האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:23:431 8120
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביב00:24:042 7919
  [ יוגב איילת]  00:31:493 00
  חלבה תמר אסא תל אביב00:32:314 5918
  כספי יעל השרון01:27:385 2217
  שלו תמרה אסא תל אביבDNS6   

קטגוריה: D14

  טל-מסינג טיאן אסא תל אביב00:36:041 4416
  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:38:372 4115
  [ רוטשטיין ענבר]  00:51:053 00
  שביב מעין חבל מודיעין00:59:404 2614
  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעיןDNS5   

קטגוריה: D16A

  אליאס מעין אסא תל אביב00:37:101 6420
  סט עומר יזרעאל00:44:252 5419
  שלו ניצן אסא תל אביב00:51:283 4718
  ברבינג נעה לב השרון-מנשה01:04:094 3717
  [ קורול שלי]  01:29:385 00
  [ קיסרי טליה]  02:21:556 00
  שדמי גאיה יזרעאלDISQ8 1 
  [ חלבה הדר]  DNS7 0 

קטגוריה: D16B

  שביב עינב חבל מודיעין00:19:181 8216
  מנור אליה חבל מודיעין00:23:532 6615
  ריף הגר אסא תל אביב00:24:383 6414
  שכטר רותם חבל מודיעין00:34:274 4613
  עגור-הלוי איילה חבל מודיעין00:34:385 4612

קטגוריה: D21A

  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה00:31:151 6320
  יופה קטרינה גליל00:32:112 6119
  סבילפה-סבו אלינה עמק חפר00:33:113 5918
  מרגלית טלאל אסא טכניון חיפה00:34:404 5717
  [ חריש רוני]  00:35:495 00
  גרנות יעל חבל מודיעין00:48:226 4116
  לוי שני גליל01:02:417 3115
  גולן הדס לב השרון-מנשה01:25:038 2314
  גרינברג אניה אסא תל אביבDISQ10 1 
  קלקשטיין בר השרוןDISQ11 1 
  גוטמן נטע אסא ירושליםDNS9   

קטגוריה: D21B

  שקד מיכל גליל00:28:571 8716
  זריהן בר גליל00:29:072 8715
  נוימן נעה לב השרון-מנשה00:31:073 8114
  אילן גאיה יזרעאל00:38:494 6513
  עבודי נועה חבל מודיעין00:40:265 6312
  מצגר מאיה אסא תל אביב00:43:426 5811
  איגנטוב אידה חבל מודיעין00:47:097 5410
  שינדלר לידי טכניון כרמל00:49:558 5110
  [ אברמסקי ליאל]  01:29:019 00
  איגנטוב אירה חבל מודיעיןDISQ10 1 

קטגוריה: D21C

  נוימן דפנה לב השרון-מנשה00:23:161 9914
  ורבין אסיה אסא תל אביב00:23:232 9813
  יסעור גל יזרעאל00:24:343 9412
  [ שינדלר ליל]  00:31:314 00
  שחף יסמין לב השרון-מנשה00:36:255 6311
  טויג גילי חבל מודיעין00:36:476 6210
  ארצי נעה יזרעאל00:39:587 5710
  שקד רונה אסא טכניון חיפהDISQ12 1 
  דה קוסטא ענבר יזרעאלDNS8   
  הלחמי קרן חבל מודיעיןDNS9   
  ליפוביץ מריה עמק חפרDNS10   
  פריד טל אסא טכניון חיפהDNS11   

קטגוריה: D35

  שצרבנין טטיאנה גליל00:49:061 5216
  [ אברמסקי נילי]  00:54:452 00
  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון00:58:503 4315

קטגוריה: D40

  רביד נעמי אסא תל אביב00:26:331 8720
  רביד איריס אסא תל אביב00:30:082 7619
  מאיר ענת לב השרון-מנשה00:37:563 6118
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביב00:44:134 5217

קטגוריה: D45

  ריינהרץ אורית גליל00:27:391 8320
  סטרלינג אולגה גליל00:29:132 7919
  שביב מיכל חבל מודיעין00:29:323 7818
  קלקשטיין גלית השרון00:44:134 5217
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:51:395 4416
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביב00:52:086 4415
  איגנטוב אנה חבל מודיעין00:52:377 4414
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעין00:53:508 4313

קטגוריה: D50

  נוסבוים שרון השרון00:29:121 7916
  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:35:152 6515
  סיאיילב טניה גליל00:51:483 4414
  וייס חגית חבל מודיעיןDNS4   

קטגוריה: D55

  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:23:081 9920
  זילברשטיין נעמה יזרעאל00:27:252 8419
  אלוש רות חבל מודיעין00:28:023 8218
  ליפמן יעל השרון00:34:534 6617
  רגב יעל חבל מודיעין00:36:185 6316
  הימן יונה השרון00:36:546 6215
  נתיב רות חבל מודיעין00:43:117 5314
  שמואלי נורית יזרעאל01:04:178 3613
  רן רות גלילDNS9   

קטגוריה: D60

  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:22:321 10220
  לוינקרון זהבה גליל00:29:582 7719
  משלי ליסה חבל מודיעין00:30:473 7518
  טייט אבה חבל מודיעין00:32:064 7217
  רביד דליה אסא תל אביב00:35:055 6516
  לפושנר לובוב גליל00:36:376 6315
  הלר הדר חבל מודיעין00:44:167 5214
  נטיף צפי חבל מודיעין01:02:058 3713
  גבע בתשבע חבל מודיעיןDISQ9 1 
  גוטמן אילנה חבל מודיעיןDISQ10 1 

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:35:141 13416
  חנטקוב מריה השרון00:39:022 12115
  דה קוסטה בק רוני יזרעאלDNS3   

קטגוריה: H12

  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:12:491 14916
  בר-גד יואב אסא תל אביב00:20:512 9215
  [ גלזר אוהד]  00:27:343 00
  פלג יובל לב השרון-מנשה00:33:204 00
  שפי ערן אסא תל אביב00:47:035 4114
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעיןDNS6   
  [ לוין אוהד]  DNS7 0 

קטגוריה: H14

  נוסבוים עמרי השרון00:13:021 12120
  קלקשטיין יובל השרון00:16:282 9619
  אליאש אור לב השרון-מנשה00:19:233 8218
  שפר שי אסא תל אביב00:20:064 7917
  סרגה אורן חבל מודיעין00:22:005 7216
  האופטמן עמית גליל00:24:366 6415
  דרור עז טכניון כרמל00:27:437 5714
  כוכבא תומר חבל מודיעין00:28:428 5513
  ברימה יוגב אסא תל אביב00:31:009 5112
  דביר רם ראשון לציון00:31:1010 00
  שורץ יהל יזרעאל00:31:1611 5111
  הרשמן אלעד טכניון כרמל00:32:3212 00
  ליאור עמית חבל מודיעין00:32:4513 4810
  הראל איתמר חבל מודיעין00:43:0914 3710
  סונדק עמית גליל00:44:1315 3610
  בן-ששון אמיר חבל מודיעין01:03:2316 2510
  [ לוי רועי]  DISQ18 0 
  סרגה עידו חבל מודיעיןDISQ19 1 
  יוגב אוהד עמק חפרDNS17   
  שחורי אלון חבל מודיעיןDNS20   

קטגוריה: H16A

  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:22:321 10620
  זורע טל אסא תל אביב00:23:412 10119
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:26:343 9018
  יבסייב אדר יזרעאל00:26:494 8917
  יוגב מעין לב השרון-מנשה00:27:335 8716
  קלקשטיין נדב השרון00:27:406 8715
  אשד טל טכניון כרמל00:29:307 8114
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:29:378 8113
  לוי מעיין טכניון כרמל00:34:369 6912
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:35:5910 6711
  מצפון אמיר לב השרון-מנשה00:36:2111 6610
  שלו יואב אסא תל אביב00:42:0212 5710
  רביד יואב אסא תל אביב00:45:1313 5310
  מטבייב לאון עמק חפר00:45:3114 00
  רוזה ים אסא תל אביב00:48:1315 5010
  ברן עידו לב השרון-מנשה00:48:2716 4910
  דרור הרניר טכניון כרמל00:48:4517 4910
  יוגב מתן עמק חפר00:51:0118 4710
  פולק נעם אסא תל אביב00:59:4619 4010
  [ קיסרי שרגא]  02:21:2320 00
  [ מרומי איתי]  02:23:0721 00
  בברסקי טום טכניון כרמלDISQ22 1 
  טייכמן צוף טכניון כרמלDNS23   
  מינסקי עדי השרוןDNS24   

