האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצית
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: Long

 3128 אבנר אסף גליל00:36:111 0
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:36:252 0
 9001 עברי מתן  00:37:503 0
 5904 אוזן דרור עמק חפר00:44:154 0
 9002 יוגב רותם  00:45:145 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:47:016 0
 4844 נוסבוים נדב השרון00:47:217 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב00:48:168 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:49:189 0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין00:50:1410 0
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל00:51:4611 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:53:0812 0
 822 לדרר חגי לב השרון-מנשה00:54:0213 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה00:54:2314 0
 5143 אריאל אביעד חבל מודיעין00:54:5315 0
 5416 אלקחר עידן יזרעאל00:56:0116 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל00:56:0217 0
 2421 אימבר רז יזרעאל00:57:2018 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב00:58:0919 0
 4214 כהנא אלון השרון00:58:3720 0
 9003 זמיר סלע  00:58:3921 0
 6078 ישראלי עומר אסא תל אביב00:59:1522 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל00:59:1923 0
 4843 נוסבוים איתם השרון01:00:0624 0
 2949 עמר איציק יזרעאל01:00:0825 0
 5701 אלפרט רועי אסא תל אביב01:03:0526 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:03:3627 0
 4848 דבש אורי אסא טכניון חיפה01:04:1128 0
 9004 טייכמן צוף  01:04:2729 0
 796 נוימן עומר אסא תל אביב01:04:4030 0
 2801 ברג יובל טכניון כרמל01:05:0131 0
 9005 סביליה גור  01:05:1132 0
 5336 יבסייב אדר יזרעאל01:06:3333 0
 9074 נוסבאום עומרי  01:07:1634 0
 3055 צוק אילן יזרעאל01:07:2435 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:07:4736 0
 9006 אשד טל  01:08:0637 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין01:08:5838 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:10:1739 0
 5736 הולנדר חן אסא תל אביב01:10:2740 0
 9007 מנור נועם  01:10:2941 0
 5716 וינשל יואב אסא תל אביב01:10:3242 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב01:12:1043 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל01:12:2244 0
 4260 מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה01:12:3645 0
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר01:12:5346 0
 2966 מה-טוב יואב אסא ירושלים01:13:1347 0
 4921 יבסייב אריה יזרעאל01:14:5448 0
 4211 כהנא איתן השרון01:15:0449 0
 1797 ביאר אביחי יזרעאל01:15:3650 0
 3853 שחר ליעד לב השרון-מנשה01:16:0451 0
 3533 לוי אלדד עמק חפר01:17:4752 0
 6018 מצפון אמיר לב השרון-מנשה01:17:4953 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:17:5654 0
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:18:4255 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:18:4456 0
 5565 שביב רן חבל מודיעין01:19:1357 0
 9008 מיכאל באלוטני  01:20:3458 0
 5458 הולנדר גדעון אסא תל אביב01:20:5159 0
 9009 בן זאב אורי  01:23:1860 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב01:24:1561 0
 4 שור מוטי לב השרון-מנשה01:26:2462 0
 3136 נוסונובה אירינה גליל01:28:5963 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל01:32:0364 0
 4046 גוטמן נטע אסא ירושלים01:33:1465 0
 6170 לוי מעין טכניון כרמל01:34:0466 0
 4274 גופשטיין סמיון גליל01:35:3867 0
 9010 דרור הרניר  01:36:2968 0
 4492 גנוסר יובל חבל מודיעין01:40:5069 0
 3692 דפני אהוד השרון01:58:3470 0
 9011 אבירם איציק  02:29:1071 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין03:48:5272 0
 5885 ירדן גלעד עמק חפרDISQ73 0
 3208 גרינברג אניה אסא תל אביבDISQ74 0

מסלול: Medium

 9012 קרול ליאור  00:43:401 0
 5688 מינסקי עדי השרון00:44:252 0
 6058 קאופמן אסף אסא ירושלים00:45:023 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:45:074 0
 1413 מינסקי אבי השרון00:46:295 0
 3103 רם יוחאי יזרעאל00:47:106 0
 3403 יופה פבל גליל00:47:587 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה00:48:288 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:49:529 0
 3173 שקד מיכל אסא טכניון חיפה00:52:3410 0
 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:52:4811 0
 3640 נוימן נעה לב השרון-מנשה00:54:1412 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון00:54:3913 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין00:55:1714 0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעין00:55:3915 0
 9013 גלובסשטין רולרי  00:56:1916 0
 3198 כהן שלומי גליל00:58:1317 0
 6190 מרגלית טלאל אסא טכניון חיפה00:58:3318 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון00:59:0819 0
 671 לדרר אורי לב השרון-מנשה00:59:5220 0
 5991 ארד דור אסא טכניון חיפה01:00:0221 0
 4983 דבש רן יזרעאל01:00:0422 0
 9014 אלמוני פלוני  01:00:0523 0
 3404 יופה קטרינה גליל01:00:1124 0
 3876 אפרת ירון לב השרון-מנשה01:02:2225 0
 9015 ארד ארז  01:03:5426 0
 820 רגב שמואל חבל מודיעין01:03:5827 0
 6105 רז איל טכניון כרמל01:04:2128 0
 6051 גורין דודי טכניון כרמל01:05:3329 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:05:4030 0
 9016 ברגד יזהר  01:06:1831 0
 9017 ריינהרץ עידן  01:06:2932 0
 5566 שביב מיכל חבל מודיעין01:06:3533 0
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין01:07:2734 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין01:08:3835 0
 414 זילברשטיין דרור יזרעאל01:09:3336 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:10:2337 0
 3336 תלם איתיאל חבל מודיעין01:10:3038 0
 522 ריינהרץ יניב גליל01:10:4139 0
 6411 גיקובס יונתן טכניון כרמל01:11:4540 0
 4797 מינצר צפריר יזרעאל01:12:2141 0
 4017 רן שמאי גליל01:14:2042 0
 9018 יפעה רעי  01:15:1443 0
 9097 יזרעלי יהודה  01:15:4044 0
 9019 ברנבאום דינה  01:15:4245 0
 6192 אור זהר אסא טכניון חיפה01:15:5246 0
 9020 גביש משה  01:16:0647 0
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשה01:17:5148 0
 9021 שלו יואב  01:19:1149 0
 3388 פישמן סרחיו טכניון כרמל01:20:3950 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:20:4051 0
 4267 חזן גדעון יזרעאל01:21:4752 0
 5976 רוזה ים אסא תל אביב01:24:4053 0
 4842 נוסבוים שרון השרון01:27:5354 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין01:30:0955 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:30:2456 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין01:33:1957 0
 3734 מאירי נעם חבל מודיעין01:33:4558 0
 9023 גיל ענבר  01:34:2759 0
 5977 כהן ניר לב השרון-מנשה01:34:3460 0
 9024 גור אלעזר  01:37:2161 0
 1214 אלעד חגי אסא תל אביב01:37:2762 0
 4394 מצגר קובי אסא תל אביב01:37:5763 0
 2604 שפי שאול השרון01:38:1364 0
 3051 שקד יוסי גליל01:39:2765 0
 6379 אלפרט זמירה טכניון כרמל01:40:0466 0
 9025 . דפנית  01:40:2567 0
 9026 . עמית  01:40:3868 0
 9027 אליאש אור  01:41:1069 0
 9028 שרון  01:41:3570 0
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:45:3271 0
 5662 ליבשיץ ארקדי טכניון כרמל01:46:3372 0
 9029 קורול שלי  02:03:4173 0
 9030 עדו  02:03:4574 0
 9031 קורול לאוניד  02:04:5175 0
 5664 לום דולב לב השרון-מנשה02:04:5576 0
 9032 צ'רנק נתן  02:08:2377 0
 4633 וגנר ישראל טכניון כרמל02:10:4478 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין02:15:1979 0
 5898 וייס חגית חבל מודיעין02:15:4180 0
 9033 ברן מנחם  02:20:1581 0
 3358 פלוט אשר גליל02:47:2282 0
 9034 רייס רון  DISQ83 0

מסלול: Short

 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה00:33:091 0
 3375 מנדל רועי חבל מודיעין00:38:252 0
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:41:033 0
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:41:194 0
 9035 אביטל עפר  00:41:425 0
 1072 וידר יואב טכניון כרמל00:43:326 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:45:387 0
 5827 שקד איתי גליל00:46:028 0
 605 בן שטרית מאיר יזרעאל00:46:329 0
 658 זילברשטיין נעמה יזרעאל00:46:3510 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר00:48:1911 0
 9036 ציפורי אבנר  00:48:5712 0
 2959 מטייב ליאון עמק חפר00:50:0713 0
 6317 סט עומר יזרעאל00:50:1214 0
 5915 שמעיה יער חבל מודיעין00:50:1415 0
 6039 שלו ניצן אסא תל אביב00:51:1316 0
 5971 ברקוביץ עמירן טכניון כרמל00:51:2117 0
 5851 בן ששון מתן חבל מודיעין00:52:0018 0
 21 אילן יעקב יזרעאל00:52:1319 0
 4639 ורבין אסיה אסא תל אביב00:55:1620 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין00:55:4621 0
 9037 יוגב שחר  00:57:2422 0
 4242 נוימן דפנה לב השרון-מנשה00:57:4023 0
 6072 יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:58:3824 0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:59:0325 0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה00:59:0426 0
 9038 סגל עמוס  00:59:5127 0
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה01:00:5428 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:01:5329 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:02:2030 0
 5020 סט שי יזרעאל01:02:2931 0
 6092 מינצר תמר יזרעאל01:03:5232 0
 9039 שרון איתי  01:05:3133 0
 6367 קאופמן עידו טכניון כרמל01:06:3534 0
 5346 ברקוביץ מירב טכניון כרמל01:06:4635 0
 9040 שפר שי  01:07:3036 0
 2717 אבוגני שמואל גליל01:07:3237 0
 5171 יסעור ענבר יזרעאל01:07:3338 0
 9041 יוגב מתן  01:08:0639 0
 9973 מנור אליה  01:08:4640 0
 9042 גור אופיר  01:08:5341 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:11:0142 0
 5934 ריינהרץ אורית גליל01:12:5743 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין01:13:2844 0
 9042 גוטליב אייל  01:14:4545 0
 9043 שדמי שגיא  01:17:1246 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:18:1147 0
 5066 רן רות גליל01:20:3148 0
 5159 שחף אסף לב השרון-מנשה01:20:4749 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:22:4750 0
 6419 ברנשטיין עדי טכניון כרמל01:23:2251 0
 3935 חנטקוב מריה השרון01:23:4452 0
 9044 אריאל שובינסקי  01:24:3853 0
 6183 צופה אופק טכניון כרמל01:24:5954 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמל01:26:5355 0
 9045 חדש יובל  01:27:1156 0
 9046 אבן טוב עומר  01:28:0657 0
 9047 פורת ספי  01:32:2858 0
 2530 כרמין עמיר עמק חפר01:32:3659 0
 9048 גלוזשטיין לודמילה  01:34:0660 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:36:1261 0
 9049 גולן הדס  01:40:2362 0
 9050 וולנטינה רוזוב  01:41:4863 0
 9051 אורן בר  01:46:4864 0
 3095 אור אורי גליל01:48:4865 0
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:52:4266 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל01:53:0367 0
 9052 כדורי מאיה  01:53:0868 0
 9053 קלייר ניק  01:58:1369 0
 9054 אהוד גולן  02:43:1470 0
 9055 שחרית יהל  02:45:2271 0
 5540 גיל אופיר טכניון כרמלDISQ72 0

מסלול: Shorty

 6322 ניר לפיד טכניון כרמל00:11:451 0
 6040 שורץ יהל יזרעאל00:13:162 0
 9979 לוי שני  00:14:113 0
 9056 יוגב אוהד  00:16:174 0
 9057 ריינהרץ דרור  00:18:565 0
 6321 יוגב סיון עמק חפר00:19:136 0
 4550 כספי יעל השרון00:21:087 0
 9058 מרבך אמיר  00:23:088 0
 9059 ברגד יואב  00:23:299 0
 9060 מרבך אלדד  00:23:5510 0
 9061 גור ליאור  00:25:0711 0
 9062 אימבר רעות  00:26:5612 0
 9063 פיסרבסקי אלה  00:29:0313 0
 9064 פינצוק אלון  00:29:3314 0
 9065 סלבין נוי  00:29:3415 0
 9066 רוטשטיין חגית  00:29:3716 0
 9067 פלדמן שגיב  00:29:4417 0
 5858 סגל נגה אסא תל אביב00:32:0418 0
 9068 בן ששון אמי  00:35:2919 0
 9069 בברסקי קרן  00:36:4220 0
 6262 סגל יערה אסא תל אביב00:38:5921 0
 9070 ברק מדינה נועם  00:39:3122 0
 9071 של מעיין אח  00:44:2523 0
 9072 נועם עינבר  00:50:3124 0