האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: ארוך

 4094 יסעור ניצן יזרעאל00:27:0416:560
 5058 יסעור רותם יזרעאל00:30:5827:560
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:31:1438:010
 5997 עברי מתן יזרעאל00:31:2348:030
 5028 גילה אייל יזרעאל00:33:1058:300
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:35:1469:020
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:36:4179:240
 6683 בן ציון ארז יזרעאל00:38:5589:590
 4612 יערי עמוס אסא ירושלים00:39:51910:130
 4493 גנוסר נדב חבל מודיעין00:40:351010:240
 3536 יופיטר רותם יזרעאל00:40:501110:280
 3055 צור אילן יזרעאל00:42:351210:550
 4247 יצחקי עמית חבל מודיעין00:42:371310:560
 2839 בן יוסף דולב יזרעאל00:42:421410:570
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:43:031511:020
 4888 קדוש שלמה השרון00:43:111611:040
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:43:501711:140
 3475 ליפמן אשל השרון00:43:501711:140
 4019 צילביץ רון יזרעאל00:44:381911:270
 5231 קלקשטיין בר השרון00:44:582011:320
 5416 אלקחר עידן יזרעאל00:45:212111:380
 4379 ישורון יאיר יזרעאל00:45:392211:420
 440 סגל דוידי לב השרון-מנשה00:45:422311:430
 3992 פניני תומר יזרעאל00:46:022411:480
 5862 חוחלובה טטיאנה גליל00:47:152512:070
 5722 שדמי ים יזרעאל00:48:432612:290
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב00:48:482712:310
 3635 לוין צחי יזרעאל00:48:522812:320
 796 נוימן עומר אסא תל אביב00:49:322912:420
 1226 ברית עדו טכניון כרמל00:49:413012:440
 9001 שרפברג הדר  00:49:563112:480
 2961 שגיא שחר אסא תל אביב00:50:203212:540
 3139 בן שטרית נדב יזרעאל00:50:333312:580
 2421 אימבר רז יזרעאל00:51:413413:150
 6631 ניסים יונתן השרון00:51:473513:170
 5759 ארצי ירון יזרעאל00:51:573613:190
 3404 יופה קטרין גליל00:55:023714:070
 4797 מינצר צפריר יזרעאל00:55:383814:160
 6317 סט עומר יזרעאל00:56:593914:370
 4000 רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים00:57:034014:380
 6756 שהם תומר אסא ירושלים00:57:294114:440
 2206 שלו סלבה יזרעאל00:57:464214:490
 3198 כהן שלומי גליל00:59:014315:080
 4246 אילן גאיה יזרעאל01:04:034416:250
 6253 שרוני ירון יזרעאל01:05:544516:540
 3549 גלזר אילן אסא תל אביב01:08:194617:310
 2701 פרישפלס גים גליל01:08:454717:380
 605 בן שטרית מאיר יזרעאל01:10:174818:010
 6241 סביניק שחר יזרעאל01:13:394918:530
 4921 יבסייב אריה יזרעאל01:13:435018:540
 3544 גול אפק אסא תל אביב01:15:595119:290
 1214 אלעד חגי אסא תל אביב01:17:235219:510
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:17:305319:520
 5946 שדמי גאיה יזרעאל01:19:505420:280
 6122 לבשיץ אנטון יזרעאל01:25:085521:500
 6482 סגל עמוס יזרעאל01:27:235622:240
 3682 דפני אהוד השרון01:29:355722:580
 3358 פלוט אשר גליל01:32:365823:450
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:42:235926:150
 9002 יקובנקו אנטון  01:53:596029:140
 6196 פיני יופה חבל מודיעין01:59:346130:390
 9003 קיפניס מאי  02:30:036238:280
 5336 יבסייב אדר יזרעאלDISQ  0
 4274 גופשטיין סמיון גלילDISQ  0
 4653 כהן דני אסא תל אביבDISQ  0
 3349 רינת גיל גלילDISQ  0
 1095 רז שלמה ראשון לציוןDISQ  0

מסלול: בינוני

 3560 יעקבי ארם השרון00:25:3316:330
 3823 נתנאל יובל חבל מודיעין00:25:5026:370
 5149 ברויאר מוקי טכניון כרמל00:29:4737:380
 4777 לוי ליעד יזרעאל00:29:5047:390
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה00:30:4357:530
 5412 בן דור יואב אסא ירושלים00:31:1468:010
 6476 מרסר שי אסא ירושלים00:33:2478:340
 522 ריינהרץ יניב גליל00:34:3088:510
 4743 מינצר מעין יזרעאל00:37:4599:410
 9004 גלם אליאב  00:38:43109:560
 9005 מדבד איתמר  00:39:321110:080
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:40:161210:190
 6727 Pietsch Anna גליל00:40:451310:270
 9006 לב שביט  00:41:451410:420
 5709 יעקוב אמיר גליל00:43:151511:050
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:46:161611:520
 6762 חזן שי יזרעאל00:47:561712:170
 5020 סט שי יזרעאל00:47:571812:180
 6355 רעי יפעה אסא ירושלים00:48:081912:210
 3388 פישמן סרחיו טכניון כרמל00:48:152012:220
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:48:172112:230
 5621 יוחנן גיא יזרעאל00:48:292212:260
 2613 זלצמן אלכסנדר ראשון לציון00:48:432312:290
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:49:212412:390
 6718 נזרוב רונן אסא ירושלים00:49:552512:480
 21 יעקוב אילן יזרעאל00:52:202613:250
 4243 ארד ארז יזרעאל00:53:292713:430
 5934 ריינהרץ אורית גליל01:03:242816:150
 6100 ליאור אייל חבל מודיעין01:08:302917:340
 5549 חובב שימי חבל מודיעין01:12:553018:420
 4120 פלוטקין רוני אסא תל אביב01:26:283122:100
 1995 אשר שמואל גליל01:28:133222:370
 9010 הלמן עודד  DISQ  0
 9009 קרקובר אלקנה  DISQ  0
 9008 אהרון יריב  DISQ  0
 9007 לזרב דניאל  DISQ  0

מסלול: קצר

 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין00:23:3316:020
 6040 שוורץ יעל יזרעאל00:34:3628:520
 6629 אלכסנדר נועה השרון00:36:3639:230
 6474 ישראל שירה אסא ירושלים00:39:24410:060
 5426 שינדלר ליל טכניון כרמל00:41:30510:380
 6706 שוורץ גיל יזרעאל00:46:54612:020
 5719 שינדלר זיו לב השרון-מנשה00:51:35713:140
 9011 רוחקין ליטל  00:54:54814:050
 3109 אבן ימית חבל מודיעין00:58:21914:580
 2490 רביד דליה אסא תל אביב00:58:561015:070
 9012 גרגיר דפנה  00:58:561015:070
 9013 קרת שיר  00:59:521215:210
 6472 סמוביץ עמית יזרעאל01:00:271315:300
 5959 ארצי נועה יזרעאל01:02:091415:560
 9014 הרפז עתליה  01:04:191516:290
 947 שווייצר עוזי יזרעאל01:06:021616:560
 9000 ברק יוני  01:12:041718:290
 6752 כפרי עומרי יזרעאל01:15:121819:170
 6722 Flax David השרון01:33:121923:540
 5095 שחר-נוימן ענת לב השרון-מנשהDISQ  0
 6671 לוי כרמל גלילDISQ  0