האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
21/05/2022גבעת חיים מאוחדליגת מאוץ מח׳ 6 - אליפות ישראל יום 2
20/05/2022פקולטה לחקלאותליגת מאוץ מח׳ 5 - אליפות ישראל יום 1
30/04/2022הר הצופים (ירושלים)ליגת מאוץ מח׳ 4
02/04/2022יער צוריאלליגת שטח מח׳ 8
05/03/2022יער יד מרדכיליגת שטח מח׳ 7 - אליפות ישראל יום 2
04/03/2022יער משואהליגת שטח מח׳ 6 - אליפות ישראל יום 1
12/02/2022יער מגידוליגת שטח מח׳ 5
22/01/2022מאגרי מנשה דר׳ליגת שטח מח׳ 4
01/01/2022יער ציפוריליגת שטח מח׳ 3
11/12/2021יער המגיניםליגת שטח מח׳ 2
27/11/2021יער רוחמהליגת שטח מח׳ 1
30/10/2021קיבוץ מזרעליגת מאוץ מח׳ 3
09/10/2021קיבוץ מעניתליגת מאוץ מח׳ 2
08/10/2021מכון וולקני ליגה מאוץ - מח׳ 1 לזכר הראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
14/05/2022יער בן-שמןליגה רכובה מח׳ 8
07/05/2022גבעת חיים איחודליגה רכובה מח׳ 7
09/04/2022פארק קנדהליגה רכובה מח׳6 א.ישראל לזכר גל גיטמול
08/04/2022יער אשתאול-נווה שלוםליגה רכובה מח׳ 5 אליפות ישראל יום 1
25/02/2022באריליגה רכובה מח׳ 4
03/12/2021כפר החורשליגה רכובה מח׳ 3
06/11/2021הר כרמל - בית היערןליגה רכובה מח׳ 2
16/10/2021שמשית מזרחליגה רכובה מס׳ 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
14/05/2022 יגור 100 100 ליגור והכנה לאליפות ישראל במאוץ
09/04/2022 עמוקה מסלולים מרובי שינויי כיוון בשטחים מגווני
08/04/2022 יער הקיבוצים לזכר תמיר מסד (מפת מדרך עוז מחודשת)
12/03/2022 בן שמן ניווט רגלי
19/02/2022 אלייקים  
05/02/2022 קיסריה ניווט רגלי
29/01/2022 הסוללים  
08/01/2022 גבעות מענית זה כבר מסורת...
25/12/2021 אלון הגליל הכנה מצויינת לליגה!
24/12/2021 רמת הנדיב extra long
04/12/2021 נצרת העתיקה ניווט חוויתי בסמטאות העיר העתיקה של נצרת
03/12/2021 כפר החורש ניווט רגלי
29/10/2021 חולות חולון מרחק בינוני ראש בראש בשטח!
23/10/2021 נאעורה  
22/10/2021 יער שוהם במקום נחשונים
16/10/2021 יער שמשית  
02/10/2021 עין צור ניווט יער + תמיכה במאבק סביבתי
01/10/2021 קיבוץ שער העמקים מאוץ - הכנה אחרונה לליגה
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: long
 5058 יסעור רתם יזרעאל00:21:111 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:23:072 0
 5997 עברי מתן יזרעאל00:23:103 0
 5111 בהט עידו יזרעאל00:25:104 0
 5028 גילה אייל יזרעאל00:25:325 0
 4214 כהנא אלון השרון00:26:126 0
 6317 סט עומר יזרעאל00:27:047 0
 20012 לרנר ערן  00:27:298 0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין00:27:519 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:27:5710 0
 1700 מלץ אבי השרון00:28:5911 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב00:29:0712 0
 4868 אסא דן טכניון כרמל00:29:4613 0
 4848 דבש אורי אסא טכניון חיפה00:29:4814 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:30:5315 0
 4397 רונן איל טכניון כרמל00:31:3516 0
 3475 ליפמן אשל השרון00:32:0617 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל00:32:1518 0
 4000 רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים00:33:0519 0
 6190 יזרעאלי טלאל אסא טכניון חיפה00:33:1020 0
 4879 קוזנצוב דמיטרי אסא תל אביב00:33:1521 0
 5080 שטיין יואב ראשון לציון00:34:0622 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:34:3023 0
 5185 ברזק עילם יזרעאל00:34:5724 0
 5722 שדמי ים יזרעאל00:35:0325 0
 20008 זילצובה טטיאנה  00:35:4626 0
 4330 בלוטני מיכאל גליל00:37:4227 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין00:38:4228 0
 6064 יפה מור השרון00:39:4929 0
 3989 שמע נתי חבל מודיעין00:41:0830 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה00:41:0931 0
 4211 כהנא איתן השרון00:41:1032 0
 6253 שרוני ירון יזרעאל00:42:5533 0
 20010 יגור ניר  00:43:1034 0
 4842 נוסבוים שרון השרון00:45:4835 0
 3136 פינצ'וק אירינה גליל00:46:5536 0
 3446 ארד שחר-3446 ראשון לציון00:48:4937 0
 4419 דן אילן טכניון כרמל00:49:3938 0
 4841 נוסבוים יצחק השרון00:51:0939 0
 6495 ויסמן עדי חבל מודיעין00:53:3140 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל00:54:4641 0
 3776 רימון אורן יזרעאל00:55:0042 0
 2146 חדד עמית לב השרון-מנשה00:58:2143 0
 4545 דגן אוריין לב השרון-מנשה01:07:2244 0
 4120 פלוטקין רון אסא תל אביב01:17:5445 0
 3089 גרינברג מיקי גליל01:20:3546 0
 30000 Zorea Gideon  DISQ  0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעיןDISQ  0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביבDISQ  0
 6429 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציוןDISQ  0
 30001 Bar Kostya  DISQ  0
מסלול: med
 6381 לוינסון יהונתן גליל00:19:441 0
 6073 יוגב שחר לב השרון-מנשה00:22:242 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:23:393 0
 6685 אשל סהר עמק חפר00:24:314 0
 6279 שפר שי אסא תל אביב00:25:085 0
 5961 יוגב רביב לב השרון-מנשה00:26:066 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה00:26:217 0
 5232 קלקשטיין נדב השרון00:27:058 0
 549 ויינר תומר יזרעאל00:27:279 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה00:28:2410 0
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:28:3911 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:29:3812 0
 1797 ביאר אביחי יזרעאל00:29:5213 0
 6056 מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:29:5514 0
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין00:29:5715 0
 2206 פלדמן שלו יזרעאל00:30:1116 0
 440 סגל דוידי לב השרון-מנשה00:30:3517 0
 6534 יזרעאלי יהודה אסא טכניון חיפה00:31:0718 0
 6256 טייטר מקסים אסא תל אביב00:31:3119 0
 522 ריינהרץ יניב גליל00:32:3520 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון00:34:2821 0
 6671 לוי כרמל גליל00:35:4522 0
 5934 ריינהרץ אורית גליל00:36:2723 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין00:36:3224 0
 3193 שגב תומר יזרעאל00:36:5625 0
 1214 אלעד חגי אסא תל אביב00:37:5326 0
 883 כספי שי השרון00:38:1227 0
 2613 זלצמן אלכסנדר ראשון לציון00:38:5928 0
 6072 יוגב דפנה לב השרון-מנשה00:39:4929 0
 6482 סגל עמוס יזרעאל00:39:5730 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל00:40:0531 0
 6883 סלומון שלומי גליל00:40:1732 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל00:40:4733 0
 5012 גילה זיו יזרעאל00:40:5234 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעין00:41:0435 0
 4017 רן שמאי גליל00:41:5336 0
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:42:0037 0
 30002 סרוקה דן  00:42:0738 0
 6946 עפרון אלדד לב השרון-מנשה00:42:0839 0
 20013 סמרין ז'אנה  00:42:3040 0
 4659 איל חנן גליל00:43:2541 0
 146 ארידור יריב טכניון כרמל00:44:4042 0
 4921 יבסייב אריה יזרעאל00:46:3243 0
 20007 וייס צור  00:47:1144 0
 20011 יוגב עומרי  00:47:1545 0
 3388 פישמן סרחיו טכניון כרמל00:47:5446 0
 6949 עפרון איתן לב השרון-מנשה00:48:0747 0
 658 זילברשטיין נעמה יזרעאל00:48:0848 0
 5987 סטרלינג אולגה גליל00:55:1649 0
 2696 דיסטלפלד ניר גליל00:56:5050 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר01:00:4851 0
 6514 רוטשטיין חגית אסא תל אביב01:07:3252 0
 5662 ליבשיץ ארקדי טכניון כרמל01:08:2753 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:18:2954 0
 30003 Hnatkow Maria  01:19:2555 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשהDISQ  0
 30004 Dzenitis Juris  DISQ  0
 1465 מורג בועז עמק חפרDISQ  0
מסלול: short
 6807 שוב רונן טכניון כרמל00:23:331 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב00:28:322 0
 6808 יקיר ניב טכניון כרמל00:28:383 0
 6983 קלניצקי פבל אסא תל אביב00:29:014 0
 5673 ורבין עידן אסא תל אביב00:29:545 0
 30005 SPORTident  00:30:456 0
 2701 פרישפלס ג'ים גליל00:31:027 0
 5715 כספי יעל השרון00:31:168 0
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:32:029 0
 5937 ריינהרץ דרור גליל00:32:1510 0
 6982 לוי יניב טכניון כרמל00:32:2411 0
 20017 שחר גיל  00:33:1412 0
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:34:0913 0
 6196 יפה פיני חבל מודיעין00:34:2014 0
 4243 ארד ארז יזרעאל00:34:5615 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל00:35:1016 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעין00:36:2417 0
 21 אילן יעקב יזרעאל00:37:2018 0
 3907 צידון רוני טכניון כרמל00:38:0719 0
 3191 אביטל עפר גליל00:39:0920 0
 5959 ארצי נעה יזרעאל00:39:4021 0
 1072 וידר יואב טכניון כרמל00:40:0722 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון00:40:3223 0
 3709 לוינקרון זהבה גליל00:44:3424 0
 5986 דה קוסטה אריאל יזרעאל00:45:3025 0
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון00:46:3826 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב00:46:5327 0
 1995 אשר שמואל גליל00:47:2028 0
 7 צבי דודלזק לב השרון-מנשה00:47:2729 0
 20015 שגיא איתן  00:47:2830 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמל00:48:1431 0
 5066 רן רות גליל00:48:4232 0
 20016 שוב פליקס  00:48:5533 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:50:0934 0
 20014 פסטר-להב נועה  00:50:4535 0
 5006 לפושנר לובוב גליל00:50:4836 0
 2717 אבוגני שמואל גליל00:52:2037 0
 30006 Shadmi Noam  00:54:5038 0
 2007 דה קוסטה בק רוני יזרעאל00:58:3039 0
 5914 שבע גבע בת חבל מודיעין00:59:1040 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:00:1241 0
 7027 לוי ירדן גליל01:03:5242 0
 7137 גרדי דן עמק חפר01:04:1143 0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביב01:06:5644 0
 947 שוויצר עוזי יזרעאל01:09:3245 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:10:0646 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:11:3447 0
 4633 ISOA 2091514 טכניון כרמל01:13:1048 0
 5613 דה קוסטא ענבר יזרעאל01:15:3449 0
 4770 בנארי מתי יזרעאל01:16:2750 0
 4274 גופשטיין סמיון גליל01:18:5151 0
 4474 אגוזי שוהם יזרעאל01:18:5952 0
 6791 דיסטלפלד נעמה גליל01:30:0953 0
 6457 קופרברג אילנה גלילDISQ  0
 20001 בלמן איתן  DISQ  0
 20002 בלמן יהונתן  DISQ  0
 5171 יסעור ענבר יזרעאלDISQ  0
מסלול: shorty
 30007 פיליפרס ויקטוריה  00:28:311 0
 7000 ורבין עמית אסא תל אביב00:33:162 0
 6744 צופה אלעד טכניון כרמל00:44:003 0
 6186 פלדמן שגיב יזרעאל00:44:314 0
 6468 פינצ׳וק אלון יזרעאל00:44:355 0
 6748 ויינר אמיר יזרעאל00:51:586 0
 6471 ויינר עופר יזרעאל00:52:187 0
 7048 לוי עפר יזרעאלDISQ  0
 30008 ISOA 2091515  DISQ  0