האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
04/01/2020כפר החורשליגה ארצית - מחזור 6
13/12/2019הזורעליגה ארצית - מחזור 4 - א. החורף יום 1
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  אימבר רעות יזרעאל00:43:081 8016
  הארטמן תמר עמק חפרDNS2   
  בק הדר עמק חפרDNS3   
  בק עמית עמק חפרDNS4   
  חייט נולה גלילDNS5   

קטגוריה: D14A

  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:58:211 5920
  מצפון גאיה לב השרון-מנשה01:02:032 5619
  לוי כרמל גליל01:08:183 5118
  רביד יעל אסא תל אביב01:27:064 4017
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביב01:28:415 00
  חלבה תמר אסא תל אביב01:45:006 3316
  שביב מעין חבל מודיעין01:49:077 3215
  [ קרול מור]  DNS8 0 

קטגוריה: D14B

  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעין00:38:141 00
  כהן ליבי עמק חפרDNS2   

קטגוריה: D16A

  סט עומר יזרעאל01:12:451 7620
  שדמי גאיה יזרעאל01:42:572 5419
  שביב עינב חבל מודיעין01:52:013 4918
  מנור אליה חבל מודיעין02:10:224 4217
  טל-מסינג טיאן אסא תל אביבDISQ6 0 
  פלדמן מיה יזרעאלDNS5   

קטגוריה: D16B

  בר-גד ליה אסא תל אביבDNS1   
  ריף הגר אסא תל אביבDNS2   
  ענתבי אדר אסא תל אביבDNS3   
  לוי עדי 2 יזרעאלDNS4 0 
  זקרויסקי נועה יזרעאלDNS5   

קטגוריה: D18A

  טייטר יאנה אסא תל אביב01:28:401 7616
  ברבינג נעה טכניון כרמל01:43:462 6515
  שינדלר לידי טכניון כרמלDNS3   
  גולן הדס לב השרון-מנשהDNS4   

קטגוריה: D18B

  שכטר רותם חבל מודיעיןDNS5   

קטגוריה: D21A

  גוטמן עדי חבל מודיעין01:18:051 6620
  זריהן בר גליל01:18:132 6619
  חריש רוני גליל01:32:433 5618
  נוימן נעה אסא טכניון חיפה01:32:484 5617
  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה01:34:485 5416
  יופה קטרינה גליל01:37:506 5315
  חוחלובה טטיאנה גליל01:42:577 5014
  Pietsch Anna גליל01:53:388 4513
  גרינברג אניה אסא תל אביב01:59:399 4312
  עבודי נועה חבל מודיעיןDNS10 0 
  קלקשטיין בר השרוןDNS11   
  מלכה נופר חבל מודיעיןDNS12 0 

קטגוריה: D21B

  רגב יערה חבל מודיעין01:19:011 8516
  רגב נועה חבל מודיעין02:09:162 5215
  איגנטוב אידה חבל מודיעין02:15:423 4914
  אילן גאיה יזרעאלDISQ4 1 
  ובמן איה אסא תל אביבDNS5   

קטגוריה: D21C

  איילי הילה אסא טכניון חיפה00:56:071 10514
  סגל יעל אסא תל אביב00:58:102 10113
  ברקוביץ מיכל לב השרון-מנשה01:11:333 8212
  יסעור גל יזרעאל01:20:484 7311
  [ קרת שיר]  01:43:055 00
  דה קוסטא ענבר יזרעאל01:46:246 5510
  איזביצקי אנה חבל מודיעיןDNS7   
  שינדלר ליל טכניון כרמלDNS8   
  מצגר מאיה אסא תל אביבDNS9   
  ורבין אסיה אסא תל אביבDNS10 0 

קטגוריה: D35

  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:22:581 8116
  שצרבנין טטיאנה גליל02:02:472 5515
  פבריקנט-סבו אלישבע טכניון כרמל02:22:143 4714

קטגוריה: D40

  פינצ'וק אירינה גליל01:17:031 7616
  הלחמי קרן חבל מודיעין01:24:342 7015
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביב01:48:473 5414

