האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
21/01/2023יער תעוזליגת שטח - מח׳ 4
31/12/2022מאגרי מנשה צפוןליגת שטח - מח׳ 3
10/12/2022בית ענבהליגת שטח - מח׳ 2
19/11/2022יער פלוגותליגת שטח - מח׳ 1
29/10/2022קיבוץ גן שמואלליגת מאוץ - מח׳ 3
08/10/2022קיבוץ מגידוליגת מאוץ - מח׳ 2
07/10/2022קיבוץ צרעהליגת מאוץ - מח׳ 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
03/12/2022כרמי יוסףליגת ניווט רכובה מח׳ 4
04/11/2022רמות מנשה - הר גחרליגת ניווט רכובה מח׳ 3
22/10/2022יער איתןליגת ניווט רכובה מח׳ 2
10/09/2022רמת ישיליגת ניווט רכובה מח׳ 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
04/02/2023 הסוללים וגם ציפורי ניווטי ט״ו בשבט
03/02/2023 יער עין שריד יער עדין תבליט ופרדסים של פעם
27/01/2023 תל גובל הכנה לתחרות ניווט בית קשת באליפות ישראל
13/01/2023 יער אלונים במסגרת ליגת אס"א - מפה חדשה
07/01/2023 כפר החורש ניווט בסגנון "ארוך"
23/12/2022 יעד-10 דקות מכביש 6! ניווט מקומי
17/12/2022 אלון הגליל ניווט מקומי בסגנון מידל
16/12/2022 בית חנניה ניווט מקומי
02/12/2022 חפציבה-חדרה במסגרת ליגת אס"א
05/11/2022 יער חורשים ניווט ללא סינגלים לקראת ליגת ניווטי השטח
04/11/2022 יער נחשונים ניווט בארגון נבחרת הנוער
22/10/2022 עין צור  
24/09/2022 רמת הנדיב  
17/09/2022 חיפה City Race על מפה חדשה
10/09/2022 רמת ישי City Race
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: ארוך
 6076 זיגמונד רועי טכניון כרמל00:35:061 0
 4501 גוטמן רעי אסא ירושלים00:39:002 0
 30000 רועי אלפרט  00:39:063 0
 4848 דבש אורי יזרעאל00:43:064 0
 7211 רמזנוב אלכסנדר אסא תל אביב00:43:145 0
 4214 כהנא אלון השרון00:44:166 0
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה00:45:287 0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעין00:46:388 0
 4002 מאירקוביץ יבגני אסא טכניון חיפה00:46:459 0
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה00:48:1410 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:49:0811 0
 3055 צוק אילן יזרעאל00:50:0212 0
 4397 רונן איל טכניון כרמל00:50:3913 0
 5416 אלקחר עידן יזרעאל00:51:0914 0
 30001 גבאי אביב  00:51:1715 0
 3084 ליפוביץ אלכס עמק חפר00:52:4616 0
 4000 רוטשילד דניאל רז אסא ירושלים00:52:5717 0
 2090 הרשמן שחר טכניון כרמל00:54:2818 0
 3989 שמע נתי חבל מודיעין00:55:3519 0
 7212 יז׳ונובה סבטלנה אסא תל אביב00:56:5220 0
 7177 קורוטייב מיכאיל אסא תל אביב01:00:1621 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:01:0122 0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעין01:03:0323 0
 6309 אליאס גיל אסא תל אביב01:05:0024 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:05:0925 0
 4211 כהנא איתן השרון01:07:5726 0
 2421 אימבר רז גליל01:10:1727 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:10:2028 0
 30002 הדר איתי  01:15:2729 0
 30003 עובדיה צח  01:15:4830 0
 30004 נוימן רועי  01:18:1831 0
 6268 סיטבון ירון לב השרון-מנשה01:19:0232 0
 30005 נחמיאס בר  01:29:1733 0
 30006 ברש גדסיק אלי  01:29:2934 0
 3533 לוי אלדד עמק חפר01:31:4235 0
 4 שור מוטי לב השרון-מנשה01:33:1836 0
 2029 צ'רני הלל השרון02:01:1437 0
 3358 פלוט אשר גליל02:23:1438 0
 30010 סידלסקי אבישי  DISQ  0
 30009 כהן עדי  DISQ  0
 30008 נתיב רועי  DISQ  0
 30007 דניאל  DISQ  0
 5623 פיינשטיין רועי לב השרון-מנשהDISQ  0
מסלול: בינוני
 3560 ארם יעקבי השרון00:30:221 0
 5565 שביב רן חבל מודיעין00:39:342 0
 4469 ליכטנשטיין אוהד אסא ירושלים00:43:113 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:44:294 0
 30011 נזרוב יעקב  00:45:465 0
 522 ריינהרץ יניב גליל00:46:166 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין00:47:437 0
 6051 גורין דודי טכניון כרמל00:48:508 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין00:53:549 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון00:54:4510 0
 30012 כהן עמית  00:57:4811 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל00:59:1312 0
 3741 יעקבי אלישע השרון01:00:2813 0
 30013 אזרי אלון  01:00:4514 0
 30014 קליינמן יניב  01:00:4715 0
 3446 ארד שחר ראשון לציון01:02:5116 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:04:4917 0
 30015 דבוש בן  01:05:2618 0
 4779 לוז יואב לב השרון-מנשה01:05:3019 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל01:07:3920 0
 2604 שפי שאול השרון01:10:5321 0
 30016 מגורי ישי  01:13:4322 0
 1995 אשר שמואל גליל01:14:3223 0
 6100 ליאור איל חבל מודיעין01:15:1324 0
 30017 ווסה אברהם  01:20:5425 0
 30018 איפרגן זוהר  01:22:2626 0
 6757 ארז נחשון ראשון לציון01:22:3227 0
 30019 לייזרוביץ אברהם  01:22:4628 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה01:23:4429 0
 30020 בוזנוב יוסף  01:25:2530 0
 30021 מדור עופר  01:26:0331 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין01:26:1632 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:33:4733 0
 30022 בבלי שחר  01:59:4734 0
 3089 גרינברג מיקי גליל02:21:5535 0
 30027 סלע מיקה  DISQ  0
 30026 למב קטי  DISQ  0
 30025 כנה מאור  DISQ  0
 30024 אורון תומר  DISQ  0
 5934 ריינהרץ אורית גלילDISQ  0
 30023 שפרוני טמיר  DISQ  0
מסלול: קצר
 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין00:37:431 0
 30028 רון כליל  00:50:192 0
 4396 מצגר מאיה אסא תל אביב00:51:263 0
 30029 ניאגו נטלי  00:56:524 0
 5052 ובמן איה אסא ירושלים00:57:315 0
 30030 גלזר נועם  01:01:006 0
 5971 ברקוביץ עמירן טכניון כרמל01:04:387 0
 30031 תורגמן צופית  01:07:428 0
 3191 אביטל עפר גליל01:07:229 0
 7026 צלניק ירון טכניון כרמל01:07:4310 0
 30032 ינון דור  01:09:3911 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין01:12:5812 0
 7207 סופר עופר עמק חפר01:15:2513 0
 30033 גרדי דן  01:20:3514 0
 30034 סופר יותם  01:33:2515 0
 30035 סלע שרלין  01:42:4216 0
 30036 ליכטנשטיין גאיה  01:43:4017 0
 1465 מורג בועז עמק חפר01:47:5118 0
 6448 ליפוביץ מריה עמק חפר01:48:3119 0
 30037 דותן יובל  02:00:5920 0
 7152 רימרמן-שדמה נטע עמק חפר02:08:0521 0
 30038 שדמה ירדן  02:08:0822 0
 30041 חבצלת מרציאנו  DISQ  0
 4886 ויינר יגאל יזרעאלDISQ  0
 30040 רסיסי יובל  DISQ  0
 30042 מאירי טל  DISQ  0
 30043 גודאי תמר  DISQ  0
 30039 סלע מור  DISQ  0
מסלול: קצרצר
 30044 יונתן בלמן  00:27:291 0
 30045 פסטר עידו  00:29:152 0
 30046 ודניאל הרמן להב  00:30:243 0
 30047 ליטקי עדן  00:45:334 0
 30048 מלכה דורון  00:53:055 0
 30049 פסטר ניצן  00:54:426 0
 30050 עינב אופק  00:55:337 0
 30051 שדמה ברק  01:09:038 0
 30052 ויסר אייל  01:09:199 0
 30053 פוקס יונתן  01:09:4510 0
 30054 רוטשילד עומרי  01:10:1911 0
 30055 רביד נועם  01:10:3112 0