 נדב נוסבוים מתן עברי 159  01:13:293 0
 10004 בר קלקשטיין שחר שפר 157  01:16:104 0
 10005 אמיר צור ודרור אוזן 153  01:20:225 0
 10006 נועם ויואב רביד 141  01:17:516 0
 10007 קלקשטין ניר נדב ויובל 139  01:18:297 0
 10008 אלי ואורן סרגה 139  01:20:148 0
 10009 נוסבוים עומרי ואיתם 133  01:15:199 0
 10010 ענת וזיו נוימן 129  01:18:2910 0
 10011 אביטל ספיר מאור פרנטה 127  01:21:3011 0
 10012 אבי ועדי מינסקי 119  01:11:3412 0
 10013 איגנטוב אנדרי ואידה 117  01:12:3013 0
 10014 אמיר ותמר חלבה 115  01:16:5914 0
 10015 עמית כהן ורוני זהות 114  01:17:3015 0
 10016 צפריר מינצר וחן נירן 107  01:18:2216 0
 10017 עדי ושאול ויסמן 105  01:19:5517 0
 10018 אבי רוז ואילן גלזר 103  01:17:0718 0
 10019 נוסבוים יצחק ונועם 100  01:26:5119 0
 10020 משה ויואב שלו 96  01:16:0220 0
 10021 עופר וניר כהן 92  01:14:2921 0
 10022 קטיה ויובל ברג 85  00:56:1722 0
 10023 גיא וליה הלר 79  01:17:5023 0
 10024 אהוד ונטע דפני 78  01:23:1424 0
 10025 נופר מלכה ותומר טוניצקי 75  01:13:4125 0
 10026 משה ודליה רביד 72  01:17:5326 0
 10027 שרית ושרון נוסבוים 62  01:23:4827 0
 10028 נדב ויניב קליינמן 47  01:23:0428 0
 10029 מאיה ושיר חיים 41  01:18:2829 0
 10030 דורון קינר ורחל אריאלי 38  01:19:2430 0

מסלול: יחידים בין ערביים

 10036 ליפוביץ אלכס 143  01:18:211 0
 10037 אפק גול 138  01:20:532 0
 10038 נועה עבודי 96  01:05:273 0
 10039 יעקב אילן 92  01:17:484 0
 10040 ולדימיר פדוסין 79  01:10:105 0

מסלול: יחידים לילה

 10031 איתי מנור 167  00:58:121 0
 10032 Heikoop Mark 128  01:28:152 0
 10033 גרוזשטיין ולרי 116  01:17:163 0
 10034 בתשבע גבע 49  01:17:334 0
 10035 בוכבינדר מודי 97  01:16:375 0