האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
20/03/2021מגידוליגה ארצית - מח׳4 - אליפות ישראל יום 2
19/03/2021אלון הגלילליגה ארצית - מח׳3 - אליפות ישראל יום 1
06/03/2021מאגרי מנשה דרוםליגה ארצית - מחזור 2
05/03/2021יער המגיניםליגה ארצית - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/04/2021לכישליגת אופניים - מח׳2 - לזכר גל גיטמול
27/02/2021נחל גררליגת אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
09/04/2021 יער עדי לזכר תמיר מסד
03/04/2021 תל צרעה ניווט רגלי
26/12/2020 קברי המכבים אימון הכנה לליגה
19/12/2020 גבעת ניל"י מפה חדשה ומטריפה
11/09/2020 עין צור  
05/09/2020 יער קרית אתא  
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: ארוך

 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:46:021 0
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:46:082 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:54:423 0
 6076 זיגמונד רועי טכניון כרמל00:55:444 0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין01:04:095 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב01:05:086 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין01:05:347 0
 3560 יעקבי ארם השרון01:06:038 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב01:06:149 0
 3806 יצחק ליאור יזרעאל01:13:5110 0
 4002 מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה01:14:5411 0
 6861 LTH Benetis Vytenis לב השרון-מנשה01:15:0512 0
 4612 יערי עמוס אסא ירושלים01:15:1813 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון01:15:2614 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב01:16:0615 0
 4000 רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים01:16:0716 0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעין01:17:3717 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה01:19:1918 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה01:22:4819 0
 10018 פניני תומר  01:22:4920 0
 6265 דרור הרניר טכניון כרמל01:23:1921 0
 6058 קאופמן אסף אסא ירושלים01:24:4022 0
 3198 כהן שלומי גליל01:28:2823 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:29:2924 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:29:5925 0
 5565 שביב רן חבל מודיעין01:30:1526 0
 6429 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:31:0927 0
 3039 הימן רפי השרון01:33:0428 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל01:33:3729 0
 5349 שחורי איתי חבל מודיעין01:34:0230 0
 5170 שרון דניאל ראשון לציון01:34:2331 0
 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין01:35:1832 0
 5664 לום דולב לב השרון-מנשה01:42:2733 0
 5020 סט שי יזרעאל01:43:1934 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב01:43:5635 0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביב01:44:4136 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה01:47:1837 0
 6658 סלפק אלון חבל מודיעין01:48:4438 0
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:50:4439 0
 3208 גרינברג אניה אסא תל אביב01:51:4140 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין01:54:2541 0
 6326 שלו משה אסא תל אביב02:08:2742 0
 4653 כהן דני אסא תל אביב02:14:0343 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב02:17:2444 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין02:20:2345 0
 10073 דוויק ניר  02:41:1846 0
 4120 פלוטקין רון אסא תל אביב03:33:5047 0
 10037 רובין יובל  DISQ  0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאלDISQ  0
 5706 זורע טל אסא תל אביבDISQ  0
 3015 פרצונוק דמיטרי עמק חפרDISQ  0
 10049 רוזנקרנץ עמרי  DISQ  0
 10089 רונן מיכאל  DISQ  0
 6064 יפה מור השרוןDISQ  0
 11000 לישנקו איליה  DISQ  0

מסלול: בינוני

 5231 קלקשטיין בר השרון00:51:281 0
 6317 סט עומר יזרעאל00:55:112 0
 6798 שפירא נעם חבל מודיעין00:58:243 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין01:00:414 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון01:03:395 0
 3964 זידנוב דניס השרון01:04:566 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון01:10:347 0
 1007 הלחמי ליאור חבל מודיעין01:10:408 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין01:12:409 0
 2613 זלצמן אלכסנדר ראשון לציון01:14:2910 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:17:3311 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:18:0712 0
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשה01:21:5113 0
 4006 איגנטוב אנדרי חבל מודיעין01:23:2414 0
 3337 קליימן מיכאל השרון01:25:5915 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב01:26:2216 0
 3375 מנדל רועי חבל מודיעין01:27:0817 0
 6873 עמיר עפרי אסא תל אביב01:29:4318 0
 4046 גוטמן נטע אסא ירושלים01:32:5319 0
 4010 שפר יהודה טכניון כרמל01:36:4320 0
 6256 טייטר מקסים אסא תל אביב01:36:4521 0
 5625 צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:37:3522 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:38:2023 0
 5566 שביב מיכל חבל מודיעין01:38:2224 0
 3446 ארד שחר-3446 ראשון לציון01:39:0725 0
 3336 תלם איתיאל חבל מודיעין01:42:0426 0
 6946 עפרון אלדד לב השרון-מנשה01:47:0427 0
 6039 שלו ניצן אסא תל אביב01:48:5428 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעין01:49:1529 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:50:2130 0
 6458 בר-גד יזהר אסא תל אביב01:50:5931 0
 4008 איגנטוב אידה חבל מודיעין01:55:5932 0
 3741 יעקבי אלישע השרון01:57:3633 0
 3692 דפני אהוד השרון01:57:4234 0
 6218 ברן חמי לב השרון-מנשה01:58:0935 0
 6342 קליינמן יניב אסא תל אביב01:58:1336 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל01:58:4437 0
 3033 הלר גיא חבל מודיעין02:01:2538 0
 1995 אשר שמואל גליל02:02:2539 0
 6949 עפרון איתן לב השרון-מנשה02:02:3040 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל02:02:3040 0
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין02:04:0842 0
 10028 לוז רועי  02:05:3043 0
 4104 גולן עוזי לב השרון-מנשה02:07:2444 0
 4842 נוסבוים שרון השרון02:08:1345 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה02:12:2546 0
 6713 סלפק אמיר חבל מודיעין02:26:2647 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב02:29:2048 0
 10034 Porat Ronit  02:38:4949 0
 3594 פורת ספי עמק חפר02:38:5950 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין02:41:4451 0
 10084 שלום חמוטל  02:47:0952 0
 6888 רימברג כפיר לב השרון-מנשהDISQ  0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעיןDISQ  0
 6050 טייטר יאנה אסא תל אביבDISQ  0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשהDISQ  0
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעיןDISQ  0
 2604 שפי שאול השרוןDISQ  0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציוןDISQ  0
 1212 פאר עמיר חבל מודיעיןDISQ  0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעיןDISQ  0
 5962 ריייס רון השרוןDISQ  0

מסלול: קצר

 4196 סגל יעל אסא תל אביב01:03:331 0
 10048 Elul Eliav  01:14:582 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין01:16:423 0
 6163 אשכנזי גנית יזרעאל01:17:074 0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב01:19:305 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:26:036 0
 4818 הלחמי קרן חבל מודיעין01:26:527 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:29:408 0
 10032 טולדו ישי  01:31:029 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:33:3410 0
 4439 רבד איתי אסא תל אביב01:37:0011 0
 6329 בר-גד יואב אסא תל אביב01:41:2712 0
 6380 נטיף צפי חבל מודיעין01:42:0113 0
 5914 גבע בתשבע חבל מודיעין01:42:0514 0
 5448 שחורי און חבל מודיעין01:43:4515 0
 5450 שחורי יונתן חבל מודיעין01:43:4916 0
 2986 שגיא קרן אסא תל אביב01:45:0817 0
 5006 לפושנר לובוב גליל01:45:5618 0
 3279 הימן יונה השרון01:46:0519 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:46:5020 0
 4027 פארן דני ראשון לציון01:47:1421 0
 4548 בזפרוזבני אנטולי טכניון כרמל01:47:3122 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:51:5123 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין01:54:4424 0
 4203 אשל חגי השרון01:56:1425 0
 6622 וקס-עמיר ענבר אסא תל אביב01:58:1426 0
 10033 מי דן יורם  02:04:2527 0
 603 מינסקי מנחם השרון02:06:1628 0
 10005 ברנד תומר  02:10:3929 0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביב02:17:0930 0
 4961 פאר יוסי לב השרון-מנשה02:20:2131 0
 2922 אולייניק אלישע לב השרון-מנשה02:20:3632 0
 6674 ליואי אביאל אסא תל אביב02:21:1433 0
 10076 Cohen Hadar  02:23:3634 0
 10023 אורי אילון  02:36:4735 0
 10070 אורי אופיר  02:37:1336 0
 2011 דביר יונתן ראשון לציון02:46:3537 0
 10083 wilunski yuval  DISQ  0
 10060 אורי יפעת  DISQ  0
 10044 זלינגר עידן  DISQ  0
 5913 שחורי אלון חבל מודיעיןDISQ  0
 4500 גוטמן אילנה חבל מודיעיןDISQ  0
 5549 חובב שימי חבל מודיעיןDISQ  0

מסלול: קצרצר

 5673 ורבין עידן אסא תל אביב00:31:031 0
 12000 עמית ורבין  00:45:452 0
 10063 רחמים נטעלי  01:02:003 0
 6732 קלקשטיין אריה השרון01:18:534 0
 5858 סגל נגה אסא תל אביב01:26:175 0
 6262 סגל יערה אסא תל אביב01:28:506 0
 10000 סעד דניאל  01:36:417 0
 1506 לוי דניאל חבל מודיעין01:36:488 0
 6066 גנצרסקי איתי חבל מודיעין01:49:429 0
 6918 לוי אריאל חבל מודיעיןDISQ  0