האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
23/02/2019הסולליםמחזור 9 - אליפות ישראל יום 2
22/02/2019כפר החורשמחזור 8 - אליפות ישראל יום 1
26/01/2019נחשוניםמחזור 7
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
08/03/2019פארק סיירת שקדמחזור 5
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
09/03/2019 מכמורת אליפות האביב לזכר לוי עובדיה
16/02/2019 מאגרי מנשה צפון ניווט רטוב
15/02/2019 יער עין שריד תחרות בתקן ארצית
09/02/2019 גימזו תחרות מקומית
02/02/2019 תל מיכל ניווט עממי למשפחות, וגם תחרותי-קצרצר
19/01/2019 בית ענבה אולטרה-עז (תקן ארצית)
05/01/2019 יער עדי תחרות בתקן ארצית
22/12/2018 יער לביא תחרות בתקן ארצי
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצי
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: D14

 6377 אדר ענתבי אסא תל אביב00:54:37110:550

מסלול: D18

 6039 ניצן שלו אסא תל אביב00:49:5119:580
 6050 יאנה טייטר אסא תל אביב00:50:23210:050
 6188 הגר ריף אסא תל אביבDISQ  0

מסלול: D21

 6429 לודמילה גלוזשטיין ראשון לציון01:14:44114:570

מסלול: D40

 3208 אניה גרינברג אסא תל אביב00:58:39111:440
 6648 סיגל לוי-גורי חבל מודיעיןDISQ  0

מסלול: D50

 4842 שרון נוסבוים השרון00:54:42110:560
 4891 רות נתיב חבל מודיעין00:57:23211:290
 6163 גנית אשכנזי יזרעאל01:11:29314:180
 5199 נורית שמואלי יזרעאל01:37:41419:320

מסלול: D60

 115 אנדרה קוצר לב השרון-מנשה00:56:03111:130
 5006 לובוב לפושנר גליל01:18:38215:440
 3935 מריה חנטקוב השרון01:26:04317:130

מסלול: H14

 5675 יובל קלקשטיין השרון00:30:0716:010
 6603 יותם שרון לב השרון-מנשה00:39:5227:580
 6329 יואב בר-גד אסא תל אביב00:41:3038:180
 20019 הלך-בכר יואב  00:48:1149:380
 6256 מקסים טייטר אסא תל אביב01:13:20514:400
 6484 רם דביר ראשון לציון01:18:45615:450
 6607 גלעד בבאי לב השרון-מנשה01:25:36717:070
   סהר אשל  DISQ  0
 6343 נדב קליינמן אסא תל אביבDISQ  0

מסלול: H16

 5688 עדי מינסקי השרון00:31:1116:140
 6217 עידו ברן לב השרון-מנשה00:44:5829:000
 5076 לישנקו איליה יזרעאל00:53:09310:380
 5232 נדב קלקשטיין השרוןDISQ  0
 5960 מעין יוגב לב השרון-מנשהDISQ  0

מסלול: H21

 4844 נדב נוסבוים השרון00:35:0317:010
 6078 עומר ישראלי אסא תל אביב00:40:2028:040
 2927 איל הימן השרון00:40:5838:120
 5790 נועם מנור אסא תל אביב00:41:0248:120
 5143 אביעד אריאל חבל מודיעין00:47:0059:240
 5336 אדר יבסייב יזרעאל00:50:15610:030
 6265 הרניר דרור טכניון כרמל00:50:17710:030
 5691 אלעד בביוף אסא ירושלים00:51:11810:140
 2801 יובל ברג טכניון כרמל00:51:34910:190
 4763 עופר מאירוב חבל מודיעין00:51:381010:200
 5964 ליזוגוב סלבה עמק חפר00:53:481110:460
 5716 יואב וינשל אסא תל אביב00:56:221211:160
 4000 דניאל רז-רוטשילד אסא ירושלים00:56:241311:170
 6170 מעיין לוי טכניון כרמל00:56:301411:180
 4984 ליאור קרול אסא תל אביב00:56:361511:190
 5601 אנטון לבד אסא תל אביב01:02:121612:260
 6463 עידן סבאגי עמק חפר01:04:441712:570
 4492 יובל גנוסר חבל מודיעין01:09:501813:580
 4377 אורן שפירא אסא טכניון חיפה01:10:551914:110
 5664 דולב לום לב השרון-מנשה01:12:142014:270
 6281 טום בברסקי טכניון כרמל01:22:532116:350
 5885 גלעד ירדן עמק חפרDISQ  0
 4856 הראל גינת לב השרון-מנשהDISQ  0
 5777 רותם יוגב לב השרון-מנשהDISQ  0
 3139 שטרית בן יזרעאלDISQ 9:110
 3084 אלכס ליפוביץ עמק חפרDISQ  0
 5904 דרור אוזן עמק חפרDISQ  0
 4346 שגיא לרמן חבל מודיעיןDISQ  0
 4214 אלון כהנא השרוןDISQ  0

מסלול: H40

   עודד ורבין  00:41:241 0
 1413 אבי מינסקי השרון00:47:5529:350
 4850 יוחאי שפי אסא תל אביב00:51:48310:220
 5116 ניר קלקשטיין השרון00:53:09410:380
 6268 ירון סיטבון לב השרון-מנשה01:00:33512:070
 5170 דניאל שרון ראשון לציון01:00:37612:070
 3964 דניס זידנוב השרון01:01:21712:160
 4006 אנדרי איגנטוב חבל מודיעין01:01:44812:210
 4211 איתן כהנא השרון01:02:33912:310
 3417 אסף אשכנזי יזרעאל01:10:291014:060
 6064 מור יפה השרון01:11:431114:210
 6428 ולרי גלוזשטיין ראשון לציון01:14:581215:000
 4841 יצחק נוסבוים השרון01:23:351316:430
 6369 ארתור טייטר אסא תל אביב01:32:551418:350
 6283 עופר זיינפלד חבל מודיעין03:32:481542:340
 4372 נגיב נסראלדין טכניון כרמלDISQ  0
 3015 דמיטרי פרצ'ונוק עמק חפרDISQ  0
 1755 עופר יודפת חבל מודיעיןDISQ  0
 6342 יניב קליינמן אסא תל אביבDISQ  0
 4412 עמית להבי טכניון כרמלDISQ  0

מסלול: H50

 3198 שלומי כהן גליל00:35:4417:090
 3209 גיל גרינברג אסא תל אביב00:50:31210:060
 4779 יואב לוז לב השרון-מנשה00:57:27311:290
 1446 נחמן אש השרון01:00:33412:070
 6326 משה שלו אסא תל אביב01:09:44513:570
 3261 יוסי שחר חבל מודיעין01:11:12614:140
 6482 עמוס סגל יזרעאל01:14:29714:540
 4961 פאר יוסי לב השרון-מנשה01:19:35815:550
   אביאל ליואי  02:15:289 0
 681 תומר גמינדר אסא תל אביב02:43:331032:430
 617 רועי ברקוביץ לב השרון-מנשהDISQ  0
 5625 אבנר צפורי לב השרון-מנשהDISQ  0
 4797 צפריר מינצר יזרעאלDISQ  0
 3734 נעם מאירי חבל מודיעיןDISQ  0

מסלול: H60

 1095 שלמה רז ראשון לציון00:37:1317:270
 228 אבנר הלחמי חבל מודיעין00:41:0028:120
 3139 שטרית בן יזרעאל00:45:5739:110
 2604 שאול שפי השרון00:58:32411:420
 3613 גיורא גולדהכט עמק חפר01:01:01512:120
 2892 אשר שמואלי יזרעאל01:02:27612:290
 273 יובל משלי חבל מודיעין01:03:25712:410
 5224 ולדימיר פדוסין אסא תל אביב01:04:15812:510
 2599 אלכס פרידמן אסא תל אביב01:11:14914:150
 5145 איתי מירב חבל מודיעין01:16:401015:200
 2011 יונתן דביר ראשון לציון01:22:021116:240
 7 צביקה דודלזק לב השרון-מנשה01:23:481216:460
 3336 איתיאל תלם חבל מודיעין01:38:451319:450
 12 דורון קינר אסא תל אביבDISQ  0
 1759 ישראל קורנברג ראשון לציוןDISQ  0

מסלול: H-Beginners

 20085 קפלוביץ שיר  00:41:1318:150
   גיל גרליץ  00:51:171 0
 6404 עומרי ברק-מדינה חבל מודיעין01:07:07213:250
   דוד בן  01:10:433 0
 6667 שחר גזית חבל מודיעין02:28:50429:460
 20018 זגית שחר  02:28:57529:470
   דביר וינטרניץ  DISQ  0
 6620 עמית קליינמן אסא תל אביבDISQ  0
 6604 צוריאנו שיר לב השרון-מנשהDISQ  0
   רועי צור  DISQ  0

מסלול: long

 5906 סלמון נועם עמק חפר00:53:41110:440
 3989 נתי שמע חבל מודיעין00:59:02211:480
 6411 יהונתן ג'ייקובס טכניון כרמל01:13:34314:430
 4805 מודי בוכבינדר השרון01:18:12415:380
 3957 דוד סמואלס עמק חפר01:18:43515:450
 20003 בר-ילן נטע  01:55:30623:060
 20005 ברנסון שני  01:56:24723:170
 20011 עדני רון  02:07:28825:300
 20014 תבור אורן  DISQ  0
 6311 נעם ריף אסא תל אביבDISQ  0
   מיכאל סולומון  DISQ  0
 4653 כהן דני אסא תל אביבDISQ  0
   רון ע  DISQ  0

מסלול: medium

 3876 ירון אפרת לב השרון-מנשה00:37:4617:330
 1212 פאר אמיר חבל מודיעין00:38:5327:470
 6128 איליה שקוליאר אסא תל אביב00:50:42310:080
 4654 קמר רותם לב השרון-מנשה00:54:34410:550
 1465 בועז מורג עמק חפר00:57:36511:310
 20025 אשל סהר  01:00:18612:040
 274 ליסה משלי חבל מודיעין01:03:08712:380
 5495 כליף נינה חבל מודיעין01:05:43813:090
 6430 שחר שפירא חבל מודיעין01:13:32914:420
 4008 אידה איגנטוב חבל מודיעין01:16:161015:150
   חמוטל שלום  01:16:5511 0
 6183 אופק צופה טכניון כרמל01:31:241218:170
 20001 קרן-צור שי  DISQ  0

מסלול: short

 6458 יזהר בר-גד אסא תל אביב00:39:1917:520
 6414 מיכאל שושני אסא תל אביב00:41:3328:190
 6372 יובל בר-נתן אסא תל אביב00:41:5238:220
 20012 שחורי איתן  00:46:0649:130
   שחורי אוהד  00:46:115 0
   סלומון שקד  00:47:596 0
 5915 יער שמעיה חבל מודיעין00:49:0079:480
 603 מנחם מינסקי השרון00:51:48810:220
 4120 רון פלוטקין אסא תל אביב00:52:29910:300
 2988 נבות זילברשטיין יזרעאל00:53:531010:470
 4745 זוריק מאירוב חבל מודיעין00:58:301111:420
 2530 עמיר כרמין עמק חפר01:03:541212:470
 6380 צפי נטיף חבל מודיעין01:04:501312:580
   יובל חסקלברג  01:05:1214 0
   פלגי ניר  01:05:1515 0
 5914 בתשבע גבע חבל מודיעין01:05:221613:040
   יפט ים  01:06:0317 0
   ינון בוכנר  01:07:4918 0
 6363 עז דרור טכניון כרמל01:08:301913:420
 146 יריב ארידור טכניון כרמל01:13:242014:410
   ייבין נועם  01:13:5221 0
   מתן גרסטמן  01:20:3722 0
 571 עמוס קוצר לב השרון-מנשה01:21:552316:230
   מיקי גרינברג  01:23:3524 0
 6529 ענבר רוטשטיין אסא תל אביב01:25:572517:110
 6514 חגית רוטשטיין אסא תל אביב01:26:002617:120
   יותם גולן  01:27:5727 0
 6218 חמי ברן לב השרון-מנשה01:28:242817:410
   שחף קליין  01:32:1429 0
 4007 אנה איגנטוב חבל מודיעין01:36:183019:160
   ליאור מזרחי  02:19:1431 0
 6611 רזניק ברקאי עמק חפרDISQ  0
   אוזן רוי  DISQ  0
   בן-אדיבה יונתן  DISQ  0

מסלול: Shortly

   יוגב איילת  01:02:311 0