האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור 4
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
07/12/2019 שוהם הכנה לאליפות החורף
30/11/2019 עין צור זינוק רודף
29/11/2019 הר יונה כולל ליגת אסא - מחזור 1
20/09/2019 גמזו אליפות המועצה לזכר צביקה סחראי.
17/09/2019 נחשונים (יער קולה) ביום הבחירות - אני אנווט
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: בינוני

 4094 ניצן יסעור יזרעאל00:28:141 0
 4093 ניר יסעור יזרעאל00:37:002 0
 4002 מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:43:293 0
 1342 זיו נוימן לב השרון-מנשה00:43:364 0
 3647 רם שי טכניון כרמל00:43:585 0
 3383 בן ציון ארז האיגוד00:44:046 0
 3193 שטרית נדב בן יזרעאל00:49:307 0
 3627 לויקרון יונתן גליל00:50:568 0
 5375 הולנדר אלון אסא תל אביב00:52:289 0
 6321 סיון יוגב עמק חפר00:52:3610 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה00:53:3211 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:53:4812 0
 4138 חמרה רפאל עמק חפר00:54:1713 0
 2391 חריש רוני גליל00:54:2514 0
 2206 שלו פלדמן יזרעאל00:55:1715 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה00:55:2116 0
 5675 יובל קלקשטיין השרון00:55:3217 0
 9025 לוין צחי  00:55:4818 0
 3303 זריהן בר גליל00:55:5919 0
 3453 דן וולשטיין לב השרון-מנשה00:56:5020 0
 2703 גוש גפן טכניון כרמל00:57:2221 0
 5736 הולנדר חן אסא תל אביב00:57:2322 0
 6002 דנק שחר יזרעאל00:59:1023 0
 3778 מאירקוביץ מרינה טכניון כרמל00:59:1224 0
 2421 רז אימבר יזרעאל00:59:2625 0
 6428 ולרי גלוזשטיין ראשון לציון00:59:4626 0
 9026 פאר עמיר  00:59:5127 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה01:00:1828 0
 4984 קרול ליאור אסא תל אביב01:00:2529 0
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:01:2430 0
 5862 חוחלובה טטיאנה גליל01:03:1231 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:03:4732 0
 5458 הולנדר גידי אסא תל אביב01:04:0733 0
 6311 ריף נעם אסא תל אביב01:04:0834 0
 3198 שלומי כהן גליל01:04:4935 0
 522 יניב ריינהרץ גליל01:04:5236 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:05:4037 0
 9027 שדמי ים  01:05:4838 0
 6064 יפה מור השרון01:06:1039 0
 796 נוימן עומר אסא תל אביב01:06:1540 0
 9028 נוימן יותם  01:06:4141 0
 9029 זידנוב דניס  01:06:4142 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין01:08:2143 0
 3208 גרינברג אניה אסא תל אביב01:08:3644 0
 4921 אריה יבסייב יזרעאל01:09:0545 0
 5020 שי סט יזרעאל01:09:2546 0
 2701 ג'ים פרישפלס גליל01:13:1147 0
 9030 כרטיס 2021673  01:13:3748 0
 6482 עמוס סגל יזרעאל01:14:1749 0
 5944 יואב שלו אסא תל אביב01:14:4350 0
 6429 לודמילה גלוזשטיין ראשון לציון01:15:4151 0
 5900 נחושתן יהלי חבל מודיעין01:16:4552 0
 2696 דיסטפלד ניר גליל01:16:5953 0
 9031 אליה לישנקו  01:18:1454 0
 9032 אלפרט אייל  01:18:1855 0
 4797 צפריר מינצר יזרעאל01:18:4956 0
 3533 לוי אלדד עמק חפר01:18:5457 0
 9033 דסה עידו  01:18:5758 0
 6050 יאנה טייטר אסא תל אביב01:19:3359 0
 6603 שרון יותם לב השרון-מנשה01:21:3260 0
 4949 ברבינג נועה טכניון כרמל01:21:4461 0
 4017 שמאי רן גליל01:22:2062 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:23:3963 0
 1072 וידר יואב טכניון כרמל01:27:0464 0
 2604 שפי שאול השרון01:33:2665 0
 4267 גדעון חזן יזרעאל01:33:4566 0
 2890 מאירקוביץ ענת לב השרון-מנשה01:33:5467 0
 6458 בר גד יזהר אסא תל אביב01:39:0468 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:41:1869 0
 3136 אירינה פינצ'וק גליל01:41:3670 0
 5946 גאיה שדמי יזרעאל01:42:4371 0
 4394 קובי מצגר אסא תל אביב01:45:0272 0
 115 אנדרה קוצר לב השרון-מנשה01:46:0173 0
 4841 יצחק נוסבוים השרון01:46:5774 0
 6218 חמי ברן לב השרון-מנשה01:48:5475 0
 3734 מאירי נועם חבל מודיעין01:49:0476 0
 789 מספר 789  01:49:4477 0
 9035 חזן שי  01:53:0378 0
 3358 פלוט אשר גליל02:00:0279 0
 9036 ממלוק רוני  02:01:3180 0
 3363 מצפון גיורא לב השרון-מנשה02:25:4281 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון02:43:0582 0
 4501 גוטמן רועי חבל מודיעיןDISQ83 0
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשהDISQ84 0
 3640 נוימן נועה אסא טכניון חיפהDISQ85 0
 1755 עופר יודפת חבל מודיעיןDISQ86 0
 6548 עברי עידו אסא תל אביבDISQ87 0
 9037 גולן אוזי  DISQ88 0
 5672 רפאלי דני לב השרון-מנשהDISQ89 0
 4120 רון פלוטקין אסא תל אביבDISQ90 0

מסלול: גמר 1

 7013 Manor #2 Itay  00:19:221 0
 7014 EIAL GILO #2  00:22:122 0
 7015 פלג 6019 #2 מצפון  00:22:503 0
 7016 יהונתן 6381 #2 לוינסון  00:30:254 0
 7017 טל 5706 #2 זורע  00:33:235 0
 7018 אדר 5336 #2 יבסייב  00:33:526 0
 7019 אור 4058 #2 יאיר  00:35:207 0
 7020 עומר 6317 #2 סט  00:38:578 0
 7021 VINSHELL YOAV #  00:39:329 0
 7022 כהנא #2 עמית  00:42:4710 0
 7023 Yohanan Guy #2  00:47:0811 0
 7024 איתן 4211 #2 כהנא  00:48:3412 0
 7025 ארתור 6369 #2 טייטר  00:54:1413 0
 7026 רונן #2 אייל  DISQ14 0
 7027 שוהם #2 תומר  DISQ15 0

מסלול: גמר 2

 7001 Zorea #2 Alon  00:23:141 0
 7002 Berkovitz 5346 Alon  00:25:132 0
 7003 נדב 4844 #2 נוסבוים  00:25:233 0
 7004 סגל #2 זף  00:26:314 0
 7005 נוסביום 5335 #2 עומרי  00:27:445 0
 7006 Levi #2 Maayan  00:27:516 0
 7007 אלון 4214 #2 כהנא  00:30:047 0
 7008 ויינר 471 #2 עמית  00:34:318 0
 7009 בולוטני 4330 #2 מיכאל  00:40:499 0
 7010 Samuels #2 David  00:53:0610 0
 7011 manor #2 Noam  DISQ11 0
 7012 קלקשטיין 5231 # בר  DISQ12 0

מסלול: מוקדמות

 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:15:141 0
 4844 נדב נוסבוים השרון00:17:462 0
 6019 פלג מצפון לב השרון-מנשה00:19:223 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:19:494 0
 5028 גילו איל יזרעאל00:20:025 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב00:21:286 0
 5706 טל זורע אסא תל אביב00:21:597 0
 5346 ברקוביץ אלון טכניון כרמל00:22:258 0
 5336 אדר יבסייב יזרעאל00:22:549 0
 5335 נוסביום עומרי השרון00:22:5510 0
 4214 אלון כהנא השרון00:24:1411 0
 6381 יהונתן לוינסון גליל00:26:0812 0
 4058 אור יאיר אסא טכניון חיפה00:26:3813 0
 3055 אילן צוק יזרעאל00:27:0014 0
 6317 עומר סט יזרעאל00:27:0015 0
 6170 לוין מעין טכניון כרמל00:28:3416 0
 5740 עין דר מתן לב השרון-מנשה00:28:3417 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:28:4818 0
 4213 כהנא עמית השרון00:30:2819 0
 3635 לוין צחי יזרעאל00:30:5120 0
 4397 רונן אייל טכניון כרמל00:32:3221 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין00:34:2722 0
 5621 יוחנן גיא יזרעאל00:34:3123 0
 5790 מנור נועם אסא תל אביב00:34:5724 0
 4211 כהנא איתן השרון00:34:5825 0
 5716 ויינשל יואב אסא תל אביב00:35:4126 0
 4372 נאסר א-דין נגיב טכניון כרמל00:38:2027 0
 6369 ארתור טייטר אסא תל אביב00:41:1428 0
 4330 בולוטני מיכאל גליל00:44:1229 0
 3957 סמואלס דוד עמק חפר00:44:2530 0
 9000 שוהם תומר  00:45:1631 0
 6383 עמית סונדק גלילDISQ32 0
 9001 כרטיס 2800358  DISQ33 0
 5777 רותם יוגב לב השרון-מנשהDISQ34 0

מסלול: קצר

 3364 שלו ארז טכניון כרמל00:44:421 0
 4196 סגל יעל אסא תל אביב01:01:542 0
 9002 ד פידוסין  01:01:593 0
 9003 כץ דניאל  01:03:494 0
 2892 אשר שמואלי יזרעאל01:03:595 0
 3778 סופיה מאירקוביץ טכניון כרמל01:04:526 0
 4243 ארז ארד יזרעאל01:05:067 0
 5971 ברקוביץ עמירן טכניון כרמל01:05:408 0
 605 שטרית מאיר בן יזרעאל01:06:389 0
 6408 אוהד יוגב עמק חפר01:09:0210 0
 5935 לירון ריינהרץ גליל01:09:3711 0
 9004 שושני מיכאל  01:10:4512 0
 4165 רות אלוש חבל מודיעין01:12:2913 0
 6256 מקסים טייטר אסא תל אביב01:13:0314 0
 5934 אורית ריינהרץ גליל01:13:4915 0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה01:13:5316 0
 5095 שחר ענת לב השרון-מנשה01:15:2017 0
 5500 חובב בוסתן טכניון כרמל01:16:2018 0
 2717 שמואל אבוגני גליל01:16:5719 0
 9005 ברקוביץ יותם  01:17:0420 0
 5719 גולן הדס לב השרון-מנשה01:17:0521 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:17:3822 0
 3191 עפר אביטל גליל01:18:0023 0
 4842 שרון נוסבוים השרון01:20:1024 0
 3613 גיורא גולדהכט עמק חפר01:20:3825 0
 1465 בועז מורג עמק חפר01:22:0526 0
 9006 בר נתן יובל  01:23:4927 0
 9007 שמואל אשר  01:25:3528 0
 5066 רן רות גליל01:26:4629 0
 7 צביקה דודלזק לב השרון-מנשה01:28:3830 0
 3709 זהבה לוינקרון גליל01:29:2331 0
 9008 טייט אבה  01:29:3832 0
 4348 ברקוביץ מיכל לב השרון-מנשה01:29:4233 0
 3935 מריה חנטקוב השרון01:33:2734 0
 6329 בר גד יואב אסא תל אביב01:34:0035 0
 6377 אנטבי אדר אסא תל אביב01:34:5736 0
 9009 גולדשטיין עומר  01:35:1237 0
 9010 פורת ספי  01:35:5938 0
 9011 ריבלין מאיר  01:36:4639 0
 4659 אייל חנן גליל01:38:0140 0
 552 רז אייל השרון01:38:5141 0
 6362 קולטון דין טכניון כרמל01:39:3042 0
 6056 מצפון גאיה לב השרון-מנשה01:39:4143 0
 9012 יאיר שחר  01:39:4444 0
 9013 דותן יוגב  01:40:5545 0
 4548 אנטולי בזפרוזבני טכניון כרמל01:43:0346 0
 6671 כרמל לוי גליל01:43:4747 0
 790 כרטיס 790  01:46:0048 0
 9016 ארני יואב  01:54:3049 0
 9017 קרן יניר  01:56:3850 0
 9018 סרגי מינקורה  01:57:4951 0
 9019 פריד בתיה  02:16:2352 0
 3095 אור אורי גליל02:18:5853 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל02:21:0654 0
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה02:35:2855 0
 3390 פישמן עידן טכניון כרמלDISQ56 0
 6163 אשכנזי גנית יזרעאלDISQ57 0
 9020 עיון ניב  DISQ58 0
 9021 עברי אלון  DISQ59 0
 6343 קליינמן נדב אסא תל אביבDISQ60 0
 9022 גנדלב אופיר  DISQ61 0
 9023 אייל גילעד  DISQ62 0
 5000 נהרי ראם לב השרון-מנשהDISQ63 0
 6395 ברקוביץ מירב טכניון כרמלDISQ64 0

מסלול: קצרצר

 9040 שפרינצק עמית  00:21:551 0
 6055 מצפון איילת לב השרון-מנשה00:29:572 0
 6178 טייכמן צוף טכניון כרמל00:33:463 0
 6790 אור יואב לב השרון-מנשה00:34:194 0
 9041 פלדמן שגיב  00:36:085 0
 6468 אלון פינצ׳וק יזרעאל00:36:176 0
 6177 רעות אימבר יזרעאל00:39:577 0
 6666 ליפשיץ פלג אסא תל אביב00:44:198 0
 9042 יונה מעיין  00:45:559 0
 9043 וקס שמאי  00:46:2510 0
 6342 קליננמן יניב אסא תל אביב00:47:3611 0
 9044 ארז יוגב  00:48:1412 0
 9045 איילת יוגב  00:48:2113 0
 9046 בברסקי קרן  00:49:1114 0
 9047 ערן שפי  00:51:2015 0
 9048 דורפמן גילי  00:55:4216 0
 9049 יגאל יעל  00:55:4317 0
 9050 יגאל מאיה  00:55:5318 0
 6697 בברסקי בן לב השרון-מנשה00:56:5119 0
 6227 שינדלר לירדן טכניון כרמל00:58:1520 0
 9051 הראל אברהם  00:59:1221 0
 6794 סלומון איתי יזרעאל01:01:2622 0
 6306 צופה איתי טכניון כרמל01:02:5423 0
 6732 אריה קלקשטיין השרון01:04:4124 0
 9052 פריימנה ליבה  01:08:0125 0
   סגל נגה  01:08:1126 0
 9053 עברי רונן  01:11:2527 0
 9054 גבסו גלעד  01:17:5728 0
 9055 רוטשטיין נגה  01:22:4029 0
 6514 רוטשטיין חגית אסא תל אביב01:22:4230 0
 1133 דן צ'יזיק גליל01:27:2131 0
 9057 כהן סער  01:42:0732 0
 9056 גרנט רונה  DISQ33 0
 9058 צוקרמן אמיר  DISQ34 0
 9059 צוקרמן עמיר  DISQ35 0