האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
19/01/2019 בית ענבה אולטרה-עז (תקן ארצית)
05/01/2019 יער עדי תחרות בתקן ארצית
22/12/2018 יער לביא תחרות בתקן ארצי
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצי
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: ארוך

 4094 יסעור ניצן יזרעאל00:51:461 0
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:52:172 0
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:55:423 0
 5899 זמיר סלע לב השרון-מנשה00:58:014 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:58:295 0
 4844 נוסבוים נדב השרון01:01:316 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה01:02:247 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל01:02:418 0
 5885 ירדן גלעד עמק חפר01:03:169 0
 6076 זיגמונד רועי טכניון כרמל01:06:2310 0
 3055 צוק אילן יזרעאל01:07:4311 0
 5904 אוזן דרור עמק חפר01:09:4112 0
 23000 ארז בן ציון  01:09:5613 0
 1651 רביד נועם אסא תל אביב01:10:4914 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין01:11:1515 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה01:11:2416 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל01:11:3717 0
 4848 דבש אורי אסא טכניון חיפה01:12:0918 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב01:14:2219 0
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל01:16:0120 0
 5716 וינשל יואב אסא תל אביב01:16:0821 0
 822 לדרר חגי לב השרון-מנשה01:16:2622 0
 23000 עופר סובל  01:18:0223 0
 4058 יאיר אור אסא טכניון חיפה01:19:1324 0
 1226 Brit Ido טכניון כרמל01:20:2325 0
 5149 ברויאר מוקי טכניון כרמל01:22:2826 0
 6078 ישראלי עומר אסא תל אביב01:22:3927 0
 5336 יבסייב אדר יזרעאל01:22:4628 0
 4330 בולוטני מיכאל גליל01:23:2229 0
 6258 אשד טל טכניון כרמל01:23:3430 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל01:23:5731 0
 3635 צחי לוין טכניון כרמל01:26:5632 0
 23000 יעקב שצ'וגול  01:31:2633 0
 5565 שביב רן חבל מודיעין01:32:4934 0
 6463 סבאגי עידן עמק חפר01:33:5235 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:36:3336 0
 1413 מינסקי אבי השרון01:39:2837 0
 5458 הולנדר גדעון אסא תל אביב01:41:2938 0
 5736 הולנדר חן אסא תל אביב01:41:3239 0
 4653 דני כהן אסא תל אביב01:42:3940 0
 2696 דיסטלפלד ניר גליל01:46:4741 0
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:48:2842 0
 5700 שימרון רומי טכניון כרמל01:52:1743 0
 23000 אמיר ליפשיץ  01:52:5144 0
 3533 לוי אלדד עמק חפר01:53:2345 0
 6064 יפה מור השרון01:55:2946 0
 23000 יעקב שוקרון  02:15:5647 0
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין03:10:3748 0
 2029 צ'רני הלל השרון03:25:1449 0
 1084 אבנר עוזי גלילDISQ50 0
 4260 מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפהDISQ51 0
 5999 מורד נדב אסא טכניון חיפהDISQ52 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעיןDISQ53 0
 3139 בן שטרית נדב יזרעאלDISQ54 0

מסלול: בינוני

 5058 יסעור רתם יזרעאל00:42:101 0
 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:45:592 0
 23000 לירון רגבי  00:51:443 0
 6381 לוינסון יהונתן גליל00:52:034 0
 23000 ברעם גיא  00:54:095 0
 2703 גפן גוש טכניון כרמל00:55:316 0
 4797 מינצר צפריר יזרעאל00:56:227 0
 5688 מינסקי עדי השרון00:56:578 0
 403 רגבי אורן השרון00:57:179 0
 6008 פרטוק עמית יזרעאל00:58:3010 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה00:58:3611 0
 3404 יופה קטרינה גליל00:58:3712 0
 3198 כהן שלומי גליל00:58:4413 0
 3103 רם יוחאי יזרעאל00:59:0314 0
 23000 rent  00:59:1015 0
 5174 קמרון אמיר יזרעאל00:59:5516 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:01:2117 0
 5910 זהות רוני אסא תל אביב01:01:3518 0
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין01:01:4019 0
 2391 חריש רוני גליל01:03:0320 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל01:03:0621 0
 5020 סט שי יזרעאל01:03:3722 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון01:03:4423 0
 2206 פלדמן שלו יזרעאל01:03:4424 0
 4921 יבסייב אריה יזרעאל01:05:0025 0
 3403 יופה פבל גליל01:05:5126 0
 2701 פרישפלס ג'ים גליל01:06:3927 0
 5231 קלקשטיין בר השרון01:06:4128 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:07:0129 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון01:09:2230 0
 1797 ביאר אביחי יזרעאל01:09:3631 0
 3136 פינצ'וק אירינה גליל01:09:5532 0
 6170 לוי מעיין טכניון כרמל01:11:0233 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:11:2534 0
 2988 נבות זילברשטיין יזרעאל01:12:2235 0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביב01:12:5236 0
 3989 שמע נתי חבל מודיעין01:15:3437 0
 4017 רן שמאי גליל01:16:1838 0
 4010 שפר יהודה טכניון כרמל01:16:2039 0
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשה01:18:0840 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:19:1841 0
 5976 רוזה ים אסא תל אביב01:19:2542 0
 6352 ארבל מור יזרעאל01:21:2943 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:23:0144 0
 3388 פישמן סרחיו טכניון כרמל01:23:1045 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:23:5746 0
 522 ריינהרץ יניב גליל01:24:4047 0
 4126 ארד דור אסא טכניון חיפה01:25:0848 0
 343 רוזה אהרון אסא תל אביב01:25:5449 0
 820 רגב שמואל חבל מודיעין01:26:2950 0
 6390 אופיר גור לב השרון-מנשה01:26:4551 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב01:26:5152 0
 4659 איל חנן גליל01:27:0553 0
 23000 נדב עצמון  01:27:1754 0
 2890 מאיר ענת טכניון כרמל01:30:2355 0
 6458 יזהר בר-גד אסא תל אביב01:30:2756 0
 23000 רימון וייס  01:31:2757 0
 4394 מצגר קובי אסא תל אביב01:31:4558 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:33:1159 0
 6482 סגל עמוס יזרעאל01:35:0360 0
 23000 אילן פלד  01:35:5061 0
 2604 שפי שאול השרון01:36:2962 0
 6423 EYAL GOTTLIEB טכניון כרמל01:38:4263 0
 4842 נוסבוים שרון השרון01:40:1264 0
 23000 נגה זילברשטיין  01:41:0665 0
 5566 שביב מיכל חבל מודיעין01:42:5566 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין01:55:2767 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:55:5068 0
 3358 פלוט אשר גליל02:01:1569 0
 3469 גלעד איילי גליל02:11:1470 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין02:16:4771 0
 23000 סלומון שקד  02:22:1672 0
 2357 יפה מאיר גליל03:55:3573 0
 6004 חורש גל יזרעאלDISQ74 0
 3451 ברקן אורי אסא טכניון חיפהDISQ75 0
 414 זילברשטיין דרור יזרעאלDISQ76 0
 5977 כהן ניר לב השרון-מנשהDISQ77 0
 6218 ברן מנחם לב השרון-מנשהDISQ78 0
 4267 חזן גדעון יזרעאלDISQ79 0
 23000 איליה ספירין  DISQ80 0
 23000 שקד פרז  DISQ81 0

מסלול: קצר

 5335 נוסבוים עמרי השרון00:31:031 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:34:512 0
 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה00:35:023 0
 5936 ריינהרץ עידן גליל00:35:494 0
 6260 יוגב מתן עמק חפר00:36:055 0
 6073 יוגב שחר לב השרון-מנשה00:37:136 0
 6321 יוגב סיון עמק חפר00:38:097 0
 605 בן שטרית מאיר יזרעאל00:38:528 0
 4246 אילן גאיה יזרעאל00:39:579 0
 5944 שלו יואב אסא תל אביב00:40:5910 0
 23000 אור זמיר  00:43:0111 0
 6438 אמיר שוורצמן יזרעאל00:43:1012 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:43:2713 0
 6050 טייטר יאנה אסא תל אביב00:44:2114 0
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:44:2515 0
 23000 גייקובס יהונתן  00:44:3716 0
 23000 אייל רז  00:44:5217 0
 6603 יותם שרון לב השרון-מנשה00:44:5318 0
 4904 סרגה אורן חבל מודיעין00:46:1719 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:46:2020 0
 5934 ריינהרץ אורית גליל00:46:2621 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין00:48:0822 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר00:48:1023 0
 23000 rent  00:48:4024 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב00:49:2425 0
 5918 סער יפרח עמק חפר00:49:2526 0
 2717 אבוגני שמואל גליל00:49:4227 0
 23000 מעיין אוסטרייך  00:49:5028 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין00:51:3329 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב00:51:4130 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:52:3231 0
 23000 שיין יוכבד  00:52:5432 0
 3709 לוינקרון זהבה גליל00:53:1833 0
 5946 שדמי גאיה יזרעאל00:53:4034 0
 4949 ברבינג נעה טכניון כרמל00:53:4835 0
 2212 לוין עודד עמק חפר00:53:5136 0
 6256 טייטר מקסים אסא תל אביב00:55:1337 0
 5006 לפושנר לובוב גליל00:55:2938 0
 6396 האופטמן עמית גליל00:57:0039 0
 6317 סט עומר יזרעאל00:57:0240 0
 5513 אגבריה חוסאם יזרעאל00:57:3041 0
 4639 ורבין אסיה אסא תל אביב00:58:2642 0
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל01:00:0043 0
 5027 רגב יעל חבל מודיעין01:00:5444 0
 6012 טל-מסינג טיאן אסא תל אביב01:01:2145 0
 6342 קליינמן יניב אסא תל אביב01:01:2346 0
 3935 חנטקוב מריה השרון01:03:3347 0
 3191 אביטל עפר גליל01:04:4448 0
 3137 אלעזר גור לב השרון-מנשה01:05:3849 0
 4891 נתיב רות חבל מודיעין01:05:4850 0
 6326 שלו משה אסא תל אביב01:06:1051 0
 21 אילן יעקב יזרעאל01:06:5552 0
 4961 פאר יוסי לב השרון-מנשה01:07:0953 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:09:0454 0
 4654 קמר רותם לב השרון-מנשה01:10:1955 0
 5066 רן רות גליל01:11:1456 0
 2922 אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:11:5657 0
 4274 גופשטיין סמיון גליל01:12:0258 0
 3692 דפני אהוד השרון01:12:0959 0
 3364 שלו ארז טכניון כרמל01:13:3660 0
 5171 יסעור ענבר יזרעאל01:17:0261 0
 23000 רותם שיין  01:22:0862 0
 5987 סטרלינג אולגה גליל01:22:2763 0
 23000 רותם מאירוב  01:24:0864 0
 5959 ארצי נעה יזרעאל01:25:5365 0
 4164 אלוש דוד חבל מודיעין01:26:2766 0
 23000 עומר גולדשטיין  01:28:2167 0
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין01:28:5768 0
 23000 מיקי גרינברג  01:31:1769 0
 5067 רועי רן גליל01:31:2970 0
 4646 רביד יעל אסא תל אביב01:31:5971 0
 23000 ורד טל  01:39:4572 0
 5178 טל אביב אסא תל אביב01:39:4973 0
 5179 סיפורים ענת אסא תל אביב01:42:0574 0
 23000 מיכל שילה  01:43:5175 0
 3095 אור אורי גליל01:44:3276 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל01:51:4777 0
 4093 יסעור ניר יזרעאלDISQ78 0
 23000 איגור ברנדורף  DISQ79 0
 4748 לבנת מאירוב חבל מודיעיןDISQ80 0

מסלול: קצרצר

 23000 רועי ישראלי  00:17:481 0
 6040 שורץ יהל יזרעאל00:19:572 0
 23000 רן כפרי  00:20:393 0
 6176 הילה אימבר יזרעאל00:21:504 0
 23000 מאיה חי  00:22:525 0
 6408 יוגב אוהד עמק חפר00:24:036 0
 6177 אימבר רעות יזרעאל00:24:057 0
 6377 ענתבי אדר אסא תל אביב00:25:128 0
 23000 ריינהרץ דרור  00:26:399 0
 23000 נדב רגבי  00:26:5210 0
 23000 ברק לוינסון  00:26:5211 0
 23000 נבו רגבי  00:28:0312 0
 23000 תום הרננדס  00:28:5613 0
 6472 עמית סמוביץ יזרעאל00:29:4014 0
 23000 תותי דנק  00:30:2515 0
 3137 גור אלעזר לב השרון-מנשה00:30:3116 0
 6343 קליינמן נדב אסא תל אביב00:38:3917 0
 23000 רוני מזור  00:39:3018 0
 3781 יונה גל יזרעאל00:41:0419 0
 23000 פלדמן שגיב  00:41:1120 0
 6013 טל-מסינג אריאל אסא תל אביב00:41:2521 0
 6468 פינצ׳וק אלון יזרעאל00:42:2722 0
 6461 ענבר נועם יזרעאל00:42:4923 0
 23000 צ'יזיק  00:55:3124 0
 2437 תמר מייר-גור לב השרון-מנשה00:55:5525 0
 6577 ליאל שמיט גליל00:56:5326 0
 23000 אסף ברק  00:58:4327 0
 6163 נועה ויניק יזרעאל01:02:5728 0
 6457 קופרברג אילנה גליל01:19:5929 0
 6471 ויינר שחר יזרעאל02:57:1430 0