האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: ארוך

 5997 עברי מתן יזרעאל00:26:301 0
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:28:322 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:29:543 0
 4844 נוסבוים נדב השרון00:31:034 0
 5871 מינדל-הוכמן ברק גליל00:31:505 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:31:596 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב00:32:287 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:33:138 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:33:309 0
 4214 כהנא אלון השרון00:34:1910 0
 1651 רביד נועם אסא תל אביב00:35:1511 0
 440 סגל דוידי לב השרון-מנשה00:36:0412 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין00:36:0513 0
 5336 יבסייב אדר יזרעאל00:36:2514 0
 3560 יעקבי ארם השרון00:37:2215 0
 2949 עמר איציק יזרעאל00:37:2516 0
 30001 בן זאב אורי  00:38:3217 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:39:0018 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל00:39:1919 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:39:4120 0
 2206 פלדמן שלו יזרעאל00:39:5321 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל00:40:1422 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה00:40:1723 0
 5790 מנור נועם אסא תל אביב00:40:1824 0
 6076 זיגמונד רועי טכניון כרמל00:40:2525 0
 3364 שלו ארז טכניון כרמל00:40:3026 0
 4330 בולוטני מיכאל גליל00:40:5227 0
 4260 מאירקוביץ מארינ אסא טכניון חיפה00:40:5828 0
 3404 יופה קטרינה גליל00:43:1029 0
 30002 Vova Ersteniyk  00:45:0030 0
 6253 שרוני ירון יזרעאל00:45:1131 0
 2421 אימבר רז יזרעאל00:45:1232 0
 6258 אשד טל טכניון כרמל00:46:4033 0
 30003 בן נר ניצן  00:46:5834 0
 3138 בר קוסטיה השרון00:47:4735 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב00:50:2036 0
 4921 יבסייב אריה יזרעאל00:51:2537 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין00:52:2538 0
 30004 צח ברתור  00:52:2939 0
 4211 כהנא איתן השרון00:53:5040 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל00:54:0141 0
 30005 כהן עדן  00:56:0342 0
 5934 ריינהרץ אורית גליל00:57:4143 0
 5988 ליבוביץ בן גליל00:59:2444 0
 3358 פלוט אשר גליל01:01:3445 0
 3625 שגיא אוסטר גליל01:01:4146 0
 146 ארידור יריב טכניון כרמל01:04:0147 0
 30006 Yan Yanchevskyy  01:10:3748 0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביב01:10:5149 0
 366 שמואל אוסטר גליל01:11:5750 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:12:0051 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:14:3752 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:16:0053 0
 3709 לוינקרון זהבה גליל01:19:0754 0
 5987 סטרלינג אולגה גליל01:20:2055 0
 30007 יעל אלון  01:36:1656 0
 5006 לפושנר לובוב גליל01:38:2957 0
 30008 יעל אגרודק  01:54:4658 0
 605 בן שטרית מאיר יזרעאלDISQ  0
 3055 צוק אילן יזרעאלDISQ  0
 6358 תבור ערן גלילDISQ  0
 30009 גרינברג מיקי  DISQ  0

מסלול: בינוני

 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה00:33:021 0
 6381 לוינסון יהונתן גליל00:33:312 0
 2703 גפן גוש טכניון כרמל00:33:403 0
 4243 ארד ארז יזרעאל00:35:594 0
 3198 כהן שלומי גליל00:36:465 0
 5936 ריינהרץ עידן גליל00:37:436 0
 4017 רן שמאי גליל00:37:537 0
 30010 אסנת מגן  00:38:138 0
 30011 מעיין פלד  00:38:279 0
 2613 זלצמן אלכסנדר ראשון לציון00:39:5410 0
 4073 פריד טל אסא טכניון חיפה00:40:3811 0
 1072 וידר יואב טכניון כרמל00:41:3112 0
 4659 איל חנן גליל00:42:1513 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:42:3414 0
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:43:2015 0
 1782 רביד נעמי אסא תל אביב00:43:4716 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון00:45:0017 0
 30012 czerkawska ula  00:46:1318 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל00:46:2319 0
 3380 ענבר ליאור גליל00:49:1520 0
 3376 גנדלמן אייל השרון00:49:4021 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין00:49:4422 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:49:5023 0
 30013 אפללו דור  00:51:1324 0
 3379 ענבר אברהם גליל00:51:3425 0
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין00:51:4726 0
 6396 האופטמן עמית גליל00:54:0127 0
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשה00:54:3528 0
 30014 Grit Wollenberg  00:58:3529 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין00:58:4530 0
 6073 יוגב שחר לב השרון-מנשה00:59:1231 0
 5960 יוגב מעין לב השרון-מנשה00:59:1332 0
 30015 אדלר דרור וגומי  01:00:2533 0
 6072 יוגב דפנה לב השרון-מנשה01:02:2634 0
 30016 גרנק עמית וכרמל  01:02:4835 0
 30017 חני ברן  01:03:3836 0
 30018 נדב קוויט  01:06:5837 0
 3935 חנטקוב מריה השרון01:09:0338 0
 30018 שמואל אבוגני  01:09:3739 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:13:2340 0
 30019 בר עמית ושי  01:16:5641 0
 30020 קליסמן אמיר  01:24:4742 0
 30021 אורי בורוביץ  01:25:2243 0
 6388 שירן גל השרון01:40:3144 0
 30022 קרויטורו ענוה  01:41:2245 0
 30023 נועה בזרנו  01:45:2646 0
 21 אילן יעקב יזרעאלDISQ  0
 30024 תואם אלהרר  DISQ  0

מסלול: קצר

 3191 אביטל עפר גליל00:31:471 0
 4350 גולן סתיו לב השרון-מנשה00:34:032 0
 6438 שוורצמן אמיר יזרעאל00:37:083 0
 30025 איתן בורשטיין  00:41:234 0
 4104 גולן עוזי לב השרון-מנשה00:41:425 0
 30026 אייל בורוביץ  00:47:176 0
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל00:49:267 0
 5959 ארצי נעה יזרעאל00:50:268 0
 30027 בתיה פריד  00:55:549 0
 2007 דה קוסטה בק רונ יזרעאל00:58:4310 0
 5613 דה קוסטא ענבר יזרעאל00:59:0611 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:01:4812 0
 5719 גולן הדס לב השרון-מנשה01:03:2713 0
 30028 מיכאל גרינבוים  01:09:5114 0
 30029 נועם קויט  01:09:5315 0
 6437 פלג אריאל גליל01:11:0216 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל01:16:3317 0
 30030 ויד מאייר  01:27:1218 0
 30031 קאופמן ירון  01:45:5719 0
 5066 רן רות גלילDISQ  0

מסלול: קצרצר

 30032 אריאל וכרמל קלי  00:11:161 0
 6040 שורץ יהל יזרעאל00:12:182 0
 5937 ריינהרץ דרור גליל00:15:103 0
 30033 הלל מגל  00:16:124 0
 30034 נורית מימון  00:18:165 0
 30035 החצילים האלופים  00:19:156 0
 6177 אימבר רעות יזרעאל00:24:247 0
 30036 דפנה מגן  00:25:298 0
 2835 דנציג אלמוג יזרעאל00:57:099 0