האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  סורדו איה עמק חפר00:55:191 6220
  בק עמית עמק חפר01:00:552 5619
  כספי יעל השרון01:15:293 4518
  סלפק אלונה חבל מודיעין01:16:194 4517
  הארטמן תמר עמק חפר01:19:345 4316
  רוטשטיין חגית אסא תל אביב01:26:026 4015
  גיל-בר נויה עמק חפרDISQ7 1 
  אפשטיין אביה עמק חפרDNS8   
  בק הדר עמק חפרDNS9   
  אלירז נועה עמק חפרDNS10   

קטגוריה: D14A

  לוי כרמל גליל00:50:011 00
  מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:55:412 6320
  חלבה תמר אסא תל אביב01:09:493 5119
  שביב מעין חבל מודיעין01:14:344 4718
  גוטמן גלי חבל מודיעין01:37:015 3617
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביבDNS6   

קטגוריה: D14B

  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעין00:47:031 7316
  כהן ליבי עמק חפר00:49:302 6915
  יוגב איילת עמק חפר01:24:543 4014

קטגוריה: D16A

  סט עומר יזרעאל00:55:121 8220
  שביב עינב חבל מודיעין01:30:232 5019
  שדמי גאיה יזרעאל01:34:153 4818
  טל-מסינג טיאן אסא תל אביב01:47:454 4217
  פלדמן מיה יזרעאלDNS5   
  מנור אליה חבל מודיעיןDNS6   

קטגוריה: D16B

  ענתבי אדר אסא תל אביב00:55:281 6416
  ריף הגר אסא תל אביב00:56:572 6215
  וקס-עמיר ענבר אסא תל אביב01:01:193 5814
  זקרויסקי נועה יזרעאל01:06:494 5313
  בר-גד ליה אסא תל אביב01:30:415 3912

קטגוריה: D18A

  טייטר יאנה אסא תל אביב01:16:231 6520
  אליאס מעין אסא תל אביב01:18:542 6319
  ברבינג נעה טכניון כרמל01:20:373 6118
  שינדלר לידי טכניון כרמל01:38:314 5017
  גולן הדס לב השרון-מנשהDNS5   

קטגוריה: D18B

  שכטר רותם חבל מודיעין02:04:571 3616

קטגוריה: D21A

  גוטמן עדי חבל מודיעין01:07:511 7220
  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה01:10:592 6919
  קלקשטיין בר השרון01:11:003 6918
  עבודי נועה חבל מודיעין01:15:504 6417
  זיו קרן טכניון כרמל01:22:105 00
  נוימן נעה אסא טכניון חיפה01:24:086 5816
  זריהן בר גליל01:25:557 5715
  חוחלובה טטיאנה גליל01:27:418 5614
  יופה קטרינה גליל01:28:499 5513
  גרינברג אניה אסא תל אביב01:38:2010 5012
  [ SUI Horisberger Simea]  02:03:2711 00
  פינצ'וק אירינה גלילDISQ13 1 
  Pietsch Anna גלילDNS12   

קטגוריה: D21B

  רגב יערה חבל מודיעין01:01:251 8016
  ובמן איה אסא תל אביב01:14:552 6615
  רגב נועה חבל מודיעין01:28:083 5614
  גוטמן נטע אסא ירושלים01:28:414 5613
  איגנטוב אידה חבל מודיעין01:51:405 4412
  [ יפרח ניצן]  DISQ6 0 
  אילן גאיה יזרעאלDNS7   
  [ בורשטין אביב]  DNS8 0 

קטגוריה: D21C

  יסעור נעם יזרעאל00:44:591 10514
  יסעור גל יזרעאל00:49:082 9713
  סגל יעל אסא תל אביב00:50:373 9412
  ריינהרץ לירון גליל00:58:464 8111
  מצגר מאיה אסא תל אביב01:01:055 7810
  איזביצקי אנה חבל מודיעין01:01:466 7710
  כליף נינה אסא טכניון חיפה01:07:597 7010
  [ SUI Moser Viviane]  01:19:058 00
  [ שילה מיכל]  01:26:229 00
  דה קוסטא ענבר יזרעאל01:34:2110 5010
  לב-אל ניבה אסא תל אביב01:41:5411 4710
  ארצי נעה יזרעאלDISQ13 1 
  ברקוביץ מיכל לב השרון-מנשהDNS12   
  שינדלר ליל טכניון כרמלDNS14   
  [ קסלסי ענבר]  DNS15 0 

קטגוריה: D35

  [ POL Sliwaczynska Ilona]  01:04:141 00
  שצרבנין טטיאנה גליל01:24:032 5916
  פבריקנט-סבו אלישבע טכניון כרמל01:40:063 4915
  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון02:11:574 3714
  ורבין אסיה אסא תל אביבDNS5   

קטגוריה: D40

  הלחמי קרן חבל מודיעין00:55:281 8616
  רביד נעמי אסא תל אביב00:55:352 8515

קטגוריה: D45

  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:50:591 9320
  מאיר ענת לב השרון-מנשה01:01:052 7819
  שביב מיכל חבל מודיעין01:03:243 7518
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה01:21:144 5817
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעין01:24:335 5616
  ויסמן עדי חבל מודיעין01:33:326 5115
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמל01:43:217 4614
  שגיא קרן אסא תל אביבDNS8   
  קלקשטיין גלית השרוןDNS9   

קטגוריה: D50

  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:54:281 8720
  נוסבוים שרון השרון00:59:372 8019
  סיאיילב טניה גליל01:07:483 7018
  אשכנזי גנית יזרעאל01:08:244 6917
  יסעור ענבר יזרעאל01:19:345 6016
  ממלוק רוני חבל מודיעין01:26:216 5515
  איגנטוב אנה חבל מודיעין01:38:587 4814
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביב01:51:548 4213
  ריינהרץ אורית גלילDISQ10 1 
  זאבי נורית חבל מודיעיןDNS9   

קטגוריה: D55

  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:48:151 9820
  זילברשטיין נעמה יזרעאל00:53:532 8819
  נתיב רות חבל מודיעין01:07:073 7118
  ברקוביץ מרב טכניון כרמל01:17:384 6117
  וייס חגית חבל מודיעין01:20:335 5916
  ליפמן יעל השרון01:24:066 5615
  הימן יונה השרון01:36:577 4914
  רן רות גליל01:42:328 4613

קטגוריה: D60

  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:50:301 9420
  אלוש רות חבל מודיעין01:02:012 7719
  לפושנר לובוב גליל01:04:193 7418
  טייט אבה חבל מודיעין01:04:274 7417
  משלי ליסה חבל מודיעין01:09:145 6916
  רביד דליה אסא תל אביב01:09:556 6815
  גבע בתשבע חבל מודיעין01:12:227 00
  רגב יעל חבל מודיעין01:31:268 5214
  הלר הדר חבל מודיעיןDISQ11 1 
  לוינקרון זהבה גלילDISQ12 1 
  גוטמן אילנה חבל מודיעיןDNS9   
  שמואלי נורית יזרעאלDNS10   

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:45:481 11716
  חנטקוב מריה השרון01:03:472 8415

קטגוריה: D75

  דה קוסטה בק רוני יזרעאל01:19:031 6816

קטגוריה: H12

  בר-גד יואב אסא תל אביב00:31:221 10920
  לדרר שלו לב השרון-מנשה00:32:172 10619
  ריינהרץ דרור גליל00:39:143 8718
  פלג יובל לב השרון-מנשה00:40:194 8517
  גור ליאור לב השרון-מנשה00:42:395 8016
  ראובן ליאור עמק חפר01:08:206 5015
  [ כהן סער]  DNS7 0 
  דוד אביב עמק חפרDNS8   
  [ ברק מדינה עומרי]  DNS9 0 
  כרמל יואב חבל מודיעיןDNS10 0 

קטגוריה: H14A

  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:26:361 13320
  קלקשטיין יובל השרון00:38:042 9319
  [ עיון ניב]  00:51:273 00
  טייטר מקסים אסא תל אביב00:52:154 6818
  סלפק אדר חבל מודיעין00:53:365 6617
  בר דן חבל מודיעין01:03:096 00
  [ אורבך שגיא]  01:04:087 00
  רזניק ברקאי עמק חפר01:06:398 5316
  צין עמית עמק חפר01:10:289 5015
  [ עמית גיא]  01:11:4810 00
  [ ארני ארז]  01:16:1111 00
  הלר-בכר יואב עמק חפר01:16:1912 4614
  שפר שי אסא תל אביב01:27:2513 4013
  גוטמן רותם חבל מודיעין01:50:3214 3212
  מגן הלל גלילDISQ19 1 
  שחורי אלון חבל מודיעיןDNS15   
  שורץ יהל יזרעאלDNS16   
  קליינמן נדב אסא תל אביבDNS17   
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעיןDNS18   

קטגוריה: H14B

  קפלן ליאור עמק חפר00:51:371 6616
  גלזר אוהד אסא תל אביב00:56:562 6015
  ויינר אמיר יזרעאל01:34:003 3614
  ברק-מדינה נועם חבל מודיעיןDNS4   
  סרגה עידו חבל מודיעיןDNS5   
  פלד אופיר עמק חפרDNS6   

קטגוריה: H16A

  לוי מעיין טכניון כרמל00:44:501 10120
  דרור הרניר טכניון כרמל00:45:242 10019
  אשל סהר עמק חפר00:45:283 9918
  יבסייב אדר יזרעאל00:45:334 9917
  נוסבוים עמרי השרון00:46:475 9716
  לוינסון יהונתן גליל00:54:406 8315
  סביניק שחר יזרעאל01:03:517 7114
  ברן עידו לב השרון-מנשה01:09:478 6513
  בברסקי טום טכניון כרמל01:20:249 5612
  גור אופיר לב השרון-מנשה01:22:4110 5511
  אליאש אור לב השרון-מנשה01:28:3911 5110
  [ חי אור]  01:47:0112 00
  נאוה עומר יזרעאל01:49:2413 4110
  שלו יואב אסא תל אביבDISQ14 1 
  רוזה ים אסא תל אביבDISQ16 1 
  יוגב אוהד עמק חפרDISQ17 1 
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמלDISQ18 1 
  האופטמן עמית גלילDISQ19 1 
  סונדק עמית גלילDISQ20 1 
  סרגה אורן חבל מודיעיןDNS15   

קטגוריה: H16B

  ליאור עמית חבל מודיעין00:41:101 8616
  [ שושני מיכאל]  00:48:562 00
  [ הרשמן אלעד]  00:55:273 00
  גרסטמן מתן יזרעאל00:58:364 6015
  [ עמיר עפרי]  01:00:225 00
  בר בן חבל מודיעין01:11:276 4914
  כוכבא תומר חבל מודיעין01:54:367 3113
  גוטמן אסף חבל מודיעין01:57:128 3012
  הראל איתמר חבל מודיעיןDISQ9 1 

קטגוריה: H18A

  עברי מתן יזרעאל00:43:461 11120
  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:52:252 9319
  נוסבוים נדב השרון00:52:383 9318
  זורע טל אסא תל אביב00:55:314 8817
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:56:305 8616
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:58:356 8315
  רובין רז טכניון כרמל01:06:047 7414
  זיגמונד רועי טכניון כרמל01:13:078 6713
  יוגב מתן עמק חפר01:14:239 6612
  מינסקי עדי השרון01:17:0210 6311
  אשד טל טכניון כרמל01:25:3611 5710
  ברעם גיא יזרעאל01:27:4212 5610
  יוגב מעין לב השרון-מנשה01:28:1513 5510
  הולנדר חן אסא תל אביב01:33:2614 5210
  קלקשטיין נדב השרוןDNS15   

קטגוריה: H18B

  לישנקו איליה גליל01:24:441 5316
  רביד יואב אסא תל אביב01:30:592 5015
  שפירא שחר חבל מודיעיןDNS3   

קטגוריה: H21A

  מנור איתי חבל מודיעין00:45:261 10420
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:46:002 10319
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:50:363 9418
  אבנר אסף גליל00:51:494 9117
  גוטמן רעי חבל מודיעין00:56:425 00
  כהנא אלון השרון01:02:026 7616
  הימן איל השרון01:05:557 00
  גרנט רועי לב השרון-מנשה01:07:248 7015
  ברקאי סתיו לב השרון-מנשה01:08:119 00
  סגל תום השרון01:11:5910 6614
  בן יוסף דולב יזרעאל01:15:4211 6313
  גלילי טל אסא טכניון חיפה01:16:1212 6212
  לום דולב לב השרון-מנשה01:18:0313 6111
  [ צור אמיר]  01:19:3714 00
  אור זהר אסא טכניון חיפה01:23:3815 5710
  קפל גיל אסא טכניון חיפה01:25:1416 00
  גולן סתיו לב השרון-מנשה01:33:1617 5110
  [ איל נדב]  02:04:0618 00
  קצפ רוי אסא תל אביבDISQ23 1 
  נזרוב רונן אסא ירושליםDISQ24 1 
  יערי עמוס אסא ירושליםDNS19 0 
  יעקבי ארם השרוןDNS20   
  יסעור ניצן יזרעאלDNS21   
  ליפמן אשל השרוןDNS22   

קטגוריה: H21B

  גילה אייל יזרעאל00:50:051 9716
  שמלא יאיר גליל00:58:022 8415
  מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:58:413 8314
  דבש אורי אסא טכניון חיפה00:58:464 8313
  אלקחר עידן יזרעאל01:00:185 8112
  גנוסר נדב חבל מודיעין01:00:396 8011
  אלינסון כרמי אסא תל אביב01:03:067 7710
  שכטר דביר חבל מודיעין01:03:178 7710
  גולדנר יקיר עמק חפר01:03:469 7610
  איזביצקי גל חבל מודיעין01:04:1410 7610
  יצחק ליאור יזרעאל01:04:2111 7610
  רגב שקד חבל מודיעין01:06:0712 7410
  שפר שחר אסא תל אביב01:06:4413 00
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר01:07:4414 7210
  קאופמן אסף אסא ירושלים01:07:5415 7210
  יצחקי עמית חבל מודיעין01:08:4016 7110
  ברקן אורי יזרעאל01:09:3717 7010
  בן שטרית נדב יזרעאל01:09:5418 7010
  לנס עידן יזרעאל01:12:0319 6810
  יאיר אור אסא טכניון חיפה01:12:0620 6810
  הולנדר אלון אסא תל אביב01:16:2321 6410
  גפן גוש טכניון כרמל01:25:0322 5710
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים01:25:4223 5710
  רביד דני אסא תל אביב01:25:5024 5710
  לנס רותם יזרעאל01:26:1025 5710
  לרמן שגיא חבל מודיעין01:29:3726 5410
  שהם תומר אסא ירושלים01:38:5227 4910
  בן שעיה ניר אסא טכניון חיפה01:40:1528 4910
  ענבר ליאור גליל01:44:5229 4610
  אוסטר שגיא גליל01:46:0030 4610
  אלקחר בר יזרעאלDISQ35 1 
  [ אסור נועם]  DNS31 0 
  שפירא אורן חבל מודיעיןDNS32   
  שמואלי מופז יזרעאלDNS33   
  נוסבוים איתם השרוןDNS34 0 

קטגוריה: H21C

  אברהם דקל יזרעאל00:56:321 8714
  גנוסר תומר חבל מודיעין00:58:342 8413
  צוקר מתן אסא תל אביב01:08:073 00
  [ זילברשטיין נבות]  01:08:234 00
  קרול ליאור אסא תל אביב01:08:415 7212
  אברהם רגב יזרעאל01:11:236 6911
  בן דור יואב אסא ירושלים01:12:367 6810
  מה-טוב יואב אסא ירושלים01:13:108 6710
  אגוזי שוהם יזרעאל01:13:379 6710
  [ שפירא נעם]  01:18:0810 00
  קלדרון זיו אסא תל אביב01:19:1111 6210
  יפעה רעי אסא ירושלים01:39:0512 5010
  [ כץ דניאל]  01:39:3613 00
  מדווד איתמר אסא ירושלים01:47:2414 4610
  שמש נדב אסא ירושליםDISQ17 1 
  [ כהן עדן]  DISQ18 0 
  רימון עמית אסא ירושליםDNS15 0 
  מרסר שי אסא ירושליםDNS16   

קטגוריה: H35A

  רביד נועם אסא תל אביב01:00:421 7820
  סגל זף אסא תל אביב01:02:452 7519
  מלץ אבי השרון01:04:003 7418
  לדרר חגי לב השרון-מנשה01:06:124 7217
  ארצי ירון יזרעאל01:08:215 6916
  אלפסי יונתן חבל מודיעין01:16:176 6215
  קוזלוב אלכסנדר גליל01:17:187 6114
  [ ברית עדו]  01:17:428 00
  שרון דניאל ראשון לציון01:28:129 5413
  הרשמן שחר טכניון כרמל01:32:2710 5112
  סיטבון ירון לב השרון-מנשה01:35:4411 00
  חלבה אמיר אסא תל אביב01:43:5612 4611
  [ פרי חגי]  02:24:1813 00
  גריף דניאל השרוןDNS14   
  רגב עומר אסא תל אביבDNS15 0 

קטגוריה: H35B

  פדן דניס אסא תל אביב00:49:171 10016
  ליפוביץ אלכס עמק חפר00:55:092 8915
  ברג יובל טכניון כרמל00:59:473 8314
  רגבי אורן השרון01:03:034 00
  [ בכר תומר]  01:04:595 00
  לדרר אורי לב השרון-מנשה01:05:176 7613
  איזביצקי עוז חבל מודיעין01:12:277 6812
  שטיין יואב ראשון לציון01:17:468 6311
  גוברדובסקי ולדיסלב השרון01:18:559 6210
  אורון אודי חבל מודיעין01:27:3310 5610
  פלגי ניר אסא תל אביב01:31:0711 00
  אגבריה חוסאם יזרעאלDISQ12 0 
  פרנטה מאור חבל מודיעיןDNS13   

קטגוריה: H40

  ויינר תומר יזרעאל01:06:191 7420
  הלחמי ליאור חבל מודיעין01:07:402 7219
  כהן נמרוד אסא תל אביב01:08:423 7118
  כהן תומר טכניון כרמל01:20:114 6117
  לויצקי פבל אסא תל אביב01:20:114 6117
  פלדמן שלו יזרעאל01:22:136 5915
  בולוטני מיכאל גליל01:33:367 5214
  הולנדר גדעון אסא תל אביב01:36:368 5013
  ברנס עינב חבל מודיעין01:40:239 4912
  אשכנזי אסף יזרעאל01:42:3810 4811
  גמינדר תומר אסא תל אביב01:54:3511 4310
  כהנא איתן השרון01:57:0512 4210
  ניב נדב אסא תל אביב02:17:5913 3510
  שפי יוחאי אסא תל אביבDISQ21 1 
  יונה גל יזרעאלDNS14   
  ורבין עודד אסא תל אביבDNS15   
  הימן רפי השרוןDNS16   
  בקר בוריס ראשון לציוןDNS17   
  פלג עומר לב השרון-מנשהDNS18   
  נסראלדין נגיב טכניון כרמלDNS19   
  מינסקי אבי השרוןDNS20   

קטגוריה: H45

  כצמן אדי לב השרון-מנשה00:46:561 10520
  [ blachut igor]  00:47:142 00
  סרגה אלי חבל מודיעין00:51:453 9519
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:55:294 8918
  רינת גיל גליל01:07:315 7317
  טייטר ארתור אסא תל אביב01:09:586 7016
  אפרת ירון לב השרון-מנשה01:12:287 6815
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציון01:12:518 6814
  יוחנן גיא יזרעאל01:14:209 6613
  ריינהרץ יניב גליל01:18:1810 6312
  הלר גיא חבל מודיעין01:23:5811 5911
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:27:4412 5610
  מיש שי אסא תל אביב01:27:5713 5610
  יוגב סיון עמק חפר01:28:0914 5610
  גנדלמן אייל השרון01:29:1215 5510
  לוין הדר אסא תל אביב01:29:3416 5510
  ריף נעם אסא תל אביב01:30:1317 5510
  אליאס גיל אסא תל אביב01:33:5118 5310
  מצפון גיורא לב השרון-מנשה01:34:5919 5210
  DEN Trangbaek Klaus לב השרון-מנשה01:37:5520 00
  בר-גד יזהר אסא תל אביב01:56:4821 4210
  רק גיא אסא תל אביב01:57:1322 4210
  גור אלעזר לב השרון-מנשהDISQ24 1 
  כץ יונתן אסא תל אביבDISQ29 1 
  יפה מור השרוןDISQ30 1 
  חזן שי יזרעאלDNS23   
  אבידן אליק לב השרון-מנשהDNS25   
  שגיא שחר אסא תל אביבDNS26   
  שורץ גיל יזרעאלDNS27   
  קלקשטיין ניר השרוןDNS28   

קטגוריה: H50A

  שביב רן חבל מודיעין00:54:121 10020
  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:57:102 9519
  נהרי צחר לב השרון-מנשה01:00:023 9018
  כהן שלומי גליל01:02:534 8617
  גרינברג גיל אסא תל אביב01:03:035 8616
  [ FIN Kamarainen Jarmo]  01:05:096 00
  בר קוסטיה השרון01:09:297 00
  ויסמן שאול חבל מודיעין01:11:408 7515
  מנדל רועי חבל מודיעין01:13:409 7314
  שכטר גיל חבל מודיעין01:17:2310 7013
  רוזה אהרון אסא תל אביב01:19:1311 6812
  טל אביב אסא תל אביב01:23:4312 6511
  סגל עמוס יזרעאל01:23:4413 6510
  דבש רן יזרעאל01:29:2914 6010
  בר אבי חבל מודיעין01:33:3715 5810
  גולן עוזי לב השרון-מנשה01:34:5316 5710
  דיסטלפלד ניר גליל02:18:2417 3910
  צוק אילן יזרעאלDISQ19 1 
  ארז נחשון ראשון לציוןDISQ20 1 
  אלעד חגי אסא תל אביבDNS18   

קטגוריה: H50B

  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:42:001 9316
  כספי שי השרון00:42:562 9115
  סט שי יזרעאל00:44:283 8714
  מאירוב זוריק חבל מודיעין00:56:364 6913
  פישמן סרחיו טכניון כרמל00:58:155 6712
  מורג בועז עמק חפר01:00:326 6411
  ארידור יריב טכניון כרמל01:00:437 6410
  ליאור איל חבל מודיעין01:05:168 6010
  לוז יואב לב השרון-מנשה01:05:409 5910
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:10:4210 5510
  חובב שימי חבל מודיעין01:12:3711 5410
  נוסבוים יצחק השרון01:15:5012 5110
  שינדלר זיו טכניון כרמל01:19:5413 4910
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמל01:41:4314 00
  ברן חמי לב השרון-מנשה02:35:3415 2510
  גרינברג מיקי גלילDISQ17 1 
  טויג רון חבל מודיעיןDNS16   
  ברקוביץ רועי לב השרון-מנשהDNS18   
  סלפק אלון חבל מודיעיןDNS19 0 

קטגוריה: H55

  ויינר עמית חבל מודיעין00:51:591 10420
  אבנר עוזי גליל00:56:082 9619
  מינצר צפריר יזרעאל00:57:103 9518
  שמע נתי חבל מודיעין00:58:444 9217
  שחורי איתי חבל מודיעין00:58:475 9216
  יופה פבל גליל01:01:296 8815
  צפורי דרור לב השרון-מנשה01:02:037 8714
  ביאר אביחי יזרעאל01:05:028 8313
  יבסייב אריה יזרעאל01:07:369 8012
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:11:4710 7511
  גלזר אילן אסא תל אביב01:12:3911 7410
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה01:12:5812 7410
  יודפת עופר חבל מודיעין01:15:0413 7210
  שור מוטי לב השרון-מנשה01:15:2414 7210
  יפה פיני חבל מודיעין01:18:1715 6910
  נירן חן ראשון לציון01:19:1616 6810
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה01:23:5017 6510
  זלצמן אלכסנדר ראשון לציון01:25:0618 6410
  מנור משה חבל מודיעין01:27:1319 6210
  בוכבינדר מודי השרון01:32:1420 5910
  אוסוליבן אריה חבל מודיעין01:34:3021 5710
  גוטמן יהודה חבל מודיעין01:38:1722 5510
  יעקבי אלישע השרון01:39:4623 5410
  רינת שרון יזרעאל01:42:0524 5310
  ענבר אברהם גליל01:42:4125 5310
  רגב שמואל חבל מודיעין01:43:2326 5210
  גול אפק אסא תל אביב01:43:4827 5210
  מצגר קובי אסא תל אביב01:45:2328 5110
  חדד עמית לב השרון-מנשה01:49:3429 00
  מאירי נעם חבל מודיעין02:01:3230 4510
  שחר יוסי חבל מודיעין02:12:4031 4110
  צ'רני הלל השרון02:27:4732 3710
  נחושתן ירון חבל מודיעיןDISQ41 1 
  כפרי גדעון ראשון לציוןDNS33   
  חזן גדעון יזרעאלDNS34   
  גילה זיו יזרעאלDNS35 0 
  אש נחמן השרוןDNS36   
  שלו משה אסא תל אביבDNS37   
  סגל דוידי לב השרון-מנשהDNS38   
  מלמד דרור יזרעאלDNS39   
  ליואי אביאל אסא תל אביבDNS40   

קטגוריה: H60

  בן שטרית מאיר יזרעאל00:38:331 10120
  ליפמן רמי השרון00:50:212 7719
  נתנאל איל חבל מודיעין00:51:093 7618
  ארד ארז יזרעאל00:51:274 7617
  בלגלי רן השרון00:51:565 7516
  רן שמאי גליל00:53:016 7315
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:53:057 7314
  וידר יואב טכניון כרמל00:57:288 6813
  מירב איתי חבל מודיעין00:57:559 6712
  פנפיל אבי חבל מודיעין01:04:0810 6111
  אוסטר שמואל גליל01:06:4711 5810
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה01:16:2212 5110
  פרנקו אהרון חבל מודיעין01:22:2513 4710
  פלוטקין רון אסא תל אביב01:27:3614 4410
  ליבר דן השרון02:16:5815 2810
  פלוט אשר גלילDISQ18 1 
  תלם איתיאל חבל מודיעיןDISQ19 1 
  שקד יוסי גלילDNS16   
  לוי יוסי חבל מודיעיןDNS17   

קטגוריה: H65

  [ FIN Helkkula Rauli]  00:32:321 00
  פרישפלס ג'ים גליל00:38:432 10020
  קינר דורון אסא תל אביב00:39:263 9919
  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:39:384 9818
  אילן יעקב יזרעאל00:39:395 9817
  אביטל עפר גליל00:47:236 8216
  רז שלמה ראשון לציון00:47:567 8115
  גרין וורן השרון00:50:318 7714
  ונדל עמרי חבל מודיעין00:55:459 7013
  משלי יובל חבל מודיעין01:07:0610 5812
  לוץ דוד ראשון לציון01:09:2411 5611
  פארן דני ראשון לציון01:17:3312 5010
  [ הס רענן]  01:26:2413 00
  פאר יוסי לב השרון-מנשהDISQ16 1 
  דפני אהוד השרוןDNS14   
  שמואלי אשר יזרעאלDNS15   

קטגוריה: H70

  אבוגני שמואל גליל01:04:561 6020
  שפי שאול השרון01:16:142 5119
  שוויצר עוזי יזרעאל01:17:373 5018
  דביר יונתן ראשון לציוןDISQ7 1 
  גולדהכט גיורא עמק חפרDNS4   
  ברג דוד טכניון כרמלDNS5   
  רביד משה אסא תל אביבDNS6   

קטגוריה: H75

  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:55:301 9620
  גופשטיין סמיון גליל00:59:152 9019
  אשל חגי השרון01:11:433 00
  מינסקי מנחם השרון01:35:514 5618
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:36:155 5617
  קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:50:286 4816
  סלע נתן השרון02:13:547 4015
  אור אורי גליל02:15:278 4014
  קלקשטיין אריה השרוןDNS9   

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציון02:31:261 3516

קטגוריה: ילדות

  [ קרול מור]  00:25:131 00
  חייט נולה גליל00:50:502 00
  סגל יערה אסא תל אביב00:52:123 00
  חלבה הדר אסא תל אביב01:08:324 00
  סגל נגה אסא תל אביב01:16:005 00
  רוטשטיין נגה אסא תל אביב01:26:026 00
  טויג ענבל חבל מודיעיןDNS7 0 
  פלג מעין לב השרון-מנשהDNS8 0 

קטגוריה: ילדים

  רגבי נדב השרון00:29:561 00
  חייט תימן גליל00:40:372 00
  פלדמן שגיב יזרעאל00:40:403 00
  פינצ׳וק אלון יזרעאל00:40:424 00
  קליינמן עמית אסא תל אביב00:47:405 00
  לדרר איתן לב השרון-מנשה00:49:306 00
  אבנון איתן חבל מודיעין00:50:117 00
  רביד איל אסא תל אביב00:53:288 00
  שינדלר לירדן טכניון כרמל01:03:509 00
  גנצ'רסקי איתי חבל מודיעין01:12:1210 00
  [ ISOA 2123210]  01:15:0111 00
  גנצ'רסקי עמי חבל מודיעיןDISQ14 0 
  ורבין עידן אסא תל אביבDNS12 0 
  ויינר שחר יזרעאלDNS13 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי