האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  כספי יעל השרון00:15:271 10520
  אימבר רעות יזרעאל00:18:102 8919
  אפשטיין אביה עמק חפר00:24:313 6618
  גיל-בר נויה עמק חפר00:27:464 5917
  בק עמית עמק חפר01:08:295 2416
  בק הדר עמק חפרDISQ6 1 
  סורדו איה עמק חפרDNS7   

קטגוריה: D14A

  מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:16:091 7020
  חלבה תמר אסא תל אביב00:21:272 5319
  שביב מעין חבל מודיעין00:22:533 5018
  רביד יעל אסא תל אביב00:23:134 4917
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביב00:29:565 3816

קטגוריה: D14B

  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעין00:23:091 7016

קטגוריה: D16A

  סט עומר יזרעאל00:14:261 8120
  שביב עינב חבל מודיעין00:20:332 5719
  מנור אליה חבל מודיעין00:20:413 5718
  פלדמן מיה יזרעאל00:26:464 4417
  שדמי גאיה יזרעאל00:34:385 3416
  רחימי ירדן יזרעאלDNS6   

קטגוריה: D16B

  ריף הגר אסא תל אביב00:16:181 7016
  וקס-עמיר ענבר אסא תל אביב00:47:092 2415

קטגוריה: D18A

  טייטר יאנה אסא תל אביב00:16:471 7720
  אליאס מעין אסא תל אביב00:19:092 6819
  ברבינג נעה טכניון כרמל00:19:263 6718
  שינדלר לידי טכניון כרמל00:23:054 5617
  שלו ניצן אסא תל אביבDISQ5 1 

קטגוריה: D18B

  גולן הדס לב השרון-מנשה00:23:001 5116
  שכטר רותם חבל מודיעין00:26:282 4415

קטגוריה: D21A

  עבודי נועה חבל מודיעין00:18:141 00
  זריהן בר גליל00:18:352 7220
  חריש רוני גליל00:19:013 7019
  יופה קטרינה גליל00:19:094 7018
  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה00:19:105 7017
  נוימן נעה אסא טכניון חיפה00:19:186 6916
  גוטמן עדי חבל מודיעין00:19:247 6915
  Pietsch Anna גליל00:20:478 00
  גרינברג אניה אסא תל אביב00:21:129 6314
  קלקשטיין בר השרון00:23:1310 5813
  פינצ'וק אירינה גליל00:25:3511 5212
  מלכה נופר חבל מודיעין00:26:4212 5011
  חוחלובה טטיאנה גלילDNS13   

קטגוריה: D21B

  שקד מיכל גליל00:19:181 6716
  איגנטוב אידה חבל מודיעין00:23:432 5515

קטגוריה: D21C

  איילי הילה אסא טכניון חיפה00:11:431 10214
  שקד רונה אסא טכניון חיפה00:12:002 10013
  סגל יעל אסא תל אביב00:12:153 9812
  יסעור גל יזרעאל00:12:484 9411
  ריינהרץ לירון גליל00:14:055 8510
  נוימן דפנה לב השרון-מנשה00:14:316 8310
  ישראל שירה אסא ירושלים00:15:377 7710
  אוסטרובסקי אנה חבל מודיעין00:16:058 7510
  שינדלר ליל טכניון כרמל00:16:339 7210
  ורבין אסיה אסא תל אביב00:17:1210 7010
  מצגר מאיה אסא תל אביב00:17:1311 7010
  ארצי נעה יזרעאל00:18:4012 6410
  ארידור ליהי טכניון כרמל00:18:4012 6410
  דה קוסטא ענבר יזרעאל00:20:4414 5810

קטגוריה: D35

  שצרבנין טטיאנה גליל00:21:151 00
  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון00:21:232 6116
  [ לב אל ניבה]  DISQ3 0 

קטגוריה: D40

  הלחמי קרן חבל מודיעין00:14:551 8020
  רביד נעמי אסא תל אביב00:15:432 7619
  רביד איריס אסא תל אביב00:18:333 6518
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביב00:22:544 5217

קטגוריה: D45

  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:14:051 8520
  שביב מיכל חבל מודיעין00:15:192 7819
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:15:313 7718
  מאיר ענת לב השרון-מנשה00:15:454 7617
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעין00:19:135 6216
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמל00:19:296 6215
  ויסמן עדי חבל מודיעין00:21:347 5614
  שגיא קרן אסא תל אביב00:25:468 4713
  קלקשטיין גלית השרוןDNS9   

קטגוריה: D50

  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:13:411 8820
  ריינהרץ אורית גליל00:14:212 8419
  נוסבוים שרון השרון00:16:103 7418
  יסעור ענבר יזרעאל00:18:304 6517
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביב00:28:145 4216
  איגנטוב אנה חבל מודיעין00:28:566 4115
  זאבי נורית חבל מודיעין00:31:177 3814
  [ טל ורד]  00:43:268 00

קטגוריה: D55

  ליפמן יעל השרון00:16:291 7320
  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:17:032 7019
  הימן יונה השרון00:21:423 5518
  רן רות גליל00:27:464 4317
  וייס חגית חבל מודיעין00:36:495 3316

קטגוריה: D60

  אלוש רות חבל מודיעין00:16:571 7120
  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:17:022 7019
  רגב יעל חבל מודיעין00:18:573 6318
  לפושנר לובוב גליל00:19:014 6317
  לוינקרון זהבה גליל00:19:014 6317
  רביד דליה אסא תל אביב00:22:006 5415
  טייט אבה חבל מודיעין00:22:567 5214
  גבע בתשבע חבל מודיעין00:23:478 00
  שמואלי נורית יזרעאל00:33:059 3613
  נטיף צפי חבל מודיעין00:33:1410 3612
  משלי ליסה חבל מודיעיןDNS11   
  הלר הדר חבל מודיעיןDNS12   

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:17:191 10516
  חנטקוב מריה השרון00:19:192 9515

קטגוריה: D75

  דה קוסטה בק רוני יזרעאל00:25:201 7216

קטגוריה: H12

  גור ליאור לב השרון-מנשה00:15:081 10720
  לדרר שלו לב השרון-מנשה00:21:162 7619
  סמוביץ עמית יזרעאל00:23:453 6818
  ריינהרץ דרור גליל00:25:344 00
  פלג יובל לב השרון-מנשה00:35:555 4517
  קליינמן עמית אסא תל אביבDNS6   

קטגוריה: H14A

  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:10:531 10520
  קלקשטיין יובל השרון00:11:082 10219
  סלפק אדר חבל מודיעין00:12:153 9318
  שפר שי אסא תל אביב00:14:034 8117
  שרון יותם לב השרון-מנשה00:16:525 6716
  בר דן חבל מודיעין00:22:176 5115
  שחורי אלון חבל מודיעין00:22:437 5014
  רזניק ברקאי עמק חפר00:24:498 4613
  קליינמן נדב אסא תל אביב00:25:269 4512
  שורץ יהל יזרעאל00:26:2810 4311
  ברק-מדינה נועם חבל מודיעין00:27:1811 4210
  צין עמית עמק חפר00:35:0012 3310
  [ ארני ארז]  00:49:5713 00
  הלר-בכר יואב עמק חפרDISQ14 1 

קטגוריה: H14B

  בברסקי בן טכניון כרמל00:23:221 00
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעין00:25:332 6416
  סרגה עידו חבל מודיעין00:31:443 5115
  [ ויינר אמיר]  00:34:204 00

קטגוריה: H16A

  יבסייב אדר יזרעאל00:11:291 10220
  לוי מעיין טכניון כרמל00:11:312 10219
  נוסבוים עמרי השרון00:12:143 9618
  דרור הרניר טכניון כרמל00:12:294 9417
  אשל סהר עמק חפר00:12:315 9416
  לוינסון יהונתן גליל00:12:586 9115
  שלו יואב אסא תל אביב00:14:557 7914
  יוגב אוהד עמק חפר00:15:108 7713
  בברסקי טום טכניון כרמל00:15:539 7412
  גור אופיר לב השרון-מנשה00:16:0010 7311
  סונדק עמית גליל00:16:2511 7210
  נאוה עומר יזרעאל00:16:4112 7010
  רוזה ים אסא תל אביב00:17:4113 6610
  האופטמן עמית גליל00:18:1314 6410
  סרגה אורן חבל מודיעין00:18:1415 6410
  [ ISOA 2111099]  00:18:3116 00
  ברן עידו לב השרון-מנשה00:19:2017 6110
  לישנקו איליה גליל00:20:3118 00
  שורצמן אמיר יזרעאל00:27:2819 00
  סלומון שקד גליל00:37:3320 3110
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמלDISQ21 1 

קטגוריה: H16B

  סביניק שחר יזרעאל00:12:081 9416
  [ שושני מיכאל]  00:16:038 00
  בר-נתן יובל אסא תל אביב00:17:152 6615
  [ עמיר עפרי]  00:21:173 00
  הראל איתמר חבל מודיעין00:22:444 5014
  צופה איתי טכניון כרמל00:24:465 4613
  כוכבא תומר חבל מודיעין00:25:326 4512
  [ כספי יאיר]  02:03:177 00
  ליאור עמית חבל מודיעיןDNS8   

קטגוריה: H18A

  נוסבוים נדב השרון00:12:371 10620
  יסעור רתם יזרעאל00:13:192 10019
  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:14:083 9418
  ברעם גיא יזרעאל00:14:184 9317
  זורע טל אסא תל אביב00:14:555 9016
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:15:246 8715
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:15:337 8614
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:15:448 8513
  מינסקי עדי השרון00:16:079 8312
  רובין רז טכניון כרמל00:17:0110 7811
  יוגב מתן עמק חפר00:17:1011 7810
  קלקשטיין נדב השרון00:19:5812 6710
  סלומון נעם עמק חפר00:20:4613 6410
  יוגב מעין לב השרון-מנשה00:21:2814 6210

קטגוריה: H18B

  רביד יואב אסא תל אביב00:16:001 7316
  שפירא שחר חבל מודיעיןDNS2   

קטגוריה: H21A

  יסעור ניצן יזרעאל00:11:331 10520
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:12:182 9919
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:12:343 9718
  קצפ רוי אסא תל אביב00:15:214 7917
  וינשל יואב אסא תל אביב00:15:335 7816
  הימן איל השרון00:15:386 7815
  בן יוסף דולב יזרעאל00:15:477 7714
  כהנא אלון השרון00:15:508 7713
  [ בר-אילן איתי]  00:15:539 00
  ליפמן אשל השרון00:16:0710 7512
  יערי עמוס אסא ירושלים00:17:1711 00
  אור זהר אסא טכניון חיפה00:19:5412 6111
  חמרה רפאל עמק חפר00:21:2713 5710
  נזרוב רונן אסא ירושלים00:26:3614 4610
  צופה אופק טכניון כרמל00:27:2015 4410
  לום דולב לב השרון-מנשה01:17:2516 1610
  אוזן דרור עמק חפרDISQ17 1 
  [ שמש נדב]  DISQ18 0 
  [ טסלר נדב]  DISQ19 0 
  קפל גיל אסא טכניון חיפהDISQ23 1 
  אילגץ׳ גאורגי עמק חפרDISQ24 1 
  יעקבי ארם השרוןDNS20   
  גולן סתיו לב השרון-מנשהDNS21   
  גוטמן רעי חבל מודיעיןDNS22   

קטגוריה: H21B

  גילה אייל יזרעאל00:14:091 9416
  לנס רותם יזרעאל00:14:362 9115
  דבש אורי אסא טכניון חיפה00:14:473 9014
  סט כרמל אסא ירושלים00:15:134 8813
  מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:15:235 8712
  שפירא אורן חבל מודיעין00:16:206 8211
  לנס עידן יזרעאל00:16:507 7910
  יצחקי עמית חבל מודיעין00:16:578 7910
  ברקן אורי יזרעאל00:16:589 7910
  בן שטרית נדב יזרעאל00:17:0810 7810
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:17:1311 7810
  אלקחר בר יזרעאל00:17:2012 7710
  יאיר אור אסא טכניון חיפה00:18:3013 7210
  כחל עמר יזרעאל00:18:5114 7110
  שמואלי מופז יזרעאל00:19:0515 7010
  אלקחר עידן יזרעאל00:20:0316 6710
  גנוסר יובל חבל מודיעין00:20:0417 6710
  איזביצקי גל חבל מודיעין00:21:2318 6210
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים00:22:2219 6010
  יפעה רעי אסא ירושלים00:24:1820 5510
  [ קרניאל ניר]  00:26:2321 00
  לרמן שגיא חבל מודיעין00:30:5922 4310
  ברויאר מוקי טכניון כרמלDISQ23 1 
  שכטר דביר חבל מודיעיןDNS24   
  רגב שקד חבל מודיעיןDNS25   
  נוסבוים איתם השרוןDNS26   
  קאופמן אסף אסא ירושליםDNS27   
  מרימס יואב עמק חפרDNS28   

קטגוריה: H21C

  אברהם דקל יזרעאל00:13:071 9914
  קרול ליאור אסא תל אביב00:13:222 00
  בן דור יואב אסא ירושלים00:13:423 9513
  עין דר מתן לב השרון-מנשה00:14:224 9112
  אברהם רגב יזרעאל00:14:525 8711
  מה-טוב יואב אסא ירושלים00:16:226 7910
  אגוזי שוהם יזרעאל00:17:177 7510
  קלדרון זיו אסא תל אביב00:18:128 7110
  [ בן נון נמרוד]  00:38:149 00
  [ סין קרונה ליאור]  DISQ10 0 
  [ שמואלי איתי]  DISQ12 0 
  מרסר שי אסא ירושליםDNS11   

קטגוריה: H35A

  גריף דניאל השרון00:13:111 9220
  סגל זף אסא תל אביב00:13:162 9119
  יסעור ניר יזרעאל00:15:073 8018
  ארצי ירון יזרעאל00:15:214 7917
  רביד נועם אסא תל אביב00:15:525 7716
  לדרר חגי לב השרון-מנשה00:16:456 7215
  מלץ אבי השרון00:16:477 7214
  לוין צחי טכניון כרמל00:19:478 6113
  [ הראל יריב]  01:04:409 00
  קוזלוב אלכסנדר גלילDISQ12 1 
  חלבה אמיר אסא תל אביבDNS10   
  שרון דניאל ראשון לציוןDNS11   

קטגוריה: H35B

  פלג עומר לב השרון-מנשה00:12:341 10316
  ברג יובל טכניון כרמל00:13:202 9815
  פדן דניס אסא תל אביב00:14:063 00
  פרנטה מאור חבל מודיעין00:15:004 8714
  גרדי עומר עמק חפר00:15:535 8213
  שטיין יואב ראשון לציון00:15:566 8212
  איזביצקי עוז חבל מודיעין00:19:227 6711
  רגבי אורן השרון00:20:318 00
  הלוי(פרחי) איתן לב השרון-מנשהDISQ9 1 
  מחאמיד מוחמד חבל מודיעיןDISQ10 1 

קטגוריה: H40

  ויינר תומר יזרעאל00:15:471 8520
  ורבין עודד אסא תל אביב00:15:542 8419
  מינסקי אבי השרון00:17:003 7918
  צ'יזיק דן גליל00:17:264 7717
  ארבל נתאי טכניון כרמל00:17:565 7416
  הלחמי ליאור חבל מודיעין00:17:596 7415
  פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:18:237 7314
  שלו ארז טכניון כרמל00:18:318 7213
  כהן תומר טכניון כרמל00:19:099 7012
  שפי יוחאי אסא תל אביב00:19:1110 7011
  לויצקי פבל אסא תל אביב00:20:3811 6510
  שחר ליעד לב השרון-מנשה00:21:0112 6410
  גרינברג גיל אסא תל אביב00:22:2513 00
  פלדמן שלו יזרעאל00:23:0214 5810
  כהנא איתן השרון00:23:2015 5710
  הימן רפי השרון00:25:4716 5210
  בולוטני מיכאל גליל00:27:3017 4910
  נסראלדין נגיב טכניון כרמל00:29:2318 4510
  רק גיא אסא תל אביב00:31:0919 4310
  גמינדר תומר אסא תל אביב00:35:3020 3810
  גרינברג מיקי גליל00:57:5021 2310
  כהן נמרוד אסא תל אביבDNS22   

קטגוריה: H45

  כץ יונתן אסא תל אביב00:13:381 9520
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:13:452 9519
  יוגב סיון עמק חפר00:14:063 9218
  סרגה אלי חבל מודיעין00:15:094 8617
  אימבר רז יזרעאל00:15:395 8316
  ריינהרץ יניב גליל00:16:156 8015
  ברגיל עופר אסא תל אביב00:16:167 8014
  רינת גיל גליל00:16:308 7913
  מיש שי אסא תל אביב00:16:409 7812
  ריף נעם אסא תל אביב00:17:0010 7711
  גורין דודי טכניון כרמל00:17:1511 00
  שגיא שחר אסא תל אביב00:17:2312 7510
  אליאס גיל אסא תל אביב00:17:5513 7310
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:18:1114 7210
  קלקשטיין ניר השרון00:18:4115 7010
  יפה מור השרון00:18:5716 6910
  יוחנן גיא יזרעאל00:19:1417 6810
  מצפון גיורא לב השרון-מנשה00:19:2518 6710
  אפרת ירון לב השרון-מנשה00:21:2519 6110
  גנדלמן אייל השרון00:22:0720 5910
  קמר רותם לב השרון-מנשה00:22:2321 5810
  קליינמן יניב אסא תל אביב00:23:3622 00
  גור אלעזר לב השרון-מנשה00:25:3123 5110
  שורץ גיל יזרעאל00:26:2124 4910
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציוןDISQ25 1 

קטגוריה: H50A

  שביב רן חבל מודיעין00:16:101 9920
  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:16:232 9819
  שכטר גיל חבל מודיעין00:16:253 9818
  נוימן עומר אסא תל אביב00:16:354 9717
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:17:255 9216
  כהן שלומי גליל00:18:416 8615
  מנדל רועי חבל מודיעין00:18:447 8514
  רוזה אהרון אסא תל אביב00:19:548 8013
  דבש רן יזרעאל00:20:399 7812
  אלעד חגי אסא תל אביב00:23:2910 6811
  גולן עוזי לב השרון-מנשה00:23:3911 6810
  סגל עמוס יזרעאל00:27:2612 5810
  טל אביב אסא תל אביב00:30:0713 5310

קטגוריה: H50B

  כספי שי השרון00:14:151 10016
  ארידור יריב טכניון כרמל00:14:212 9915
  פישמן סרחיו טכניון כרמל00:14:283 9814
  נוסבוים יצחק השרון00:14:384 9713
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:15:485 9012
  סט שי יזרעאל00:16:326 8611
  סלפק אלון חבל מודיעין00:16:377 8610
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה00:17:048 8310
  לוז יואב לב השרון-מנשה00:17:369 8110
  מורג בועז עמק חפר00:23:0210 6210
  זיינפלד עופר חבל מודיעין00:24:1711 5910
  ברן חמי לב השרון-מנשה00:24:1912 5810
  שחר ניצן טכניון כרמל00:34:0113 4210
  טויג רון חבל מודיעין00:34:5514 4110
  שינדלר זיו טכניון כרמלDISQ17 1 
  חובב שימי חבל מודיעיןDNS15 0 
  ליאור איל חבל מודיעיןDNS16   

קטגוריה: H55

  ויינר עמית חבל מודיעין00:15:501 10120
  ביאר אביחי יזרעאל00:16:042 10019
  אבנר עוזי גליל00:16:083 9918
  צפורי דרור לב השרון-מנשה00:16:194 9817
  סגל דוידי לב השרון-מנשה00:16:545 9516
  יופה פבל גליל00:17:016 9415
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:17:307 9114
  שחורי איתי חבל מודיעין00:17:348 9113
  שמע נתי חבל מודיעין00:17:479 9012
  בוכבינדר מודי השרון00:18:5010 8511
  נירן חן ראשון לציון00:19:4311 8110
  יבסייב אריה יזרעאל00:19:4412 8110
  זלצמן אלכסנדר ראשון לציון00:19:4412 8110
  נחושתן ירון חבל מודיעין00:20:0414 8010
  רגב שמואל חבל מודיעין00:20:1715 7910
  יפה פיני חבל מודיעין00:20:2616 7810
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה00:20:3117 7810
  שור מוטי לב השרון-מנשה00:21:0818 7610
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה00:21:2819 7510
  מצגר קובי אסא תל אביב00:22:2420 7110
  גול אפק אסא תל אביב00:23:1321 6910
  חזן גדעון יזרעאל00:23:1522 6910
  שחר יוסי חבל מודיעין00:23:4923 6710
  מינצר צפריר יזרעאל00:24:3624 6510
  אש נחמן השרון00:24:3825 6510
  מלמד דרור יזרעאל00:25:5226 6210
  פארן דני ראשון לציון00:25:5827 6210
  בלגלי רן השרון00:26:0328 6110
  גוטמן יהודה חבל מודיעין00:27:2329 5810
  גילה זיו יזרעאל00:27:2730 5810
  ליבשיץ ארקדי טכניון כרמל00:30:2531 5310
  שלו משה אסא תל אביב00:41:3232 3910
  ליואי אביאל אסא תל אביב00:45:0033 3610
  צ'רני הלל השרוןDNS34   
  יעקבי אלישע השרוןDNS35   

קטגוריה: H60

  בן שטרית מאיר יזרעאל00:14:061 10120
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:14:182 9919
  ארד ארז יזרעאל00:14:563 9518
  ליפמן רמי השרון00:15:574 8917
  וידר יואב טכניון כרמל00:15:574 8917
  מירב איתי חבל מודיעין00:16:106 8815
  פנפיל אבי חבל מודיעין00:16:247 8714
  רן שמאי גליל00:17:458 8013
  נתנאל איל חבל מודיעין00:18:069 7912
  מנור משה חבל מודיעין00:18:1810 7811
  שקד יוסי גליל00:19:3811 7210
  לוי יוסי חבל מודיעין00:20:2312 7010
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה00:21:2313 6610
  פרנקו אהרון חבל מודיעין00:30:4514 4610
  כרמין עמיר עמק חפר00:32:3015 00
  תלם איתיאל חבל מודיעיןDISQ16 1 

קטגוריה: H65

  קינר דורון אסא תל אביב00:14:291 9820
  פרישפלס ג'ים גליל00:14:592 9519
  רז שלמה ראשון לציון00:15:123 9418
  אילן יעקב יזרעאל00:15:494 9017
  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:16:475 8516
  גרין וורן השרון00:17:546 7915
  דפני אהוד השרון00:20:157 7014
  ונדל עמרי חבל מודיעין00:20:168 7013
  שמואלי אשר יזרעאל00:25:119 5612
  לוץ דוד ראשון לציון00:26:1110 5411
  פאר יוסי לב השרון-מנשה00:27:4811 5110
  משלי יובל חבל מודיעיןDNS12   
  אביטל עפר גלילDNS13   

קטגוריה: H70

  קורנברג ישראל ראשון לציון00:15:581 8920
  גולדהכט גיורא עמק חפר00:20:222 7019
  שוויצר עוזי יזרעאל00:25:053 5718
  לוין עודד עמק חפר00:27:064 5217
  רביד משה אסא תל אביבDISQ7 1 
  ברג דוד טכניון כרמלDISQ8 1 
  שפי שאול השרוןDNS5   
  אבוגני שמואל גלילDNS6   

קטגוריה: H75

  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:18:091 10120
  גופשטיין סמיון גליל00:20:352 8919
  מינסקי מנחם השרון00:23:293 7818
  קלקשטיין אריה השרון00:29:264 6217
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה00:44:225 4116

קטגוריה: H80

  [ ברטל גדעון]  01:12:571 00

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציון00:55:061 3316

קטגוריה: ילדות

  טויג ענבל חבל מודיעין00:23:431 00
  חייט נולה גליל00:29:512 00
  [ פלג מעין]  00:38:463 00
  [ 417296]  00:43:384 00
  [ 1170285]  00:48:545 00
  כהן ליבי עמק חפר00:56:276 00
  הארטמן תמר עמק חפר00:56:317 00
  אלירז נועה עמק חפר00:56:598 00
  סגל נגה אסא תל אביבDISQ9 0 
  סלפק אלונה חבל מודיעיןDISQ10 0 

קטגוריה: ילדים

  [ ברק מדינה עומרי]  00:23:481 00
  רגבי נדב השרון00:23:512 00
  פינצ׳וק אלון יזרעאל00:26:213 00
  פלדמן שגיב יזרעאל00:26:354 00
  [ אבנון איתן]  00:27:505 00
  רביד איל אסא תל אביב00:32:396 00
  שינדלר לירדן טכניון כרמל00:34:417 00
  צ'יזיק אלון גליל00:39:148 00
  גנצ'רסקי איתי חבל מודיעין00:39:319 00
  [ סלפק אלון]  00:41:4410 00
  [ כהן סער]  00:48:5711 00
  פלד אופיר עמק חפר00:56:1012 00
  דוד אביב עמק חפר00:56:1413 00
  ראובן ליאור עמק חפר00:56:2914 00
  קפלן ליאור עמק חפר00:56:4215 00
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי