האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
27/06/2020כפר הנוער בן שמןליגה ארצית - מחזור 11 - מאוץ
22/02/2020בית קשתליגה ארצית - מחזור 9 - א. ישראל יום 2
21/02/2020יער בלפורליגה ארצית - מחזור 8 - א. ישראל יום 1
25/01/2020תל-צרעהליגה ארצית - מחזור 7
04/01/2020כפר החורשליגה ארצית - מחזור 6
13/12/2019הזורעליגה ארצית - מחזור 4 - א. החורף יום 1
16/11/2019תל-חדידמחזור 3 - לזכר הראל מרמלשטיין
26/10/2019נאות קדומים מערבליגה ארצית - מחזור 2 - מאוץ
05/10/2019רמת השופטליגה ארצית - מחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
13/06/2020פארק קנדהליגת ניווט אופניים-מחז' 7. ישראל יום 2
12/06/2020יער איתןליגת אופניים - מח' 6, אליפות ישראל יום 1
28/02/2020פרדסי תל מונדליגת ניווט אופניים - מחזור 4
02/11/2019שמשיתליגת ניווט אופניים - מחזור3
12/10/2019שרידליגת ניווט אופניים - מחזור 2
20/09/2019גמזוליגת ניווט אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
11/09/2020 עין צור  
05/09/2020 יער קרית אתא  
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: Long
 3058 Manor Itay חבל מודיעין00:34:571 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:38:102 0
 6076 zigmond roi טכניון כרמל00:43:363 0
 1259 DANIEL GRIF 1259 השרון00:43:384 0
 5706 ZOREAH TAL 5706 אסא תל אביב00:46:525 0
 5336 Arad Evseev יזרעאל00:50:026 0
 6074 RUBIN RAZ 6074 טכניון כרמל00:50:407 0
 4214 Kahana Alon השרון00:52:058 0
 3475 Lipman Eshel השרון00:52:379 0
 3055 TZUK ILAN 3055 יזרעאל00:54:2010 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל00:55:5811 0
 1651 NOAM RAVID 1651 אסא תל אביב00:56:4012 0
 5143 AVIAD ARIEL 5143 חבל מודיעין00:57:5813 0
 4379 ישורון יאיר יזרעאל01:01:5714 0
 3964 זידנוב דניס השרון01:02:3915 0
 1226 Ido Brit 1226 טכניון כרמל01:03:4516 0
 4850 YOCHAI SHEFI 4850 אסא תל אביב01:05:5017 0
 6058 kaufmann asaf אסא ירושלים01:07:5818 0
 3198 COHEN SHLOMI 3198 גליל01:08:0319 0
 3453 DAN WOLSHTAIN 3453 לב השרון-מנשה01:09:3520 0
 2240 TZACHAR NAHARI 2240 לב השרון-מנשה01:21:2621 0
 6463 סבאגי עידן עמק חפר01:22:3922 0
 3417 Ashkenazi Asaf יזרעאל01:25:0323 0
 1755 OFER YODEFET 1755 חבל מודיעין01:27:0124 0
 605 MEIR BEN SHITRI 605 יזרעאל01:31:0025 0
 3957 Samuels David עמק חפר01:31:0426 0
 5862 KHOKHLOVA TATIANA גליל01:32:1327 0
 5881 הר נוף רומן אסא תל אביב02:06:1128 0
 3778 MARINA MEIRKOVI 3778 טכניון כרמלDISQ29 0
 5231 קלקשטיין בר השרוןDISQ30 0
 3989 Shema Nati חבל מודיעיןDISQ31 0
 5105 SHAUL VAISMAN 5105 חבל מודיעיןDISQ32 0
 5020 SHAI SAT 5020 יזרעאלDISQ33 0
 9005 שהם איתמר  DISQ34 0
מסלול: Medium
 4805 MODI BUHBINDER 4805 השרון00:39:531 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:41:502 0
 6192 ORR ZOHAR 6192 אסא טכניון חיפה00:43:293 0
 5675 Kalkstein Yuval השרון00:44:044 0
 4797 TSAFRIR MINTSER 4797 יזרעאל00:44:455 0
 3876 אפרת ירון לב השרון-מנשה00:50:556 0
 6051 GURIN DUDI 6051 טכניון כרמל00:51:117 0
 1214 HAGAI ELAD 1214 אסא תל אביב00:51:188 0
 4921 ARIE EVSEEV 4921 יזרעאל00:53:209 0
 6317 SATT OMER 6317 יזרעאל00:56:1010 0
 6039 SHALEV NITZAN 6039 אסא תל אביב00:56:3811 0
 6361 ELIASH OR 6361 לב השרון-מנשה00:56:4012 0
 3778 SOFIA MEIRKOVIT 3778 טכניון כרמל00:58:4713 0
 6217 BRANN IDO 6217 לב השרון-מנשה01:00:0514 0
 6040 Yahel shwartz 6040 יזרעאל01:00:3715 0
 6362 Colton Dean טכניון כרמל01:00:4516 0
 3130 Berg David טכניון כרמל01:03:1317 0
 658 NAAMA ZILBERSHT 658 יזרעאל01:03:2618 0
 6326 SHALEV Moshe 6326 אסא תל אביב01:05:0419 0
 5593 SHINDLER LIDI 5593 טכניון כרמל01:09:1820 0
 6214 ELIAS MAAYAN 6214 אסא תל אביב01:09:1921 0
 6190 MARGALIT TAL-EL 6190 אסא טכניון חיפה01:10:2622 0
 4267 Chazan Gidon יזרעאל01:11:2523 0
 3388 SERCHIO FISHMAN 3388 טכניון כרמל01:12:0924 0
 3692 Dafni Ehud השרון01:13:1325 0
 9002 בשן נחם  01:13:3826 0
 4842 SHARON NUSBOIM 4842 השרון01:14:2627 0
 6706 SCHWARTZ GIL 6706 יזרעאל01:16:5128 0
 2490 DALIA RAVID 2490 אסא תל אביב01:26:3929 0
 6163 ASHKENAZI GANIT 6163 יזרעאל01:36:4830 0
 2489 RAVID MOSHE 2489 אסא תל אביב01:37:3431 0
 6218 Bran Menachem 6218 לב השרון-מנשה01:46:4532 0
 5914 GEVA BATSHEVA 5914 חבל מודיעין01:47:4433 0
 2890 Meir Anat לב השרון-מנשה01:55:4934 0
 4949 Brabbing Noa טכניון כרמל01:55:5635 0
 5335 נוסבוים עמרי השרוןDISQ36 0
 4859 FELDMAN MIA 4859 יזרעאלDISQ37 0
מסלול: Shorty
 6807 שוב רונן טכניון כרמל00:42:441 0
 6570 בן נון פלג טכניון כרמל00:52:022 0
 4211 Kahana Aitan השרון00:59:123 0
 5959 ARTZI NOA 5959 יזרעאל01:05:114 0
 4891 RUT NATIV 4891 חבל מודיעין01:07:215 0
 6183 TZOFE OFEK 6183 טכניון כרמל01:09:376 0
 4859 Feldman Sagiv יזרעאל01:11:117 0
 6227 SHINDLER LIRDAN 6227 טכניון כרמל01:41:308 0
 9000 כרטיס 4624965  DISQ9 0
 6597 גולן אהוד טכניון כרמלDISQ10 0
 6803 שפרינצק עמית טכניון כרמלDISQ11 0
 6722 פלקס דויד השרוןDISQ12 0
 9001 מעיין יונה  DISQ13 0
 6808 יקיר ניב טכניון כרמלDISQ14 0