האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
08/06/2024אוניברסיטת תל אביבספרינט 5 - אליפות ישראל יום 2
07/06/2024קמפוס הר הצופים- י״םספרינט 4 - אליפות ישראל יום 1
18/05/2024קיבוץ מגלספרינט ליגה מחזור 3
03/05/2024בן שמן - כפר נוערספרינט 2 לזכר צבי סחראי
20/04/2024רמת השופטספרינט 1
06/04/2024יער בן שמןליגת ניווטי שטח מחזור 6 (א.ישראל 2)
05/04/2024יער מגידוליגת ניווטי שטח מחזור 5 (א.ישראל 1)
16/03/2024יער הזורעליגת ניווטי שטח מחזור 4
24/02/2024יער פלוגותליגת ניווטי שטח מחזור 3
03/02/2024יער משואהליגת ניווטי שטח מחזור 2
13/01/2024בקעת הנזיריםליגת ניווטי שטח מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
01/06/2024נווה שלוםליגת רכוב #8 (א.ישראל 2) לזכר גל גיטמול
31/05/2024תרוםליגת ניווט רכוב מחזור 7 (א.ישראל 1)
25/05/2024כרם מהר"ל ליגת ניווט רכוב מחזור 6
19/04/2024רמת סירין מערבליגת ניווט רכוב מחזור 5
29/03/2024פארק בריטניהליגת ניווט רכוב מחזור 4
05/01/2024יער להבליגת ניווט רכוב מחזור 3
30/09/2023גבעת חייםליגת ניווט רכוב מחזור 2
22/09/2023גבעת אלהליגת ניווט רכוב מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
31/05/2024 שער העמקים זינוק המוני -אימון מאוץ הכנה לשליחים
25/05/2024 יובלים - מאוץ 1 אליפות משגב ה II
25/05/2024 רקפת - מאוץ 2 אליפות משגב ה II (מפה חדשה)
11/05/2024 יער קדימה אליפות המרחק הקצר
27/04/2024 אלון הגליל מערב מנווטים בחג האביב
30/03/2024 כרמי יוסף ניווט במרחק בינוני
08/03/2024 יער ציפורי  
02/03/2024 מאגרי מנשה צפון לזכרו של אהוד דפני
01/03/2024 יער אליקים מזרח  
01/03/2024 עמק המצלבה ניווט אביבי בנוף ירושלמי
17/02/2024 שמשית הגבעה המזרחית - מפה חדשה!
16/02/2024 בית ענבה מידל דיסטנס
10/02/2024 ראש זית יער שגב צפון - מפה חדשה-10 דקות מכביש 6
27/01/2024 בית קשת דרום ניווט בשטח אליפויות ישראל
30/12/2023 תל חדיד אירוע דמוי תחרות ליגה ללא ניקוד
29/12/2023 שפיה - מפה חדשה  
16/12/2023 גבעת ניל"י  
07/10/2023 עין צור  
02/09/2023 יער עדי  
מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות
מסלול: M12
 7300 תומא סולאג׳ גליל00:09:501 0
 6918 אריאל לוי חבל מודיעין00:22:232 0
 20014 לוי עמית  00:22:283 0
 5159 גיא שחף לב השרון-מנשה00:32:464 0
מסלול: M14
 7000 עמית ורבין אסא תל אביב00:35:301 0
 6972 עדי יוגב לב השרון-מנשה00:36:382 0
 7336 כרמל אשד טכניון כרמל00:38:323 0
 7474 אוהד אופיר גליל00:43:304 0
 7393 מתן קוגן גליל00:44:175 0
 6186 שגיב פלדמן יזרעאל00:47:186 0
 26000 חסיד אורי  00:57:107 0
 6468 אלון פינצ׳וק יזרעאל00:57:518 0
 7384 לביא שמר גליל01:06:419 0
מסלול: M16
 5673 עידן ורבין אסא תל אביב00:28:361 0
 6983 פבל קלניצקי אסא תל אביב00:30:192 0
 7170 אלמוג שרון טכניון כרמל00:32:433 0
 7165 יהונתן בלמן טכניון כרמל00:34:524 0
 7249 איתן בלמן טכניון כרמל00:35:005 0
 6329 יואב בר-גד אסא תל אביב00:37:026 0
 7317 איתמר קמר לב השרון-מנשה00:38:287 0
מסלול: M21
 3582 גל איזביצקי חבל מודיעין00:26:121 0
 3501 דביר שכטר חבל מודיעין00:28:022 0
 5675 יובל קלקשטיין השרון00:28:273 0
 6807 רונן שוב טכניון כרמל00:29:244 0
 6058 אסף קאופמן אסא ירושלים00:32:165 0
 6256 מקסים טייטר אסא תל אביב00:32:496 0
 5416 עידן אלקחר יזרעאל00:33:267 0
 7226 הלל זליגמן טכניון כרמל00:34:268 0
 4499 ישי שורק חבל מודיעין00:36:229 0
 6928 יותם בנימיני יזרעאל00:44:1210 0
 7117 כליל סולאג' גליל00:45:5511 0
 7292 אלכס קלניצקי אסא תל אביב00:48:5412 0
 20007 סתיו פליק  00:53:2613 0
מסלול: M40
 5966 אלכסנדר קוזלוב גליל00:28:531 0
 7188 אנטון פדוסין אסא תל אביב00:31:122 0
 4093 ניר יסעור יזרעאל00:32:443 0
 2936 רונן שורר גליל00:33:134 0
 6428 ולרי גלוזשטיין ראשון לציון00:33:155 0
 3055 אילן צוק יזרעאל00:34:086 0
 5080 יואב שטיין ראשון לציון00:36:357 0
 1413 אבי מינסקי השרון00:38:088 0
 7241 פבל גברילוב טכניון כרמל00:38:099 0
 26001 ERSTENJUK VOVA  00:38:5710 0
 3054 אדי כצמן לב השרון-מנשה00:40:4511 0
 6369 ארתור טייטר אסא תל אביב00:41:2512 0
 6883 שלומי סלומון גליל00:45:1513 0
 1506 דניאל לוי חבל מודיעין00:46:1014 0
 4330 מיכאל בולוטני גליל00:47:2615 0
 6458 יזהר בר-גד אסא תל אביב00:48:0716 0
 6971 כרמל יוגב לב השרון-מנשה00:50:1217 0
 20017 טוב צח בר  00:57:5918 0
 1214 חגי אלעד אסא תל אביב00:58:5719 0
 3089 מיקי גרינברג גליל01:27:0220 0
מסלול: M55
 2730 איתן עמיעז חבל מודיעין00:33:021 0
 4797 צפריר מינצר יזרעאל00:34:502 0
 3145 ירון נחושתן חבל מודיעין00:36:003 0
 5020 שי סט יזרעאל00:37:164 0
 4378 דרור מלמד יזרעאל00:38:175 0
 440 דוידי סגל לב השרון-מנשה00:39:006 0
 7234 יצחק סער חבל מודיעין00:39:147 0
 3388 סרחיו פישמן טכניון כרמל00:43:218 0
 4841 יצחק נוסבוים השרון00:47:049 0
 3862 ולרי סטפנוב אסא טכניון חיפה00:50:0110 0
מסלול: M65
 2701 ג'ים פרישפלס גליל00:35:081 0
 21 יעקב אילן יזרעאל00:39:492 0
 4243 ארז ארד יזרעאל00:43:423 0
 1751 דרור צפורי לב השרון-מנשה00:45:034 0
   ולדימיר פדוסין  00:50:165 0
 605 מאיר בן-שטרית יזרעאל00:55:516 0
 2892 אשר שמואלי יזרעאל00:58:557 0
 366 שמואל אוסטר גליל01:00:318 0
 4120 רון פלוטקין אסא תל אביב01:05:519 0
 3191 עפר אביטל גליל01:10:5910 0
מסלול: M75
 2599 אלכס פרידמן אסא תל אביב00:33:511 0
מסלול: OPEN-MED
 822 חגי לדרר לב השרון-מנשה00:26:071 0
 6190 טלאל יזרעאלי אסא טכניון חיפה00:31:002 0
 20004 יוחאי סבירסקי  00:33:543 0
 5936 עידן ריינהרץ גליל00:34:174 0
 20019 דרור ריינהרץ  00:35:305 0
 3404 קטרינה יופה גליל00:38:436 0
 5178 אביב טל אסא תל אביב00:39:247 0
 7380 עמיר עפרי אסא תל אביב00:40:318 0
 4654 רותם קמר לב השרון-מנשה00:40:489 0
 6012 טיאן טל-מסינג אסא תל אביב00:42:4910 0
 20013 זלניק ירון  00:44:1911 0
 20018 ירון צלניק  00:44:1912 0
 20022 ניב יארנה בר  00:45:0313 0
 7223 צופית תורג׳מן גליל00:47:3414 0
 4989 דותן דרוקר גליל00:53:2915 0
 4966 טטיאנה שצרבנין גליל00:56:2816 0
 20001 ערן אטלס  01:11:0217 0
 5625 אבנר צפורי לב השרון-מנשה01:11:4818 0
 20011 סתיו רוט  01:17:0619 0
מסלול: OPEN-SHORT
 5116 ניר קלקשטיין השרון00:30:261 0
 6258 טל אשד טכניון כרמל00:38:322 0
 7377 מעיין אלמוג יזרעאל00:46:593 0
 20009 ולדימיר קוצינב  00:47:004 0
 20016 שי אוהד  00:57:105 0
 20015 חסיד נועם  00:57:106 0
 20012 יונונה שצ'רבקוב  00:58:117 0
 7392 דרור אופיר גליל01:01:258 0
 5934 אורית ריינהרץ גלילDISQ  0
 20005 יקי עוז  DISQ  0
מסלול: OPEN-SHORTY
 5224 ולדימיר פדוסין אסא תל אביב00:13:041 0
 20021 לביא דנציג  00:39:462 0
מסלול: W12
 20008 עופרי פריד  00:13:551 0
 7022 מאיה לוי חבל מודיעין00:22:342 0
 5160 מאיה שחף לב השרון-מנשהDISQ  0
מסלול: W21
 5231 בר קלקשטיין השרון00:33:531 0
 4046 נטע גוטמן אסא ירושלים00:46:032 0
מסלול: W40
 6429 לודמילה גלוזשטיין ראשון לציון00:44:111 0
 7265 יוליה זביילובה טכניון כרמל00:44:342 0
 7021 יוליה לוי חבל מודיעין00:46:383 0
 3136 אירינה פינצ'וק יזרעאל00:50:154 0
 3778 סופיה מאירקוביץ טכניון כרמל00:52:015 0
 7378 נטליה בושקוב גליל01:02:196 0
מסלול: W55
 5095 ענת שחר-נוימן לב השרון-מנשה00:42:201 0
 4842 שרון נוסבוים השרון00:44:282 0
 3861 סבטלנה סטפנוב אסא טכניון חיפה00:45:153 0
מסלול: W65
 3709 זהבה לוינקרון גליל00:51:161 0
 5006 לובוב לפושנר גליל01:01:492 0
 5199 נורית שמואלי יזרעאל01:37:333 0