האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
27/06/2020כפר הנוער בן שמןליגה ארצית - מחזור 11 - מאוץ
22/02/2020בית קשתליגה ארצית - מחזור 9 - א. ישראל יום 2
21/02/2020יער בלפורליגה ארצית - מחזור 8 - א. ישראל יום 1
25/01/2020תל-צרעהליגה ארצית - מחזור 7
04/01/2020כפר החורשליגה ארצית - מחזור 6
13/12/2019הזורעליגה ארצית - מחזור 4 - א. החורף יום 1
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון
קטגוריה: D12
  כספי יעל השרון00:22:011 9920
  בק עמית עמק חפר00:24:452 8819
  בק הדר עמק חפר00:50:423 4318
  סורדו איה עמק חפר00:54:514 4017
  חייט נולה גלילDNS5   
  גיל-בר נויה עמק חפרDNS6   
  אפשטיין אביה עמק חפרDNS7   
  הארטמן תמר עמק חפרDNS8   
קטגוריה: D14A
  מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:21:461 7620
  חלבה תמר אסא תל אביב00:22:502 7219
  כרמיאלי דניאל חבל מודיעין00:23:203 7018
  לוי כרמל גליל00:24:014 6817
  שביב מעין חבל מודיעין00:25:305 6516
  רביד יעל אסא תל אביב00:37:516 4315
קטגוריה: D14B
  עגור-הלוי נעמה חבל מודיעין00:27:401 7916
  כהן ליבי עמק חפר00:27:582 7815
  יוגב איילת עמק חפר00:30:103 7214
  אלירז נועה עמק חפרDNS4   
קטגוריה: D16A
  סט עומר יזרעאל00:20:481 7120
  שביב עינב חבל מודיעין00:26:342 5619
  מנור אליה חבל מודיעין00:26:443 5518
  שדמי גאיה יזרעאל00:33:254 4417
  פלדמן מיה יזרעאל00:46:585 00
קטגוריה: D16B
  וקס-עמיר ענבר אסא תל אביב00:26:251 6216
  בר-גד ליה אסא תל אביבDNS2   
  לוי עדי 2 יזרעאלDNS3 0 
  זקרויסקי נועה יזרעאלDNS4   
קטגוריה: D18A
  אליאס מעין אסא תל אביב00:22:191 8520
  טייטר יאנה אסא תל אביב00:24:422 7619
  שינדלר לידי טכניון כרמל00:33:413 5618
  ברבינג נעה טכניון כרמל00:35:554 5317
  גולן הדס לב השרון-מנשהDNS5   
קטגוריה: D18B
  שלו ניצן אסא תל אביבDISQ7 1 
  שכטר רותם חבל מודיעיןDNS6   
קטגוריה: D21A
  זריהן בר גליל00:19:471 7520
  מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה00:21:182 6919
  נוימן נעה אסא טכניון חיפה00:22:373 6518
  יופה קטרינה גליל00:24:094 6117
  גרינברג אניה אסא תל אביב00:29:145 5116
  זיו קרן טכניון כרמלDISQ11 0 
  קלקשטיין בר השרוןDNS6   
  עבודי נועה חבל מודיעיןDNS7   
  גוטמן עדי חבל מודיעיןDNS8   
  חוחלובה טטיאנה גלילDNS9   
  מלכה נופר חבל מודיעיןDNS10 0 
קטגוריה: D21B
  רגב יערה חבל מודיעין00:21:331 8816
  שריד נדיר חבל מודיעין00:25:212 00
  מרגלית טלאל אסא טכניון חיפה00:25:403 00
  אילן גאיה יזרעאל00:26:144 7215
  איגנטוב אידה חבל מודיעין00:32:285 5814
  רגב נועה חבל מודיעיןDISQ7 1 
  Pietsch Anna גלילDNS6   
קטגוריה: D21C
  פיין נרי אסא טכניון חיפה00:21:351 10314
  ורבין אסיה אסא תל אביב00:22:222 9913
  יסעור גל יזרעאל00:22:463 9812
  מצגר מאיה אסא תל אביב00:25:424 8711
  ישראל שירה אסא ירושלים00:29:235 7610
  סגל יעל אסא תל אביב00:31:546 7010
  שינדלר ליל טכניון כרמל00:34:477 6410
  Fang Qianli אסא תל אביב00:37:398 5910
  דה קוסטא ענבר יזרעאל00:39:049 5710
  ריינהרץ לירון גלילDISQ12 0 
  ארידור ליהי טכניון כרמלDNS10   
  כהן עדן לב השרון-מנשהDNS11 0 
קטגוריה: D35
  גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון00:26:521 7016
  שצרבנין טטיאנה גליל00:28:432 6615
  לב-אל ניבה אסא תל אביב00:37:413 5014
קטגוריה: D40
  רביד איריס אסא תל אביב00:24:311 9120
  רביד נעמי אסא תל אביב00:32:062 6919
  הלחמי קרן חבל מודיעין00:32:243 6918
  קלמנוביץ מי-טל אסא תל אביב00:32:544 6817
קטגוריה: D45
  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:23:411 9420
  שביב מיכל חבל מודיעין00:26:152 8519
  ויסמן עדי חבל מודיעין00:31:003 7218
  יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:31:324 7117
  שינדלר ברגמן יהודית טכניון כרמל00:32:195 6916
  מאיר ענת לב השרון-מנשה00:34:046 6515
  עגור-הלוי חגית חבל מודיעין00:34:497 6414
  שגיא קרן אסא תל אביב00:35:448 6213
  איגנטוב אנה חבל מודיעין01:03:499 3512
  קלקשטיין גלית השרוןDNS10   
קטגוריה: D50
  ריינהרץ אורית גליל00:25:121 8820
  שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:26:372 8419
  יסעור ענבר יזרעאל00:33:053 6718
  סיאיילב טניה גליל00:36:374 6117
  ממלוק רוני חבל מודיעין00:43:225 5116
  זאבי נורית חבל מודיעין00:47:386 00
  רוטשטיין חגית אסא תל אביב00:51:167 4315
  [ גורקה אורנה]  DISQ9 0 
  נוסבוים שרון השרוןDNS8   
קטגוריה: D55
  סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:25:051 8916
  ליפמן יעל השרון00:32:132 6915
  הימן יונה השרון00:36:473 6014
  וייס חגית חבל מודיעין00:44:244 00
  רן רות גלילDNS5   
  נתיב רות חבל מודיעיןDNS6   
  זילברשטיין נעמה יזרעאלDNS7   
קטגוריה: D60
  אלוש רות חבל מודיעין00:28:101 7920
  מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:28:342 7819
  משלי ליסה חבל מודיעין00:29:333 7518
  טייט אבה חבל מודיעין00:31:204 7117
  לוינקרון זהבה גליל00:33:255 6716
  לפושנר לובוב גליל00:36:096 6215
  נטיף צפי חבל מודיעין00:37:437 5914
  רביד דליה אסא תל אביב00:41:068 5413
  גבע בתשבע חבל מודיעין00:48:109 4612
  גוטמן אילנה חבל מודיעין01:21:3610 2711
  רגב יעל חבל מודיעיןDISQ13 1 
  שמואלי נורית יזרעאלDNS11   
  הלר הדר חבל מודיעיןDNS12   
קטגוריה: D70
  קוצר אנדרה לב השרון-מנשה00:29:581 12916
  חנטקוב מריה השרוןDISQ2 1 
קטגוריה: D75
  דה קוסטה בק רוני יזרעאל00:54:031 7116
  [ וול תמרה]  01:20:212 00
קטגוריה: H12
  פלג יובל לב השרון-מנשה00:23:251 9320
  גור ליאור לב השרון-מנשה00:25:452 8519
  דוד אביב עמק חפר00:26:153 8318
  בר-גד יואב אסא תל אביב00:27:344 7917
  לדרר שלו לב השרון-מנשה00:29:415 7416
  אבנון איתן חבל מודיעין00:29:476 7315
  יוגב ארז עמק חפר00:38:047 5714
  גייר דרור עמק חפר01:02:478 3513
  ראובן ליאור עמק חפרDISQ9 1 
  ריינהרץ דרור גלילDISQ10 1 
קטגוריה: H14A
  קלקשטיין יובל השרון00:14:371 11320
  סלפק אדר חבל מודיעין00:18:142 9019
  בר דן חבל מודיעין00:18:433 8818
  טייטר מקסים אסא תל אביב00:21:264 7717
  הלר-בכר יואב עמק חפר00:22:015 7516
  שורץ יהל יזרעאל00:23:536 6915
  רזניק ברקאי עמק חפר00:25:087 6514
  צין עמית עמק חפר00:26:558 6113
  שחורי אלון חבל מודיעין00:28:289 5812
  גלזר אוהד אסא תל אביב00:46:4610 3511
  יוגב שחר לב השרון-מנשהDISQ12 1 
  בן-נון פלג טכניון כרמלDNS11   
קטגוריה: H14B
  פלד אופיר עמק חפר00:20:071 10916
  קפלן ליאור עמק חפר00:24:032 9115
  גבסו גלעד לב השרון-מנשה00:26:333 8214
  בבאי גלעד לב השרון-מנשה00:28:524 7613
  סרגה עידו חבל מודיעין00:35:305 6212
  מנחם יואב 2007 חבל מודיעיןDNS6   
קטגוריה: H16A
  לוי מעיין טכניון כרמל00:14:071 10520
  לוינסון יהונתן גליל00:15:012 9819
  יבסייב אדר יזרעאל00:15:093 9718
  נוסבוים עמרי השרון00:15:364 9517
  אשל סהר עמק חפר00:15:425 9416
  שלו יואב אסא תל אביב00:17:066 8615
  דרור הרניר טכניון כרמל00:17:297 8414
  נאוה עומר יזרעאל00:18:208 8113
  גור אופיר לב השרון-מנשה00:20:209 7312
  אליאש אור לב השרון-מנשה00:20:4510 7111
  ברן עידו לב השרון-מנשה00:24:1011 6110
  יוגב אוהד עמק חפר00:27:0812 5410
  בברסקי טום טכניון כרמלDNS13   
  ג'ייקובס יהונתן טכניון כרמלDNS14   
  שוורצמן אמיר יזרעאלDNS15   
קטגוריה: H16B
  אבידן עדן לב השרון-מנשה00:16:301 10016
  האופטמן עמית גליל00:19:562 8315
  סונדק עמית גליל00:20:113 8214
  סרגה אורן חבל מודיעין00:21:014 7813
  ליאור עמית חבל מודיעין00:21:495 7512
  הראל איתמר חבל מודיעין00:22:146 7411
  סלומון שקד גליל00:23:547 6910
  [ עפרי עמיר]  00:30:248 00
  בר-נתן יובל אסא תל אביבDNS9   
  כוכבא תומר חבל מודיעיןDNS10 0 
  גרסטמן מתן יזרעאלDNS11   
קטגוריה: H18A
  מצפון פלג לב השרון-מנשה00:14:191 10320
  יסעור רתם יזרעאל00:14:202 10319
  נוסבוים נדב השרון00:15:433 9418
  אלפרט רועי טכניון כרמל00:16:204 9117
  זורע טל אסא תל אביב00:18:425 7916
  זיגמונד רועי טכניון כרמל00:19:166 7715
  מינסקי עדי השרון00:19:197 7714
  מאירוב עופר חבל מודיעין00:21:108 7013
  יוגב מתן עמק חפר00:22:249 6612
  עברי מתן יזרעאלDISQ15 1 
  רובין רז טכניון כרמלDNS10   
  יוגב מעין לב השרון-מנשהDNS11   
  אשד טל טכניון כרמלDNS12 0 
  שפירא שחר חבל מודיעיןDNS13   
  ברעם גיא יזרעאלDNS14   
קטגוריה: H18B
  לישנקו איליה גליל00:31:041 4816
  קלקשטיין נדב השרוןDNS2   
קטגוריה: H21A
  יסעור ניצן יזרעאל00:14:481 10320
  זמיר סלע לב השרון-מנשה00:15:042 10119
  מנור איתי חבל מודיעין00:15:573 9618
  מרצ'נקו אלכסיי עמק חפר00:18:194 8317
  UKR Ersteniuk Volodymyr לב השרון-מנשה00:19:575 7716
  ליפמן אשל השרון00:20:026 7615
  כהנא אלון השרון00:20:557 7314
  גוטמן רעי חבל מודיעין00:21:378 7113
  יערי עמוס אסא ירושלים00:25:389 6012
  סבאגי עידן עמק חפר00:38:5210 00
  יוגב רותם לב השרון-מנשהDISQ19 1 
  חמרה רפאל עמק חפרDISQ20 1 
  סגל תום השרוןDNS11   
  גרנט רועי לב השרון-מנשהDNS12   
  יעקבי ארם השרוןDNS13   
  הימן איל השרוןDNS14   
  זורע אלון אסא תל אביבDNS15   
  [ שדמי ים]  DNS16 0 
  קפל גיל אסא טכניון חיפהDNS17   
  זית רביב אסא ירושליםDNS18   
קטגוריה: H21B
  גילה אייל יזרעאל00:17:531 8316
  דבש אורי אסא טכניון חיפה00:18:132 8115
  מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:18:423 7914
  שפירא אורן חבל מודיעין00:18:464 7913
  שמואלי מופז יזרעאל00:19:185 00
  אילגץ׳ גאורגי עמק חפר00:19:296 7612
  רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים00:21:147 7011
  פניני תומר יזרעאל00:21:348 6910
  ליזוגוב ויאצ'סלב עמק חפר00:21:579 6710
  איזביצקי גל חבל מודיעין00:22:1610 6610
  אלקחר עידן יזרעאל00:23:4011 6210
  גפן גוש טכניון כרמל00:24:0812 6110
  יזרעאלי יהודה אסא טכניון חיפה00:27:5613 00
  גולדנר יקיר עמק חפר00:35:2814 4210
  לרמן שגיא חבל מודיעיןDISQ31 1 
  לנס רותם יזרעאלDNS15   
  אלקחר בר יזרעאלDNS16 0 
  לנס עידן יזרעאלDNS17   
  יצחקי עמית חבל מודיעיןDNS18   
  רגב שקד חבל מודיעיןDNS19   
  יאיר אור אסא טכניון חיפהDNS20   
  שמלא יאיר גלילDNS21   
  ענבר ליאור גלילDNS22   
  שכטר דביר חבל מודיעיןDNS23   
  ברקן אורי יזרעאלDNS24   
  בן יוסף דולב יזרעאלDNS25   
  בן שטרית נדב יזרעאלDNS26   
  קאופמן אסף אסא ירושליםDNS27   
  מרימס יואב עמק חפרDNS28   
  נזרוב רונן אסא ירושליםDNS29   
  RUS Belyev Igor לב השרון-מנשהDNS30   
קטגוריה: H21C
  בן דור יואב אסא ירושלים00:18:291 10214
  קרול ליאור אסא תל אביב00:20:142 9313
  כץ דניאל אסא טכניון חיפה00:20:233 9312
  מה-טוב יואב אסא ירושלים00:21:174 8911
  שפירא נעם חבל מודיעין00:22:445 8310
  אברהם רגב יזרעאלDNS6 0 
  אגוזי שוהם יזרעאלDNS7   
  אברהם דקל יזרעאלDNS8   
  גולן סתיו לב השרון-מנשהDNS9   
  מרסר שי אסא ירושליםDNS10   
קטגוריה: H35A
  גריף דניאל השרון00:16:571 9020
  סגל זף אסא תל אביב00:17:212 8819
  יסעור ניר יזרעאל00:19:443 7718
  קוזלוב אלכסנדר גליל00:19:564 7717
  לדרר חגי לב השרון-מנשה00:20:435 7416
  רביד נועם אסא תל אביב00:22:026 6915
  מלץ אבי השרון00:22:457 6714
  ITA Verber Marco לב השרון-מנשה00:23:068 6613
  חלבה אמיר אסא תל אביב00:23:309 6512
  שרון דניאל ראשון לציון00:24:4610 6211
  אלפסי יונתן חבל מודיעין00:29:2411 00
  שדמי ים יזרעאל00:39:2012 3910
  [ אודי אזנקוט]  DISQ13 0 
  נאון רועי עמק חפרDISQ15 0 
  ארצי ירון יזרעאלDNS14   
קטגוריה: H35B
  רגבי לירון חבל מודיעין00:18:071 00
  ברג יובל טכניון כרמל00:19:172 9816
  ליפוביץ אלכס עמק חפר00:19:283 9715
  לדרר אורי לב השרון-מנשה00:20:124 00
  פרנטה מאור חבל מודיעין00:20:335 9214
  גוברדובסקי ולדיסלב השרון00:27:136 6913
  שטיין יואב ראשון לציוןDNS7   
  פדן דניס אסא תל אביבDNS8   
  אגבריה חוסאם יזרעאלDNS9 0 
  סלפק אורן חבל מודיעיןDNS10   
קטגוריה: H40
  פלג עומר לב השרון-מנשה00:19:271 7620
  כהן נמרוד אסא תל אביב00:20:382 7219
  ויינר תומר יזרעאל00:20:463 7118
  הלחמי ליאור חבל מודיעין00:21:474 6817
  מינסקי אבי השרון00:22:275 6616
  שפי יוחאי אסא תל אביב00:22:516 6515
  לויצקי פבל אסא תל אביב00:23:297 6314
  פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:24:018 6213
  LTH Benetis Vytenis חבל מודיעין00:24:239 6112
  הימן רפי השרון00:24:3210 6011
  פלדמן שלו יזרעאל00:26:2311 5610
  כהנא איתן השרון00:28:3212 5210
  ניב נדב אסא תל אביב00:34:0513 4310
  יערי שאול חבל מודיעין00:40:5214 00
  בולוטני מיכאל גלילDNS15   
  יונה גל יזרעאלDNS16   
  שחר ליעד לב השרון-מנשהDNS17   
  שחורי יורם עמק חפרDNS18   
  כהן תומר טכניון כרמלDNS19   
  גמינדר תומר אסא תל אביבDNS20   
קטגוריה: H45
  סרגה אלי חבל מודיעין00:18:501 10020
  יוגב סיון עמק חפר00:19:352 9619
  יוגב רביב לב השרון-מנשה00:19:403 9618
  אבידן אליק לב השרון-מנשה00:21:184 8917
  מיש שי אסא תל אביב00:21:295 8816
  קלקשטיין ניר השרון00:21:486 8715
  רינת גיל גליל00:22:167 8514
  ריינהרץ יניב גליל00:22:498 8313
  טייטר ארתור אסא תל אביב00:23:569 7912
  שגיא שחר אסא תל אביב00:24:0910 7811
  אליאס גיל אסא תל אביב00:24:2011 7810
  איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:24:3412 7710
  בר-גד יזהר אסא תל אביב00:25:0313 7510
  יפה מור השרון00:26:1314 7210
  גור אלעזר לב השרון-מנשה00:29:5615 6310
  סלפק אמיר חבל מודיעין00:30:3216 6210
  גנדלמן אייל השרון00:30:4117 6110
  לוין הדר אסא תל אביב00:33:4218 5610
  כצמן אדי לב השרון-מנשהDISQ24 1 
  גלוזשטיין ולרי ראשון לציוןDISQ25 1 
  הלר גיא חבל מודיעיןDISQ26 1 
  אפרת ירון לב השרון-מנשהDNS19   
  מצפון גיורא לב השרון-מנשהDNS20   
  יוחנן גיא יזרעאלDNS21   
  קליינמן יניב אסא תל אביבDNS22   
  שורץ גיל יזרעאלDNS23   
קטגוריה: H50A
  גרנט עופר לב השרון-מנשה00:18:281 10020
  שכטר גיל חבל מודיעין00:18:492 9919
  שביב רן חבל מודיעין00:19:163 9618
  בר קוסטיה השרון00:22:324 00
  ויסמן שאול חבל מודיעין00:23:275 7917
  כהן שלומי גליל00:23:476 7816
  גרינברג גיל אסא תל אביב00:24:167 7615
  מנדל רועי חבל מודיעין00:24:488 7514
  אלעד חגי אסא תל אביב00:25:379 7213
  גלילי גיא אסא תל אביב00:27:4210 6712
  צוק אילן יזרעאלDISQ16 1 
  דבש רן יזרעאלDNS11 0 
  גולן עוזי לב השרון-מנשהDNS12   
  נהרי צחר לב השרון-מנשהDNS13   
  סגל עמוס יזרעאלDNS14   
  [ שכטר גיל]  DNS15 0 
קטגוריה: H50B
  סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:20:281 10516
  פישמן סרחיו טכניון כרמל00:23:232 9215
  סט שי יזרעאל00:23:373 9114
  כספי שי השרון00:24:174 8913
  ליאור איל חבל מודיעין00:25:175 8512
  גוטמן צור חבל מודיעין00:28:546 7511
  לוז יואב לב השרון-מנשה00:31:497 6810
  שינדלר זיו טכניון כרמל00:32:408 6610
  חובב שימי חבל מודיעין00:35:249 6110
  מורג בועז עמק חפר00:35:2610 6110
  מאירוב זוריק חבל מודיעין00:35:4811 6010
  גרינברג מיקי גליל00:45:5712 4710
  זיינפלד עופר חבל מודיעין00:48:5713 4410
  ברן חמי לב השרון-מנשה00:52:2714 4110
  גולן אהוד השרון01:11:3115 3010
  סלפק אלון חבל מודיעיןDISQ19 1 
  נוסבוים יצחק השרוןDISQ20 1 
  טויג רון חבל מודיעיןDNS16 0 
  ארידור יריב טכניון כרמלDNS17   
  צפורי אבנר לב השרון-מנשהDNS18   
קטגוריה: H55
  ויינר עמית חבל מודיעין00:18:221 10120
  שחורי איתי חבל מודיעין00:19:352 9519
  סגל דוידי לב השרון-מנשה00:21:173 8718
  יופה פבל גליל00:22:294 8317
  צפורי דרור לב השרון-מנשה00:22:485 8116
  וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:23:096 8015
  נירן חן ראשון לציון00:23:187 8014
  ביאר אביחי יזרעאל00:23:308 7913
  גלזר אילן אסא תל אביב00:23:379 7912
  בוכבינדר מודי השרון00:23:4410 7811
  נחושתן ירון חבל מודיעין00:24:1011 7710
  יבסייב אריה יזרעאל00:24:2812 7610
  יפה פיני חבל מודיעין00:24:5113 7510
  שחר יוסי חבל מודיעין00:26:1714 7110
  גילה זיו יזרעאל00:26:3915 00
  רגב שמואל חבל מודיעין00:27:0816 6810
  יודפת עופר חבל מודיעין00:27:3217 6710
  גול אפק אסא תל אביב00:27:5818 6610
  מלמד דרור יזרעאל00:28:3319 6510
  מצגר קובי אסא תל אביב00:28:3720 6510
  איל חנן גליל00:29:4821 6210
  מנור משה חבל מודיעין00:30:0722 6210
  חזן גדעון יזרעאל00:31:4623 5810
  גוטמן יהודה חבל מודיעין00:38:0524 4910
  שלו משה אסא תל אביב00:44:0025 4210
  שור מוטי לב השרון-מנשה00:46:1626 4010
  שמע נתי חבל מודיעיןDISQ36 1 
  מינצר צפריר יזרעאלDNS27 0 
  יעקבי אלישע השרוןDNS28   
  אוסוליבן אריה חבל מודיעיןDNS29   
  בר יהודה יונתן לב השרון-מנשהDNS30 0 
  ענבר אברהם גלילDNS31   
  אבנר עוזי גלילDNS32   
  אש נחמן השרוןDNS33   
  כפרי גדעון ראשון לציוןDNS34   
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשהDNS35 0 
קטגוריה: H60
  ארד ארז יזרעאל00:24:291 8820
  תלם איתיאל חבל מודיעין00:24:322 8819
  ליפמן רמי השרון00:26:193 8218
  בן שטרית מאיר יזרעאל00:26:294 8117
  בלגלי רן השרון00:29:255 7316
  מירב איתי חבל מודיעין00:29:386 7315
  זזינסקי אנריקו לב השרון-מנשה00:30:567 7014
  פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:32:188 6713
  דפני אבישי השרון00:35:279 6112
  פלוטקין רון אסא תל אביב00:37:2610 5811
  פרנקו אהרון חבל מודיעין00:47:4111 4510
  רן שמאי גלילDISQ12 1 
  פנפיל אבי חבל מודיעיןDNS13   
  נתנאל איל חבל מודיעיןDNS14   
  פלוט אשר גלילDNS15   
  לוי יוסי חבל מודיעיןDNS16   
  אוסטר שמואל גלילDNS17   
  וידר יואב טכניון כרמלDNS18   
קטגוריה: H65
  קינר דורון אסא תל אביב00:20:521 10320
  פרישפלס ג'ים גליל00:23:192 9219
  הלחמי אבנר חבל מודיעין00:25:453 8418
  אילן יעקב יזרעאל00:26:394 8117
  דפני אהוד השרון00:27:565 7716
  רז שלמה ראשון לציון00:28:006 7715
  פארן דני ראשון לציון00:29:287 7314
  אביטל עפר גליל00:30:558 7013
  שמואלי אשר יזרעאל00:31:029 6912
  גרין וורן השרון00:33:5610 6411
  לוץ דוד ראשון לציון00:39:1611 5510
  משלי יובל חבל מודיעין00:40:3512 5310
  ונדל עמרי חבל מודיעין00:45:0713 4810
  פאר יוסי לב השרון-מנשהDISQ14 1 
קטגוריה: H70
  אשר שמואל גליל00:30:301 7120
  פרידמן אלכס אסא תל אביב00:32:022 6719
  שפי שאול השרון00:34:423 6218
  ברג דוד טכניון כרמל00:34:594 6217
  קורנברג ישראל ראשון לציון00:36:535 5816
  אבוגני שמואל גליל00:42:126 5115
  לוין עודד עמק חפר00:42:477 5014
  גולדהכט גיורא עמק חפרDISQ9 0 
  רביד משה אסא תל אביבDISQ10 1 
  שוויצר עוזי יזרעאלDNS8   
קטגוריה: H75
  דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:36:541 10420
  קלקשטיין אריה השרון00:48:472 7919
  מינסקי מנחם השרון00:51:233 7518
  גופשטיין סמיון גליל00:57:184 6717
  אולייניק אלישע לב השרון-מנשה01:07:305 5716
  אשל חגי השרוןDISQ6 1 
קטגוריה: H85
  נצר מיכאל ראשון לציון01:08:531 00
קטגוריה: ילדות
  טויג ענבל חבל מודיעיןDNS2 0 
  רוטשטיין נגה אסא תל אביבDNS3 0 
  רוטשטיין ענבר אסא תל אביבDNS4 0 
  פלג מעין לב השרון-מנשהDNS5 0 
  [ צור עינב]  DNS6 0 
  [ מנחם גאיה]  DNS7 0 
  [ בן שטרית נטע]  DNS8 0 
קטגוריה: ילדים
  פלדמן שגיב יזרעאל00:20:401 00
  ורבין עידן אסא תל אביב00:39:282 00
  סגל יערה אסא תל אביב00:41:043 00
  [ VAKALES BENETIS]  00:42:574 00
  [ עינב צור]  00:44:515 00
  עגור-הלוי איתן חבל מודיעין00:45:426 00
  שינדלר לירדן טכניון כרמל00:47:417 00
  חייט תימן גליל00:49:138 00
  חלבה הדר אסא תל אביב00:53:549 00
  ויינר שחר יזרעאל01:04:2510 00
  כרמל יואב חבל מודיעין01:13:5311 00
  גנצ'רסקי איתי חבל מודיעין01:17:1512 00
  סגל נגה אסא תל אביב01:35:0613 00
  קליינמן נדב אסא תל אביבDNS14 0 
  לדרר איתן לב השרון-מנשהDNS15 0 
  ויינר אמיר יזרעאלDNS16 0 
  [ כרמל יואב]  DNS17 0 
  [ אשכול תומר]  DNS18 0 
  [ בן שטרית ארז]  DNS19 0 
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
13/06/2020פארק קנדהליגת ניווט אופניים-מחז' 7. ישראל יום 2
12/06/2020יער איתןליגת אופניים - מח' 6, אליפות ישראל יום 1
28/02/2020פרדסי תל מונדליגת ניווט אופניים - מחזור 4
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור3
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
12/06/2020 יער איתן אימון רגלי - ניווט גס
06/03/2020 הזורע לזכר ארז הרפז
15/02/2020 נחשונים דרום תחרות ארצית - הכנה לאליפות ישראל
08/02/2020 יער יתיר  
01/02/2020 רמת הנדיב  
31/01/2020 דרך בורמה אליפות המרחק הארוך - תקן ארצית
18/01/2020 תל חדיד אולטרה-עז -תקן ארצית
11/01/2020 אלייקים ניווט
28/12/2019 יער אמציה ניווט כמו פעם
20/12/2019 משואה כולל ליגת אסא - מחזור 2
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי