האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  [ Godina Anna]  00:24:131 00
  מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:33:202 8520
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביב00:35:003 8119
  אימבר רעות יזרעאל00:42:324 6718
  בק עמית עמק חפר01:04:275 4417
  בק הדר עמק חפר01:05:026 4416
  אפשטיין אביה עמק חפר01:06:097 4315
  סורדו איה עמק חפר01:06:168 4314
  גיל-בר נויה עמק חפר01:06:279 4313
  כספי יעל השרוןDISQ10 1 
  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעיןDISQ11 1 

קטגוריה: D14

  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:37:181 8220
  שביב מעין חבל מודיעין00:47:042 6519
  רביד יעל אסא תל אביב00:47:283 6418
  טל-מסינג טיאן אסא תל אביב00:51:054 6017
  שולמן יערה אסא תל אביב01:53:025 2716
  בר-גד ליה אסא תל אביבDISQ6 1 

קטגוריה: D16A

  סט עומר יזרעאל01:14:191 5220
  אליאס מעין אסא תל אביב01:14:492 5119
  ברבינג נעה טכניון כרמל01:20:363 4818
  טייטר יאנה אסא תל אביב01:33:424 4117
  שדמי גאיה יזרעאל01:42:205 3716
  שלו ניצן אסא תל אביב01:50:526 3515
  גולן הדס לב השרון-מנשהDISQ7 1 
  [ לוין נעמי]  DNS8 0 

קטגוריה: D16B

  שביב עינב חבל מודיעין00:36:321 8416
  מנור אליה חבל מודיעין00:42:382 7215
  ריף הגר אסא תל אביב00:51:113 6014
  שכטר רותם חבל מודיעין01:13:584 4113
  עגור-הלוי איילה חבל מודיעיןDISQ5 1 

קטגוריה: D21A

  סבילפה-סבו אלינה עמק חפר00:54:051 7820
  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה01:01:472 6819
  יופה קטרינה גליל01:09:123 6118
  גרינברג אניה אסא תל אביב01:20:324 5217
  מרגלית טלאל אסא טכניון חיפה01:32:385 4516
  פינצ'וק אירינה גליל01:59:566 3515
  [ חריש רוני]  DISQ7 0 
  קלקשטיין בר השרוןDNS8   

קטגוריה: D21B

  נוימן נעה לב השרון-מנשה00:45:331 9516
  שקד מיכל גליל00:47:342 9115
  עבודי נועה חבל מודיעין00:47:553 9114
  זריהן בר גליל00:52:364 8213
  אילן גאיה יזרעאל01:07:045 6512
  [ Adenstedt Katharina]  01:09:086 00
  רגב יערה חבל מודיעין01:16:177 5711
  מצגר מאיה אסא תל אביב01:19:398 5410
  איגנטוב אידה חבל מודיעין01:35:539 4510
  שינדלר לידי טכניון כרמל01:36:0310 4510
  גוטמן נטע אסא ירושליםDISQ11 1 
  [ Olena]  DISQ12 0 
  איגנטוב אירה חבל מודיעיןDNS13   

קטגוריה: D21C

  פיין נרי אסא טכניון חיפה00:31:551 11114
  יסעור גל יזרעאל00:34:572 10213
  סגל יעל אסא תל אביב00:41:163 8612
  נוימן דפנה לב השרון-מנשה00:42:314 8311
  ורבין אסיה אסא תל אביב00:42:355 8310
  שקד רונה אסא טכניון חיפה00:45:086 7910
  הלחמי קרן חבל מודיעין01:03:157 5610
  שינדלר ליל טכניון כרמל01:13:418 4810
  טויג גילי חבל מודיעין01:13:499 4810
  דה קוסטא ענבר יזרעאל01:20:4910 4410
  ספיר אביטל חבל מודיעין01:53:1711 3110
  [ Angelina]  DISQ12 0 
  ימין עדי אסא תל אביבDNS13   
  ארצי נעה יזרעאלDNS14   
  שחף יסמין לב השרון-מנשהDNS15   
  פריד טל אסא טכניון חיפהDNS16   
  ליפוביץ מריה עמק חפרDNS17   

קטגוריה: D35

  [ Adenstedt Barbara]  01:10:201 00
  שצרבנין טטיאנה גליל01:16:552 5616
  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:38:073 4415

קטגוריה: D40

  [ Godina Ieva]  00:35:091 00
  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:39:352 9020
  רביד נעמי אסא תל אביב00:40:373 8719
  מאיר ענת טכניון כרמל00:46:094 7718
  רביד איריס אסא תל אביב00:48:145 7417
  [ Balciunaite Vilma]  00:49:316 00
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביב00:58:527 6016
  שגיא קרן אסא תל אביב01:31:208 3915

קטגוריה: D45

  שביב מיכל חבל מודיעין00:44:011 8120
  בן הרים טל עמק חפר00:48:452 7319
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:50:563 7018
  סטרלינג אולגה גליל00:52:164 6817
  קלקשטיין גלית השרון00:59:195 6016
  יסעור ענבר יזרעאל01:05:586 5415
  ריינהרץ אורית גליל01:16:537 4614
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביב01:23:018 4313
  איגנטוב אנה חבל מודיעין01:30:049 3912
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמל01:38:3410 3611
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעיןDISQ11 1 
  ויסמן עדי חבל מודיעיןDNS12   

קטגוריה: D50

  נוסבוים שרון השרון00:44:511 7920
  אשכנזי גנית יזרעאל00:45:492 7719
  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:54:043 6618
  סיאיילב טניה גליל01:21:184 4417

קטגוריה: D55

  [ Olivestam Agneta]  00:36:341 00
  אלוש רות חבל מודיעין00:51:082 6920
  ליפמן יעל השרון00:54:563 6519
  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:55:034 6418
  הימן יונה השרון00:56:115 6317
  נתיב רות חבל מודיעין00:59:256 6016
  רגב יעל חבל מודיעין01:10:097 5115
  רן רות גליל01:27:098 4114
  שמואלי נורית יזרעאל02:29:419 2413
  זילברשטיין נעמה יזרעאלDNS10   

קטגוריה: D60

  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:42:351 8320
  משלי ליסה חבל מודיעין00:54:352 6519
  טייט אבה חבל מודיעין00:57:213 6218
  לוינקרון זהבה גליל00:58:384 6117
  לפושנר לובוב גליל01:15:115 4716
  רביד דליה אסא תל אביב01:15:256 4715
  הלר הדר חבל מודיעיןDNS7   
  גוטמן אילנה חבל מודיעיןDNS8   

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:50:221 11316
  חנטקוב מריה השרון00:52:242 10815
  דה קוסטה בק רוני יזרעאל01:24:263 6714

קטגוריה: H12

  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:16:431 17020
  בר דן חבל מודיעין00:27:582 00
  סמוביץ עמית יזרעאל00:41:323 6819
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעין00:42:054 6718
  טייטר מקסים אסא תל אביב00:46:035 6217
  בר-גד יואב אסא תל אביב00:54:056 5216
  הלר-בכר יואב עמק חפר01:04:197 4415
  רזניק ברקאי עמק חפר01:05:028 4414
  גור ליאור לב השרון-מנשהDISQ9 1 
  [ לוין אלישע]  DNS10 0 

קטגוריה: H14

  לוינסון יהונתן גליל00:26:331 11520
  סרגה אורן חבל מודיעין00:33:072 9219
  קלקשטיין יובל השרון00:33:173 9218
  נוסבוים עמרי השרון00:33:374 9117
  [ Godins Gustavs]  00:34:025 00
  אליאש אור לב השרון-מנשה00:38:536 7916
  [ אשל סהר]  00:39:127 00
  הראל איתמר חבל מודיעין00:40:278 7515
  יוגב אוהד עמק חפר00:44:279 6914
  שפר שי אסא תל אביב00:46:0110 6613
  סונדק עמית גליל00:50:1811 6112
  האופטמן עמית גליל00:51:1812 6011
  כוכבא תומר חבל מודיעין00:52:0713 5910
  שרון יותם לב השרון-מנשה00:54:2514 5610
  שורץ יהל יזרעאל00:55:0515 5510
  גנדלב אופיר אסא תל אביב01:10:3516 4310
  קליינמן נדב אסא תל אביב01:26:1917 3510
  שחורי אלון חבל מודיעין01:33:2918 3310
  סלפק אדר חבל מודיעיןDISQ19 0 
  [ רועי ישראלי]  DISQ20 0 
  לוי רועי אסא תל אביבDISQ25 1 
  דרור עז טכניון כרמלDNS21   
  סרגה עידו חבל מודיעיןDNS22   
  ליאור עמית חבל מודיעיןDNS23   
  שושני מיכאל אסא תל אביבDNS24   

קטגוריה: H16A

  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:35:041 10920
  זורע טל אסא תל אביב00:38:422 9919
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:41:193 9318
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:43:054 8917
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:43:535 8716
  אשד טל טכניון כרמל00:46:166 8315
  מינסקי עדי השרון00:46:307 8214
  יבסייב אדר יזרעאל00:49:178 7813
  לוי מעיין טכניון כרמל00:55:159 6912
  בברסקי טום טכניון כרמל01:18:4410 4911
  יוגב מתן עמק חפר01:19:2811 4810
  ברן עידו לב השרון-מנשה01:24:2012 4510
  רוזה ים אסא תל אביב01:26:4713 4410
  רביד יואב אסא תל אביב01:34:2314 4110
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמל01:36:4615 4010
  טייכמן צוף טכניון כרמלDISQ16 1 
  דרור הרניר טכניון כרמלDISQ17 1 
  כרמלי שגב אסא תל אביבDISQ18 1 
  יוגב מעין לב השרון-מנשהDNS19   
  מטבייב לאון עמק חפרDNS20   
  [ לוין נריה]  DNS21 0 
  שלו יואב אסא תל אביבDNS22   
  קלקשטיין נדב השרוןDNS23   
  מצפון אמיר לב השרון-מנשהDNS24   

קטגוריה: H16B

  שמעיה יער חבל מודיעין00:31:551 9616
  שוורצמן אמיר יזרעאל00:34:272 8915
  שמוקלר מתן אסא תל אביב00:44:563 6814
  גור אופיר לב השרון-מנשה00:45:184 6713
  לישנקו איליה גליל00:47:395 6412
  [ קלר ניק]  DNS6 0 

קטגוריה: H18A

  עברי מתן יזרעאל00:40:121 10420
  שפר שחר אסא תל אביב00:42:072 10019
  יסעור רתם יזרעאל00:44:313 9418
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:46:434 9017
  זורע אלון אסא תל אביב00:47:055 8916
  אוזן דרור עמק חפר00:48:486 8615
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:51:077 8214
  ירדן גלעד עמק חפר00:51:258 8213
  שחורי דניאל חבל מודיעין00:53:569 7812
  נוסבוים נדב השרון00:56:4210 7411
  וינשל יואב אסא תל אביב01:00:4311 6910
  שוח עומר עמק חפר01:01:0012 00
  רובין רז טכניון כרמל01:02:5713 6710
  פרטוק עמית יזרעאל01:08:3214 6110
  הולנדר חן אסא תל אביב01:08:5815 6110
  סלומון נעם עמק חפר01:10:5916 5910
  מינדל-הוכמן ברק גליל01:12:2517 5810
  מרימס יואב עמק חפר01:15:4518 5510
  קמרון אמיר יזרעאל01:24:4419 5010
  דנק שחר יזרעאל01:25:2720 4910
  חורש גל יזרעאל01:26:5421 4810
  אפרת אלון לב השרון-מנשהDISQ22 1 
  שדמי ים יזרעאלDNS23   
  קצפ רוי אסא תל אביבDNS24   

קטגוריה: H18B

  צופה אופק טכניון כרמלDNS1   

קטגוריה: H21A

  יסעור ניצן יזרעאל00:44:021 10420
  סגל ערן לב השרון-מנשה00:46:212 9919
  מנור איתי חבל מודיעין00:47:393 9718
  סבו-בר גיא עמק חפר00:48:014 9617
  אבנר אסף גליל00:49:095 9416
  פרדקין מיכאל גליל00:55:546 8215
  ברקאי סתיו לב השרון-מנשה01:03:107 7314
  כהנא אלון השרון01:05:458 7013
  גילה אייל יזרעאל01:08:259 6712
  אילגץ׳ גאורגי עמק חפר01:10:0110 6611
  חמרה רפאל עמק חפר01:26:3011 5310
  [ Volodimir]  01:29:1812 00
  קפל גיל אסא טכניון חיפה01:39:0213 4610
  [ Yan]  01:39:4914 00
  סבאגי עידן עמק חפר01:55:2915 4010
  [ אוסטר שגיא]  02:03:4016 00
  גלילי טל אסא טכניון חיפהDNS17 0 
  [ ליסטמן אברהם]  DNS18 0 
  יעקבי ארם השרוןDNS19   
  הימן איל השרוןDNS20   
  גוטמן רעי חבל מודיעיןDNS21   
  ליפמן אשל השרוןDNS22   

קטגוריה: H21B

  מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל00:43:341 9616
  כחל עמר יזרעאל00:43:412 00
  אלקחר עידן יזרעאל00:45:063 9315
  בן שטרית נדב יזרעאל00:50:514 8314
  נוסבוים איתם השרון00:51:115 8213
  שמלא יאיר גליל00:51:556 8112
  קוזלוב אלכסנדר גליל00:53:017 7911
  גנוסר נדב חבל מודיעין00:53:168 7910
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:56:129 7510
  שמואלי מופז יזרעאל00:59:1510 7110
  יצחקי עמית חבל מודיעין00:59:3911 7010
  גנוסר יובל חבל מודיעין01:00:1712 7010
  ברקן אורי אסא טכניון חיפה01:02:1813 6710
  מנור נועם אסא תל אביב01:03:4314 6610
  גפן גוש טכניון כרמל01:05:0515 6410
  קאופמן אסף אסא ירושלים01:07:2816 6210
  שכטר דביר חבל מודיעין01:10:5317 5910
  איזביצקי גל חבל מודיעין01:11:4118 5910
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים01:11:5719 5810
  דבש אורי אסא טכניון חיפה01:12:1720 5810
  בן שעיה ניר אסא טכניון חיפה01:22:4321 5110
  שפר עמרי אסא טכניון חיפה01:24:3722 5010
  אלינסון כרמי אסא תל אביב01:24:4423 5010
  [ Adenstedt Markus]  01:34:4824 00
  ענבר ליאור גליל01:34:5325 4410
  יאיר אור אסא טכניון חיפהDNS26 0 
  שמואלי חן יזרעאלDNS27   
  סט כרמל יזרעאלDNS28   
  לנס עידן יזרעאלDNS29   
  לוי ליעד יזרעאלDNS30   
  [ ברזק עילם]  DNS31 0 
  בהט עידו יזרעאלDNS32   
  [ רגב שקד]  DNS33 0 
  לנס רותם יזרעאלDNS34   
  גרנט רועי לב השרון-מנשהDNS35   
  אריאל אביעד חבל מודיעיןDNS36   
  רביד דני אסא תל אביבDNS37   
  סירוטוב יבגני עמק חפרDNS38 0 
  יערי עמוס אסא ירושליםDNS39 0 

קטגוריה: H21C

  גולדנר יקיר עמק חפר00:41:201 9314
  אברהם דקל יזרעאל00:44:592 8513
  שפירא אורן אסא טכניון חיפה00:50:173 7612
  ברויאר מוקי טכניון כרמל00:51:014 7511
  לרמן שגיא חבל מודיעין00:57:145 6710
  יפעה רעי אסא ירושלים01:07:176 5710
  [ Igor]  01:12:057 00
  מה-טוב יואב אסא ירושלים01:15:378 5110
  ארד דור אסא טכניון חיפה01:18:389 4910
  מרסר שי אסא ירושלים01:18:5210 4910
  קלדרון זיו אסא תל אביב01:19:3111 4810
  [ Yun-Han Lee]  01:46:4312 00
  בן דור יואב אסא ירושליםDISQ13 1 
  יזרעאלי יהודה אסא טכניון חיפהDNS14   
  [ לוין הלל]  DNS15 0 
  בר אוהד אסא ירושליםDNS16   
  איוונוב יבגני אסא ירושליםDNS17   
  גולן סתיו לב השרון-מנשהDNS18   
  אגוזי שוהם יזרעאלDNS19   

קטגוריה: H35A

  יסעור ניר יזרעאל00:52:551 8720
  גריף דניאל השרון00:56:192 8219
  סגל זף אסא תל אביב01:01:223 7518
  לדרר חגי לב השרון-מנשה01:02:414 7317
  רביד נועם אסא תל אביב01:05:145 7116
  מלץ אבי השרון01:05:206 7015
  [ Cherniavsky Sergey]  01:07:517 00
  [ ברית עדו]  01:10:358 00
  צ'יזיק דן גליל01:16:509 6014
  שורר רונן גליל01:17:3710 5913
  ארצי ירון יזרעאל01:21:4611 5612
  שרון דניאל ראשון לציון01:46:0212 4311
  [ אלפרט איל]  01:47:4813 00
  חדד עמית לב השרון-מנשה02:11:3714 00
  הרשמן שחר טכניון כרמלDNS15   
  רק גיא אסא תל אביבDNS16   
  [ לוין מיכאל]  DNS17 0 
  ישורון יאיר יזרעאלDNS18   
  שרוני ירון יזרעאלDNS19   

קטגוריה: H35B

  פלג עומר לב השרון-מנשה00:40:211 10716
  ריף נעם אסא תל אביב00:51:122 8515
  פרנטה מאור חבל מודיעין00:57:353 7514
  שטיין יואב ראשון לציון00:57:364 7513
  יוגב סיון עמק חפר01:00:385 7212
  שגיא שחר אסא תל אביב01:09:176 6311
  ברג יובל טכניון כרמלDNS7   
  גוברדובסקי ולדיסלב השרוןDNS8 0 
  שחף אסף לב השרון-מנשהDNS9   
  קליימן מיכאל השרוןDNS10   
  ליפוביץ אלכס עמק חפרDNS11   

קטגוריה: H40

  רם שי טכניון כרמל00:51:391 8120
  כהן נמרוד אסא תל אביב00:53:272 7919
  מינסקי אבי השרון00:53:383 7818
  ורבין עודד אסא תל אביב00:54:164 7717
  [ Godins Martins]  00:58:355 00
  פלדמן שלו יזרעאל00:59:276 7116
  הולנדר גדעון אסא תל אביב01:01:297 6815
  ויינר תומר יזרעאל01:02:038 6814
  ברגיל עופר אסא תל אביב01:02:349 6713
  הלחמי ליאור חבל מודיעין01:03:3510 6612
  זידנוב דניס השרון01:06:1411 6311
  [ Adenstedt Erik]  01:06:3912 00
  בולוטני מיכאל גליל01:11:5113 5810
  גרנט עופר לב השרון-מנשה01:13:1714 5710
  אשכנזי אסף יזרעאל01:13:3415 5710
  הימן רפי השרון01:16:2016 5510
  אימבר רז יזרעאל01:16:2417 5510
  שחורי יורם עמק חפר01:19:2018 5310
  שפי יוחאי אסא תל אביב01:21:2919 5110
  נסראלדין נגיב טכניון כרמל01:33:4020 00
  כהנא איתן השרון01:47:0721 3910
  פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפרDISQ22 1 
  יונה גל יזרעאלDISQ23 1 
  [ ziv]  DISQ24 0 
  כהן תומר טכניון כרמלDNS25   
  שחר ליעד לב השרון-מנשהDNS26   
  לוי אלדד עמק חפרDNS27   

קטגוריה: H45

  סרגה אלי חבל מודיעין00:43:161 9920
  לויצקי פבל אסא תל אביב00:43:592 9819
  [ Jokubauskis Kestutis]  00:46:483 00
  קלקשטיין ניר השרון00:47:244 9118
  ריינהרץ יניב גליל00:48:055 8917
  שביב רן חבל מודיעין00:48:256 8916
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:49:287 8715
  רינת גיל גליל00:51:208 8414
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:54:259 7913
  כצמן אדי לב השרון-מנשה00:59:1610 7312
  [ בר קוסטיה]  01:00:0111 00
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:02:4112 6911
  מרלי אוריאן האיגוד01:02:5113 00
  דבש רן יזרעאל01:06:5114 6410
  אלעד חגי אסא תל אביב01:08:0615 6310
  נהרי צחר לב השרון-מנשה01:08:4516 6310
  יפה מור השרון01:11:2617 6010
  מצפון גיורא לב השרון-מנשה01:12:5218 5910
  שגב תומר יזרעאל01:15:2919 5710
  בר-גד יזהר אסא תל אביב01:18:0120 5510
  אליאס גיל אסא תל אביב01:23:0721 5210
  להבי עמית טכניון כרמל01:23:4722 5110
  טל אביב אסא תל אביב01:36:2723 4510
  אפרת ירון לב השרון-מנשה01:37:2324 4410
  גנדלמן אייל השרון01:39:3725 4310
  לוין הדר אסא תל אביב01:52:5026 3810
  מיש שי אסא תל אביבDISQ27 1 
  טייטר ארתור אסא תל אביבDISQ28 1 
  קליינמן יניב אסא תל אביבDISQ29 1 
  יוחנן גיא יזרעאלDNS30   
  יעקב אמיר גלילDNS31   
  כפרי ניר לב השרון-מנשהDNS32   
  גור אלעזר לב השרון-מנשהDNS33   
  רם יוחאי יזרעאלDNS34   

קטגוריה: H50A

  צוק אילן יזרעאל00:41:481 10320
  כהן שלומי גליל00:49:062 8819
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:49:343 8718
  סט שי יזרעאל00:52:274 8217
  מנדל רועי חבל מודיעין00:57:425 7516
  [ Olivestam Cristian]  00:57:586 00
  שכטר גיל חבל מודיעין01:04:247 6715
  מלמד דרור יזרעאל01:12:208 5914
  גרינברג גיל אסא תל אביב01:16:349 5613
  לבבי שי טכניון כרמל01:41:1110 4312
  סגל עמוס יזרעאל01:44:0811 4111
  גולן עוזי לב השרון-מנשה02:16:1712 3210
  שמע נתי חבל מודיעיןDNS13   
  נוסבוים יצחק השרוןDNS14   

קטגוריה: H50B

  כספי שי השרון00:37:061 9616
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:37:252 9615
  שחר יוסי חבל מודיעין00:43:493 8214
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה00:46:094 7713
  לוז יואב לב השרון-מנשה00:51:355 6912
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמל00:53:216 6711
  חובב שימי חבל מודיעין00:53:487 6610
  מורג בועז עמק חפר00:58:178 6110
  שינדלר זיו טכניון כרמל00:58:309 6110
  פנפיל אבי חבל מודיעין01:01:0610 5910
  טויג רון חבל מודיעין01:04:4611 5510
  ברן חמי לב השרון-מנשה01:20:1712 4510
  גוטליב אייל טכניון כרמל01:20:2413 4410
  זיינפלד עופר חבל מודיעין01:29:2314 4010
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשהDISQ15 1 
  מאירוב זוריק חבל מודיעיןDISQ16 1 
  ארידור יריב טכניון כרמלDNS17   
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשהDNS18   

קטגוריה: H55

  ויינר עמית חבל מודיעין00:44:131 9820
  יופה פבל גליל00:48:022 9019
  מינצר צפריר יזרעאל00:48:063 9018
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:50:434 8617
  שחורי איתי חבל מודיעין00:51:345 8416
  עמיעז איתן חבל מודיעין00:53:136 8215
  אבנר עוזי גליל00:54:017 8014
  עמר איציק יזרעאל00:57:148 7613
  צפורי דרור לב השרון-מנשה00:57:489 7512
  נירן חן ראשון לציון00:58:1710 7411
  סגל דוידי לב השרון-מנשה00:58:2511 7410
  יבסייב אריה יזרעאל00:59:0512 7310
  בוכבינדר מודי השרון00:59:4313 7310
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה01:02:4014 6910
  נחושתן ירון חבל מודיעין01:02:4415 6910
  ביאר אביחי יזרעאל01:06:5816 6510
  רינת שרון יזרעאל01:07:3717 6410
  שפר יהודה טכניון כרמל01:07:5218 6410
  זילברשטיין דרור יזרעאל01:08:1019 6410
  בלגלי רן השרון01:09:2320 6310
  יודפת עופר חבל מודיעין01:09:3521 6210
  גול אפק אסא תל אביב01:10:5122 6110
  גילה זיו יזרעאל01:14:0123 5910
  אש נחמן השרון01:14:0424 5910
  חזן גדעון יזרעאל01:21:3925 5310
  מצגר קובי אסא תל אביב01:23:1626 5210
  ענבר אברהם גליל01:27:3127 5010
  שלו משה אסא תל אביב01:33:3728 4610
  גוטמן יהודה חבל מודיעין01:37:3829 4410
  מאירי נעם חבל מודיעין01:38:3530 4410
  אוסטר שמואל גליל01:38:3831 4410
  ליבשיץ ארקדי טכניון כרמל01:40:0432 4310
  צ'רני הלל השרון01:43:2533 4210
  רגב שמואל חבל מודיעין01:44:2334 4210
  יעקבי אלישע השרון01:56:3635 00
  נתנאל איל חבל מודיעיןDISQ36 1 
  יפה פיני חבל מודיעיןDNS37   
  כפרי גדעון ראשון לציוןDNS38   
  אוסוליבן אריה חבל מודיעיןDNS39   
  קינר דורון אסא תל אביבDNS40   
  שור מוטי לב השרון-מנשהDNS41   
  גלזר אילן אסא תל אביבDNS42   

קטגוריה: H60

  ליפמן רמי השרון00:38:271 9320
  רז שלמה ראשון לציון00:39:082 9119
  תלם איתיאל חבל מודיעין00:39:133 9118
  רן שמאי גליל00:39:154 9117
  בן שטרית מאיר יזרעאל00:41:145 8716
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:42:326 8415
  לוי יוסי חבל מודיעין00:43:597 8114
  אלוש דוד חבל מודיעין00:47:548 7513
  מנור משה חבל מודיעין00:49:369 7212
  שקד יוסי גליל00:51:3810 6911
  פרנקו אהרון חבל מודיעין00:52:5211 6810
  פלוט אשר גליל00:53:5212 6610
  מירב איתי חבל מודיעין00:54:3213 6610
  ארד ארז יזרעאל00:59:5614 6010
  פלוטקין רון אסא תל אביב01:16:4315 4710
  רינות יואל השרוןDNS16 0 
  ונדל עמרי חבל מודיעיןDNS17   
  וידר יואב טכניון כרמלDNS18   

קטגוריה: H65

  פרישפלס ג'ים גליל00:34:211 10420
  אביטל עפר גליל00:36:042 9919
  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:36:513 9718
  גרין וורן השרון00:46:284 7717
  שמואלי אשר יזרעאל00:47:315 7516
  אילן יעקב יזרעאל00:51:026 7015
  אבוגני שמואל גליל00:51:037 7014
  משלי יובל חבל מודיעין00:51:268 7013
  קורנברג ישראל ראשון לציון00:52:039 6912
  דפני אהוד השרון01:07:0010 5311
  אברהם יובל חבל מודיעין01:17:1211 4610
  פאר יוסי לב השרון-מנשה01:18:5612 00

קטגוריה: H70

  שפי שאול השרון00:48:261 7420
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:51:562 6919
  לוין עודד עמק חפר00:52:593 6718
  רביד משה אסא תל אביב01:02:394 5717
  גופשטיין סמיון גליל01:07:195 5316
  שוויצר עוזי יזרעאל01:11:016 5015
  פרידמן אלכס אסא תל אביב01:14:217 4814
  [ לדרר ג'ף]  01:41:578 00
  צור אבנר ראשון לציון01:47:359 3313
  ברג דוד טכניון כרמלDNS10   
  דביר יונתן ראשון לציוןDNS11   
  גולדהכט גיורא עמק חפרDNS12   
  אור אורי גלילDNS13   

קטגוריה: H75

  מינסקי מנחם השרון01:07:351 8416
  קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:51:112 5115
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:51:323 00

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציוןDISQ1 1 

קטגוריה: ילדות

  סגל נגה אסא תל אביב00:58:161 00
  טויג ענבל חבל מודיעיןDNS2 0 
  סגל יערה אסא תל אביבDNS3 0 

קטגוריה: ילדים

  רביד איל אסא תל אביב00:47:364 00
  יונה איתן יזרעאל00:51:465 00
  ויינר שחר יזרעאלDNS6 0 

קטגוריה: קצר

  אימבר הילה יזרעאל00:42:491 00
  [ ברויאר מיכל]  01:09:072 00
  [ אבנון איתן]  01:20:333 00
  [ אבנון אופק]  01:20:384 00
  [ רן רועי]  01:27:585 00
  [ גרינברג מיקי]  01:36:336 00
  רוטשטיין חגית אסא תל אביב01:54:537 00
  [ לוין אלחנן]  DNS8 0 
  [ Yiyun Chen]  DNS9 0 
  [ לוין צביה]  DNS10 0 
  כרמין עמיר עמק חפרDNS11 0 
  שחר ניצן טכניון כרמלDNS12 0 
  [ פורת מיכאל]  DNS13 0 

קטגוריה: קצרצר

  נוס שלי אסא תל אביב00:39:281 00
  אבקסיס אסיה אסא תל אביב00:39:302 00
  [ לוי שלי]  00:45:393 00
  פינצ׳וק אלון יזרעאל00:46:444 00
  פלדמן שגיב יזרעאל00:47:055 00
  ורבין עידן אסא תל אביב00:51:556 00
  אהרונוביץ אורין אסא תל אביב00:58:437 00
  בר בן חבל מודיעין00:59:028 00
  [ רגבי נדב]  01:02:389 00
  [ קליינמן עמית]  01:22:2810 00
  קופרברג אילנה גליל01:56:1111 00
  [ זליכה ליעם]  DISQ12 0 
  פלג יובל לב השרון-מנשהDISQ13 0 
  [ לדרר איתן]  DISQ14 0 
  רוטשטיין ענבר אסא תל אביבDISQ15 0 
  אהרוני אבנר טכניון כרמלDNS16 0 
  שחורי שוש חבל מודיעיןDNS17 0 
  [ לדרר שלו]  DNS18 0 
  גיל אופיר טכניון כרמלDNS19 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
19/01/2019 בית ענבה אולטרה-עז (תקן ארצית)
05/01/2019 יער עדי תחרות בתקן ארצית
22/12/2018 יער לביא תחרות בתקן ארצי
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצי
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם