האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
18/05/2024קיבוץ מגלספרינט ליגה מחזור 3
03/05/2024בן שמן - כפר נוערספרינט 2 לזכר צבי סחראי
20/04/2024רמת השופטספרינט 1
06/04/2024יער בן שמןליגת ניווטי שטח מחזור 6 (א.ישראל 2)
05/04/2024יער מגידוליגת ניווטי שטח מחזור 5 (א.ישראל 1)
16/03/2024יער הזורעליגת ניווטי שטח מחזור 4
24/02/2024יער פלוגותליגת ניווטי שטח מחזור 3
03/02/2024יער משואהליגת ניווטי שטח מחזור 2
13/01/2024בקעת הנזיריםליגת ניווטי שטח מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
25/05/2024כרם מהר"ל ליגת ניווט רכוב מחזור 6
19/04/2024רמת סירין מערבליגת ניווט רכוב מחזור 5
29/03/2024פארק בריטניהליגת ניווט רכוב מחזור 4
05/01/2024יער להבליגת ניווט רכוב מחזור 3
30/09/2023גבעת חייםליגת ניווט רכוב מחזור 2
22/09/2023גבעת אלהליגת ניווט רכוב מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
25/05/2024 יובלים - מאוץ 1 אליפות משגב ה II
25/05/2024 רקפת - מאוץ 2 אליפות משגב ה II (מפה חדשה)
11/05/2024 יער קדימה אליפות המרחק הקצר
27/04/2024 אלון הגליל מערב מנווטים בחג האביב
30/03/2024 כרמי יוסף ניווט במרחק בינוני
08/03/2024 יער ציפורי  
02/03/2024 מאגרי מנשה צפון לזכרו של אהוד דפני
01/03/2024 יער אליקים מזרח  
01/03/2024 עמק המצלבה ניווט אביבי בנוף ירושלמי
17/02/2024 שמשית הגבעה המזרחית - מפה חדשה!
16/02/2024 בית ענבה מידל דיסטנס
10/02/2024 ראש זית יער שגב צפון - מפה חדשה-10 דקות מכביש 6
27/01/2024 בית קשת דרום ניווט בשטח אליפויות ישראל
30/12/2023 תל חדיד אירוע דמוי תחרות ליגה ללא ניקוד
29/12/2023 שפיה - מפה חדשה  
16/12/2023 גבעת ניל"י  
07/10/2023 עין צור  
02/09/2023 יער עדי  
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: ארוך
 3058 מנור איתי חבל מודיעין00:25:331 0
 3024 סגל ערן לב השרון-מנשה00:26:322 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:26:403 0
 3128 אבנר אסף גליל00:28:324 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:28:475 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב00:28:506 0
 6305 יעקבי עופרי חבל מודיעין00:28:567 0
 3501 שכטר דביר חבל מודיעין00:28:598 0
 4844 נוסבוים נדב השרון00:31:359 0
 4093 יסעור ניר יזרעאל00:32:2110 0
 4002 מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל00:32:5511 0
 5335 נוסבוים עמרי השרון00:33:3712 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב00:33:5413 0
 2959 גולדנר יקיר עמק חפר00:35:4214 0
 822 לדרר חגי לב השרון-מנשה00:36:5115 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב00:36:5416 0
 5416 אלקחר עידן יזרעאל00:37:0217 0
 4214 כהנא אלון השרון00:37:2418 0
 6056 מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:37:4619 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:37:5120 0
 7356 אילין רומן אסא תל אביב00:38:5921 0
 6807 שוב רונן טכניון כרמל00:38:5922 0
 3582 איזביצקי גל חבל מודיעין00:40:0823 0
 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין00:40:3724 0
 4346 לרמן שגיא חבל מודיעין00:41:3525 0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעין00:42:3126 0
 1084 אבנר עוזי גליל00:44:4127 0
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי אסא תל אביב00:44:4328 0
 4612 יערי עמוס אסא ירושלים00:46:1429 0
 1226 ברית עדו טכניון כרמל00:49:4130 0
 6369 טייטר ארתור אסא תל אביב00:49:5631 0
 7292 קלניצקי אלכס אסא תל אביב00:52:0632 0
 7271 עפרון מתן חבל מודיעין00:54:1133 0
 1026 קוצר אורי חבל מודיעין00:54:3534 0
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין00:54:5035 0
 5759 ארצי ירון יזרעאל00:55:2036 0
 6785 יערי שאול אסא ירושלים00:57:0037 0
 20016 בר שחר  01:00:1538 0
 3964 זידנוב דניס השרון01:02:2939 0
 6949 עפרון איתן לב השרון-מנשה01:04:3540 0
 6342 קליינמן יניב אסא תל אביב01:04:4141 0
 6946 עפרון אלדד לב השרון-מנשה01:07:1442 0
 4372 נסראלדין נגיב טכניון כרמל01:08:1143 0
 20062 פליק סתיו  01:10:2944 0
 4653 כהן דני אסא תל אביב01:14:2645 0
 7234 סער יצחק חבל מודיעין01:23:5246 0
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין01:43:2547 0
 2090 הרשמן שחר טכניון כרמלDISQ  0
 7188 פדוסין אנטון אסא תל אביבDISQ  0
 20063 צוראל שגיא  DISQ  0
 4984 קרול ליאור אסא תל אביבDISQ  0
 6800 UKR Ersteniuk V לב השרון-מנשהDISQ  0
 20023 גרנביץ אלצפן  DISQ  0
 7690 עציון אדם השרוןDISQ  0
מסלול: בינוני
 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:35:241 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:38:202 0
 3127 סרגה אלי חבל מודיעין00:39:053 0