קטגוריה: D45

  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה01:02:321 9420
  שביב מיכל חבל מודיעין01:08:372 8619
  מאיר ענת לב השרון-מנשה01:18:183 7518
  בן הרים טל עמק חפר01:30:164 6517
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה01:34:475 6216
  ויסמן עדי חבל מודיעין01:43:486 5715
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעין02:13:427 4414
  איגנטוב אנה חבל מודיעיןDISQ11 1 
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמלDNS8   
  קלקשטיין גלית השרוןDNS9   
  סלפק כהן-נוב נירום חבל מודיעיןDNS10   

קטגוריה: D50

  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה01:08:591 8520
  נוסבוים שרון השרון01:25:592 6819
  סיאיילב טניה גליל01:26:483 6818
  אשכנזי גנית יזרעאל01:36:044 6117
  ריינהרץ אורית גלילDISQ8 1 
  ממלוק רוני חבל מודיעיןDISQ9 1 
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביבDNS5 0 
  יסעור ענבר יזרעאלDNS6   
  זאבי נורית חבל מודיעיןDNS7 0 

קטגוריה: D55

  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה01:02:101 9520
  ליפמן יעל השרון01:25:372 6919
  נתיב רות חבל מודיעין01:49:503 5418
  רן רות גליל01:56:434 5017
  הימן יונה השרוןDNS5 0 
  ברקוביץ מרב טכניון כרמלDNS6 0 
  זילברשטיין נעמה יזרעאלDNS7 0 
  וייס חגית חבל מודיעיןDNS8   

קטגוריה: D60

  לוינקרון זהבה גליל01:13:271 8020
  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:16:262 7719
  אלוש רות חבל מודיעין01:26:403 6818
  טייט אבה חבל מודיעין01:26:474 6817
  לפושנר לובוב גליל01:27:535 6716
  הלר הדר חבל מודיעין01:28:476 6615
  משלי ליסה חבל מודיעין01:34:587 6214
  רגב יעל חבל מודיעין01:37:128 6113
  רביד דליה אסא תל אביב01:43:209 5712
  גבע בתשבע חבל מודיעין02:15:0410 00
  פריד בתיה גלילDNS11 0 
  שמואלי נורית יזרעאלDNS12   

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:45:191 10816
  חנטקוב מריה השרון01:14:342 6615

קטגוריה: D75

  דה קוסטה בק רוני יזרעאלDISQ3 1 

קטגוריה: H12

  סלפק אריאל חבל מודיעין00:30:271 11320
  גור ליאור לב השרון-מנשה00:36:342 9419
  לדרר שלו לב השרון-מנשה00:36:383 9418
  ריינהרץ דרור גליל00:38:104 9117
  בר-גד יואב אסא תל אביב00:42:275 8116
  קליינמן עמית אסא תל אביבDNS6   
  אבנון איתן חבל מודיעיןDNS7   
  דוד אביב עמק חפרDNS8   
  ראובן ליאור עמק חפרDNS9   
  גייר דרור עמק חפרDNS10   
  פלג יובל לב השרון-מנשהDNS11   

קטגוריה: H14A

  קלקשטיין יובל השרון00:25:301 13520
  סלפק אדר חבל מודיעין00:38:192 9019
  שרון יותם לב השרון-מנשה00:39:463 8718
  טייטר מקסים אסא תל אביב00:42:314 8117
  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:46:425 7416
  שורץ יהל יזרעאל00:48:396 7115
  כפרי עמרי יזרעאל00:55:247 6214
  גלזר אוהד אסא תל אביב00:59:388 5813
  שחורי אלון חבל מודיעין01:02:329 5512
  דביר רם ראשון לציוןDISQ13 1 
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעיןDISQ17 1 
  [ פרסבורגר צחי]  DNS10 0 
  [ פרסבורגר עדי]  DNS11 0 
  קליינמן נדב אסא תל אביבDNS12   
  רזניק ברקאי עמק חפרDNS14   
  הלר-בכר יואב עמק חפרDNS15   
  צין עמית עמק חפרDNS16   

קטגוריה: H14B

  סרגה עידו חבל מודיעין00:39:281 8816
  בבאי גלעד לב השרון-מנשה00:50:152 6915
  ויינר אמיר יזרעאלDISQ3 1 
  פלד אופיר עמק חפרDNS4   
  קפלן ליאור עמק חפרDNS5   

קטגוריה: H16A

  נוסבוים עמרי השרון00:47:111 11720
  לוינסון יהונתן גליל00:58:482 9419
  יבסייב אדר יזרעאל00:59:423 9318
  לוי מעיין טכניון כרמל01:12:274 00
  שוורצמן אמיר יזרעאל01:20:095 6917
  רוזה ים אסא תל אביב01:28:206 6316
  ברן עידו לב השרון-מנשה01:30:477 6115
  גור אופיר לב השרון-מנשה01:34:048 5914
  האופטמן עמית גליל01:42:329 5413
  יוגב אוהד עמק חפר01:43:5810 5312
  נאוה עומר יזרעאל01:48:5811 5111
  אליאש אור לב השרון-מנשה02:21:4212 3910
  דרור הרניר טכניון כרמל23:09:0313 410
  סלומון שקד גלילDISQ16 1 
  שלו יואב אסא תל אביבDISQ17 1 
  אשל סהר עמק חפרDISQ18 1 
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמלDNS14   
  בברסקי טום טכניון כרמלDNS15 0 

קטגוריה: H16B

  ליאור עמית חבל מודיעין01:03:381 5416
  אבידן עדן לב השרון-מנשה01:10:082 4915
  הראל איתמר חבל מודיעין01:17:253 4514
  כוכבא תומר חבל מודיעיןDISQ4 1 
  סרגה אורן חבל מודיעיןDNS5   
  סונדק עמית גלילDNS6   
  גרסטמן מתן יזרעאלDNS7   
  אסייג עומר יזרעאלDNS8 0 

קטגוריה: H18A

  יסעור רתם יזרעאל00:48:221 10720
  עברי מתן יזרעאל00:48:432 10619
  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:57:333 9018
  נוסבוים נדב השרון01:02:274 8317
  אלפרט רועי טכניון כרמל01:03:305 8116
  זיגמונד רועי טכניון כרמל01:06:376 7715
  מאירוב עופר חבל מודיעין01:07:297 7614
  זורע טל אסא תל אביב01:10:008 7413
  מינסקי עדי השרון01:13:469 7012
  ברעם גיא יזרעאל01:16:5510 6711
  רובין רז טכניון כרמל01:23:4011 6210
  יוגב מתן עמק חפר01:36:2712 5310
  הולנדר חן אסא תל אביב01:40:3913 5110
  יוגב מעין לב השרון-מנשה02:00:3914 4310
  אשד טל טכניון כרמלDNS15 0 
  שפירא שחר חבל מודיעיןDNS16   

קטגוריה: H18B

  לישנקו איליה גליל01:38:441 5616
  רביד יואב אסא תל אביבDISQ3 1 
  מצפון אמיר לב השרון-מנשהDISQ4 1 
  קלקשטיין נדב השרוןDNS2   

קטגוריה: H21A

  יסעור ניצן יזרעאל00:47:041 11120
  מנור איתי חבל מודיעין00:53:402 9719
  סגל ערן לב השרון-מנשה00:55:273 9418
  אבנר אסף גליל00:57:464 9017
  זורע אלון אסא תל אביב01:02:345 8316
  יוגב רותם לב השרון-מנשה01:05:176 8015
  [ פדוסין אנטון]  01:05:247 00
  גרנט רועי לב השרון-מנשה01:11:488 7314
  גוטמן רעי חבל מודיעין01:13:079 7113
  יעקבי ארם השרון01:16:1410 6812
  כהנא אלון השרון01:20:1511 6511
  ליפמן אשל השרון01:21:3512 6410
  קפל גיל אסא טכניון חיפה01:23:3213 6210
  גלילי טל אסא טכניון חיפה01:27:3114 5910
  יופיטר רותם יזרעאל01:29:0315 5810
  אור זהר אסא טכניון חיפה01:36:3516 5410
  וינשל יואב אסא תל אביב01:38:3117 5310
  Ersteniuk Volodymyr לב השרון-מנשה01:40:0518 5210
  זמיר סלע לב השרון-מנשהDISQ22 1 
  סגל תום השרוןDISQ23 1 
  הימן איל השרוןDNS19 0 
  לום דולב לב השרון-מנשהDNS20   
  חמרה רפאל עמק חפרDNS21   

קטגוריה: H21B

  כחל עמר יזרעאל01:00:551 8516
  דבש אורי אסא טכניון חיפה01:02:402 8215
  סט כרמל אסא ירושלים01:04:223 8014
  שמואלי מופז יזרעאל01:08:114 7613
  איזביצקי גל חבל מודיעין01:08:175 00
  רגב שקד חבל מודיעין01:09:046 7512
  מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה01:09:317 7411
  אילגץ׳ גאורגי עמק חפר01:10:288 7310
  אלקחר עידן יזרעאל01:11:509 7210
  פניני תומר יזרעאל01:12:4210 7110
  יצחקי עמית חבל מודיעין01:17:5611 6610
  שפירא אורן חבל מודיעין01:19:5612 6410
  בן שטרית נדב יזרעאל01:29:3413 5810
  Belyev Igor לב השרון-מנשה01:30:1414 5710
  הולנדר אלון אסא תל אביב01:32:1115 5610
  יאיר אור אסא טכניון חיפה01:32:3116 5610
  מול לי יזרעאל01:33:2417 5510
  שדמי ים יזרעאל01:33:2618 5510
  גפן גוש טכניון כרמל01:37:0719 5310
  ברקן אורי יזרעאל01:42:2620 5010
  בן שעיה ניר אסא טכניון חיפה01:46:1721 4810
  ענבר ליאור גליל02:22:3322 3610
  גילה אייל יזרעאלDISQ34 1 
  בן ציון ארז יזרעאלDISQ35 1 
  בן יוסף דולב יזרעאלDISQ36 0 
  לרמן שגיא חבל מודיעיןDISQ37 1 
  לנס עידן יזרעאלDISQ38 1 
  נוסבוים איתם השרוןDNS23   
  לנס רותם יזרעאלDNS24 0 
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושליםDNS25   
  קאופמן אסף אסא ירושליםDNS26   
  שמלא יאיר גלילDNS27   
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפרDNS28   
  שכטר דביר חבל מודיעיןDNS29   
  אלקחר בר יזרעאלDNS30   
  גולדנר יקיר עמק חפרDNS31   
  עין דר מתן לב השרון-מנשהDNS32   
  מרימס יואב עמק חפרDNS33   

קטגוריה: H21C

  קרול ליאור אסא תל אביב01:14:051 9014
  בן דור יואב אסא ירושלים01:18:192 8613
  אברהם רגב יזרעאל01:20:223 8312
  שפירא נעם חבל מודיעין01:21:054 8311
  ריינהרץ עידן גליל01:26:055 7810
  צוקר מתן אסא תל אביב01:28:596 00
  אגוזי שוהם יזרעאל01:45:257 6410
  יפעה רעי אסא ירושלים02:01:348 5510
  אברהם דקל יזרעאלDNS9   
  מרסר שי אסא ירושליםDNS10   
  מדווד איתמר אסא ירושליםDNS11   

קטגוריה: H35A

  גריף דניאל השרון01:00:371 8620
  יסעור ניר יזרעאל01:10:412 7419
  רביד נועם אסא תל אביב01:14:153 7018
  סגל זף אסא תל אביב01:15:084 6917
  קוזלוב אלכסנדר גליל01:15:285 6916
  לדרר חגי לב השרון-מנשה01:22:446 6315
  מלץ אבי השרון01:23:157 6314
  ברית עדו טכניון כרמל01:36:078 00
  חלבה אמיר אסא תל אביב01:45:069 5013
  הרשמן שחר טכניון כרמל01:46:3310 4912
  שרוני ירון יזרעאלDNS11   
  שרון דניאל ראשון לציוןDNS12 0 

קטגוריה: H35B

  לדרר אורי לב השרון-מנשה01:25:511 7816
  שטיין יואב ראשון לציון01:26:282 7815
  איזביצקי עוז חבל מודיעין01:38:583 6814
  עיון ניב חבל מודיעין01:48:034 6213
  פדן דניס אסא תל אביבDISQ10 1 
  ברג יובל טכניון כרמלDNS5   
  פרנטה מאור חבל מודיעיןDNS6   
  ליפוביץ אלכס עמק חפרDNS7   
  אגבריה חוסאם יזרעאלDNS8 0 
  גוברדובסקי ולדיסלב השרוןDNS9   

קטגוריה: H40

  צ'יזיק דן גליל01:09:021 7520
  כהן נמרוד אסא תל אביב01:15:022 6919
  זידנוב דניס השרון01:18:503 00
  פלדמן שלו יזרעאל01:19:174 6518
  כהן תומר טכניון כרמל01:23:085 6217
  הימן רפי השרון01:24:526 00
  בולוטני מיכאל גליל01:27:277 5916
  [ רינת ברק]  01:27:448 00
  לויצקי פבל אסא תל אביב01:28:289 5815
  הלחמי ליאור חבל מודיעין01:28:5310 5814
  שפי יוחאי אסא תל אביב01:33:3711 5513
  מינסקי אבי השרון01:36:3212 5312
  שחר ליעד לב השרון-מנשה01:40:1713 5111
  אשכנזי אסף יזרעאל01:54:4714 4510
  ניב נדב אסא תל אביב02:01:4915 4210
  חדד עמית לב השרון-מנשה02:04:0516 00
  כהנא איתן השרון02:06:4717 4110
  סמואלס דוד עמק חפר02:37:4418 3310
  פלג עומר לב השרון-מנשהDNS19   
  לוי אלדד עמק חפרDNS20   
  נסראלדין נגיב טכניון כרמלDNS21 0 
  יונה גל יזרעאלDNS22   
  ארבל נתאי טכניון כרמלDNS23   
  פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפרDNS24   

קטגוריה: H45

  גלוזשטיין ולרי ראשון לציון01:05:501 10220
  כצמן אדי לב השרון-מנשה01:07:332 9919
  סרגה אלי חבל מודיעין01:07:433 9918
  אבידן אליק לב השרון-מנשה01:10:214 9517
  ריינהרץ יניב גליל01:14:005 9116
  אימבר רז יזרעאל01:14:106 9015
  קלקשטיין ניר השרון01:15:017 8914
  רינת גיל גליל01:16:438 8713
  טייטר ארתור אסא תל אביב01:23:249 8012
  שגיא שחר אסא תל אביב01:23:4710 8011
  יוגב סיון עמק חפר01:25:5311 7810
  יפה מור השרון01:26:4612 7710
  מיש שי אסא תל אביב01:28:1513 7610
  אפרת ירון לב השרון-מנשה01:30:3814 7410
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:42:0515 6610
  קמר רותם לב השרון-מנשה01:42:3016 00
  לוין הדר אסא תל אביב01:49:3917 6110
  שורץ גיל יזרעאל01:49:5518 6110
  גפן זיו עמק חפר01:51:0919 6010
  גנדלמן אייל השרון02:01:3420 5510
  רק גיא אסא תל אביב02:08:0021 5210
  בר-גד יזהר אסא תל אביב02:16:2722 4910
  גור אלעזר לב השרון-מנשה02:26:1423 4610
  סלפק אמיר חבל מודיעין02:40:0524 4210
  מצפון גיורא לב השרון-מנשהDISQ26 1 
  יוגב רביב לב השרון-מנשהDISQ29 1 
  יוחנן גיא יזרעאלDISQ31 1 
  ריף נעם אסא תל אביבDNS25   
  קליינמן יניב אסא תל אביבDNS27 0 
  חזן שי יזרעאלDNS28   
  [ פלדמן נימרוד]  DNS30 0 

קטגוריה: H50A

  צוק אילן יזרעאל00:56:341 10920
  גרנט עופר לב השרון-מנשה01:04:362 9519
  כהן שלומי גליל01:05:473 9318
  שכטר גיל חבל מודיעין01:07:364 9117
  ויסמן שאול חבל מודיעין01:07:385 9116
  [ בר קוסטיה]  01:08:586 00
  שביב רן חבל מודיעין01:13:297 8415
  נהרי צחר לב השרון-מנשה01:13:478 8314
  גרינברג גיל אסא תל אביב01:23:199 7413
  מנדל רועי חבל מודיעין01:24:2810 7312
  אלעד חגי אסא תל אביב01:26:4811 7111
  סגל עמוס יזרעאל01:37:0012 6310
  רוזה אהרון אסא תל אביב01:38:5613 6210
  טל אביב אסא תל אביב01:39:3814 00
  ברקוביץ רועי לב השרון-מנשה01:42:5015 6010
  גולן עוזי לב השרון-מנשה01:47:3916 5710
  גלילי גיא אסא תל אביב02:15:0217 4610
  דבש רן יזרעאלDNS18 0 
  נוימן עומר אסא תל אביבDNS19   

קטגוריה: H50B

  סט שי יזרעאל00:47:491 10016
  כספי שי השרון00:50:392 9515
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:50:553 9414
  פישמן סרחיו טכניון כרמל01:00:144 8013
  נוסבוים יצחק השרון01:12:165 6612
  לוז יואב לב השרון-מנשה01:14:486 6411
  סלפק אלון חבל מודיעין01:15:347 8110
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:18:548 6110
  מורג בועז עמק חפר01:26:449 5510
  ליאור איל חבל מודיעין01:28:5910 5410
  ארז נחשון ראשון לציון01:29:3811 5410
  זיינפלד עופר חבל מודיעין01:47:0212 4510
  יאיר מוטי גליל02:48:0013 2910
  גרינברג מיקי גליל02:50:3614 2810
  ברן חמי לב השרון-מנשהDISQ20 1 
  טויג רון חבל מודיעיןDNS15 0 
  שינדלר זיו טכניון כרמלDNS16   
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמלDNS17   
  ארידור יריב טכניון כרמלDNS18   
  חובב שימי חבל מודיעיןDNS19   

קטגוריה: H55

  מינצר צפריר יזרעאל01:03:191 9720
  צפורי דרור לב השרון-מנשה01:04:272 9519
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:05:323 9418
  יופה פבל גליל01:06:154 9317
  נחושתן ירון חבל מודיעין01:06:185 9316
  סגל דוידי לב השרון-מנשה01:07:466 9115
  אבנר עוזי גליל01:07:517 9114
  שחורי איתי חבל מודיעין01:08:408 8913
  זלצמן אלכסנדר ראשון לציון01:11:039 8612
  יודפת עופר חבל מודיעין01:14:2610 8311
  שמע נתי חבל מודיעין01:15:5911 8110
  גלזר אילן אסא תל אביב01:17:1712 8010
  שור מוטי לב השרון-מנשה01:18:2713 7810
  אש נחמן השרון01:20:1014 7710
  גול אפק אסא תל אביב01:24:2815 7310
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשה01:28:1916 7010
  בוכבינדר מודי השרון01:30:1017 6810
  חזן גדעון יזרעאל01:35:4618 00
  רגב שמואל חבל מודיעין01:36:1919 6410
  שחר יוסי חבל מודיעין01:39:0220 6210
  יבסייב אריה יזרעאל01:39:1721 6210
  נירן חן ראשון לציון01:42:0122 6010
  מלמד דרור יזרעאל01:45:1423 5810
  יעקבי אלישע השרון01:45:3824 5810
  רינת שרון יזרעאל01:49:4025 5610
  יפה פיני חבל מודיעין01:59:0226 5210
  ענבר אברהם גליל02:01:0727 5110
  [ יפעה רן]  02:02:4528 00
  מנור משה חבל מודיעין02:10:0029 4710
  גוטמן יהודה חבל מודיעין02:35:3230 4010
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשהDNS31   
  אוסוליבן אריה חבל מודיעיןDNS32 0 
  כפרי גדעון ראשון לציוןDNS33 0 
  צ'רני הלל השרוןDNS34   
  גילה זיו יזרעאלDNS35 0 
  מצגר קובי אסא תל אביבDNS36   
  ביאר אביחי יזרעאלDNS37   
  שלו משה אסא תל אביבDNS38   
  ויינר עמית חבל מודיעיןDNS39   

