האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
22/02/2020בית קשתליגה ארצית - מחזור 9 - א. ישראל יום 2
21/02/2020יער בלפורליגה ארצית - מחזור 8 - א. ישראל יום 1
25/01/2020תל-צרעהליגה ארצית - מחזור 7
04/01/2020כפר החורשליגה ארצית - מחזור 6
13/12/2019הזורעליגה ארצית - מחזור 4 - א. החורף יום 1
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
15/02/2020 נחשונים דרום תחרות ארצית - הכנה לאליפות ישראל
08/02/2020 יער יתיר  
01/02/2020 רמת הנדיב  
31/01/2020 דרך בורמה אליפות המרחק הארוך - תקן ארצית
18/01/2020 תל חדיד אולטרה-עז -תקן ארצית
11/01/2020 אלייקים ניווט
28/12/2019 יער אמציה ניווט כמו פעם
20/12/2019 משואה כולל ליגת אסא - מחזור 2
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: long

 5028 גילה אייל יזרעאל01:11:311 0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין01:12:002 0
 1259 גריף דניאל השרון01:12:493 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל01:13:074 0
 19000 זיגמונד רועי  01:13:365 0
 3591 גרנט רועי לב השרון-מנשה01:13:376 0
 5997 עברי מתן יזרעאל01:15:407 0
 3024 סגל ערן לב השרון-מנשה01:15:438 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב01:17:359 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל01:17:4210 0
 4002 מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה01:18:4611 0
 5058 יסעור רתם יזרעאל01:18:4712 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין01:22:1213 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב01:23:3914 0
 4214 כהנא אלון השרון01:25:2215 0
 1133 צ'יזיק דן גליל01:26:1416 0
 6011 BOYANGU INGA אסא ירושלים01:26:3517 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב01:29:3318 0
 3039 הימן רפי השרון01:33:4119 0
 19001 Sramkoba Michaela  01:33:4420 0
 4247 יצחקי עמית חבל מודיעין01:35:5421 0
 6058 קאופמן אסף אסא ירושלים01:37:0822 0
 5170 שרון דניאל ראשון לציון01:37:1823 0
 5664 לום דולב לב השרון-מנשה01:40:2924 0
 3592 שמואלי מופז יזרעאל01:46:0925 0
 2206 פלדמן שלו יזרעאל02:01:0026 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל02:01:0327 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל02:01:0728 0
 5716 וינשל יואב אסא תל אביב02:04:4129 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב02:15:4430 0
 6309 אליאס גיל אסא תל אביב02:21:1731 0
 19002 צורקיבסקי רומן  02:25:1932 0
 6351 מיש שי אסא תל אביב02:41:5233 0
 931 ברנס עינב חבל מודיעין02:44:5134 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב02:57:0335 0
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשהDISQ  0

מסלול: middle

 6685 אשל סהר עמק חפר00:55:521 0
 3055 צוק אילן יזרעאל00:55:562 0
 5336 יבסייב אדר יזרעאל00:59:013 0
 5944 שלו יואב אסא תל אביב00:59:074 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה00:59:135 0
 4797 מינצר צפריר יזרעאל01:00:346 0
 5688 מינסקי עדי השרון01:00:367 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון01:00:378 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה01:00:389 0
 6265 דרור הרניר טכניון כרמל01:01:3210 0
 3303 זריהן בר גליל01:03:1611 0
 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה01:03:2012 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין01:03:2413 0
 1169 שכטר גיל חבל מודיעין01:03:3214 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין01:04:0015 0
 6170 לוי מעיין טכניון כרמל01:05:1316 0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעין01:05:1617 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל01:05:2118 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:05:2519 0
 4850 שפי יוחאי אסא תל אביב01:05:5320 0
 1413 מינסקי אבי השרון01:05:5421 0
 5565 שביב רן חבל מודיעין01:05:5822 0
 19012 Brunel Hadad Anna  01:08:1823 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה01:12:0624 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב01:12:2525 0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעין01:14:0526 0
 3989 שמע נתי חבל מודיעין01:16:1827 0
 3876 אפרת ירון לב השרון-מנשה01:16:2828 0
 3404 יופה קטרינה גליל01:17:4029 0
 19020 יערי שאול  01:18:0630 0
 1214 אלעד חגי אסא תל אביב01:19:4531 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:19:4832 0
 3198 כהן שלומי גליל01:21:0633 0
 2701 פרישפלס ג'ים גליל01:21:1734 0
 19003 לדרר דן  01:24:4035 0
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:26:2836 0
 6214 אליאס מעין אסא תל אביב01:30:1637 0
 5621 יוחנן גיא יזרעאל01:30:2238 0
 3138 בר קוסטיה השרון01:30:4539 0
 4046 גוטמן נטע אסא ירושלים01:30:4740 0
 19004 שפירא נועם  01:36:2941 0
 4487 רגב יערה חבל מודיעין01:36:3042 0
 4966 שצרבנין טטיאנה גליל01:36:4143 0
 19005 חיון ניב  01:37:1244 0
 5976 רוזה ים אסא תל אביב01:37:3345 0
 3033 הלר גיא חבל מודיעין01:37:4446 0
 19006 רוזה ריף  01:37:4847 0
 5566 שביב מיכל חבל מודיעין01:38:3548 0
 19007 כהן דני  01:38:5249 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין01:40:0050 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:40:1851 0
 5078 לישנקו איליה גליל01:49:4752 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון01:49:4953 0
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:50:0454 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:51:0955 0
 4211 כהנא איתן השרון01:53:1156 0
 4861 מנור אליה חבל מודיעין01:55:1957 0
 6762 חזן שי יזרעאל01:57:1158 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:58:4959 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה02:01:2260 0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה02:05:0761 0
 6100 ליאור איל חבל מודיעין02:05:3362 0
 19008 ארז איתן  02:07:1263 0
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין02:10:4264 0
 4842 נוסבוים שרון השרון02:11:4865 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין02:15:1266 0
 6326 שלו משה אסא תל אביב02:15:5567 0
 3692 דפני אהוד השרון02:16:4068 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב02:17:4969 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב02:18:2770 0
 820 רגב שמואל חבל מודיעין02:18:2971 0
 5027 רגב יעל חבל מודיעין02:18:3472 0
 19009 אדם אסא  02:23:0873 0
 19010 גוטמן רותם  02:34:4874 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין02:35:0875 0
 5898 וייס חגית חבל מודיעין02:45:1476 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין02:45:1977 0
 4073 פריד טל אסא טכניון חיפהDISQ  0
 19011 האס רענן  DISQ  0

מסלול: short

 4196 סגל יעל אסא תל אביב00:53:151 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין00:53:272 0
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:54:433 0
 617 ברקוביץ רועי לב השרון-מנשה00:58:024 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:58:195 0
 5829 פרנטה מאור חבל מודיעין00:58:336 0
 6757 ארז נחשון ראשון לציון00:58:477 0
 4075 וייס אליעזר חבל מודיעין00:58:578 0
 2011 דביר יונתן ראשון לציון01:00:039 0
 4008 איגנטוב אידה חבל מודיעין01:00:2010 0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין01:00:3911 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר01:02:2612 0
 4164 אלוש דוד חבל מודיעין01:02:4013 0
 883 כספי שי השרון01:05:4314 0
 3939 הלר הדר חבל מודיעין01:07:4115 0
 4348 ברקוביץ מיכל לב השרון-מנשה01:08:5716 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה01:10:0717 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:13:2518 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:14:0719 0
 4891 נתיב רות חבל מודיעין01:15:4620 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:16:0021 0
 4274 גופשטיין סמיון גליל01:17:3722 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:18:2123 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעין01:21:5024 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין01:22:2325 0
 19012 בר מיכל  01:23:4826 0
 5809 ליאור עמית חבל מודיעין01:25:3327 0
 3734 מאירי נעם חבל מודיעין01:25:4128 0
 19013 גוטמן גיא  01:25:4329 0
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין01:25:4930 0
 5913 שחורי אלון חבל מודיעין01:26:2131 0
 19014 מלכה נופר  01:28:5332 0
 19015 טוניצקי תומר  01:28:5733 0
 4705 שכטר רותם חבל מודיעין01:29:1334 0
 5914 גבע בתשבע חבל מודיעין01:29:2035 0
 5602 סיאיילב טניה גליל01:31:1836 0
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל01:37:1637 0
 19016 אבנון איתן  01:37:4938 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:38:5139 0
 6495 ויסמן עדי חבל מודיעין01:42:3440 0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביב01:46:5641 0
 3935 חנטקוב מריה השרון01:54:3942 0
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה02:14:0243 0
 2922 אולייניק אלישע לב השרון-מנשה02:14:1044 0
 19017 בן זוהר ניצן  DISQ  0
 19018 שמיליאן סרגיי  DISQ  0
 19019 בסונובה אירנה  DISQ  0

מסלול: shorty

 19040 יפת ים  00:48:001 0
 6674 ליואי אביאל אסא תל אביב00:50:012 0
 883 כספי שי השרון00:59:363 0
 19041 שחר רוני  01:11:044 0
 19042 עוז מאיה  01:11:085 0
 4500 גוטמן אילנה חבל מודיעין01:14:466 0