האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
08/05/2021קיבוץ עין-שמר ליגה ארצית - מחזור 7 - מאוץ
24/04/2021יער אודםליגה ארצית - מחזור 6
10/04/2021נחל חצריםליגה ארצית - מחזור 5
20/03/2021מגידוליגה ארצית - מח׳4 - אליפות ישראל יום 2
19/03/2021אלון הגלילליגה ארצית - מח׳3 - אליפות ישראל יום 1
06/03/2021מאגרי מנשה דרוםליגה ארצית - מחזור 2
05/03/2021יער המגיניםליגה ארצית - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
02/04/2021לכישליגת אופניים - מח׳2 - לזכר גל גיטמול
27/02/2021נחל גררליגת אופניים - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
01/05/2021 בן שמן מזרח ניווט האחד במאי
09/04/2021 יער עדי לזכר תמיר מסד
03/04/2021 תל צרעה ניווט רגלי
26/12/2020 קברי המכבים אימון הכנה לליגה
19/12/2020 גבעת ניל"י מפה חדשה ומטריפה
11/09/2020 עין צור  
05/09/2020 יער קרית אתא  
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: ארוך
 1259 גריף דניאל השרון01:00:351 0
 6076 זיגמונד רועי טכניון כרמל01:04:502 0
 6861 LTU Benetis Vytenis לב השרון-מנשה01:05:573 0
 4501 גוטמן רעי חבל מודיעין01:10:164 0
 4612 יערי עמוס אסא ירושלים01:18:155 0
 10019 יצקביץ' דוד  01:22:446 0
 4002 מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה01:25:327 0
 6265 דרור הרניר טכניון כרמל01:26:008 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון01:26:279 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב01:27:0410 0
 3039 הימן רפי השרון01:27:1811 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל01:31:4112 0
 2219 כהן תומר טכניון כרמל01:33:4113 0
 6309 אליאס גיל אסא תל אביב01:42:2814 0
 5170 שרון דניאל ראשון לציון01:43:5215 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה01:49:2516 0
 6429 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:55:0117 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:55:1718 0
 3198 כהן שלומי גליל02:03:1819 0
 4260 מאירקוביץ מארינה אסא טכניון חיפה02:03:5120 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין02:12:3421 0
 4547 כץ ערן ראשון לציון02:27:2722 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשהDISQ  0
 4850 שפי יוחאי אסא תל אביבDISQ  0
 10014 וייס צור  DISQ  0
 6765 ניב נדב אסא תל אביבDISQ  0
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעיןDISQ  0
 5348 שחורי דניאל חבל מודיעיןDISQ  0
 3989 שמע נתי חבל מודיעיןDISQ  0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעיןDISQ  0
 3544 גול אפק אסא תל אביבDISQ  0
 3055 צוק אילן יזרעאלDISQ  0
 2146 חדד עמית לב השרון-מנשהDISQ  0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעיןDISQ  0
 1226 ברית עדו טכניון כרמלDISQ  0
 671 לדרר אורי לב השרון-מנשהDISQ  0
 5349 שחורי איתי חבל מודיעיןDISQ  0
מסלול: בינוני
 5231 קלקשטיין בר השרון01:01:131 0
 5232 קלקשטיין נדב השרון01:03:452 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון01:04:443 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין01:07:094 0
 3964 זידנוב דניס השרון01:10:515 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון01:16:396 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:17:457 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב01:23:428 0
 6311 ריף נעם אסא תל אביב01:25:219 0
 471 ויינר עמית חבל מודיעין01:25:5310 0
 3336 תלם איתיאל חבל מודיעין01:30:1811 0
 6214 אליאס מעין אסא תל אביב01:31:1512 0
 2701 פרישפלס ג'ים גליל01:36:3613 0
 6888 רימברג כפיר לב השרון-מנשה01:36:4414 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין01:37:1915 0
 4409 ליפמן רמי השרון01:37:2916 0
 2604 שפי שאול השרון01:38:0617 0
 6798 שפירא נעם חבל מודיעין01:38:5718 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון01:39:0619 0
 10006 אמיתי ניר  01:39:3320 0
 5625 צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:47:1321 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה01:47:1422 0
 6326 שלו משה אסא תל אביב01:48:4223 0
 6785 יערי שאול אסא ירושלים01:48:5424 0
 6949 עפרון איתן לב השרון-מנשה01:52:1825 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר01:54:3626 0
 6966 לוז רועי לב השרון-מנשה01:55:3127 0
 4410 ליפמן יעל השרון01:59:3528 0
 3692 דפני אהוד השרון01:59:4129 0
 3446 ארד שחר-3446 ראשון לציון01:59:4530 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין02:01:1331 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה02:01:5332 0
 6039 שלו ניצן אסא תל אביב02:04:0233 0
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין02:05:5034 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון02:07:0835 0
 4029 אסא אדם חבל מודיעין02:14:0536 0
 4104 גולן עוזי לב השרון-מנשה02:14:2637 0
 6713 סלפק אמיר חבל מודיעין02:14:2938 0
 6380 נטיף צפי חבל מודיעין02:16:3639 0
 5914 גבע בתשבע חבל מודיעין02:16:3840 0
 3734 מאירי נעם חבל מודיעין02:19:0541 0
 10004 אורי אופיר  02:20:2242 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין02:21:5043 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין02:21:5344 0
 1777 כפרי גדעון ראשון לציון02:24:3045 0
 6946 עפרון אלדד לב השרון-מנשה02:26:2146 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין02:33:0047 0
 10005 אורי אילון  02:51:2048 0
 10037 רוזוב ולנטינה  02:58:0749 0
 10041 שלום חמוטל  02:58:5750 0
 6924 מן נדב חבל מודיעיןDISQ  0
 4394 מצגר קובי אסא תל אביבDISQ  0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשהDISQ  0
 5225 יעקבי יוני חבל מודיעיןDISQ  0
 5412 בן דור יואב חבל מודיעיןDISQ  0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעיןDISQ  0
 5913 שחורי אלון חבל מודיעיןDISQ  0
 6873 עמיר עפרי אסא תל אביבDISQ  0
 10011 בן שטרית מאיר  DISQ  0
 10053 ספרבר יבגני  DISQ  0
   בן-שטרית מאיר  DISQ  0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעיןDISQ  0
 759 פקמן מנחם לב השרון-מנשהDISQ  0
 2489 רביד משה אסא תל אביבDISQ  0
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפרDISQ  0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמלDISQ  0
 4008 איגנטוב אידה חבל מודיעיןDISQ  0
 4120 פלוטקין רון אסא תל אביבDISQ  0
מסלול: קצר
 4842 נוסבוים שרון השרון01:06:531 0
 10020 כהן רפאל  01:13:532 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:16:163 0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין01:21:154 0
 6100 ליאור איל חבל מודיעין01:23:225 0
 4396 מצגר מאיה אסא תל אביב01:28:266 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין01:29:147 0
 5450 שחורי יונתן חבל מודיעין01:38:078 0
 5448 שחורי און חבל מודיעין01:38:109 0
 2011 דביר יונתן ראשון לציון01:38:4210 0
 10054 אורלוב אילן  01:39:5511 0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביב01:41:1512 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:42:3313 0
 4348 ברקוביץ מיכל לב השרון-מנשה01:43:4114 0
 4203 אשל חגי השרון01:46:4715 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:49:3916 0
 6968 טפר מיכל אסא תל אביב01:51:2117 0
 6622 וקס-עמיר ענבר אסא תל אביב01:53:2818 0
 3089 גרינברג מיקי גליל01:56:0619 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין01:56:1820 0
 5505 יעקבי ענבר חבל מודיעין02:00:1321 0
 603 מינסקי מנחם השרון02:06:2722 0
 10052 פרי ווינטר אניה  02:17:5323 0
 11000 ווינטר לאון  02:17:5824 0
 3078 הס רענן חבל מודיעין02:22:2925 0
 10023 מוזס אושרי  02:24:5226 0
 10016 חננאל צביקה  02:38:5127 0
 6896 לופוביץ שירי חבל מודיעיןDISQ  0
 3279 הימן יונה השרוןDISQ  0
 6305 יעקבי עופרי חבל מודיעיןDISQ  0
 10055 חייקוביץ' לב  DISQ  0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביבDISQ  0
מסלול: קצרצר
 5673 ורבין עידן אסא תל אביב00:22:291 0
 10056 עמיר ליעוז  00:36:302 0
 5447 שחורי איתן חבל מודיעין00:52:483 0
 5444 שחורי אוהד חבל מודיעין00:52:524 0
 6757 ארז נחשון ראשון לציון01:04:045 0
 6457 קופרברג אילנה גליל01:06:056 0
 11005 ויזלמן דימה  01:19:367 0
 10057 קנטי ליטל  01:26:448 0
 6891 בן בנימין שקד חבל מודיעין01:38:479 0
 10009 בלאו מעוז  DISQ  0
 10015 חיים יעל  DISQ  0
 10018 יצחק בני  DISQ  0
 10034 קרל משה  DISQ  0