האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
21/05/2022גבעת חיים מאוחדליגת מאוץ מח׳ 6 - אליפות ישראל יום 2
20/05/2022פקולטה לחקלאותליגת מאוץ מח׳ 5 - אליפות ישראל יום 1
30/04/2022הר הצופים (ירושלים)ליגת מאוץ מח׳ 4
02/04/2022יער צוריאלליגת שטח מח׳ 8
05/03/2022יער יד מרדכיליגת שטח מח׳ 7 - אליפות ישראל יום 2
04/03/2022יער משואהליגת שטח מח׳ 6 - אליפות ישראל יום 1
12/02/2022יער מגידוליגת שטח מח׳ 5
22/01/2022מאגרי מנשה דר׳ליגת שטח מח׳ 4
01/01/2022יער ציפוריליגת שטח מח׳ 3
11/12/2021יער המגיניםליגת שטח מח׳ 2
27/11/2021יער רוחמהליגת שטח מח׳ 1
30/10/2021קיבוץ מזרעליגת מאוץ מח׳ 3
09/10/2021קיבוץ מעניתליגת מאוץ מח׳ 2
08/10/2021מכון וולקני ליגה מאוץ - מח׳ 1 לזכר הראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
10/09/2022רמת ישיליגת ניווט רכובה מח׳ 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
24/09/2022 רמת הנדיב  
17/09/2022 חיפה City Race על מפה חדשה
10/09/2022 רמת ישי City Race
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: ארוך
 30000 אשל סהר  00:36:051 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:37:592 0
 6381 לוינסון יהונתן גליל00:39:153 0
 5028 גילה אייל יזרעאל00:39:304 0
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:39:415 0
 3128 אבנר אסף גליל00:39:456 0
 5511 כחל עמר יזרעאל00:40:007 0
 4501 גוטמן רעי אסא ירושלים00:43:518 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:43:539 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב00:44:5810 0
 4397 רונן איל טכניון כרמל00:45:1211 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:45:3712 0
 1651 רביד נועם אסא תל אביב00:47:3013 0
 4843 נוסבוים איתם אסא ירושלים00:48:0714 0
 4848 דבש אורי יזרעאל00:48:2015 0
 30001 פדוסין אנטון  00:49:3916 0
 4002 מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:50:4017 0
 6170 לוי מעיין טכניון כרמל00:51:1018 0
 4879 קוזנצוב דמיטרי אסא תל אביב00:51:2019 0
 6390 גור אופיר אסא טכניון חיפה00:53:4620 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:54:0221 0
 6676 נאוה עומר יזרעאל00:55:4122 0
 4000 רז-רוטשילד דניאל אסא ירושלים00:56:3023 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב00:57:4224 0
 6429 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון00:57:4925 0
 3055 צוק אילן יזרעאל00:58:2526 0
 7177 קורוטייב מיכאיל אסא תל אביב00:58:4727 0
 2206 פלדמן שלו יזרעאל01:00:0928 0
 6064 יפה מור השרון01:00:1929 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:01:3630 0
 20011 רייטר עדי  01:02:3931 0
 3635 לוין צחי יזרעאל01:05:5032 0
 3039 הימן רפי השרון01:06:0633 0
 30002 כהן שלומי  01:06:3434 0
 6458 בר-גד יזהר אסא תל אביב01:06:5835 0
 4046 גוטמן נטע אסא ירושלים01:09:2136 0
 4842 נוסבוים שרון השרון01:16:0337 0
 3136 פינצ'וק אירינה גליל01:16:2338 0
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:24:3939 0
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין01:37:2440 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין01:42:0441 0
 4120 פלוטקין רון אסא תל אביב02:13:5242 0
 4379 ישורון יאיר יזרעאלDISQ  0
 2090 הרשמן שחר טכניון כרמלDISQ  0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביבDISQ  0
 6326 שלו משה אסא תל אביבDISQ  0
 5944 שלו יואב אסא תל אביבDISQ  0
מסלול: בינוני
 3806 יצחק ליאור יזרעאל00:37:001 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה00:40:262 0
 4214 כהנא אלון השרון00:40:563 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשה00:42:134 0
 6256 טייטר מקסים אסא תל אביב00:45:435 0
 2219 כהן תומר טכניון כרמל00:45:486 0
 6321 יוגב סיון עמק חפר00:45:547 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:46:068 0
 5149 ברויאר מוקי טכניון כרמל00:46:299 0
 30003 עפרון מתן  00:47:0410 0
 30004 7212266  00:47:3611 0
 30005 אבנר עוזי  00:47:4812 0
 5012 גילה זיו יזרעאל00:48:0513 0
 6808 ניב יקיר טכניון כרמל00:48:2514 0
 7117 סולאג' כליל גליל00:48:2615 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין00:48:3916 0
 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין00:48:5817 0
 2949 עמר איציק יזרעאל00:49:0618 0
 6351 מיש שי אסא תל אביב00:50:0719 0
 522 ריינהרץ יניב גליל00:50:1220 0
 6983 קלניצקי פבל אסא תל אביב00:50:1221 0
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין00:50:1922 0
 1797 ביאר אביחי יזרעאל00:50:2023 0
 30006 נוימן נעה  00:50:2024 0
 20004 זיו עפרי  00:50:3725 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב00:50:4126 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב00:51:0127 0
 4797 מינצר צפריר יזרעאל00:51:2128 0
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:51:2229 0
 5998 מעוז חנן יזרעאל00:51:5030 0
 5986 דה קוסטה אריאל יזרעאל00:52:1131 0
 2437 מייר-גור תמר לב השרון-מנשה00:52:1332 0
 30007 יופה פבל  00:52:5533 0
 7024 מיש דן אסא תל אביב00:54:4434 0
 5715 כספי יעל השרון00:54:5735 0
 6986 מעין בר גליל00:55:1336 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון00:55:2237 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון00:55:3738 0
 3137 גור אלעזר לב השרון-מנשה00:56:2539 0
 4006 איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:56:3040 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין00:56:5241 0
 4921 יבסייב אריה יזרעאל00:58:4642 0
 5937 ריינהרץ דרור גליל00:59:4543 0
 5934 ריינהרץ אורית גליל00:59:5244 0
 30008 אלכסנדר אסטרין  01:00:2245 0
 4267 חזן גדעון יזרעאל01:00:3946 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל01:01:0247 0
 1782 רביד נעמי אסא תל אביב01:01:5748 0
 6495 ויסמן עדי חבל מודיעין01:02:0349 0
 658 זילברשטיין נעמה יזרעאל01:02:0550 0
 6482 סגל עמוס יזרעאל01:03:3051 0
 2146 חדד עמית לב השרון-מנשה01:03:5252 0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה01:07:2153 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:07:3754 0
 4545 דגן אוריין לב השרון-מנשה01:09:4055 0
 4588 טורובסקי יוליה אסא טכניון חיפה01:09:5956 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:11:1757 0
 4798 מינצר דליה יזרעאל01:13:2758 0
 5791 שינדלר זיו טכניון כרמל01:16:0559 0
 4211 כהנא איתן השרון01:18:3360 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:26:2061 0
 3089 גרינברג מיקי גליל01:30:4562 0
 30009 Hnatkow Maria  01:33:0663 0
 6329 בר-גד יואב אסא תל אביבDISQ  0
 30010 sportvogl sportvogl  DISQ  0
מסלול: קצר
 5935 ריינהרץ לירון גליל00:34:331 0
 3404 יופה קטרינה גליל00:35:242 0
 3472 איילי הילה אסא טכניון חיפה00:36:243 0
 3193 שגב תומר יזרעאל00:36:264 0
 4348 ברקוביץ מיכל לב השרון-מנשה00:37:025 0
 20007 סתו אורי  00:38:426 0
 4126 ארד דור גליל00:39:247 0
 20013 שפר גד  00:39:268 0
 5673 ורבין עידן אסא תל אביב00:39:509 0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב00:40:1910 0
 1320 מלכה מולי לב השרון-מנשה00:40:1911 0
 4646 רביד יעל אסא תל אביב00:40:2512 0
 7089 נחמני אביה לב השרון-מנשה00:40:4213 0
 6671 לוי כרמל גליל00:40:4914 0
 1072 וידר יואב טכניון כרמל00:41:5715 0
 883 כספי שי השרון00:42:1816 0
 5095 שחר נוימן ענת לב השרון-מנשה00:45:0417 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל00:45:2818 0
 21 אילן יעקב יזרעאל00:46:2819 0
 4243 ארד ארז יזרעאל00:46:5620 0
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:48:4121 0
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:49:3823 0
 20026 כרמלי רוני  00:50:1424 0
 30012 צלניק ירון  00:51:2525 0
 274 משלי ליסה חבל מודיעין00:52:1726 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמל00:52:3327 0
 1751 צפורי דרור לב השרון-מנשה00:52:4428 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:54:1329 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:55:0430 0
 20025 סמסון רווה  00:55:1531 0
 2555 עופר טל יזרעאל00:55:3932 0
 3191 אביטל עפר גליל00:55:4333 0
 6100 ליאור איל חבל מודיעין00:59:5634 0
 6395 ברקוביץ מרב טכניון כרמל01:00:1135 0
 20006 לובוביץ ישי  01:00:2036 0
 7013 הירש-יוגב מיקה עמק חפר01:02:3637 0
 3279 הימן יונה השרון01:04:2439 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין01:06:2140 0
 6514 רוטשטיין חגית אסא תל אביב01:07:1741 0
 5809 ליאור עמית חבל מודיעין01:07:2642 0
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:08:4943 0
 1995 אשר שמואל גליל01:09:1344 0
 5006 לפושנר לובוב גליל01:09:2445 0
 4474 אגוזי שוהם יזרעאל01:09:3046 0
 5066 רן רות גליל01:12:1647 0
 6652 קליימן-בר תמי יזרעאל01:12:3148 0
 2007 דה קוסטה בק רוני יזרעאל01:15:5149 0
 505 פריד בתיה גליל01:18:2650 0
 7047 לדרמן רון חבל מודיעין01:28:1251 0
 4500 גוטמן אילנה חבל מודיעין01:35:3552 0
 20001 בן דוד עמית  01:45:3453 0
 1465 מורג בועז עמק חפרDISQ  0
 5971 ברקוביץ עמירן טכניון כרמלDISQ  0
 4017 רן שמאי גלילDISQ  0
 30011 "HADAD-DAGAN DAR"  DISQ22 0
 20015 גל ונתי "ליה  DISQ38 0
מסלול: קצרצר
 6786 כץ דניאל אסא טכניון חיפה00:13:431 0
 4770 בנארי מתי יזרעאל00:15:422 0
 30013 SYORIBER YULIA 5202  00:18:253 0
 7027 לוי ירדן גליל00:20:044 0
 30014 ורבין עמית  00:20:095 0
 7189 פלוריאן עדי חבל מודיעין00:21:276 0
 7060 מזרחי גלעד גליל00:26:027 0
 30015 ורדי ניצן  00:27:068 0
 30016 מיש רון  00:27:599 0
 366 אוסטר שמואל גליל00:29:3310 0
 6186 פלדמן שגיב יזרעאל00:30:4811 0
 6468 פינצ׳וק אלון יזרעאל00:30:4812 0
 20017 בוכבינדר נדב  00:30:4913 0
 30017 גור שחר  00:33:3414 0
 7005 ניב עמליה אסא תל אביב00:35:0115 0
 20021 ליפשיץ גדי  00:35:2616 0
 20019 רומנובסקי גנאדי  00:35:4817 0
 30018 ISOA 2091515  00:39:3318 0
 20018 באר עופרי  00:40:3219 0
 30019 באר נטע  00:40:4220 0
 20012 שגב לימור  00:43:1621 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל00:45:1922 0
 7017 גפן ניר עמק חפר00:47:4623 0
 30020 מיש נעמי  00:53:3224 0
 6227 שינדלר לירדן טכניון כרמל00:56:4925 0
 20023 לבנה אורי  01:13:2626 0
 30021 ISOA 2091512  01:20:2427 0
 30022 ISOA 2091513  01:20:2628 0
 20020 אוחוטין אדוארד  02:00:4429 0
 30025 ISOA 2091508  DISQ  0
 20024 Hai oz cayla  DISQ  0
 3183 גפן זיו עמק חפרDISQ  0
 30023 גיל אמנון  DISQ  0
 20016 תמוז עופרי  DISQ  0
 30024 תמוז זיו  DISQ  0