האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
06/04/2024יער בן שמןליגת ניווטי שטח מחזור 6 (א.ישראל 2)
05/04/2024יער מגידוליגת ניווטי שטח מחזור 5 (א.ישראל 1)
16/03/2024יער הזורעליגת ניווטי שטח מחזור 4
24/02/2024יער פלוגותליגת ניווטי שטח מחזור 3
03/02/2024יער משואהליגת ניווטי שטח מחזור 2
13/01/2024בקעת הנזיריםליגת ניווטי שטח מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
29/03/2024פארק בריטניהליגת ניווט רכוב מחזור 4
05/01/2024יער להבליגת ניווט רכוב מחזור 3
30/09/2023גבעת חייםליגת ניווט רכוב מחזור 2
22/09/2023גבעת אלהליגת ניווט רכוב מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
30/03/2024 כרמי יוסף ניווט במרחק בינוני
08/03/2024 יער ציפורי  
02/03/2024 מאגרי מנשה צפון לזכרו של אהוד דפני
01/03/2024 יער אליקים מזרח  
01/03/2024 עמק המצלבה ניווט אביבי בנוף ירושלמי
17/02/2024 שמשית הגבעה המזרחית - מפה חדשה!
16/02/2024 בית ענבה מידל דיסטנס
10/02/2024 ראש זית יער שגב צפון - מפה חדשה-10 דקות מכביש 6
27/01/2024 בית קשת דרום ניווט בשטח אליפויות ישראל
30/12/2023 תל חדיד אירוע דמוי תחרות ליגה ללא ניקוד
29/12/2023 שפיה - מפה חדשה  
16/12/2023 גבעת ניל"י  
07/10/2023 עין צור  
02/09/2023 יער עדי  
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: Med
 6683 ברטרנד ארז גליל00:48:241 0
 3055 צוק אילן יזרעאל00:51:062 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:52:593 0
 5966 קוזלוב אלכסנדר גליל00:53:404 0
 7260 גוסב איליה אסא תל אביב00:56:035 0
 549 ויינר תומר יזרעאל00:57:576 0
 1133 צ'יזיק דן גליל00:58:297 0
 7188 פדוסין אנטון אסא תל אביב00:59:138 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל01:03:299 0
 3451 ברקן אורי יזרעאל01:04:2110 0
 4379 ישורון יאיר יזרעאל01:08:2311 0
 5149 ברויאר מוקי טכניון כרמל01:10:0612 0
 2949 עמר איציק יזרעאל01:10:5813 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל01:11:1014 0
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין01:14:1115 0
 30003 דריה אולג  01:17:3316 0
 3139 אבן נדב יזרעאל01:24:4117 0
 7310 פרוינד אופק טכניון כרמל01:26:4518 0
 3198 כהן שלומי גליל01:33:2419 0
 4797 קרקובר אלקנה יזרעאל01:35:1120 0
 4126 ארד דור גליל01:40:5521 0
 3417 אשכנזי אסף יזרעאל01:44:1622 0
 4798 מינצר דליה יזרעאל01:46:1723 0
 6268 סיטבון ירון לב השרון-מנשה01:49:4124 0
 7165 בלמן יהונתן טכניון כרמל01:52:3825 0
 30001 Simkovics Erik  01:58:3826 0
 4267 חזן גדעון יזרעאל02:09:5127 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעיןDISQ  0
 3533 לוי אלדד עמק חפרDISQ  0
 30002 אלר מיכאל  DISQ  0
 3071 בן הרים טל עמק חפרDISQ  0
 20003 לוי אלון  DISQ  0
 6993 יעקבי אריה טכניון כרמלDISQ  0
מסלול: Short
 20008 קרן-צור אשר  00:51:021 0
 30004 www.ALL4o.  00:59:202 0
 5224 פדוסין ולדימיר אסא תל אביב01:07:143 0
 30013 מינצר צפריר  01:12:404 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמל01:14:585 0
 30000 פסטר אמיר  01:15:176 0
 30005 פסטר עידו  01:15:187 0
 30006 דרוקר דותן  01:23:248 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל01:27:279 0
 30007 אביסף גואטה  01:37:3010 0
 5006 לפושנר לובוב גליל01:41:5111 0
 2717 אבוגני שמואל גליל01:46:4012 0
 30008 אשד כרמל  02:25:5913 0
 30009 להב ניצן  02:33:4014 0
 20010 שובינסקי יונתן  03:06:1215 0
 30011 עוז אריאל  DISQ  0
 30015 גלי אלקחר  DISQ  0
 7383 רשף עילי-יהודה טכניון כרמלDISQ  0
 30014 דריה  DISQ  0
 4274 גופשטיין סמיון גלילDISQ  0
 30012 Avital 0fer  DISQ  0
 20007 קמר טל  DISQ  0
 2717 אבוגני שמואל גלילDISQ  0
 3404 יופה קטרינה גלילDISQ  0
 30010 רם ניסנס  DISQ  0
 4770 בנארי מתי יזרעאלDISQ  0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביבDISQ  0