קטגוריה: H60

  ארד ארז יזרעאל00:53:401 8920
  בן שטרית מאיר יזרעאל00:55:212 8719
  רן שמאי גליל00:59:023 8118
  תלם איתיאל חבל מודיעין01:02:264 7717
  שקד יוסי גליל01:02:595 7616
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב01:03:546 7515
  נתנאל איל חבל מודיעין01:08:207 7014
  בלגלי רן השרון01:09:138 6913
  וידר יואב טכניון כרמל01:09:209 6912
  פלוטקין רון אסא תל אביב01:35:1310 5011
  ליפמן רמי השרוןDNS11   
  פלוט אשר גלילDNS12   
  פנפיל אבי חבל מודיעיןDNS13   
  פרנקו אהרון חבל מודיעיןDNS14 0 
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשהDNS15   
  אוסטר שמואל גלילDNS16   
  לוי יוסי חבל מודיעיןDNS17   

קטגוריה: H65

  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:48:061 10020
  קינר דורון אסא תל אביב00:48:082 10019
  פרישפלס ג'ים גליל00:53:573 8918
  אילן יעקב יזרעאל00:58:444 8217
  אביטל עפר גליל01:01:595 7716
  גרין וורן השרון01:12:566 6615
  משלי יובל חבל מודיעין01:17:457 6214
  שמואלי אשר יזרעאל01:19:458 6013
  דפני אהוד השרון01:23:279 00
  רז שלמה ראשון לציון01:27:3610 5512
  ונדל עמרי חבל מודיעיןDNS11   

קטגוריה: H70

  קורנברג ישראל ראשון לציון01:00:131 8020
  פרידמן אלכס אסא תל אביב01:22:312 5819
  לוין עודד עמק חפר01:23:063 5818
  רביד משה אסא תל אביב01:23:254 5817
  אשר שמואל גליל01:28:595 5416
  שוויצר עוזי יזרעאל01:31:126 5315
  שפי שאול השרון01:34:277 5114
  דביר יונתן ראשון לציון01:39:338 4813
  גולדהכט גיורא עמק חפרDNS9   
  אבוגני שמואל גלילDNS10   
  ברג דוד טכניון כרמלDNS11   

קטגוריה: H75

  גופשטיין סמיון גליל00:49:161 9920
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:52:122 9419
  מינסקי מנחם השרון01:06:033 7418
  אור אורי גליל01:33:184 5217
  קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:35:215 5116
  קלקשטיין אריה השרוןDNS6   

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציוןDISQ7 0 

קטגוריה: ילדות

  סלפק נעמה חבל מודיעין00:38:461 00
  סלפק אלונה חבל מודיעין01:08:282 00
  רוטשטיין חגית אסא תל אביבDISQ8 0 
  רוטשטיין נגה אסא תל אביבDNS3 0 
  [ ארזי מיכל]  DNS4 0 
  אלירז נועה עמק חפרDNS5 0 
  פלג מעין לב השרון-מנשהDNS6 0 
  טויג ענבל חבל מודיעיןDNS7 0 

קטגוריה: ילדים

  [ תלם גלעד]  01:00:161 00
  גור שחר לב השרון-מנשה01:06:112 00
  גנצ'רסקי איתי חבל מודיעין01:08:483 00
  [ הורביץ זיו]  01:26:054 00
  [ סאבו נתיב]  01:27:015 00
  רביד איל אסא תל אביב02:16:536 00
  [ סאבו יצחק]  DISQ15 0 
  ויינר שחר יזרעאלDNS7 0 
  [ לוי חיים]  DNS8 0 
  חייט תימן גלילDNS9 0 
  שינדלר לירדן טכניון כרמלDNS10 0 
  לדרר איתן לב השרון-מנשהDNS11 0 
  [ ויינר נטע]  DNS12 0 
  פלדמן שגיב יזרעאלDNS13 0 
  פינצ׳וק אלון יזרעאלDNS14 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
18/01/2020 תל חדיד אולטרה-עז -תקן ארצית
11/01/2020 אלייקים ניווט
28/12/2019 יער אמציה ניווט כמו פעם
20/12/2019 משואה כולל ליגת אסא - מחזור 2
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי