האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

קבצים ונספחים

יער אלונים 
יום ו, 13 ינואר, 2023
במסגרת ליגת אס"א - מפה חדשה
זינוקים עד 11:00
שעת גג 12:30
מסלולים
מסלולמרחקמספר מפות נותרות
קצרצר 1.7 ק'מ[2]
קצר 2.7 ק'מ[0]
בינוני 3.5 ק'מ[0]
ארוך 4.3 ק'מ[0]
הרשמה מראש 25 שח (לחברי איגוד)
50 שח (לחצוניים)
הרשמה מוקדמת עד12/01/2023 19:00 [ההרשמה המוקדמת הסתיימה]
הרשמה במקום על בסיס מפות פנויות

ארגון

מועדון מארגן גליל
תכנון מסלולים יוני לוינסון
בקרת מסלולים ג'ים פרישפלס
ניהול ארוע יהונתן לוינסון
פרטי התקשרות יוני לוינסון - 053-332-4071

מפה

שם המפה יער אלונים מזרח (מ) press image to enlarge
סוג שטח יער
קנ"מ 1:7500
תאריך מיפוי 2022

מידע נוסף ודרכי הגעה

הוראות הגעה מגיעים לבית לחם הגלילית, מכיוון צומת אלונים, ממש לפני הכניסה ליישוב תהיה פניה שמאלה לדרך כורכר שתסומן בשלט "לניווט". ממשיכים עליה עד לסדרן שיכווין את החניה.
מידע נוסף

ברוכים הבאים לגן עדן קטן לניווט בצפון הקרוב!

על המפה: המפה חדשה מהתנור פרי יוצרו של דן צ'יזיק, 2022. המפה כולה היא יער אלונים טבעי, מרוצף כולו בקטעי שטחים פתוחים, בבורות, מערות ומצוקים ועוד הפתעות(). היער כולו עביר, עם חלקים סבוכים יותר המאטים מעט את הריצה ומסומנים בקווים ירוקים.

השטח מחולק לשתי גבעות מרכזיות המופרדות ביניהן בדרך המרכזית שלאורכה חונים, והתבליט ברובו גס. בשטח מעט שבילים ואין כמעט שימוש בהם במסלולים התחרותיים.

על המסלולים: ניווט מידל קלאסי! הרבה תחנות, הרבה שינויי כיוון והרבה כיף! מומלץ להירשם למסלול אליו אתם רגילים להירשם, ולא להתפתות אחר מרחק ארוך יותר, בגלל הקושי הניווטי של המסלולים.

מסלול

אורך

מספר תחנות

ארוך

4.3

19

בינוני

3.5

15

קצר

2.7

13

קצרצר

1.7

9

מעבר חובה: במרכז המפה הדרך הראשית שלאורכה חונים. כל המסלולים חוצים את הדרך במעבר חובה המסומן במפה, במעבר זה יהיה גם שולחן עליו יוכלו הנווטים להשאיר את בקבוקי המים שלהם. במעבר זה יעמוד חבר מועדון שידאג שהנווטים חוצים בבטחה, אנא הישמעו להוראותיו וחצו בזהירות. כמו כן, בדרככם ברכבכם לחניה ובחזרה מהניווט הביתה הישמעו לסדרן והיזהרו. 

 

טיפים של המתכנן: היער קשה ניווטית! לכן, נווטו בזהירות והתחילו לאט. זכרו כי מצפנכם הוא חברכם הטוב ביותר והשתמשו בו תכופות. כמו כן, ביער שטחים פתוחים קטנים רבים, אשר רובם ברורים וצורתם מובחנת, השתמשו בהם בניווט. נסו תמיד לעקוב איפה אתם במפה, ולוודא שאתם בכיוון, כי בשטח הזה עדיפה איטיות זהירה מאשר מהירות שעלולה להביא לטעות אשר תגבה מחיר כבד.

זכרו כי בשטח הזה הנווט הטוב ינצח!

תוצאות בזמן אמת: בניווט יהיו תוצאות בזמן אמת שיופיעו רק במהלך הניווט עצמו בקישור הבא, תודה לאלון כהנא על החידוש וההנגשה של ההסבר למארגנים. תוצאות רגילות, זמני ביניים וLap Combat יופיעו שעות ספורות אחרי האירוע.

 
הזינו כתובת מוצא לקבלת הנחיות הגעה   יעד ברירת מחדל הינו הכינוס, ניתן לבחר סמן אחר כיעד

--- טרם נטענה מפה ---