קטגוריה: H16B

  שמעיה יער חבל מודיעין00:17:541 8816
  שוורצמן אמיר יזרעאל00:26:182 6015
  לישנקו איליה גליל00:27:403 5714

קטגוריה: H18A

  שפר שחר אסא תל אביב00:19:161 10220
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:19:352 10019
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:20:013 9818
  נוסבוים נדב השרון00:23:274 8417
  ישראלי עומר אסא תל אביב00:23:395 8316
  עברי מתן יזרעאל00:23:526 8215
  ירדן גלעד עמק חפר00:24:157 8114
  זורע אלון אסא תל אביב00:24:238 8013
  מינדל-הוכמן ברק גליל00:24:489 7912
  אוזן דרור עמק חפר00:24:4810 7912
  חורש גל יזרעאל00:24:5911 7910
  קצפ רוי אסא תל אביב00:28:5712 00
  שוח עומר עמק חפר00:29:1213 00
  וינשל יואב אסא תל אביב00:29:1714 6710
  שחורי דניאל חבל מודיעין00:30:2615 6410
  רובין רז טכניון כרמל00:33:1416 5910
  סלומון נעם עמק חפר00:34:5717 5610
  פרטוק עמית יזרעאל00:41:3118 4710
  דנק שחר יזרעאל00:42:4119 4610
  מרימס יואב עמק חפרDISQ21 1 
  אפרת אלון לב השרון-מנשהDNS20   
  שדמי ים יזרעאלDNS22   

קטגוריה: H18B

  שפירא שחר חבל מודיעין01:06:341 3616

קטגוריה: H21A

  יסעור ניצן יזרעאל00:19:031 11220
  אבנר אסף גליל00:22:142 9619
  יעקבי ארם השרון00:22:363 9418
  הימן איל השרון00:26:034 8217
  גוטמן רעי חבל מודיעין00:26:225 00
  כהנא אלון השרון00:26:246 8116
  גילה אייל יזרעאל00:30:197 7015
  קפל גיל אסא טכניון חיפה00:32:558 00
  ליפמן אשל השרון00:32:579 6514
  סבאגי עידן עמק חפר00:58:5110 3613
  [ ברדונוסוב אלכסנדר]  01:36:0111 00
  מנור איתי חבל מודיעיןDISQ12 1 
  סגל ערן לב השרון-מנשהDNS13 0 

קטגוריה: H21B

  דבש אורי אסא טכניון חיפה00:24:411 7916
  קוזלוב אלכסנדר גליל00:24:492 7915
  שמלא יאיר גליל00:25:153 7814
  ברקאי סתיו לב השרון-מנשה00:25:224 7713
  מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל00:25:315 7712
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:26:146 7511
  גנוסר נדב חבל מודיעין00:26:537 7310
  נוסבוים איתם השרון00:27:408 7110
  שכטר דביר חבל מודיעין00:28:079 7010
  ברקן אורי אסא טכניון חיפה00:28:4610 6810
  יערי עמוס אסא ירושלים00:28:5211 00
  שמואלי מופז יזרעאל00:29:0112 6810
  שמואלי חן יזרעאל00:30:4413 6410
  גנוסר יובל חבל מודיעין00:31:3314 6210
  יצחקי עמית חבל מודיעין00:31:5715 6110
  אריאל אביעד חבל מודיעין00:32:0816 6110
  סירוטוב יבגני עמק חפר00:32:1617 00
  מנור נועם אסא תל אביב00:33:2918 5910
  מרצ'נקו אלכסיי עמק חפר00:34:3019 00
  בן שעיה ניר אסא טכניון חיפה00:34:4820 5610
  קרול ליאור אסא תל אביב00:36:2121 5410
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים00:36:3422 5410
  גרנט רועי לב השרון-מנשה00:36:4123 5310
  קאופמן אסף אסא ירושלים00:46:0024 4310
  שקוליאר איליה אסא תל אביב00:46:1425 4210
  גולן סתיו לב השרון-מנשה00:47:3326 4110
  [ יזרעאלי יהודה]  00:57:0027 00
  איזביצקי גל חבל מודיעיןDISQ28 1 
  אלקחר עידן יזרעאלDNS29   
  בן שטרית נדב יזרעאלDNS30 0 
  גפן גוש טכניון כרמלDNS31   
  גרנות עומר אסא תל אביבDNS32   
  מאירוב נעם חבל מודיעיןDNS33 0 
  רביד דני אסא תל אביבDNS34   

קטגוריה: H21C

  גולדנר יקיר עמק חפר00:25:401 9314
  שפירא אורן אסא טכניון חיפה00:26:392 9013
  בן דור יואב אסא ירושלים00:27:193 8812
  גנוסר תומר חבל מודיעין00:28:344 8411
  אברהם דקל יזרעאל00:32:025 7510
  מה-טוב יואב אסא ירושלים00:34:086 7010
  לרמן שגיא חבל מודיעין00:36:187 6610
  סירוטה עדו אסא ירושלים00:36:188 6610
  [ הרן רון]  DISQ11 0 
  אברהם רגב יזרעאלDNS9 0 
  אגוזי שוהם יזרעאלDNS10   

קטגוריה: H35A

  סגל זף אסא תל אביב00:25:141 8420
  גריף דניאל השרון00:29:052 7319
  מלץ אבי השרון00:31:303 6818
  לדרר חגי לב השרון-מנשה00:32:244 6617
  ארצי ירון יזרעאל00:34:255 6216
  שרון דניאל ראשון לציון00:38:406 5515
  הרשמן שחר טכניון כרמל00:44:177 4814
  רק גיא אסא תל אביב01:13:168 2913
  [ קורול לאוניד]  DISQ9 0 

קטגוריה: H35B

  פלג עומר לב השרון-מנשה00:23:281 10816
  ברג יובל טכניון כרמל00:26:042 9715
  כהן דני אסא תל אביב00:30:393 00
  שטיין יואב ראשון לציון00:30:514 8214
  ריף נעם אסא תל אביב00:32:355 7813
  יוגב סיון עמק חפר00:33:226 7612
  שפי יוחאי אסא תל אביב00:35:027 7211
  פרנטה מאור חבל מודיעין00:36:258 7010
  איזביצקי עוז חבל מודיעין00:36:359 6910
  גוברדובסקי ולדיסלב השרון00:40:5210 00
  קליימן מיכאל השרון00:42:1111 6010
  שגיא שחר אסא תל אביב00:49:3712 5110
  שחף אסף לב השרון-מנשה01:37:0013 2610
  ליפוביץ אלכס עמק חפרDNS14   
  [ רגבי לירון]  DNS15 0 

קטגוריה: H40

  ורבין עודד אסא תל אביב00:27:231 7220
  הימן רפי השרון00:29:442 6619
  ויינר תומר יזרעאל00:32:263 6118
  כהן תומר טכניון כרמל00:32:344 6017
  כהן נמרוד אסא תל אביב00:33:245 5916
  בולוטני מיכאל גליל00:34:446 5615
  זידנוב דניס השרון00:35:147 5614
  הלחמי ליאור חבל מודיעין00:37:018 5313
  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:39:249 5012
  פלדמן שלו יזרעאל00:44:4210 4411
  כהנא איתן השרון00:45:0211 4410
  יונה גל יזרעאל00:47:2412 4110
  רגבי אורן השרוןDISQ15 0 
  [ זידנוב דניס]  DNS13 0 
  מינסקי אבי השרוןDNS14   
  שחורי יורם עמק חפרDNS16   
  שחר ליעד לב השרון-מנשהDNS17   

קטגוריה: H45

  קלקשטיין ניר השרון00:22:521 9820
  כצמן אדי לב השרון-מנשה00:23:102 9619
  סרגה אלי חבל מודיעין00:23:553 9318
  רינת גיל גליל00:26:094 8517
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:26:265 8416
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:28:466 7815
  יפה מור השרון00:29:077 7714
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:30:568 7213
  ריינהרץ יניב גליל00:33:199 6712
  מיש שי אסא תל אביב00:36:5810 6011
  נהרי צחר לב השרון-מנשה00:37:1911 6010
  [ בר קוסטיה]  00:37:3512 00
  אליאס גיל אסא תל אביב00:40:2313 5510
  בר-גד יזהר אסא תל אביב00:41:3614 5410
  הלר גיא חבל מודיעין00:43:5315 5110
  גנדלמן אייל השרון00:45:5916 4910
  טל אביב אסא תל אביב00:50:2917 4410
  דבש רן יזרעאל00:52:5918 4210
  לוין הדר אסא תל אביב00:53:2019 4210
  יוחנן גיא יזרעאלDISQ22 1 
  ליאור איל חבל מודיעיןDISQ23 1 
  שביב רן חבל מודיעיןDISQ26 1 
  אבידן אליק חבל מודיעיןDNS20   
  אפרת ירון לב השרון-מנשהDNS21   
  מצפון גיורא לב השרון-מנשהDNS24   
  רם יוחאי יזרעאלDNS25   

קטגוריה: H50A

  צ'יזיק דן גליל00:20:531 10720
  שמע נתי חבל מודיעין00:23:552 9319
  צוק אילן יזרעאל00:25:383 8718
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:26:294 8417
  מנדל רועי חבל מודיעין00:31:045 7216
  גרינברג גיל אסא תל אביב00:31:276 7115
  כהן שלומי גליל00:34:257 6514
  מלמד דרור יזרעאל00:36:388 6113
  נוסבוים יצחק השרון00:36:449 6112
  סט שי יזרעאל00:45:5310 00
  גלילי גיא אסא תל אביב00:48:1411 4611
  גילה זיו יזרעאל00:48:3112 4610
  סגל עמוס יזרעאל01:08:2413 3310
  גולן עוזי לב השרון-מנשה01:20:4914 2810
  ברן מנחם לב השרון-מנשהDISQ15 1 
  שכטר גיל חבל מודיעיןDISQ16 1 

קטגוריה: H50B

  כספי שי השרון00:32:031 8916
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:34:312 8315
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה00:39:133 7314
  שחר יוסי חבל מודיעין00:45:304 6313
  לוז יואב לב השרון-מנשה00:45:595 6212
  ארידור יריב טכניון כרמל00:46:426 6111
  גוטליב אייל טכניון כרמל00:51:447 5510
  פנפיל אבי חבל מודיעין00:53:048 5410
  חובב שימי חבל מודיעין00:55:269 5210
  שינדלר זיו טכניון כרמל00:56:0310 5110
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה00:57:4111 5010
  מורג בועז עמק חפר01:01:2512 4710
  זיינפלד עופר חבל מודיעין01:07:3913 4210
  טויג רון חבל מודיעין01:16:5914 3710
  שחר ניצן טכניון כרמל01:35:5315 3010
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמלDNS16   
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשהDNS17   
  רבד איתי אסא תל אביבDNS18   

קטגוריה: H55

  ביאר אביחי יזרעאל00:26:251 9620
  ויינר עמית חבל מודיעין00:28:262 8919
  עמר איציק יזרעאל00:30:423 8218
  גלזר אילן אסא תל אביב00:31:184 8117
  סגל דוידי לב השרון-מנשה00:31:235 8116
  עמיעז איתן חבל מודיעין00:32:226 7815
  קינר דורון אסא תל אביב00:33:127 7614
  שחורי איתי חבל מודיעין00:33:278 7613
  יופה פבל גליל00:34:109 7412
  בוכבינדר מודי השרון00:34:2510 7411
  יבסייב אריה יזרעאל00:35:3511 7110
  נירן חן ראשון לציון00:35:3812 00
  בלגלי רן השרון00:37:1213 6810
  יפה פיני חבל מודיעין00:37:2914 6810
  מינצר צפריר יזרעאל00:37:3715 6710
  יודפת עופר חבל מודיעין00:39:1116 6510
  אבנר עוזי גליל00:39:2917 6410
  רגב שמואל חבל מודיעין00:39:5318 6310
  צפורי דרור לב השרון-מנשה00:40:3919 6210
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:42:1020 6010
  שור מוטי לב השרון-מנשה00:42:3221 6010
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה00:44:2022 5710
  נחושתן ירון חבל מודיעין00:45:4123 5510
  נתנאל איל חבל מודיעין01:00:5824 4210
  חזן גדעון יזרעאל01:01:0525 4110
  מצגר קובי אסא תל אביב01:01:1526 4110
  ענבר אברהם גליל01:01:4827 4110
  גוטמן יהודה חבל מודיעין01:04:0328 00
  שלו משה אסא תל אביב01:06:1529 3810
  יעקבי אלישע השרון01:06:2230 00
  צ'רני הלל השרון01:08:2631 3710
  גול אפק אסא תל אביבDISQ33 1 
  אלון אבי חבל מודיעיןDISQ37 0 
  אש נחמן השרוןDNS32   
  זילברשטיין דרור יזרעאלDNS34   
  כפרי גדעון ראשון לציוןDNS35   
  מאירי נעם חבל מודיעיןDNS36   

קטגוריה: H60

  תלם איתיאל חבל מודיעין00:28:541 9920
  בן שטרית מאיר יזרעאל00:32:592 8719
  רן שמאי גליל00:36:233 7918
  שקד יוסי גליל00:36:364 7817
  וידר יואב טכניון כרמל00:37:285 7616
  ארד ארז יזרעאל00:38:056 7515
  אלוש דוד חבל מודיעין00:39:477 00
  לוי יוסי חבל מודיעין00:44:158 6514
  מנור משה חבל מודיעין00:46:559 6113
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:48:3310 5912
  שור אריק לב השרון-מנשה00:50:5411 5611
  פרנקו אהרון חבל מודיעין00:58:1812 4910
  פלוט אשר גליל00:59:3313 4810
  פלוטקין רון אסא תל אביב01:08:2114 4210
  מירב איתי חבל מודיעין01:22:1915 3510
  רז שלמה ראשון לציוןDISQ19 1 
  ונדל עמרי חבל מודיעיןDNS16   
  ליפמן רמי השרוןDNS17   
  מזרחי ניסים חבל מודיעיןDNS18   

קטגוריה: H65

  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:28:031 10220
  קורנברג ישראל ראשון לציון00:29:012 9919
  פרישפלס ג'ים גליל00:29:583 9618
  שמואלי אשר יזרעאל00:37:254 7717
  אביטל עפר גליל00:43:135 6616
  אילן יעקב יזרעאל00:48:406 5915
  משלי יובל חבל מודיעין00:53:287 5414
  פארן דני ראשון לציון01:02:058 4613
  אברהם יובל חבל מודיעיןDISQ9 1 
  גרין וורן השרוןDISQ10 1 
  פאר יוסי לב השרון-מנשהDISQ12 0 
  דפני אהוד השרוןDNS11   

קטגוריה: H70

  ברג דוד טכניון כרמל00:36:281 7920
  רביד משה אסא תל אביב00:44:572 6419
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:46:233 6218
  גולדהכט גיורא עמק חפר00:47:284 6017
  לוין עודד עמק חפר00:55:235 5216
  פרידמן אלכס אסא תל אביב01:00:476 4715
  דביר יונתן ראשון לציון01:02:207 4614
  שוויצר עוזי יזרעאל01:12:308 4013
  אשל חגי השרון01:14:199 3912
  צור אבנר ראשון לציון01:22:3310 3511
  גופשטיין סמיון גליל01:24:4311 3410
  אבוגני שמואל גלילDNS12   
  אור אורי גלילDNS13   
  מינסקי מנחם השרוןDNS14 0 
  שפי שאול השרוןDNS15   

קטגוריה: H75

  קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:07:071 7016
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:09:102 00

קטגוריה: H80

  נצר מיכאל ראשון לציוןDISQ1 1 

קטגוריה: קצר

  רואימי אופיר עמק חפר00:31:291 00
  [ סגל טל]  00:38:142 00
  [ ברימה אדווה]  00:38:503 00
  [ סגל אורי]  00:42:134 00
  [ רוטשטיין גיא]  00:51:175 00
  [ רוטשטיין חגית]  00:59:426 00
  דיסטלפלד ניר גליל01:01:277 00
  [ אולמר יהלי]  DISQ8 0 
  [ גנדלב אופיר]  DISQ9 0 

קטגוריה: קצרצר

  רביד איל אסא תל אביב00:38:141 00
  [ רגבי נדב]  00:40:532 00
  [ רגבי נבו]  00:41:523 00
  [ ISOA 2091511]  00:48:424 00
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמל00:55:265 00
  [ ISOA 2091512]  00:56:047 00
  [ ISOA 2091509]  00:56:158 00
  [ ISOA 2091515]  00:56:339 00
  טויג ענבל חבל מודיעין00:56:5210 00
  סגל נגה אסא תל אביב00:57:4911 00
  [ 2071241]  01:00:426 00
  [ רוטשטיין נגה]  01:02:0312 00
  [ ISOA 2091514]  DISQ13 0 
  [ לוין אוהד]  DISQ15 0 
  [ ISOA 4670613]  DISQ20 0 
  יונה איתן יזרעאלDNS14 0 
  סגל יערה אסא תל אביבDNS16 0 
  פלדמן שגיב יזרעאלDNS17 0 
  [ רגבי ירדן]  DNS18 0 
  שחורי שוש חבל מודיעיןDNS19 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצית
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם