האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
21/01/2023יער תעוזליגת שטח - מח׳ 4
31/12/2022מאגרי מנשה צפוןליגת שטח - מח׳ 3
10/12/2022בית ענבהליגת שטח - מח׳ 2
19/11/2022יער פלוגותליגת שטח - מח׳ 1
29/10/2022קיבוץ גן שמואלליגת מאוץ - מח׳ 3
08/10/2022קיבוץ מגידוליגת מאוץ - מח׳ 2
07/10/2022קיבוץ צרעהליגת מאוץ - מח׳ 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
03/12/2022כרמי יוסףליגת ניווט רכובה מח׳ 4
04/11/2022רמות מנשה - הר גחרליגת ניווט רכובה מח׳ 3
22/10/2022יער איתןליגת ניווט רכובה מח׳ 2
10/09/2022רמת ישיליגת ניווט רכובה מח׳ 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
שםמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודותנק' מועדון
קטגוריה: Long-M45
  ויינר עמית חבל מודיעין01:13:171 10220
  סמואלס דוד עמק חפר01:15:262 9919
  ויינר תומר יזרעאל01:16:263 9818
  שביב רן חבל מודיעין01:26:474 8617
  נהרי צחר לב השרון-מנשה01:35:165 7915
  ברקאי עזרא לב השרון-מנשה01:35:276 7816
  זקן תמיר חבל מודיעין01:35:477 7814
  הדר אורי חבל מודיעין01:39:048 7613
  גוטמן יהודה חבל מודיעין02:16:569 5512
  [גלבוע רון]  03:08:4010 0 
קטגוריה: Long-Open
  אילגץ׳ גאורגי אסא תל אביב01:15:511 9916
  רמזנוב אלכסנדר אסא תל אביב01:18:282 9515
  שלו ארז טכניון כרמל01:27:063 8614
קטגוריה: Short-M45
  גרנט עופר לב השרון-מנשה01:02:561 11220
  שכטר גיל חבל מודיעין01:14:132 9519
  גרינברג גיל אסא תל אביב01:15:193 9418
  בן-דוד עופר חבל מודיעין01:19:364 8917
  כהן שלומי גליל01:33:035 7616
  מיש שי אסא תל אביב01:49:576 6415
  גור אלעזר לב השרון-מנשה01:54:187 6214
  [שלום ארז]  02:28:028 0 
קטגוריה: Short-M60
  קוצר אורי חבל מודיעין01:15:121 9420
  רגב שמואל חבל מודיעין01:29:282 7919
  שחורי איתי חבל מודיעין01:30:203 7817
  רז אייל גליל01:31:424 7716
  שומרוני שמעון חבל מודיעין01:32:245 7718
  מנור משה חבל מודיעין01:41:186 7015
  נתנאל איל חבל מודיעין01:43:277 6814
  חזן גדעון יזרעאל01:45:248 6713
  מצגר קובי אסא תל אביב02:32:139 4712
  אבנר עוזי גלילDISQ10 1 
  שור אריק לב השרון-מנשהDISQ11 1 
קטגוריה: Short-MOpe
  יעקבי יוני חבל מודיעין01:48:511 6516
קטגוריה: Short-W45
  ממלוק רוני חבל מודיעין01:32:571 7620
  מייר-גור תמר לב השרון-מנשה01:50:012 6419
  בירן שירי יזרעאל01:56:523 6118
  גרינברג אניה אסא תל אביב02:02:534 5817
  [שגיא לירית ורועי]  DISQ5 0 
קטגוריה: Short-WOpe
  גוטמן עדי חבל מודיעין01:30:561 7816
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
04/02/2023 הסוללים וגם ציפורי ניווטי ט״ו בשבט
03/02/2023 יער עין שריד יער עדין תבליט ופרדסים של פעם
27/01/2023 תל גובל הכנה לתחרות ניווט בית קשת באליפות ישראל
13/01/2023 יער אלונים במסגרת ליגת אס"א - מפה חדשה
07/01/2023 כפר החורש ניווט בסגנון "ארוך"
23/12/2022 יעד-10 דקות מכביש 6! ניווט מקומי
17/12/2022 אלון הגליל ניווט מקומי בסגנון מידל
16/12/2022 בית חנניה ניווט מקומי
02/12/2022 חפציבה-חדרה במסגרת ליגת אס"א
05/11/2022 יער חורשים ניווט ללא סינגלים לקראת ליגת ניווטי השטח
04/11/2022 יער נחשונים ניווט בארגון נבחרת הנוער
22/10/2022 עין צור  
24/09/2022 רמת הנדיב  
17/09/2022 חיפה City Race על מפה חדשה
10/09/2022 רמת ישי City Race