האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  [ Godina Anna]  00:36:531 00
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביב01:02:372 7016
  מצפון גאיה לב השרון-מנשה01:04:173 6815
  גיל-בר נויה עמק חפרDNS4   
  בק עמית עמק חפרDNS5   
  בק הדר עמק חפרDNS6   
  אימבר רעות יזרעאלDNS7   
  אפשטיין אביה עמק חפרDNS8   
  כספי יעל השרוןDNS9   
  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעיןDNS10   
  סורדו איה עמק חפרDNS11   

קטגוריה: D14

  רביד יעל אסא תל אביב00:43:541 5820
  טל-מסינג טיאן אסא תל אביב00:54:512 4719
  שביב מעין חבל מודיעין01:01:593 410
  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין01:02:164 4118
  בר-גד ליה אסא תל אביב01:40:185 2617
  שולמן יערה אסא תל אביבDNS6   

קטגוריה: D16A

  שלו ניצן אסא תל אביב01:19:111 4920
  סט עומר יזרעאל01:23:402 4719
  ברבינג נעה טכניון כרמל01:28:073 4418
  טייטר יאנה אסא תל אביב01:38:314 4017
  שדמי גאיה יזרעאל01:42:585 3816
  אליאס מעין אסא תל אביב01:50:326 3515
  גולן הדס לב השרון-מנשה02:16:247 2914
  [ לוין נעמי]  02:34:528 00

קטגוריה: D16B

  שביב עינב חבל מודיעין00:40:511 630
  מנור אליה חבל מודיעין00:46:102 5516
  ריף הגר אסא תל אביב00:54:263 4715
  שכטר רותם חבל מודיעין01:39:234 2614
  עגור-הלוי איילה חבל מודיעיןDNS5   

קטגוריה: D21A

  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה01:04:271 6020
  יופה קטרינה גליל01:05:532 5819
  סבילפה-סבו אלינה עמק חפר01:06:433 5818
  מרגלית טלאל אסא טכניון חיפה01:22:244 4717
  פינצ'וק אירינה גליל01:51:385 3416
  [ חריש רוני]  DISQ8 0 
  קלקשטיין בר השרוןDNS6   
  גרינברג אניה אסא תל אביבDNS7   

קטגוריה: D21B

  זריהן בר גליל00:52:311 9816
  עבודי נועה חבל מודיעין00:53:432 9615
  שקד מיכל גליל00:58:153 8914
  נוימן נעה לב השרון-מנשה01:00:434 8513
  רגב יערה חבל מודיעין01:06:025 7812
  אילן גאיה יזרעאל01:21:496 6311
  שינדלר לידי טכניון כרמל01:43:517 5010
  איגנטוב אידה חבל מודיעין01:51:018 4710
  גוטמן נטע אסא ירושליםDNS9   
  איגנטוב אירה חבל מודיעיןDNS10   
  [ Olena]  DNS11 0 
  [ Adenstedt Katharina]  DNS12 0 
  מצגר מאיה אסא תל אביבDNS13   

קטגוריה: D21C

  פיין נרי אסא טכניון חיפה00:39:461 10414
  שקד רונה אסא טכניון חיפה00:40:142 10313
  נוימן דפנה לב השרון-מנשה00:44:293 9312
  סגל יעל אסא תל אביב00:47:194 8811
  ורבין אסיה אסא תל אביב00:49:075 8410
  יסעור גל יזרעאל00:52:326 7910
  ספיר אביטל חבל מודיעין01:25:037 4910
  ארצי נעה יזרעאלDISQ12 1 
  ליפוביץ מריה עמק חפרDISQ15 1 
  שינדלר ליל טכניון כרמלDISQ17 1 
  ימין עדי אסא תל אביבDNS8   
  טויג גילי חבל מודיעיןDNS9   
  הלחמי קרן חבל מודיעיןDNS10   
  דה קוסטא ענבר יזרעאלDNS11   
  שחף יסמין לב השרון-מנשהDNS13   
  פריד טל אסא טכניון חיפהDNS14   
  [ Angelina]  DNS16 0 

קטגוריה: D35

  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:18:471 6616
  שצרבנין טטיאנה גליל01:25:492 6015
  [ Adenstedt Barbara]  DNS3 0 

קטגוריה: D40

  [ Godina Ieva]  00:33:201 00
  רביד נעמי אסא תל אביב00:49:002 8520
  מאיר ענת טכניון כרמל00:51:073 8119
  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:53:004 7818
  רביד איריס אסא תל אביב00:56:015 7417
  [ Balciunaite Vilma]  00:57:566 00
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביבDNS7   
  שגיא קרן אסא תל אביבDNS8   

קטגוריה: D45

  יוגב דפנה לב השרון-מנשה01:00:511 6820
  שביב מיכל חבל מודיעין01:03:282 6519
  בן הרים טל עמק חפר01:04:223 6418
  יסעור ענבר יזרעאל01:15:304 5517
  קלקשטיין גלית השרון01:21:335 5116
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמל01:42:256 4115
  איגנטוב אנה חבל מודיעין02:13:297 3114
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעיןDISQ9 1 
  ריינהרץ אורית גלילDNS8   
  סטרלינג אולגה גלילDNS10   
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביבDNS11   
  ויסמן עדי חבל מודיעיןDNS12   

קטגוריה: D50

  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:56:141 7420
  נוסבוים שרון השרון01:04:512 6419
  סיאיילב טניה גליל01:11:053 5818
  אשכנזי גנית יזרעאל01:27:304 4717

קטגוריה: D55

  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:48:001 8620
  זילברשטיין נעמה יזרעאל00:55:102 7519
  ליפמן יעל השרון00:59:593 6918
  הימן יונה השרון01:11:144 5817
  אלוש רות חבל מודיעין01:11:325 5816
  רן רות גליל01:18:586 5315
  נתיב רות חבל מודיעין01:22:537 5014
  רגב יעל חבל מודיעין01:32:118 4513
  שמואלי נורית יזרעאל02:23:409 2912
  [ Olivestam Agneta]  DNS10 0 

קטגוריה: D60

  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:50:591 8120
  לוינקרון זהבה גליל00:59:192 7019
  משלי ליסה חבל מודיעין00:59:253 7018
  לפושנר לובוב גליל01:00:334 6917
  טייט אבה חבל מודיעין01:04:035 6516
  רביד דליה אסא תל אביב02:00:566 3415
  הלר הדר חבל מודיעיןDNS7   
  גוטמן אילנה חבל מודיעיןDNS8   

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:49:231 11016
  חנטקוב מריה השרון00:57:092 9515
  דה קוסטה בק רוני יזרעאל01:15:233 7214

קטגוריה: H12

  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:17:061 25520
  בר דן חבל מודיעין00:38:372 00
  בר-גד יואב אסא תל אביב00:50:583 8519
  [ לוין אלישע]  DISQ4 0 
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעיןDISQ6 1 
  סמוביץ עמית יזרעאלDISQ7 1 
  גור ליאור לב השרון-מנשהDNS5   
  טייטר מקסים אסא תל אביבDNS8   
  הלר-בכר יואב עמק חפרDNS9   
  רזניק ברקאי עמק חפרDNS10   

קטגוריה: H14

  לוינסון יהונתן גליל00:22:251 11420
  נוסבוים עמרי השרון00:24:172 10519
  קלקשטיין יובל השרון00:30:043 8518
  [ Godins Gustavs]  00:41:394 00
  סונדק עמית גליל00:43:095 5917
  אליאש אור לב השרון-מנשה00:44:286 5816
  האופטמן עמית גליל00:47:547 5315
  יוגב אוהד עמק חפר00:48:408 5314
  שורץ יהל יזרעאל00:49:309 5213
  סרגה אורן חבל מודיעין00:51:2910 5012
  שרון יותם לב השרון-מנשה00:55:5311 4611
  הראל איתמר חבל מודיעין00:56:2812 450
  שחורי אלון חבל מודיעין01:00:1913 4210
  [ אשל סהר]  01:01:4414 00
  [ רועי ישראלי]  01:06:0415 00
  כוכבא תומר חבל מודיעין01:33:0716 2710
  סלפק אדר חבל מודיעיןDISQ18 0 
  שפר שי אסא תל אביבDISQ22 1 
  דרור עז טכניון כרמלDNS17   
  שושני מיכאל אסא תל אביבDNS19   
  סרגה עידו חבל מודיעיןDNS20   
  ליאור עמית חבל מודיעיןDNS21   
  לוי רועי אסא תל אביבDNS23   
  [ גנדלב אופיר]  DNS24 0 
  קליינמן נדב אסא תל אביבDNS25   

קטגוריה: H16A

  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:33:241 11720
  יבסייב אדר יזרעאל00:41:002 9519
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:42:503 9118
  זורע טל אסא תל אביב00:43:254 9017
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:44:045 8916
  יוגב מעין לב השרון-מנשה00:45:516 8515
  אשד טל טכניון כרמל00:52:517 7414
  דרור הרניר טכניון כרמל00:53:268 7313
  מינסקי עדי השרון00:55:279 7012
  טייכמן צוף טכניון כרמל00:56:2410 6911
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:57:2111 6810
  לוי מעיין טכניון כרמל01:11:0112 550
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמל01:24:1413 4610
  יוגב מתן עמק חפר01:28:2514 4410
  ברן עידו לב השרון-מנשה01:34:1915 4110
  מטבייב לאון עמק חפר01:38:0816 4010
  רביד יואב אסא תל אביב01:42:2717 3810
  [ לוין נריה]  02:33:3618 00
  שלו יואב אסא תל אביבDISQ20 1 
  בברסקי טום טכניון כרמלDISQ24 1 
  כרמלי שגב אסא תל אביבDNS19   
  רוזה ים אסא תל אביבDNS21   
  קלקשטיין נדב השרוןDNS22   
  מצפון אמיר לב השרון-מנשהDNS23   

קטגוריה: H16B

  שמעיה יער חבל מודיעין00:31:291 8116
  גור אופיר לב השרון-מנשה00:38:342 6615
  לישנקו איליה גליל00:42:383 6014
  שוורצמן אמיר יזרעאלDNS4   
  [ קלר ניק]  DNS5 0 
  שמוקלר מתן אסא תל אביבDNS6   

קטגוריה: H18A

  עברי מתן יזרעאל00:37:401 10220
  יסעור רתם יזרעאל00:38:362 10019
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:39:003 9918
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:39:064 9817
  נוסבוים נדב השרון00:40:205 9516
  זורע אלון אסא תל אביב00:42:516 9015
  שפר שחר אסא תל אביב00:47:037 8214
  ירדן גלעד עמק חפר00:47:508 8013
  אוזן דרור עמק חפר00:48:049 8012
  מינדל-הוכמן ברק גליל00:52:0610 7411
  רובין רז טכניון כרמל00:53:4911 7110
  שחורי דניאל חבל מודיעין00:56:2112 6810
  וינשל יואב אסא תל אביב01:04:2513 600
  מרימס יואב עמק חפר01:04:3614 5910
  הולנדר חן אסא תל אביב01:05:2915 5910
  דנק שחר יזרעאל01:11:4716 5410
  סלומון נעם עמק חפר01:23:3117 4610
  שדמי ים יזרעאלDISQ22 1 
  חורש גל יזרעאלDNS18   
  אפרת אלון לב השרון-מנשהDNS19   
  קמרון אמיר יזרעאלDNS20   
  שוח עומר עמק חפרDNS21 0 
  קצפ רוי אסא תל אביבDNS23   
  פרטוק עמית יזרעאלDNS24   

קטגוריה: H21A

  יסעור ניצן יזרעאל00:43:031 10920
  מנור איתי חבל מודיעין00:48:522 9619
  סבו-בר גיא עמק חפר00:49:133 9618
  אבנר אסף גליל00:49:374 9517
  גילה אייל יזרעאל01:01:105 7716
  פרדקין מיכאל גליל01:17:276 6115
  קפל גיל אסא טכניון חיפה01:17:497 6014
  גלילי טל אסא טכניון חיפה01:20:238 00
  חמרה רפאל עמק חפר01:33:119 5013
  [ ליסטמן אברהם]  02:26:2210 00
  כהנא אלון השרוןDNS11   
  יעקבי ארם השרוןDNS12   
  הימן איל השרוןDNS13   
  ברקאי סתיו לב השרון-מנשהDNS14   
  גוטמן רעי חבל מודיעיןDNS15   
  אילגץ׳ גאורגי עמק חפרDNS16   
  סגל ערן לב השרון-מנשהDNS17   
  סבאגי עידן עמק חפרDNS18   
  ליפמן אשל השרוןDNS19   
  [ Volodimir]  DNS20 0 
  [ Yan]  DNS21 0 
  [ אוסטר שגיא]  DNS22 0 

קטגוריה: H21B

  לנס רותם יזרעאל00:46:271 8316
  קוזלוב אלכסנדר גליל00:48:092 8015
  בהט עידו יזרעאל00:50:203 7614
  שמלא יאיר גליל00:51:514 7413
  גנוסר נדב חבל מודיעין00:52:255 7312
  כחל עמר יזרעאל00:52:436 00
  דבש אורי אסא טכניון חיפה00:53:567 7111
  שמואלי מופז יזרעאל00:54:068 7110
  סט כרמל יזרעאל00:54:239 7110
  [ רגב שקד]  00:54:3910 00
  יאיר אור אסא טכניון חיפה00:55:0111 00
  שמואלי חן יזרעאל00:55:5712 6910
  שכטר דביר חבל מודיעין00:56:1313 6810
  לוי ליעד יזרעאל00:56:3314 6810
  אלינסון כרמי אסא תל אביב00:57:2315 6710
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:57:4516 6710
  בן שטרית נדב יזרעאל00:58:1817 6610
  מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל01:00:1618 6410
  קאופמן אסף אסא ירושלים01:02:2519 6210
  ברקן אורי אסא טכניון חיפה01:03:2820 6110
  לנס עידן יזרעאל01:05:0221 5910
  מנור נועם אסא תל אביב01:05:3322 5910
  [ ברזק עילם]  01:06:0823 00
  בן שעיה ניר אסא טכניון חיפה01:27:4824 4410
  ענבר ליאור גליל01:35:0625 4010
  אלקחר עידן יזרעאלDISQ33 1 
  רביד דני אסא תל אביבDISQ34 1 
  יצחקי עמית חבל מודיעיןDNS26   
  גפן גוש טכניון כרמלDNS27   
  גרנט רועי לב השרון-מנשהDNS28   
  אריאל אביעד חבל מודיעיןDNS29   
  סירוטוב יבגני עמק חפרDNS30 0 
  נוסבוים איתם השרוןDNS31   
  איזביצקי גל חבל מודיעיןDNS32   
  יערי עמוס אסא ירושליםDNS35 0 
  [ Adenstedt Markus]  DNS36 0 
  שפר עמרי אסא טכניון חיפהDNS37   
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושליםDNS38   
  גנוסר יובל חבל מודיעיןDNS39   

קטגוריה: H21C

  גולדנר יקיר עמק חפר00:43:381 9014
  אברהם דקל יזרעאל00:52:442 7413
  מה-טוב יואב אסא ירושלים00:54:423 7112
  בן דור יואב אסא ירושלים01:00:084 6511
  [ לוין הלל]  01:19:505 00
  ארד דור אסא טכניון חיפה01:23:026 4710
  יזרעאלי יהודה אסא טכניון חיפה01:26:187 4510
  יפעה רעי אסא ירושלים01:26:398 4510
  בר אוהד אסא ירושלים01:33:059 4210
  איוונוב יבגני אסא ירושלים01:50:0710 3510
  [ Yun-Han Lee]  02:39:3511 00
  גולן סתיו לב השרון-מנשהDNS12   
  אגוזי שוהם יזרעאלDNS13   
  שפירא אורן אסא טכניון חיפהDNS14   
  ברויאר מוקי טכניון כרמלDNS15   
  לרמן שגיא חבל מודיעיןDNS16   
  [ מרסר שי]  DNS17 0 
  [ Igor]  DNS18 0 
  קלדרון זיו אסא תל אביבDNS19   

קטגוריה: H35A

  סגל זף אסא תל אביב00:59:521 7920
  גריף דניאל השרון01:00:202 7819
  יסעור ניר יזרעאל01:02:183 7618
  [ Cherniavsky Sergey]  01:05:204 00
  שורר רונן גליל01:08:185 6917
  צ'יזיק דן גליל01:11:096 6616
  רביד נועם אסא תל אביב01:12:307 6515
  מלץ אבי השרון01:15:408 620
  הרשמן שחר טכניון כרמל01:16:219 6214
  ארצי ירון יזרעאל01:18:0810 6013
  [ ברית עדו]  01:22:3811 00
  ישורון יאיר יזרעאל01:41:5112 4612
  [ לוין מיכאל]  02:33:5313 00
  רק גיא אסא תל אביב02:37:3514 3011
  לדרר חגי לב השרון-מנשהDNS15   
  שרון דניאל ראשון לציוןDNS16   
  שרוני ירון יזרעאלDNS17   
  [ אלפרט איל]  DNS18 0 
  חדד עמית לב השרון-מנשהDNS19 0 

קטגוריה: H35B

  ברג יובל טכניון כרמל00:50:031 10316
  פלג עומר לב השרון-מנשה00:52:302 9815
  שטיין יואב ראשון לציון00:58:093 8914
  ריף נעם אסא תל אביב01:03:044 8213
  פרנטה מאור חבל מודיעין01:04:505 8012
  שגיא שחר אסא תל אביב01:27:566 5911
  יוגב סיון עמק חפר01:52:477 4610
  גוברדובסקי ולדיסלב השרוןDNS8 0 
  שחף אסף לב השרון-מנשהDNS9   
  קליימן מיכאל השרוןDNS10   
  ליפוביץ אלכס עמק חפרDNS11   

קטגוריה: H40

  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:53:101 7220
  פלדמן שלו יזרעאל00:57:362 6719
  הימן רפי השרון00:58:283 6618
  ורבין עודד אסא תל אביב00:59:074 6517
  בולוטני מיכאל גליל00:59:275 6516
  [ Godins Martins]  00:59:346 00
  כהן נמרוד אסא תל אביב00:59:487 6415
  זידנוב דניס השרון01:00:508 6314
  ויינר תומר יזרעאל01:03:569 6013
  יונה גל יזרעאל01:06:3210 5812
  מינסקי אבי השרון01:07:1811 5711
  הולנדר גדעון אסא תל אביב01:09:1212 5610
  שחר ליעד לב השרון-מנשה01:11:0713 5410
  פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר01:12:1014 5310
  אימבר רז יזרעאל01:13:4515 5210
  רם שי טכניון כרמל01:16:1316 5010
  כהן תומר טכניון כרמל01:16:3417 5010
  שחורי יורם עמק חפר01:20:0518 4810
  כהנא איתן השרון01:22:1419 4710
  אשכנזי אסף יזרעאל01:27:0120 4410
  [ ziv]  DISQ22 0 
  הלחמי ליאור חבל מודיעיןDNS21   
  שפי יוחאי אסא תל אביבDNS23   
  לוי אלדד עמק חפרDNS24   
  ברגיל עופר אסא תל אביבDNS25   
  [ Adenstedt Erik]  DNS26 0 
  נסראלדין נגיב טכניון כרמלDNS27 0 

קטגוריה: H45

  כצמן אדי לב השרון-מנשה00:45:481 9920
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:47:472 9519
  סרגה אלי חבל מודיעין00:49:083 9218
  קלקשטיין ניר השרון00:50:304 9017
  לויצקי פבל אסא תל אביב00:50:325 9016
  [ Jokubauskis Kestutis]  00:51:466 00
  [ בר קוסטיה]  00:53:397 00
  שביב רן חבל מודיעין00:55:598 8115
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:56:149 8114
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:58:3610 7713
  ריינהרץ יניב גליל01:00:1111 7512
  טייטר ארתור אסא תל אביב01:02:0512 7311
  יעקב אמיר גליל01:03:0713 7210
  מצפון גיורא לב השרון-מנשה01:05:4714 6910
  רינת גיל גליל01:06:4715 6810
  דבש רן יזרעאל01:06:5416 6810
  נהרי צחר לב השרון-מנשה01:07:2217 6710
  אליאס גיל אסא תל אביב01:09:3618 6510
  יפה מור השרון01:12:4519 6210
  אלעד חגי אסא תל אביב01:13:3620 6210
  מיש שי אסא תל אביב01:21:5121 5510
  גנדלמן אייל השרון01:26:0422 5310
  טל אביב אסא תל אביב01:41:5423 4510
  יוחנן גיא יזרעאל01:52:1324 4010
  בר-גד יזהר אסא תל אביב02:10:3725 3510
  כפרי ניר לב השרון-מנשהDNS26   
  גור אלעזר לב השרון-מנשהDNS27   
  אפרת ירון לב השרון-מנשהDNS28   
  רם יוחאי יזרעאלDNS29   
  לוין הדר אסא תל אביבDNS30   
  להבי עמית טכניון כרמלDNS31   
  מרלי אוריאן האיגודDNS32 0 
  שגב תומר יזרעאלDNS33   
  קליינמן יניב אסא תל אביבDNS34   

קטגוריה: H50A

  צוק אילן יזרעאל00:42:341 10720
  כהן שלומי גליל00:53:382 8519
  גרינברג גיל אסא תל אביב00:55:033 8218
  שמע נתי חבל מודיעין00:55:504 8117
  סט שי יזרעאל00:56:375 8016
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:58:186 7815
  שכטר גיל חבל מודיעין01:02:137 7314
  מלמד דרור יזרעאל01:02:588 7213
  מנדל רועי חבל מודיעין01:14:349 6112
  נוסבוים יצחק השרון01:20:1910 5711
  סגל עמוס יזרעאל01:25:3811 5310
  לבבי שי טכניון כרמל01:37:3212 4710
  גולן עוזי לב השרון-מנשה02:16:5213 3310
  [ Olivestam Cristian]  DNS14 0 

קטגוריה: H50B

  כספי שי השרון00:48:191 9916
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:53:462 8915
  שחר יוסי חבל מודיעין00:57:413 8314
  לוז יואב לב השרון-מנשה01:09:504 6813
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה01:09:565 6812
  חובב שימי חבל מודיעין01:19:236 6011
  פנפיל אבי חבל מודיעין01:23:157 5710
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:25:258 5610
  שינדלר זיו טכניון כרמל01:47:469 4410
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשהDISQ14 1 
  ברן חמי לב השרון-מנשהDISQ16 1 
  טויג רון חבל מודיעיןDNS10   
  זיינפלד עופר חבל מודיעיןDNS11   
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמלDNS12   
  ארידור יריב טכניון כרמלDNS13   
  מורג בועז עמק חפרDNS15   
  גוטליב אייל טכניון כרמלDNS17   
  מאירוב זוריק חבל מודיעיןDNS18   

קטגוריה: H55

  יופה פבל גליל00:56:221 9220
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:56:252 9219
  עמר איציק יזרעאל00:57:013 9118
  צפורי דרור לב השרון-מנשה00:58:104 8917
  ויינר עמית חבל מודיעין01:00:055 8616
  סגל דוידי לב השרון-מנשה01:00:055 8616
  עמיעז איתן חבל מודיעין01:01:147 8414
  אבנר עוזי גליל01:01:438 8413
  נחושתן ירון חבל מודיעין01:02:099 8312
  אש נחמן השרון01:05:4910 7911
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה01:07:5211 7610
  יפה פיני חבל מודיעין01:08:2812 7510
  יבסייב אריה יזרעאל01:09:0413 7510
  מינצר צפריר יזרעאל01:09:0614 7510
  ביאר אביחי יזרעאל01:09:3715 7410
  בוכבינדר מודי השרון01:10:2016 7310
  שחורי איתי חבל מודיעין01:11:5317 7210
  יודפת עופר חבל מודיעין01:12:0618 7210
  רינת שרון יזרעאל01:15:4319 6810
  זילברשטיין דרור יזרעאל01:16:5620 6710
  גילה זיו יזרעאל01:22:3721 6310
  גול אפק אסא תל אביב01:23:0122 6210
  חזן גדעון יזרעאל01:25:4123 6010
  יעקבי אלישע השרון01:29:0424 00
  בלגלי רן השרון01:33:1525 5510
  שלו משה אסא תל אביב01:35:4426 5410
  רגב שמואל חבל מודיעין01:40:3527 5110
  שפר יהודה טכניון כרמל01:43:2128 5010
  ענבר אברהם גליל01:43:4729 5010
  גוטמן יהודה חבל מודיעין02:00:4330 4310
  נתנאל איל חבל מודיעיןDISQ38 1 
  כפרי גדעון ראשון לציוןDNS31   
  אוסטר שמואל גלילDNS32   
  אוסוליבן אריה חבל מודיעיןDNS33   
  קינר דורון אסא תל אביבDNS34   
  שור מוטי לב השרון-מנשהDNS35   
  צ'רני הלל השרוןDNS36   
  נירן חן ראשון לציוןDNS37   
  גלזר אילן אסא תל אביבDNS39   
  מצגר קובי אסא תל אביבDNS40   
  מאירי נעם חבל מודיעיןDNS41   
  ליבשיץ ארקדי טכניון כרמלDNS42   

קטגוריה: H60

  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:48:191 9920
  רן שמאי גליל00:55:522 8619
  ארד ארז יזרעאל00:57:173 8318
  רז שלמה ראשון לציון00:57:574 8217
  בן שטרית מאיר יזרעאל00:58:495 8116
  שקד יוסי גליל00:59:086 8115
  תלם איתיאל חבל מודיעין01:03:577 7514
  מנור משה חבל מודיעין01:12:278 6613
  פרנקו אהרון חבל מודיעין01:20:419 5912
  אלוש דוד חבל מודיעין01:26:1410 5511
  רינות יואל השרון01:36:5411 00
  פלוטקין רון אסא תל אביב01:43:2612 4610
  מירב איתי חבל מודיעין01:49:0113 4410
  לוי יוסי חבל מודיעיןDNS14   
  ונדל עמרי חבל מודיעיןDNS15   
  וידר יואב טכניון כרמלDNS16   
  פלוט אשר גלילDNS17   
  ליפמן רמי השרוןDNS18   

קטגוריה: H65

  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:46:431 10220
  פרישפלס ג'ים גליל00:55:062 8719
  אביטל עפר גליל00:58:303 8218
  שמואלי אשר יזרעאל01:00:234 7917
  אבוגני שמואל גליל01:03:225 7516
  גרין וורן השרון01:07:346 7115
  אילן יעקב יזרעאל01:08:037 7014
  דפני אהוד השרון01:16:068 6313
  משלי יובל חבל מודיעין01:16:359 6212
  קורנברג ישראל ראשון לציון01:43:2410 4611
  אברהם יובל חבל מודיעין01:48:4511 4410
  פאר יוסי לב השרון-מנשה01:50:1312 00

קטגוריה: H70

  שפי שאול השרון01:07:121 7120
  גופשטיין סמיון גליל01:16:322 6219
  לוין עודד עמק חפר01:19:383 6018
  ברג דוד טכניון כרמל01:20:374 5917
  רביד משה אסא תל אביב01:23:395 5716
  פרידמן אלכס אסא תל אביב01:38:216 4915
  שוויצר עוזי יזרעאל01:38:417 4814
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשהDNS8   
  דביר יונתן ראשון לציוןDNS9   
  גולדהכט גיורא עמק חפרDNS10   
  אור אורי גלילDNS11   
  צור אבנר ראשון לציוןDNS12   
  [ לדרר ג'ף]  DNS13 0 

קטגוריה: H75

  מינסקי מנחם השרון00:56:441 9616
  קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:18:362 6915
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:18:433 00
  [ ברטל גדעון]  01:46:384 00

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציוןDNS5   

קטגוריה: ילדות

  טויג ענבל חבל מודיעיןDNS6 0 
  סגל נגה אסא תל אביבDNS7 0 
  סגל יערה אסא תל אביבDNS8 0 

קטגוריה: ילדים

  רביד איל אסא תל אביב01:37:391 00
  ויינר שחר יזרעאלDISQ3 0 
  יונה איתן יזרעאלDNS2 0 

קטגוריה: קצר

  [ לוין אלחנן]  01:55:061 00
  [ Yiyun Chen]  DISQ4 0 
  [ ברויאר מיכל]  DNS2 0 
  [ לוין צביה]  DNS3 0 
  כרמין עמיר עמק חפרDNS5 0 
  [ רוטשטיין חגית]  DNS6 0 
  [ גרינברג מיקי]  DNS7 0 
  אימבר הילה יזרעאלDNS8 0 
  [ אבנון איתן]  DNS9 0 
  [ אבנון אופק]  DNS10 0 
  שחר ניצן טכניון כרמלDNS11 0 
  [ רן רועי]  DNS12 0 
  [ פורת מיכאל]  DNS13 0 

קטגוריה: קצרצר

  פלג יובל לב השרון-מנשה00:58:251 00
  פלדמן שגיב יזרעאל01:06:132 00
  פינצ׳וק אלון יזרעאלDISQ7 0 
  אהרוני אבנר טכניון כרמלDNS3 0 
  ורבין עידן אסא תל אביבDNS4 0 
  שחורי שוש חבל מודיעיןDNS5 0 
  קופרברג אילנה גלילDNS6 0 
  [ לדרר איתן]  DNS8 0 
  [ רגבי נדב]  DNS9 0 
  [ זליכה ליעם]  DNS10 0 
  [ לדרר שלו]  DNS11 0 
  גיל אופיר טכניון כרמלDNS12 0 
  בר בן חבל מודיעיןDNS13 0 
  רוטשטיין ענבר אסא תל אביבDNS14 0 
  נוס שלי אסא תל אביבDNS15 0 
  אהרונוביץ אורין אסא תל אביבDNS16 0 
  [ לוי שלי]  DNS17 0 
  [ קליינמן עמית]  DNS18 0 
  [ אבקסיס אסיה]  DNS19 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
19/01/2019 בית ענבה אולטרה-עז (תקן ארצית)
05/01/2019 יער עדי תחרות בתקן ארצית
22/12/2018 יער לביא תחרות בתקן ארצי
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצי
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם