האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
23/02/2019הסולליםמחזור 9 - אליפות ישראל יום 2
22/02/2019כפר החורשמחזור 8 - אליפות ישראל יום 1
26/01/2019נחשוניםמחזור 7
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
08/03/2019פארק סיירת שקדמחזור 5
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: long

  מנור איתי חבל מודיעין01:21:001 11320
  כהן גל חבל מודיעין01:30:002 00
  סמואלס דוד עמק חפר01:34:183 9719
  קאופמן אסף אסא ירושלים01:38:194 9316
  צוקר מתן אסא תל אביב01:42:025 00
  שביב רן חבל מודיעין01:42:126 8918
  ויינר תומר יזרעאל01:45:157 8714
  ויינר עמית חבל מודיעין01:47:228 8517
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה01:51:099 8215
  להן ניר עמק חפר02:03:3910 00
  גרדי עומר עמק חפר02:13:1811 6813
  גנדלמן אייל השרון02:30:0812 6112
  יפה מור השרון02:32:1713 6011

קטגוריה: seniors

  שור אריק לב השרון-מנשה01:34:531 10520
  מנור משה חבל מודיעין01:42:002 9819
  שומרוני שמעון חבל מודיעין01:42:583 9718
  רגב שמואל חבל מודיעין01:45:354 9517
  גיטמול איתן חבל מודיעין02:08:365 7816
  שמואלי אשר יזרעאל02:10:526 7615
  חובב שימי חבל מודיעין02:11:117 7614
  שחר יוסי חבל מודיעין02:30:068 6713
  יוחנן גיא יזרעאל02:38:499 6312
  לוץ דוד ראשון לציון02:53:0310 5811
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
09/03/2019 מכמורת אליפות האביב לזכר לוי עובדיה
16/02/2019 מאגרי מנשה צפון ניווט רטוב
15/02/2019 יער עין שריד תחרות בתקן ארצית
09/02/2019 גימזו תחרות מקומית
02/02/2019 תל מיכל ניווט עממי למשפחות, וגם תחרותי-קצרצר
19/01/2019 בית ענבה אולטרה-עז (תקן ארצית)
05/01/2019 יער עדי תחרות בתקן ארצית
22/12/2018 יער לביא תחרות בתקן ארצי
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצי
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם