האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
26/01/2019נחשוניםמחזור 7
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
15/02/2019 יער עין שריד תחרות בתקן ארצית
09/02/2019 גימזו תחרות מקומית
02/02/2019 תל מיכל ניווט עממי למשפחות, וגם תחרותי-קצרצר
19/01/2019 בית ענבה אולטרה-עז (תקן ארצית)
05/01/2019 יער עדי תחרות בתקן ארצית
22/12/2018 יער לביא תחרות בתקן ארצי
08/12/2018 יער שגב תחרות בתקן ארצי
27/10/2018 רמת הנדיב  
20/10/2018 מבואות ים מאוץ
06/10/2018 תל חדיד לזכר הראל מרמלשטיין
29/09/2018 יובלים מאוץ
14/09/2018 מורדות יקנעם  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: long

 3576 סבו-בר גיא עמק חפר00:40:301 0
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:40:542 0
 19060 Motula Petr  00:44:173 0
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:47:324 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב00:47:545 0
 4501 גוטמן רעי חבל מודיעין00:50:376 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:51:007 0
 4844 נוסבוים נדב השרון00:51:308 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב00:52:339 0
 4493 גנוסר נדב חבל מודיעין00:52:4510 0
 4981 לנס עידן יזרעאל00:55:0611 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה00:55:5812 0
 5348 שחורי דניאל חבל מודיעין00:56:5613 0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין00:58:1814 0
 4214 כהנא אלון השרון00:58:5615 0
 5871 מינדל-הוכמן ברק גליל00:59:1616 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:59:3817 0
 2801 ברג יובל טכניון כרמל00:59:5318 0
 6076 זיגמונד רועי טכניון כרמל01:01:2719 0
 6058 קאופמן אסף אסא ירושלים01:01:3420 0
 4247 יצחקי עמית חבל מודיעין01:02:1821 0
 1925 כהן נמרוד אסא תל אביב01:02:1922 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין01:02:2423 0
 2927 הימן איל השרון01:02:4224 0
 19001 אשור טל  01:03:3725 0
 19030 סגל תום  01:04:5726 0
 5143 אריאל אביעד חבל מודיעין01:05:1227 0
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר01:05:3728 0
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל01:07:0529 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה01:07:3430 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:08:5231 0
 5175 עבודי נועה חבל מודיעין01:09:2132 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:09:2333 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:09:2334 0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעין01:09:2535 0
 19021 יופיטר רותם  01:09:4336 0
 6258 אשד טל טכניון כרמל01:09:5237 0
 5736 הולנדר חן אסא תל אביב01:11:2038 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב01:14:2039 0
 4850 שפי יוחאי אסא תל אביב01:14:2240 0
 5336 יבסייב אדר יזרעאל01:19:5541 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:25:5242 0
 3208 גרינברג אניה אסא תל אביב01:26:0343 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:29:3644 0
 1446 אש נחמן השרון01:29:5145 0
 4211 כהנא איתן השרון01:34:3546 0
 19050 1459079  01:41:3647 0
 19051 1452450  01:42:2848 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב01:43:4849 0
 19039 פנבק קלאוס  01:52:2150 0
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:52:2951 0
 2146 חדד עמית לב השרון-מנשה01:55:0552 0
 6326 שלו משה אסא תל אביב01:59:2553 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין02:22:0654 0
 5170 שרון דניאל ראשון לציוןDISQ55 0
 5458 הולנדר גדעון אסא תל אביבDISQ56 0
 6170 לוי מעיין טכניון כרמלDISQ57 0
 19019 זהב נבו  DISQ58 0

מסלול: middle

 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:33:131 0
 5688 מינסקי עדי השרון00:39:292 0
 3303 זריהן בר גליל00:40:523 0
 19045 ריגבי לירון  00:41:104 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה00:42:075 0
 19029 ניסים יונתן  00:42:376 0
 4797 מינצר צפריר יזרעאל00:43:107 0
 4612 יערי עמוס אסא ירושלים00:43:578 0
 3198 כהן שלומי גליל00:45:109 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:45:2410 0
 6225 סבילפה-סבו אלינה עמק חפר00:45:2611 0
 4377 שפירא אורן אסא טכניון חיפה00:45:4012 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:45:4413 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין00:45:5514 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:48:0315 0
 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה00:48:1116 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:48:2817 0
 4921 יבסייב אריה יזרעאל00:49:0818 0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביב00:49:1419 0
 85 נירן חן ראשון לציון00:50:1820 0
 5335 נוסבוים עמרי השרון00:50:3521 0
 671 לדרר אורי לב השרון-מנשה00:51:1722 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון00:53:3223 0
 5944 שלו יואב אסא תל אביב00:55:1324 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל00:55:5725 0
 19052 סוחולובסקי אוליאנה  00:56:0226 0
 3375 מנדל רועי חבל מודיעין00:56:2227 0
 6039 שלו ניצן אסא תל אביב00:56:3428 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה00:56:4029 0
 403 רגבי אורן השרון00:57:3330 0
 343 רוזה אהרון אסא תל אביב00:58:2531 0
 4409 ליפמן רמי השרון00:58:5032 0
 5375 הולנדר אלון אסא תל אביב00:59:1533 0
 1169 שכטר גיל חבל מודיעין00:59:4034 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין00:59:4335 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:00:4136 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:01:2037 0
 19038 עבודי דנה  01:01:2138 0
 5976 רוזה ים אסא תל אביב01:01:2139 0
 3549 גלזר אילן אסא תל אביב01:01:3540 0
 3845 בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה01:02:0841 0
 19026 מירב איתמר  01:02:3142 0
 820 רגב שמוליק חבל מודיעין01:03:0843 0
 4046 גוטמן נטע אסא ירושלים01:03:1044 0
 1214 אלעד חגי אסא תל אביב01:04:1045 0
 19022 לוין חן  01:05:2246 0
 4010 שפר יהודה טכניון כרמל01:07:0047 0
 3033 הלר גיא חבל מודיעין01:09:3448 0
 2604 שפי שאול השרון01:09:3949 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:12:0650 0
 4410 ליפמן יעל השרון01:14:2051 0
 4842 נוסבוים שרון השרון01:14:2352 0
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשה01:15:0253 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:15:2154 0
 3692 דפני אהוד השרון01:21:0755 0
 4232 פלגי ניר אסא תל אביב01:26:0556 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין01:26:2257 0
 19008 ג'יקובס יונתן  01:26:2358 0
 4394 מצגר קובי אסא תל אביב01:28:2459 0
 19053 אליאש אור  01:29:0960 0
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין01:30:0061 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:30:4262 0
 3859 נתנאל איל חבל מודיעין01:34:2563 0
 4104 גולן עוזי לב השרון-מנשה01:35:4764 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:35:5665 0
 5791 שינדלר זיו טכניון כרמל01:45:4966 0
 2011 דביר יונתן ראשון לציון01:48:4567 0
 4120 פלוטקין רון אסא תל אביב01:50:2668 0
 19003 בוקצין יוסי  01:50:3669 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין01:58:4670 0
 19016 הלפרן ערן  02:09:4471 0
 6475 איוונוב יבגני אסא ירושלים02:15:4672 0
 19040 פריזאט שמעון  02:29:3673 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעיןDISQ74 0
 6428 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציוןDISQ75 0
 19041 קורן עומר  DISQ76 0
 6218 ברן חמי לב השרון-מנשהDISQ77 0
 19000 איתי טל  DISQ78 0
 2349 רגב טל חבל מודיעיןDISQ79 0
 19023 ליבוביץ גיל  DISQ80 0
 19009 גוטמן רותם  DISQ81 0

מסלול: short

 5232 קלקשטיין נדב השרון00:42:421 0
 883 כספי שי השרון00:50:362 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:51:053 0
 19032 סלפק אלון  00:58:064 0
 4891 נתיב רות חבל מודיעין01:00:215 0
 19033 סלפק אדר  01:02:116 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:05:377 0
 605 בן שטרית מאיר יזרעאל01:05:508 0
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין01:07:229 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל01:09:4310 0
 5518 גרנות יעל חבל מודיעין01:10:2611 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:10:2612 0
 5078 לישנקו איליה גליל01:12:2213 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר01:15:2614 0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב01:15:4215 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:15:5216 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין01:18:1817 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה01:18:4718 0
 5915 שמעיה יער חבל מודיעין01:19:4619 0
 6256 טייטר מקסים אסא תל אביב01:23:3120 0
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל01:26:1921 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:27:2322 0
 2922 אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:28:0723 0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין01:32:3824 0
 5027 רגב יעל חבל מודיעין01:32:5425 0
 19017 הס רענן  01:34:5326 0
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין01:35:1427 0
 19020 זזינסקי בן  01:37:0828 0
 3059 זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה01:41:5229 0
 19010 גוטמן גלי  01:46:2730 0
 19011 גוטמן אסף  01:48:1431 0
 19025 ליואי אביאל  01:48:2332 0
 5974 שינדלר יהודית טכניון כרמל01:51:4733 0
 6495 ויסמן עדי חבל מודיעין02:00:0334 0
 4961 פאר יוסי לב השרון-מנשה02:02:4835 0
 19006 בר גד יואב  02:04:4736 0
 19007 בר גד ליה  02:08:0537 0
 6277 עגור-הלוי איילה חבל מודיעין02:11:1738 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל02:20:3439 0
 19034 סלפק גיא  02:33:1740 0
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה02:41:4941 0
 5809 ליאור עמית חבל מודיעיןDISQ42 0
 5095 שחר ענת לב השרון-מנשהDISQ43 0
 19008 בר מיכל  DISQ44 0
 4203 אשל חגי השרוןDISQ45 0
 4705 שכטר רותם חבל מודיעיןDISQ46 0

מסלול: shorty

 19018 וייס לואיס  00:38:171 0
 19044 בר רונן  00:41:192 0
 19015 בר דן  00:42:403 0
 19005 בר בן  00:42:554 0
 19024 ליברמן אוהד  00:56:135 0
 19035 סלפק אלונה  01:02:296 0
 6648 סיגל גורי לוי חבל מודיעין01:24:587 0
 6100 ליאור איל חבל מודיעין01:25:048 0
 19036 סלפק נעמה  01:25:189 0
 19002 אשכנזי אדר  01:32:5310 0
 19014 גלזר אוהד  01:44:4711 0
 19027 מירב אורי  01:44:4912 0
 19028 נטיף צפי  02:00:0513 0
 19042 קורן אסף  02:00:4214 0
 6639 ריגבי נדב השרון02:02:4715 0
 19012 גוטמן אלה  DISQ16 0
 19043 קורן מיכל  DISQ17 0
 19037 סלפק שושנה  DISQ18 0
 19004 בן אברהם אופיר  DISQ19 0
 19013 גזית תמר  DISQ20 0
 19046 שמש איתמר  DISQ21 0