האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
25/01/2020תל-צרעהליגה ארצית - מחזור 7
04/01/2020כפר החורשליגה ארצית - מחזור 6
13/12/2019הזורעליגה ארצית - מחזור 4 - א. החורף יום 1
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
 שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון

קטגוריה: D12

  חייט נולה גליל00:35:311 6920
  כספי יעל השרון00:42:042 5819
  סורדו איה עמק חפר00:45:093 5418
  בק עמית עמק חפר01:01:074 4017
  יפת ים חבל מודיעיןDNS5   
  הארטמן תמר עמק חפרDNS6   
  בק הדר עמק חפרDNS7   

קטגוריה: D14A

  רביד יעל אסא תל אביב00:33:411 7020
  לוי כרמל גליל00:37:462 6319
  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:40:263 5918
  שביב מעין חבל מודיעין00:44:264 5317
  חלבה תמר אסא תל אביב01:06:335 3616
  רוטשטיין חגית אסא תל אביב01:20:046 3015
  טל-מסינג אריאל אסא תל אביבDNS7   
  מצפון גאיה לב השרון-מנשהDNS8   

קטגוריה: D14B

  כהן ליבי עמק חפר00:49:151 5016
  מור-אליוסף ליבי גליל00:49:412 00
  יוגב איילת עמק חפרDNS3   
  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעיןDNS4 0 

קטגוריה: D16A

  סט עומר יזרעאל00:46:151 7816
  שדמי גאיה יזרעאל01:02:192 5815
  מנור אליה חבל מודיעין01:21:243 4414
  פלדמן מיה יזרעאלDNS4   
  שביב עינב חבל מודיעיןDNS5   

קטגוריה: D16B

  ריף הגר אסא תל אביב00:36:421 6516
  ענתבי אדר אסא תל אביב00:53:122 4515
  לוי עדי 2 יזרעאלDNS3 0 
  זקרויסקי נועה יזרעאלDNS4   

קטגוריה: D18A

  טייטר יאנה אסא תל אביב01:06:531 5320
  אליאס מעין אסא תל אביב01:10:532 5019
  שינדלר לידי טכניון כרמל01:34:223 3718
  ברבינג נעה טכניון כרמל01:58:064 3017
  גולן הדס לב השרון-מנשהDNS5   

קטגוריה: D18B

  שכטר רותם חבל מודיעין01:48:261 3316

קטגוריה: D21A

  [ זיו קרן]  00:56:431 00
  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה00:57:062 6220
  קלקשטיין בר השרון01:01:033 5819
  יופה קטרינה גליל01:02:034 5718
  חוחלובה טטיאנה גליל01:02:515 5617
  עבודי נועה חבל מודיעין01:03:476 00
  גרינברג אניה אסא תל אביב01:03:597 5516
  זריהן בר גליל01:08:028 5215
  גוטמן עדי חבל מודיעיןDNS9   
  Pietsch Anna גלילDNS10   
  מלכה נופר חבל מודיעיןDNS11 0 

קטגוריה: D21B

  רגב יערה חבל מודיעין00:57:451 8316
  אילן גאיה יזרעאל01:14:512 6415
  רגב נועה חבל מודיעין01:19:333 6014
  איגנטוב אידה חבל מודיעין01:25:494 5613
  ובמן איה אסא תל אביבDNS5   

קטגוריה: D21C

  פיין נרי אסא טכניון חיפה00:48:381 10214
  סגל יעל אסא תל אביב01:00:512 8113
  כליף נינה אסא טכניון חיפה01:03:203 7812
  יסעור גל יזרעאל01:07:474 7311
  דה קוסטא ענבר יזרעאל01:30:465 5510
  שינדלר ליל טכניון כרמל01:51:436 4410
  ארצי נעה יזרעאל01:53:167 4410
  ורבין אסיה אסא תל אביבDNS8   
  איזביצקי אנה חבל מודיעיןDNS9   

קטגוריה: D35

  שצרבנין טטיאנה גליל01:20:391 6020
  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:25:242 5619
  פבריקנט-סבו אלישבע טכניון כרמל01:27:333 5518
  לב-אל ניבה אסא תל אביב01:49:414 4417
  [ פורת רונית]  DNS5 0 

קטגוריה: D40

  פינצ'וק אירינה גליל00:52:431 9420
  רביד איריס אסא תל אביב01:05:392 7519
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביב01:22:023 6018
  הלחמי קרן חבל מודיעין01:22:114 6017

קטגוריה: D45

  שביב מיכל חבל מודיעין00:47:591 10320
  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:52:412 9419
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:54:023 9218
  מאיר ענת לב השרון-מנשה01:05:414 7517
  ויסמן עדי חבל מודיעין01:10:475 7016
  קלקשטיין גלית השרון01:30:546 5415
  איגנטוב אנה חבל מודיעין01:47:347 4614
  שגיא קרן אסא תל אביב02:28:198 3313
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעיןDNS9   
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמלDNS10   

קטגוריה: D50

  ממלוק רוני חבל מודיעין01:14:051 6720
  סיאיילב טניה גליל01:23:342 5919
  נוסבוים שרון השרון01:25:083 5818
  יסעור ענבר יזרעאל01:25:224 5817
  אשכנזי גנית יזרעאל01:47:255 4616
  זאבי נורית חבל מודיעיןDISQ6 1 
  מסינג ענת סיפורים אסא תל אביבDNS7   
  ריינהרץ אורית גלילDNS8   
  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשהDNS9   

קטגוריה: D55

  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:51:501 9520
  זילברשטיין נעמה יזרעאל00:55:422 8919
  ליפמן יעל השרון00:59:243 8318
  רן רות גליל01:32:354 5317
  ברקוביץ מרב טכניון כרמל01:59:335 4116
  הימן יונה השרוןDNS6   
  וייס חגית חבל מודיעיןDNS7   
  נתיב רות חבל מודיעיןDNS8   

קטגוריה: D60

  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:07:131 7420
  לפושנר לובוב גליל01:07:562 7319
  משלי ליסה חבל מודיעין01:07:593 7318
  אלוש רות חבל מודיעין01:12:594 6817
  הלר הדר חבל מודיעין01:18:075 6316
  טייט אבה חבל מודיעין01:19:236 6215
  רגב יעל חבל מודיעין01:21:177 6114
  רביד דליה אסא תל אביב01:22:078 6013
  לוינקרון זהבה גליל01:42:199 4812
  נטיף צפי חבל מודיעין01:42:2710 4811
  גבע בתשבע חבל מודיעין01:55:4911 4310
  שמואלי נורית יזרעאלDNS12   

קטגוריה: D70

  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:52:191 10716
  חנטקוב מריה השרון01:14:002 7615

קטגוריה: D75

  דה קוסטה בק רוני יזרעאלDNS3   

קטגוריה: H12

  בר-גד יואב אסא תל אביב00:18:361 13120
  פלג יובל לב השרון-מנשה00:26:512 9119
  גור ליאור לב השרון-מנשה00:27:463 8818
  אבנון איתן חבל מודיעין00:29:174 8317
  לדרר שלו לב השרון-מנשה00:43:035 5716
  דוד אביב עמק חפר01:06:496 3715
  ראובן ליאור עמק חפר01:13:127 3314
  גייר דרור עמק חפר01:19:108 3113
  כרמל יואב חבל מודיעיןDNS9 0 
  קליינמן עמית אסא תל אביבDNS10   

קטגוריה: H14A

  יוגב שחר לב השרון-מנשה00:19:581 11920
  קלקשטיין יובל השרון00:22:062 10719
  טייטר מקסים אסא תל אביב00:34:473 6818
  סלפק אדר חבל מודיעין00:35:404 6717
  [ שמיר אסף]  00:41:375 00
  הלר-בכר יואב עמק חפר00:43:116 5516
  סמוביץ עמית יזרעאל00:52:557 4515
  שפר שי אסא תל אביב00:54:048 00
  צין עמית עמק חפר00:55:089 4314
  שחורי אלון חבל מודיעין01:05:1510 3613
  רזניק ברקאי עמק חפר01:19:5611 3012
  [ ביניאורי יונתן]  DISQ12 0 
  קליינמן נדב אסא תל אביבDNS13   
  שורץ יהל יזרעאלDNS14   

קטגוריה: H14B

  קפלן ליאור עמק חפר00:38:571 6316
  סרגה עידו חבל מודיעין00:40:222 6015
  צינדר אריאל גליל00:47:093 5214
  פלד אופיר עמק חפר01:07:094 3613
  בבאי גלעד לב השרון-מנשה01:26:585 2812
  ויינר אמיר יזרעאל01:45:376 2311
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעיןDISQ7 1 

קטגוריה: H16A

  דרור הרניר טכניון כרמל00:33:411 10720
  נוסבוים עמרי השרון00:35:282 10119
  לוינסון יהונתן גליל00:38:403 9318
  לוי מעיין טכניון כרמל00:39:094 9217
  שלו יואב אסא תל אביב00:44:415 8016
  נאוה עומר יזרעאל00:46:466 7715
  שוורצמן אמיר יזרעאל00:54:167 6614
  אליאש אור לב השרון-מנשה01:01:148 5913
  ברן עידו לב השרון-מנשה01:03:139 5712
  יוגב אוהד עמק חפר01:05:3010 5511
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמל01:10:4911 5110
  גוטמן אסף חבל מודיעיןDISQ12 1 
  בברסקי טום טכניון כרמלDISQ13 0 
  גור אופיר לב השרון-מנשהDISQ14 1 
  יבסייב אדר יזרעאלDNS15   
  אשל סהר עמק חפרDNS16   
  סביניק שחר יזרעאלDNS17   

קטגוריה: H16B

  שמעיה יער חבל מודיעין00:24:581 00
  סרגה אורן חבל מודיעין00:29:072 8116
  ליאור עמית חבל מודיעין00:36:323 6515
  אבידן עדן לב השרון-מנשה00:43:044 5514
  הראל איתמר חבל מודיעין00:50:435 4713
  כוכבא תומר חבל מודיעיןDNS6   
  גרסטמן מתן יזרעאלDNS7   
  סונדק עמית גלילDNS8   

קטגוריה: H18A

  יסעור רתם יזרעאל00:32:591 10720
  עברי מתן יזרעאל00:33:002 10719
  ברעם גיא יזרעאל00:39:553 8818
  זורע טל אסא תל אביב00:40:504 8617
  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:42:235 8316
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:42:526 8215
  נוסבוים נדב השרון00:44:187 8014
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:49:098 7213
  מינסקי עדי השרון00:49:129 7212
  הולנדר חן אסא תל אביב00:52:1510 6811
  מינדל-הוכמן ברק גליל00:52:3711 00
  רובין רז טכניון כרמל01:04:0812 5510
  יוגב מתן עמק חפר01:11:3913 4910
  יוגב מעין לב השרון-מנשהDISQ14 1 
  אשד טל טכניון כרמלDNS15 0 
  אלפרט רועי טכניון כרמלDNS16   
  שפירא שחר חבל מודיעיןDNS17   

קטגוריה: H18B

  לישנקו איליה גליל01:06:021 5416
  גוטמן רותם חבל מודיעין02:26:352 2515
  רביד יואב אסא תל אביבDNS3   
  קלקשטיין נדב השרוןDNS4   

קטגוריה: H21A

  יסעור ניצן יזרעאל00:36:411 10920
  מנור איתי חבל מודיעין00:40:332 9919
  יוגב רותם לב השרון-מנשה00:42:443 9418
  אבנר אסף גליל00:49:064 8117
  זורע אלון אסא תל אביב00:51:505 7716
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:54:526 7315
  כהנא אלון השרון01:01:257 6514
  ליפמן אשל השרון01:12:178 5513
  יערי עמוס אסא ירושלים01:21:219 4912
  קפל גיל אסא טכניון חיפה01:25:2510 4711
  גרנט רועי לב השרון-מנשה01:32:2311 4310
  וינשל יואב אסא תל אביב01:34:0612 4210
  שהם תומר אסא ירושלים01:42:4213 3910
  לום דולב לב השרון-מנשהDNS14   
  יעקבי ארם השרוןDNS15   
  הימן איל השרוןDNS16 0 
  גוטמן רעי חבל מודיעיןDNS17   
  בן יוסף דולב יזרעאלDNS18 0 
  UKR Ersteniuk Volodymyr לב השרון-מנשהDNS19   
  סגל תום השרוןDNS20   

קטגוריה: H21B

  שמלא יאיר גליל00:40:131 8816
  איזביצקי גל חבל מודיעין00:41:592 8415
  גילה אייל יזרעאל00:42:063 8414
  מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:44:024 8013
  בן ציון ארז יזרעאל00:45:005 7812
  אלקחר עידן יזרעאל00:45:436 7711
  גולדנר יקיר עמק חפר00:46:337 7610
  שפר שחר אסא תל אביב00:47:038 00
  יצחק ליאור יזרעאל00:47:049 7510
  שמואלי מופז יזרעאל00:47:2110 7510
  דבש אורי אסא טכניון חיפה00:48:3911 7310
  רגב שקד חבל מודיעין00:50:1112 7010
  הולנדר אלון אסא תל אביב00:50:2113 7010
  ברקן אורי יזרעאל00:53:2214 6610
  פניני תומר יזרעאל00:53:4615 6610
  גפן גוש טכניון כרמל00:53:5716 6510
  שפירא אורן חבל מודיעין00:54:2717 6510
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:56:5818 6210
  יאיר אור אסא טכניון חיפה00:59:5919 5910
  אלינסון כרמי אסא תל אביב01:00:4820 5810
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים01:03:4021 5510
  ענבר ליאור גליל01:12:1122 4910
  רביד דני אסא תל אביב01:25:5623 4110
  קושניר רוני אסא ירושליםDISQ24 1 
  יצחקי עמית חבל מודיעיןDISQ25 1 
  בן שטרית נדב יזרעאלDNS26   
  אלקחר בר יזרעאלDNS27   
  RUS Belyev Igor לב השרון-מנשהDNS28   
  לרמן שגיא חבל מודיעיןDNS29   
  לנס רותם יזרעאלDNS30   
  לנס עידן יזרעאלDNS31   
  נוסבוים איתם השרוןDNS32   
  קאופמן אסף אסא ירושליםDNS33   
  שכטר דביר חבל מודיעיןDNS34   

קטגוריה: H21C

  בן דור יואב אסא ירושלים00:53:091 9014
  שפירא נעם חבל מודיעין00:56:422 8513
  קרול ליאור אסא תל אביב00:57:333 8412
  אברהם רגב יזרעאל01:04:324 7511
  קלדרון זיו אסא תל אביב01:06:395 7210
  [ דינור עמית]  01:11:436 00
  יפעה רעי אסא ירושלים01:26:267 5610
  [ יופה גלעד]  DNS8 0 
  אברהם דקל יזרעאלDNS9   
  אגוזי שוהם יזרעאלDNS10   
  גולן סתיו לב השרון-מנשהDNS11   
  מדווד איתמר אסא ירושליםDNS12   
  מרסר שי אסא ירושליםDNS13   

קטגוריה: H35A

  גריף דניאל השרון00:53:431 7420
  יסעור ניר יזרעאל00:55:292 7219
  סגל זף אסא תל אביב00:59:503 6718
  קוזלוב אלכסנדר גליל01:01:544 6517
  מלץ אבי השרון01:03:325 6316
  רביד נועם אסא תל אביב01:03:506 6315
  לדרר חגי לב השרון-מנשה01:04:507 6214
  [ ברית עדו]  01:13:318 00
  ארצי ירון יזרעאל01:18:599 5113
  שרון דניאל ראשון לציון01:19:1610 5012
  חלבה אמיר אסא תל אביב01:36:3911 4111
  הרשמן שחר טכניון כרמלDISQ12 1 
  גינת הראל לב השרון-מנשהDNS13   

קטגוריה: H35B

  רגבי לירון חבל מודיעין00:48:561 00
  ברג יובל טכניון כרמל00:49:512 9616
  ליפוביץ אלכס עמק חפר00:55:583 8615
  גוברדובסקי ולדיסלב השרון00:59:074 00
  לדרר אורי לב השרון-מנשה01:00:025 8014
  שטיין יואב ראשון לציון01:07:256 7113
  בן-דוד עופר חבל מודיעין01:33:087 00
  רגבי אורן השרוןDISQ8 0 
  אגבריה חוסאם יזרעאלDNS9 0 
  פרנטה מאור חבל מודיעיןDNS10   

קטגוריה: H40

  ויינר תומר יזרעאל00:43:591 8020
  כהן נמרוד אסא תל אביב00:51:122 6919
  זידנוב דניס השרון00:51:303 6918
  פלג עומר לב השרון-מנשה00:52:444 6717
  מינסקי אבי השרון00:55:385 6316
  לויצקי פבל אסא תל אביב01:02:186 5715
  הימן רפי השרון01:02:237 5714
  פלדמן שלו יזרעאל01:03:538 5513
  בולוטני מיכאל גליל01:07:539 5212
  כהנא איתן השרון01:10:5110 5011
  הלחמי ליאור חבל מודיעין01:11:3911 4910
  אשכנזי אסף יזרעאל01:11:4312 4910
  הולנדר גדעון אסא תל אביב01:12:5213 4810
  נסראלדין נגיב טכניון כרמל01:15:1814 4710
  חדד עמית לב השרון-מנשה01:56:0115 00
  שפי יוחאי אסא תל אביבDISQ16 1 
  ברנס עינב חבל מודיעיןDISQ17 1 
  כהן תומר טכניון כרמלDNS18   
  יונה גל יזרעאלDNS19   

קטגוריה: H45

  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:46:461 10320
  סרגה אלי חבל מודיעין00:47:372 10119
  כצמן אדי לב השרון-מנשה00:50:033 9618
  אבידן אליק לב השרון-מנשה00:52:114 9217
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:53:555 8916
  יוגב סיון עמק חפר00:55:386 8615
  טייטר ארתור אסא תל אביב00:56:207 8514
  קלקשטיין ניר השרון00:57:558 8313
  רינת גיל גליל00:59:219 8112
  אפרת ירון לב השרון-מנשה01:04:2410 7511
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:04:3811 7410
  ריף נעם אסא תל אביב01:08:1612 7010
  יפה מור השרון01:10:3413 6810
  אליאס גיל אסא תל אביב01:12:4414 6610
  הלר גיא חבל מודיעין01:13:5115 6510
  בר-גד יזהר אסא תל אביב01:14:0716 6510
  לוין הדר אסא תל אביב01:29:1117 5410
  רק גיא אסא תל אביב01:35:3618 5010
  קליינמן יניב אסא תל אביב01:38:1319 00
  חזן שי יזרעאל01:41:3820 4710
  גנדלמן אייל השרון01:43:0221 4710
  גור אלעזר לב השרון-מנשהDISQ22 1 
  כץ יונתן אסא תל אביבDNS23   
  יוחנן גיא יזרעאלDNS24   
  DEN Trangbaek Klaus לב השרון-מנשהDNS25   
  מיש שי אסא תל אביבDNS26   
  מצפון גיורא לב השרון-מנשהDNS27   
  קמר רותם לב השרון-מנשהDNS28 0 
  ריינהרץ יניב גלילDNS29   
  שורץ גיל יזרעאלDNS30   

קטגוריה: H50A

  צוק אילן יזרעאל00:41:371 10620
  [ FIN Kamarainen Jarmo]  00:44:102 00
  שביב רן חבל מודיעין00:45:233 9719
  נוימן עומר אסא תל אביב00:47:024 9418
  שכטר גיל חבל מודיעין00:50:155 8817
  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:52:076 8516
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:52:197 8415
  כהן שלומי גליל00:54:308 8114
  [ בר קוסטיה]  00:55:599 00
  נהרי צחר לב השרון-מנשה00:56:2610 7813
  גרינברג גיל אסא תל אביב01:05:0411 6812
  מנדל רועי חבל מודיעין01:06:5212 6611
  טל אביב אסא תל אביב01:08:3113 6410
  דיסטלפלד ניר גליל01:19:4514 5510
  גלילי גיא אסא תל אביב01:23:2615 5310
  גולן עוזי לב השרון-מנשה01:24:0616 5210
  אלעד חגי אסא תל אביבDISQ17 1 
  דבש רן יזרעאלDNS18 0 
  סגל עמוס יזרעאלDNS19   
  צפורי דרור לב השרון-מנשהDNS20   

קטגוריה: H50B

  סט שי יזרעאל00:42:031 9516
  כספי שי השרון00:46:012 8715
  סלפק אלון חבל מודיעין00:46:223 8614
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:46:474 8613
  פישמן סרחיו טכניון כרמל00:51:175 7812
  נוסבוים יצחק השרון00:56:156 7111
  ליאור איל חבל מודיעין00:58:117 6910
  מאירוב זוריק חבל מודיעין00:58:488 6810
  ברקוביץ עמירן טכניון כרמל01:02:429 6410
  צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:16:0510 5310
  מורג בועז עמק חפר01:16:2211 5210
  ברן חמי לב השרון-מנשה01:24:0212 4810
  רבד איתי אסא תל אביב01:36:1013 4210
  ליואי אביאל אסא תל אביב01:37:0114 4110
  טויג רון חבל מודיעין01:37:1615 00
  גרינברג מיקי גליל01:52:4716 3510
  ארז נחשון ראשון לציוןDISQ17 1 
  לוז יואב לב השרון-מנשהDNS18   
  חובב שימי חבל מודיעיןDNS19   
  ארידור יריב טכניון כרמלDNS20   
  שינדלר זיו טכניון כרמלDNS21   

קטגוריה: H55

  יופה פבל גליל00:45:261 9720
  מינצר צפריר יזרעאל00:46:122 9619
  ויינר עמית חבל מודיעין00:49:253 8918
  סגל דוידי לב השרון-מנשה00:49:284 8917
  זלצמן אלכסנדר ראשון לציון00:51:315 8616
  אבנר עוזי גליל00:54:206 8115
  נחושתן ירון חבל מודיעין00:54:307 8114
  מלמד דרור יזרעאל00:54:508 8113
  שמע נתי חבל מודיעין00:56:119 7912
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:56:4710 7811
  בוכבינדר מודי השרון01:01:0711 7210
  שחורי איתי חבל מודיעין01:01:4812 7110
  רגב שמואל חבל מודיעין01:02:1013 7110
  יודפת עופר חבל מודיעין01:02:4614 7010
  אש נחמן השרון01:05:5015 6710
  ביאר אביחי יזרעאל01:09:4616 6310
  גלזר אילן אסא תל אביב01:10:4417 6210
  גול אפק אסא תל אביב01:14:2218 5910
  פאר עמיר חבל מודיעין01:22:1019 00
  מצגר קובי אסא תל אביב01:34:2120 4710
  ענבר אברהם גליל01:36:2421 4610
  חזן גדעון יזרעאל01:42:2322 00
  מאירי נעם חבל מודיעין01:47:4723 4110
  צ'רני הלל השרון01:50:4424 4010
  איל חנן גליל01:58:2125 3710
  כפרי גדעון ראשון לציון01:59:5926 3710
  שחר יוסי חבל מודיעיןDISQ27 1 
  שור מוטי לב השרון-מנשהDISQ28 1 
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשהDISQ29 1 
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשהDISQ30 1 
  יעקבי אלישע השרוןDNS31   
  יפה פיני חבל מודיעיןDNS32   
  יבסייב אריה יזרעאלDNS33   
  גילה זיו יזרעאלDNS34 0 
  גוטמן יהודה חבל מודיעיןDNS35   
  אוסוליבן אריה חבל מודיעיןDNS36 0 
  מנור משה חבל מודיעיןDNS37   
  נירן חן ראשון לציוןDNS38   
  פורת ספי עמק חפרDNS39 0 
  שלו משה אסא תל אביבDNS40   

קטגוריה: H60

  בלגלי רן השרון00:50:461 7920
  רן שמאי גליל00:53:042 7519
  וידר יואב טכניון כרמל00:55:033 7318
  ארד ארז יזרעאל00:55:044 7317
  בן שטרית מאיר יזרעאל00:57:235 7016
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:58:166 6915
  מירב איתי חבל מודיעין01:03:127 6314
  ליפמן רמי השרון01:04:468 6213
  תלם איתיאל חבל מודיעין01:07:099 6012
  פנפיל אבי חבל מודיעין01:15:4610 5311
  פרנקו אהרון חבל מודיעין01:17:1111 00
  פלוט אשר גליל01:17:1712 5210
  פלוטקין רון אסא תל אביב01:34:0513 4310
  [ משעלי אריה]  01:44:4414 00
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה01:49:4815 3610
  שקד יוסי גלילDISQ16 1 
  לוי יוסי חבל מודיעיןDNS17   
  אוסטר שמואל גלילDNS18   
  נתנאל איל חבל מודיעיןDNS19   

קטגוריה: H65

  קינר דורון אסא תל אביב00:37:271 10720
  רז שלמה ראשון לציון00:40:332 9919
  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:43:123 9318
  אילן יעקב יזרעאל00:48:414 8217
  פרישפלס ג'ים גליל00:49:205 8116
  אביטל עפר גליל00:58:516 6815
  גרין וורן השרון01:01:057 6614
  שמואלי אשר יזרעאל01:02:478 6413
  משלי יובל חבל מודיעין01:15:169 5312
  ונדל עמרי חבל מודיעין01:20:1110 5011
  פאר יוסי לב השרון-מנשה02:05:3811 00
  [ הס רענן]  DISQ12 0 
  דפני אהוד השרוןDNS13   

קטגוריה: H70

  קורנברג ישראל ראשון לציון00:52:581 7620
  גולדהכט גיורא עמק חפר00:57:162 7019
  אהרון חיים ראשון לציון00:59:033 00
  רביד משה אסא תל אביב01:08:204 5918
  אבוגני שמואל גליל01:10:075 5717
  ברג דוד טכניון כרמל01:10:526 5616
  שפי שאול השרון01:11:087 5615
  לוין עודד עמק חפר01:17:168 5214
  דביר יונתן ראשון לציון01:21:109 4913
  אשר שמואל גליל01:27:1010 4612
  פרידמן אלכס אסא תל אביב01:53:4411 3511
  שוויצר עוזי יזרעאלDNS12   

קטגוריה: H75

  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:46:391 12120
  מינסקי מנחם השרון01:09:452 8119
  אשל חגי השרון01:11:543 7818
  קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:24:294 6717
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:34:315 6016
  קלקשטיין אריה השרון01:41:366 5515
  סלע נתן השרון01:55:427 4914
  גופשטיין סמיון גלילDISQ8 1 

קטגוריה: H85

  נצר מיכאל ראשון לציוןDISQ9 0 

קטגוריה: ילדות

  טויג ענבל חבל מודיעין00:38:421 00
  פלג מעין לב השרון-מנשה00:45:162 00
  סגל נגה אסא תל אביב01:05:363 00
  חלבה הדר אסא תל אביב01:06:224 00
  [ כץ עמירה]  DNS5 0 
  אלירז נועה עמק חפרDNS6 0 
  סגל יערה אסא תל אביבDNS7 0 
  רוטשטיין נגה אסא תל אביבDNS8 0 

קטגוריה: ילדים

  פלדמן שגיב יזרעאל00:38:391 00
  ורבין עידן אסא תל אביב00:48:022 00
  רגבי נדב השרון00:48:053 00
  חייט תימן גליל00:52:214 00
  [ ברן רועי]  01:30:335 00
  לדרר איתן לב השרון-מנשהDNS6 0 
  ויינר שחר יזרעאלDNS7 0 
  גנצ'רסקי איתי חבל מודיעיןDNS8 0 
  שינדלר לירדן טכניון כרמלDNS9 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
15/02/2020 נחשונים דרום תחרות ארצית - הכנה לאליפות ישראל
08/02/2020 יער יתיר  
01/02/2020 רמת הנדיב  
31/01/2020 דרך בורמה אליפות המרחק הארוך - תקן ארצית
18/01/2020 תל חדיד אולטרה-עז -תקן ארצית
11/01/2020 אלייקים ניווט
28/12/2019 יער אמציה ניווט כמו פעם
20/12/2019 משואה כולל ליגת אסא - מחזור 2
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי