האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
03/02/2024יער משואהליגת ניווטי שטח מחזור 2
13/01/2024בקעת הנזיריםליגת ניווטי שטח מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
05/01/2024יער להבליגת ניווט רכוב מחזור 3
30/09/2023גבעת חייםליגת ניווט רכוב מחזור 2
22/09/2023גבעת אלהליגת ניווט רכוב מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
17/02/2024 שמשית הגבעה המזרחית - מפה חדשה!
16/02/2024 בית ענבה מידל דיסטנס
10/02/2024 ראש זית יער שגב צפון - מפה חדשה-10 דקות מכביש 6
27/01/2024 בית קשת דרום ניווט בשטח אליפויות ישראל
30/12/2023 תל חדיד אירוע דמוי תחרות ליגה ללא ניקוד
29/12/2023 שפיה - מפה חדשה  
16/12/2023 גבעת ניל"י  
07/10/2023 עין צור  
02/09/2023 יער עדי  
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: Beginner
 30014 פרי איתן  00:29:161 0
 30015 דוחובין איתן  00:34:032 0
 7313 פסטר אסף טכניון כרמל00:36:423 0
 6362 קולטון דין טכניון כרמל00:39:594 0
 20003 קולטון תום  00:39:595 0
 2007 דה-קוסטה רוני יזרעאל00:43:586 0
 30016 בוזורוב אלכסנדר  01:07:247 0
 7176 מילר לינה אסא תל אביבDISQ  0
מסלול: Long
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:28:401 0
 30000 זיגמונד רועי  00:32:182 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:32:473 0
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל00:33:094 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב00:34:555 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:35:336 0
 4848 דבש אורי יזרעאל00:36:097 0
 30001 2800000  00:37:048 0
 4379 ישורון יאיר יזרעאל00:38:109 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:38:2610 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל00:41:3111 0
 4886 ויינר יגאל יזרעאל00:41:4012 0
 6808 יקיר ניב טכניון כרמל00:41:4013 0
 30002 8508880  00:45:5414 0
 4260 מאירקוביץ מארינה טכניון כרמל00:48:4715 0
 522 ריינהרץ יניב גליל00:49:1916 0
 4879 קוזנצוב דמיטרי אסא תל אביב00:49:4017 0
 6807 שוב רונן טכניון כרמל00:50:2118 0
 5986 דה-קוסטה אריאל יזרעאל00:50:2219 0
 3198 כהן שלומי גליל00:51:2020 0
 7177 קורוטייב מיכאיל אסא תל אביב01:00:2821 0
 6064 יפה מור השרון01:01:0922 0
 6429 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון01:02:1723 0
 7292 קלניצקי אלכס אסא תל אביב01:03:1324 0
 20001 זילברשטיין נבות  01:04:1725 0
 30003 7205383  01:04:2926 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעין01:05:3627 0
 2090 הרשמן שחר טכניון כרמל01:10:3128 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה01:11:0229 0
 3544 גול אפק אסא תל אביב01:13:4230 0
 6253 שרוני ירון יזרעאל01:14:4031 0
 3358 פלוט אשר גליל01:24:4432 0
 30004 אשל סהר  DISQ  0
 6949 עפרון איתן לב השרון-מנשהDISQ  0
 3055 צוק אילן יזרעאלDISQ  0
 3139 אבן נדב יזרעאלDISQ  0
מסלול: Medium
 30005 קלקשטיין ניר  00:40:081 0
 5020 סט שי יזרעאל00:42:042 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל00:47:053 0
 658 זילברשטיין נעמה יזרעאל00:51:384 0
 30006 שגיא איתן  00:56:145 0
 5426 שינדלר ליל טכניון כרמל00:56:566 0
 5593 שינדלר לידי אסא טכניון חיפה00:59:097 0
 4017 רן שמאי גליל00:59:218 0
 30007 פסטר אמיר  01:03:179 0
 1072 וידר יואב טכניון כרמל01:06:1310 0
 30008 גדסיק נילי  01:08:1711 0
 7249 בלמן איתן טכניון כרמל01:10:1012 0
 4770 בנארי מתי יזרעאל01:10:1113 0
 5988 ליבוביץ בן גליל01:11:2314 0
 7165 בלמן יהונתן טכניון כרמל01:14:2815 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל01:19:1816 0
 5791 שינדלר זיו טכניון כרמל01:25:4717 0
 3089 גרינברג מיקי גליל01:49:0818 0
 1995 אשר שמואל גליל02:01:5319 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמלDISQ  0
 30009 1413248  DISQ  0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמלDISQ  0
מסלול: Short
 2703 גפן גוש טכניון כרמל00:32:351 0
 30010 בוטוריין אנדריי  00:38:332 0
 30011 ולדימיר  00:49:033 0
 21 אילן יעקב יזרעאל00:51:014 0
 4891 נתיב רות חבל מודיעין01:03:255 0
 5066 רן רות גליל01:07:396 0
 30012 ולויד ילנה  01:24:567 0
 6992 טישלר יצחקי גליל01:32:228 0
 5987 סטרלינג אולגה גליל01:34:339 0
 30013 שי פרץ אמיר  01:38:2110 0
 3191 אביטל עופר גליל01:39:2111 0
 5974 שינדלר-ברגמן יהודית טכניון כרמל01:41:2912 0
 20000 ארנון רן  01:52:4413 0
 7311 להב-פסטר ניצן טכניון כרמלDISQ  0
 7026 צלניק ירון טכניון כרמלDISQ  0
 6227 שינדלר לירדן טכניון כרמלDISQ  0