האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: ארוך

 4094 יסעור ניצן יזרעאל00:40:431 0
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:45:012 0
 5899 זמיר סלע לב השרון-מנשה00:51:483 0
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:52:584 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב00:53:305 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:54:286 0
 3576 סבו-בר גיא עמק חפר00:56:297 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:57:438 0
 4844 נוסבוים נדב השרון00:58:089 0
 3582 גל איזביצקי חבל מודיעין00:59:2410 0
 3560 יעקבי ארם השרון01:00:2011 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב01:00:2012 0
 3475 ליפמן אשל השרון01:00:3613 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב01:01:5214 0
 2927 איל הימן השרון01:02:3715 0
 5871 מינדל-הוכמן ברק גליל01:02:5116 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל01:04:3817 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל01:05:0718 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה01:06:0719 0
 4843 נוסבוים איתם השרון01:06:1120 0
 2801 ברג יובל טכניון כרמל01:06:4121 0
 3039 הימן רפי השרון01:06:4322 0
 4214 כהנא אלון השרון01:07:3823 0
 5346 ברקוביץ אלון טכניון כרמל01:08:4024 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין01:09:1125 0
 5348 שחורי דניאל חבל מודיעין01:10:1326 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה01:11:1327 0
 3015 פרצונוק דמיטרי עמק חפר01:11:4828 0
 3451 ברקן אורי אסא טכניון חיפה01:11:5029 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל01:13:3030 0
 4138 חמרה רפאל עמק חפר01:15:2231 0
 10039 אריאל אביעד  01:16:5432 0
 5716 וינשל יואב אסא תל אביב01:17:0533 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:18:2334 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:21:0035 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:21:2736 0
 10041 ברית עדו  01:23:1337 0
 5412 בן דור יואב אסא ירושלים01:24:1338 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:25:3739 0
 6170 לוי מעיין טכניון כרמל01:31:3140 0
 11010 סבאגי עידן  01:33:4441 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל01:33:4842 0
 2492 רביד דני אסא תל אביב01:34:5543 0
 2613 זלצמן אלכסנדר ראשון לציון01:35:3544 0
 1413 מינסקי אבי השרון01:36:5945 0
 931 ברנס עינב חבל מודיעין01:37:0746 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:40:2647 0
 10037 אוסטר שגיא  01:47:3748 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב01:55:3849 0
 6309 אליאס גיל אסא תל אביב01:55:5750 0
 10044 אסא אדם  01:56:0051 0
 4 שור מוטי לב השרון-מנשה02:03:5552 0
 3563 בר אבי חבל מודיעין02:14:0053 0
 3845 בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה02:21:0754 0
 3734 מאירי נעם חבל מודיעין02:38:3655 0
 2146 עמית חדד לב השרון-מנשהDISQ  0
 10043 טל רונן  DISQ  0
 10035 לוי רועי  DISQ  0
 5997 עברי מתן יזרעאלDISQ  0
 5759 ארצי ירון יזרעאלDISQ  0
 3128 אסף אבנר גלילDISQ  0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביבDISQ  0

מסלול: בינוני

 5416 אלקחר עידן יזרעאל00:43:491 0
 5885 ירדן גלעד עמק חפר00:48:382 0
 6078 ישראלי עומר אסא תל אביב00:50:463 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:53:254 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:53:525 0
 507 פלג עומר לב השרון-מנשה00:54:596 0
 5349 שחורי איתי חבל מודיעין00:55:377 0
 5375 אלון הולנדר אסא תל אביב00:59:458 0
 5688 מינסקי עדי השרון01:02:059 0
 1007 ליאור הלחמי חבל מודיעין01:02:1210 0
 4984 קרול ליאור אסא תל אביב01:02:1311 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה01:03:0712 0
 5335 נוסבוים עמרי השרון01:04:4913 0
 3404 יופה קטרינה גליל01:05:3514 0
 5736 הולנדר חן אסא תל אביב01:06:5615 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין01:08:1616 0
 5802 אלפסי יונתן אסא ירושלים01:09:1417 0
 3198 כהן שלומי גליל01:09:4118 0
 5175 עבודי נועה חבל מודיעין01:09:4219 0
 4011 עמרי שפר אסא טכניון חיפה01:10:1220 0
 4006 איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:11:0221 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון01:11:1522 0
 403 רגבי אורן השרון01:11:3523 0
 2966 יואב מה-טוב אסא ירושלים01:11:5624 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון01:12:1525 0
 10029 בר-נתן נטע  01:12:3426 0
 2701 פרישפלס גים גליל01:12:4827 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:12:5628 0
 10032 בר-נתן אסף  01:13:3129 0
 883 כספי שי השרון01:13:3430 0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב01:14:5831 0
 4409 ליפמן רמי השרון01:17:0032 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:17:0032 0
 820 רגב שמואל חבל מודיעין01:17:2934 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:17:5435 0
 5232 קלקשטיין נדב השרון01:17:5836 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב01:17:5937 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין01:18:0738 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין01:18:2639 0
 3138 קוסטיה בר השרון01:18:4540 0
 4243 ארד ארז יזרעאל01:19:1441 0
 6128 שקוליאר איליה אסא תל אביב01:19:4742 0
 605 בן שטרית מאיר יזרעאל01:20:1143 0
 5829 פרנטה מאור חבל מודיעין01:22:2944 0
 6 שור אריק לב השרון-מנשה01:22:4845 0
 1212 פאר עמיר חבל מודיעין01:22:5346 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:23:2447 0
 4885 קלדרון זיו אסא תל אביב01:24:0748 0
 11002 פיינסוד רועי  01:24:5449 0
 1214 אלעד חגי אסא תל אביב01:25:2350 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין01:27:1851 0
 3033 הלר גיא חבל מודיעין01:28:0352 0
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין01:28:1153 0
 3337 קליימן מיכאל השרון01:28:4454 0
   מאירוביץ מור  01:29:3055 0
 6233 גסטר עדן חבל מודיעין01:31:1156 0
 1446 אש נחמן השרון01:33:1357 0
 6214 אליאס מעין אסא תל אביב01:33:2958 0
 4010 יהודה שפר טכניון כרמל01:33:2958 0
 6426 כפרי ניר לב השרון-מנשה01:34:3660 0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביב01:34:4661 0
 6269 בן-דוד עופר חבל מודיעין01:35:2662 0
 4246 אילן גאיה יזרעאל01:36:1963 0
 3859 נתנאל איל חבל מודיעין01:36:3864 0
 4008 איגנטוב אידה חבל מודיעין01:36:5165 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:37:3266 0
 658 זילברשטיין נעמה יזרעאל01:37:4467 0
 11000 רועי בר  01:38:5768 0
 11003 מור גוזיס  01:39:2869 0
 4394 מצגר קובי אסא תל אביב01:40:0270 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:41:4571 0
 11050 קמבר דותן  01:42:4472 0
 3741 יעקבי אלישע השרון01:43:5773 0
 4274 גופשטיין סמיון גליל01:47:5774 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין01:48:0175 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:48:1776 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון01:48:4177 0
 3376 גנדלמן אייל השרון01:48:5578 0
 4009 איגנטוב אירה חבל מודיעין01:50:1179 0
 2890 מאיר ענת לב השרון-מנשה01:52:3780 0
 6423 גוטליב אייל טכניון כרמל01:53:2681 0
 11004 העייפים והאמיצי  01:54:4882 0
 11008 צוות הבוש  01:57:4783 0
 10031 פסטור דן  02:05:4384 0
 11009 זק אמיר  02:07:0685 0
 5693 ספר גיא חבל מודיעין02:09:0786 0
 10034 בר איתי  02:13:0087 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין02:21:0788 0
 5914 גבע בתשבע חבל מודיעין02:24:5489 0
 6380 נטיף צפי חבל מודיעין02:24:5790 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין02:35:0391 0
 11018 יעקב איתי  DISQ  0
 6039 שלו ניצן אסא תל אביבDISQ  0
 4797 מינצר צפריר יזרעאלDISQ  0
 21 אילן יעקב יזרעאלDISQ  0
 3876 אפרת ירון לב השרון-מנשהDISQ  0

מסלול: קצר

 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:31:061 0
 4850 שפי יוחאי אסא תל אביב00:45:542 0
 6381 לוינסון יהונתן גליל00:50:283 0
 3191 אביטל עפר גליל00:50:374 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:52:115 0
 4639 ורבין אסיה אסא תל אביב00:52:576 0
 1370 בלגלי רן השרון00:53:247 0
 3200 גרנות עומר אסא תל אביב00:55:168 0
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:55:449 0
 5411 יסעור גל יזרעאל00:56:0210 0
 552 רז אייל השרון00:59:3811 0
 514 גרין וורן השרון01:00:4412 0
 5915 שמעיה יער חבל מודיעין01:02:0413 0
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה01:02:4114 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:03:1615 0
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה01:03:2416 0
 4027 פארן דני ראשון לציון01:03:5717 0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין01:05:1418 0
 2350 נועה רגב חבל מודיעין01:06:0019 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל01:06:0520 0
 4396 מצגר מאיה אסא תל אביב01:06:1821 0
 4439 רבד איתי אסא תל אביב01:06:3222 0
 6050 טייטר יאנה אסא תל אביב01:07:0023 0
 10010 קוגן עמיר  01:08:1524 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמל01:08:4925 0
 6163 גנית אשכנזי יזרעאל01:09:0426 0
 11020 קרן יניר  01:09:2027 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעין01:10:4428 0
 6396 האופטמן עמית גליל01:10:4829 0
 6383 סונדק עמית גליל01:10:5630 0
 6217 עידו ברן לב השרון-מנשה01:13:1031 0
 4546 דינור עמית יזרעאל01:14:1232 0
 6279 שפר שי אסא תל אביב01:14:4233 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין01:14:4834 0
 3640 נוימן נעה לב השרון-מנשה01:15:4735 0
 4891 נתיב רות חבל מודיעין01:16:2136 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר01:17:3737 0
 6256 טייטר מקסים אסא תל אביב01:18:4638 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:18:4739 0
 4350 גולן סתיו לב השרון-מנשה01:18:5840 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין01:20:0341 0
 5625 צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:20:4442 0
 11015 צדיק ינון  01:21:5643 0
 4164 אלוש דוד חבל מודיעין01:23:0744 0
 3279 הימן יונה השרון01:23:4245 0
 4410 ליפמן יעל השרון01:26:1246 0
 3935 חנטקוב מריה השרון01:26:5247 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:27:3848 0
 10008 פלביץ ניר  01:27:4449 0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה01:29:5750 0
 4904 סרגה אורן חבל מודיעין01:31:0351 0
 1037 גד מה-טוב חבל מודיעין01:32:0952 0
 4203 אשל חגי השרון01:32:2453 0
 5027 רגב יעל חבל מודיעין01:33:5454 0
 11052 הרן רון  01:33:5955 0
 5602 סיאיילב טניה גליל01:34:5656 0
 10006 רבד עידו  01:35:3857 0
 11001 פויכטונגר רועי  01:36:0458 0
 6194 ספיר אביטל חבל מודיעין01:36:1459 0
 4169 יוסי פאר חבל מודיעין01:38:0760 0
 6012 טל-מסינג טיאן אסא תל אביב01:40:4861 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:41:0662 0
 6218 ברן מנחם לב השרון-מנשה01:42:4663 0
 6372 בר-נתן יובל אסא תל אביב01:46:4564 0
 5913 שחורי אלון חבל מודיעין01:46:5465 0
 5809 ליאור עמית חבל מודיעין01:47:1866 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:52:1767 0
 4104 גולן עוזי לב השרון-מנשה01:54:5968 0
 5719 גולן הדס לב השרון-מנשה01:56:5669 0
 6429 גלוזשטיין לודמי ראשון לציון02:01:4670 0
 5959 ארצי נעה יזרעאל02:02:3271 0
 10017 אפשטיין אילן  02:03:1872 0
 11017 דיעי אילון  02:04:0973 0
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה02:07:0374 0
 5179 מסינג ענת סיפור אסא תל אביב02:10:5375 0
 3095 אור אורי גליל02:16:4776 0
 11014 בן אדיבה עמית  02:25:5077 0
 11006 וול רונן  02:27:3578 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין02:27:5879 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל02:29:3580 0
 184 נצר מיכאל ראשון לציון03:05:4681 0
 6273 כוכבא תומר חבל מודיעין03:08:3682 0
 10007 וול תמרה  03:09:5783 0
 6084 כרמיאלי דניאל חבל מודיעין03:34:0884 0
 10015 מרומי איתי  03:54:2385 0
 10018 קיסרי שרגא  03:54:3186 0
 10013 אורי אופיר  DISQ  0
 10012 אורי יפעת  DISQ  0
 2717 אבוגני שמואל גלילDISQ  0
 603 מינסקי מנחם השרוןDISQ  0

מסלול: קצרצר

 6343 קליינמן נדב אסא תל אביב00:37:261 0
 10004 לב עידן  00:46:142 0
 6013 טל-מסינג אריאל אסא תל אביב00:46:283 0
 10001 שולמן יערה  00:47:264 0
 6281 בברסקי טום טכניון כרמל00:47:275 0
 5858 סגל נגה אסא תל אביב00:55:036 0
 11021 אטיאס תום  00:56:467 0
 6262 סגל יערה אסא תל אביב01:00:348 0
 6440 מנחם יואב חבל מודיעין01:01:359 0
 11007 וול נטע  01:10:5210 0
 3939 הלר הדר חבל מודיעין01:15:1911 0
 10000 שמש איתמר  01:30:0612 0
 11030 ליפוביץ מריה  01:40:1113 0
 10003 גולצין אברהם  02:01:3514 0
 4828 ליבר דן השרוןDISQ  0