 5225 יעקבי יוני חבל מודיעין00:39:334 0
 6983 קלניצקי פבל אסא תל אביב00:40:205 0
 3039 הימן רפי השרון00:40:296 0
 2492 רביד דני אסא תל אביב00:41:137 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב00:41:178 0
 4260 מאירקוביץ מארינ טכניון כרמל00:41:569 0
 6429 גלוזשטיין לודמי ראשון לציון00:42:2710 0
 5677 גוברדובסקי ולדי השרון00:42:2911 0
 3198 כהן שלומי גליל00:43:0712 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב00:43:4213 0
 2206 פלדמן שלו האיגוד00:47:0914 0
 6658 סלפק אלון חבל מודיעין00:48:1515 0
 5080 שטיין יואב ראשון לציון00:50:3116 0
 1506 לוי דניאל חבל מודיעין00:51:1917 0
 6190 יזרעאלי טלאל אסא טכניון חיפה00:51:4718 0
 671 לידור אורי לב השרון-מנשה00:52:0419 0
 4006 איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:52:1820 0
 6534 יזרעאלי יהודה אסא טכניון חיפה00:52:4421 0
 4797 מינצר צפריר יזרעאל00:52:4922 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:52:5523 0
 20015 בן אדיבה יונתן  00:53:3524 0
 522 ריינהרץ יניב גליל00:56:0425 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון00:56:1926 0
 4409 ליפמן רמי השרון00:56:4727 0
 883 כספי שי השרון01:02:5628 0
 1446 אש נחמן השרון01:05:0229 0
 25000 גולן עומר  01:06:0730 0
 605 בן-שטרית מאיר יזרעאל01:06:3531 0
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:09:0532 0
 2604 שפי שאול השרון01:09:4733 0
 20022 גייר דרור  01:11:4834 0
 4267 חזן גדעון יזרעאל01:14:0035 0
 3567 גרדי עומר עמק חפר01:15:5536 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:19:5237 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:22:1238 0
 4008 איגנטוב אידה חבל מודיעין01:25:0939 0
 146 ארידור יריב טכניון כרמל01:31:0940 0
 7224 טל רוני לב השרון-מנשה01:36:5941 0
 4410 ליפמן יעל השרון01:45:5142 0
 4196 סגל יעל אסא תל אביבDISQ  0
 5426 שינדלר ליל טכניון כרמלDISQ  0
 7137 גרדי דן עמק חפרDISQ  0
 25002 ארז שרית  DISQ  0
 25001 ארז רונן  DISQ  0
מסלול: בכיף ספורטיבי
 20055 עדי אנוך  00:24:421 0
 20054 סעד דניאל  01:34:202 0
 25008 לוי מאיה  01:34:253 0
 25005 פכט רפאל ואיתן  DISQ  0
 20019 ג'וש מגנוס  DISQ  0
מסלול: קצר
 20001 PUKHA Oksana  00:36:201 0
 5673 ורבין עידן אסא תל אביב00:39:202 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:41:123 0
 4378 מלמד דרור יזרעאל00:46:104 0
 3130 ברג דוד טכניון כרמל00:49:135 0
 6186 פלדמן שגיב יזרעאל00:49:206 0
 85 נירן חן ראשון לציון00:49:317 0
 514 גרין וורן השרון00:52:508 0
 4243 ארד ארז יזרעאל00:54:109 0
 20074 שריד נדיר  00:55:0610 0
 4639 ורבין אסיה אסא תל אביב00:55:2011 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון00:58:4212 0
 3191 אביטל עפר גליל00:59:1613 0
 5934 ריינהרץ אורית גליל01:01:2514 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל01:02:4315 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:02:5116 0
 7021 לוי יוליה חבל מודיעין01:03:5817 0
 5006 לפושנר לובוב גליל01:06:2718 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה01:11:1519 0
 4274 גופשטיין סמיון גליל01:11:3520 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעין01:12:1321 0
 5549 חובב שימי חבל מודיעין01:12:2622 0
 7000 ורבין עמית אסא תל אביב01:14:2123 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:19:0224 0
 3778 מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל01:19:2425 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין01:22:3726 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:29:4427 0
 3089 גרינברג מיקי גליל01:31:5128 0
 20049 נאמן עמית  01:34:2929 0
 2599 פרידמן אלכס אסא תל אביב01:47:4430 0
 4120 פלוטקין רון אסא תל אביבDISQ  0
 6262 סגל יערה אסא תל אביבDISQ  0
 20039 לדרמן רון  DISQ  0
 25050 מזרחי עדן  DISQ  0
 17336 כרמל אשד  DISQ  0
 20047 מרום עברי  DISQ  0
 20038 לדרמן בן  DISQ  0
 5858 סגל נגה אסא תל אביבDISQ  0
 7070 סגל עופר אסא תל אביבDISQ  0
 3312 טייט אבה חבל מודיעיןDISQ  0
 6905 פורת רונית עמק חפרDISQ  0
 20018 ברקוביץ מיכל  DISQ  0
 7203 קרול דן אסא תל אביבDISQ  0
 25070 רובין אופיר  DISQ  0
 552 רז אייל גלילDISQ  0
 25060 הנני גל שדה  DISQ  0
 20031 הס רענן  DISQ  0
 7336 אשד כרמל טכניון כרמלDISQ  0
 7329 עזרתי רועי אסא ירושליםDISQ  0
 20020 גבע בתשבע  DISQ  0
 7190 חדד-דגן דר לב השרון-מנשהDISQ  0
 25087 ברקאי-גבע עלמה  DISQ  0
 25088 גל זוהרה  DISQ  0
 4545 דגן אוריין לב השרון-מנשהDISQ  0
 2146 חדד עמית לב השרון-מנשהDISQ  0