האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
22/02/2020בית קשתליגה ארצית - מחזור 9 - א. ישראל יום 2
21/02/2020יער בלפורליגה ארצית - מחזור 8 - א. ישראל יום 1
25/01/2020תל-צרעהליגה ארצית - מחזור 7
04/01/2020כפר החורשליגה ארצית - מחזור 6
13/12/2019הזורעליגה ארצית - מחזור 4 - א. החורף יום 1
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
15/02/2020 נחשונים דרום תחרות ארצית - הכנה לאליפות ישראל
08/02/2020 יער יתיר  
01/02/2020 רמת הנדיב  
31/01/2020 דרך בורמה אליפות המרחק הארוך - תקן ארצית
18/01/2020 תל חדיד אולטרה-עז -תקן ארצית
11/01/2020 אלייקים ניווט
28/12/2019 יער אמציה ניווט כמו פעם
20/12/2019 משואה כולל ליגת אסא - מחזור 2
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: long

 4094 יסעור ניצן יזרעאל01:36:501 0
 5058 יסעור רתם יזרעאל01:56:062 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה02:03:133 0
 5899 זמיר סלע לב השרון-מנשה02:05:134 0
 5028 גילה אייל יזרעאל02:12:395 0
 3582 איזביצקי ג חבל מודיעין02:29:096 0
 3475 ליפמן אשל השרון02:30:297 0
 3591 גרנט רועי לב השרון-מנשה02:32:078 0
 5168 אלינסון כר אסא תל אביב02:52:009 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל03:07:0710 0
 5170 שרון דניאל ראשון לציון03:07:2811 0
 9007 Feldman  03:10:2512 0
 3209 גרינברג גי אסא תל אביב03:13:0413 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל03:17:0314 0
 2090 הרשמן שחר טכניון כרמל03:29:0815 0
 3453 וולשטיין ד לב השרון-מנשה03:48:0616 0
 6309 אליאס גיל אסא תל אביב04:03:2617 0
 6351 מיש שי אסא תל אביב04:17:4318 0
 4 שור מוטי לב השרון-מנשה04:58:2819 0
 4844 נוסבוים נד השרוןDISQ20 0
 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשהDISQ21 0
 4093 יסעור ניר יזרעאלDISQ22 0
 1084 אבנר עוזי גלילDISQ23 0
 3544 גול אפק אסא תל אביבDISQ24 0
 2927 הימן איל השרוןDISQ25 0
 5716 וינשל יואב אסא תל אביבDISQ26 0
 6064 יפה מור השרוןDISQ27 0
 6093 DEN Trangb לב השרון-מנשהDISQ28 0
 9006 מאירוביץ מ  DISQ29 0
 4841 נוסבוים יצ השרוןDISQ30 0

מסלול: Medium

 3128 אבנר אסף גליל01:27:351 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב01:42:272 0
 4775 סט כרמל אסא ירושלים01:51:533 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה01:52:394 0
 1133 צ'יזיק דן גליל01:53:445 0
 9005 FIN Kamara  01:54:196 0
 6496 אילגץ׳ גאו עמק חפר01:54:397 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין02:02:088 0
 5862 חוחלובה טט גליל02:07:069 0
 6428 גלוזשטיין ראשון לציון02:10:2210 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב02:12:2011 0
 1413 מינסקי אבי השרון02:16:3812 0
 3989 שמע נתי חבל מודיעין02:29:1913 0
 1026 קוצר אורי חבל מודיעין02:35:0514 0
 3876 אפרת ירון לב השרון-מנשה02:35:4315 0
 3198 כהן שלומי גליל02:37:0816 0
 522 ריינהרץ ינ גליל02:37:1117 0
 2303 גלילי גיא אסא תל אביב02:37:1318 0
 6317 סט עומר יזרעאל02:38:1719 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל02:47:0920 0
 4350 גולן סתיו לב השרון-מנשה02:55:2521 0
 4797 מינצר צפרי יזרעאל03:13:4522 0
 1759 קורנברג יש ראשון לציון03:23:4723 0
 4104 גולן עוזי לב השרון-מנשה03:24:2924 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין03:27:1925 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין04:24:3326 0
 6381 לוינסון יה גלילDISQ27 0
 4805 בוכבינדר מ השרוןDISQ28 0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעיןDISQ29 0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעיןDISQ30 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעיןDISQ31 0
 4921 יבסייב ארי יזרעאלDISQ32 0
 3563 בר אבי חבל מודיעיןDISQ33 0
 3533 לוי אלדד עמק חפרDISQ34 0
 1214 אלעד חגי אסא תל אביבDISQ35 0
 5768 ולק ערן חבל מודיעיןDISQ36 0
 9004 רז אורי  DISQ37 0
 6014 עיון ניב חבל מודיעיןDISQ38 0
 5059 NOAM YASUR יזרעאלDISQ39 0
 5336 יבסייב אדר יזרעאלDISQ40 0
 4011 שפר עמרי אסא טכניון חיפהDISQ41 0

מסלול: short

 5020 סט שי יזרעאל01:20:581 0
 3861 סטפנוב סבט אסא טכניון חיפה01:21:552 0
 3862 סטפנוב ולר אסא טכניון חיפה01:22:153 0
 4743 מינצר מעיי אסא ירושלים01:26:454 0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין01:36:145 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:37:556 0
 6011 BOYANGU IN אסא ירושלים01:40:447 0
 3778 מאירקוביץ טכניון כרמל01:42:548 0
 5095 שחר ענת לב השרון-מנשה01:45:289 0
 4131 בן זהר ניצ חבל מודיעין01:47:5110 0
 820 רגב שמואל חבל מודיעין01:48:0211 0
 9008 ריינהרץ לי  01:48:2312 0
 9001 ISOA FOR  01:54:0613 0
 9003 קויצקי יהו  01:54:5514 0
 7 דודלזק צבי לב השרון-מנשה01:57:3515 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:58:3216 0
 6072 יוגב דפנה לב השרון-מנשה01:59:5017 0
 6100 ליאור איל חבל מודיעין02:03:2918 0
 2599 פרידמן אלכ אסא תל אביב02:03:5119 0
 2604 שפי שאול השרון02:05:4720 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב02:08:5721 0
 6163 אשכנזי גני יזרעאל02:09:5122 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין02:09:5323 0
 6342 קליינמן ינ אסא תל אביב02:11:0124 0
 3935 חנטקוב מרי השרון02:15:0125 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב02:16:3526 0
 5027 רגב יעל חבל מודיעין02:16:4327 0
 9002 אבריאל יוב  02:24:0628 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין02:26:1429 0
 4274 גופשטיין ס גליל02:29:5630 0
 5602 סיאיילב טנ גליל02:44:3431 0
 2011 דביר יונתן ראשון לציון02:48:1532 0
 5719 גולן הדס לב השרון-מנשה02:50:3233 0
 6458 בר-גד יזהר אסא תל אביב03:31:0534 0
 459 שמש אלדד השרוןDISQ35 0
 2961 שגיא שחר אסא תל אביבDISQ36 0
 6121 בן-שלום דו חבל מודיעיןDISQ37 0
 514 גרין וורן השרוןDISQ38 0
 4010 שפר יהודה טכניון כרמלDISQ39 0
 4459 RENON TAMI השרוןDISQ40 0
 4460 רנון זאב השרוןDISQ41 0
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשהDISQ42 0