האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט












תחזית מזג אוויר ליום הארוע

גבעת קיפוד 
שבת, 28 ינואר, 2012
אליפות הנוער
זינוקים עד 11:00
שעת גג 13:00
מסלולים
מסלולמרחק 
קצר 3.5 ק'מ
בינוני 5 ק'מ
ארוך 6.5 ק'מ
מסלולמרחק 
מתחילים 15 ק'מ
הרשמה מראש 20 שח (לחברי איגוד)
40 שח (לחצוניים)
הרשמה מוקדמת עד26/01/2012 00:00 [ההרשמה המוקדמת הסתיימה]
הרשמה במקום אותו מחיר כמו הרשמה מוקדמת

ארגון

מועדון מארגן גליל
מתכנן מסלולים שחר הרשמן
בקרת מסלולים דן צ'יזיק
מנהל ארוע דן צ'יזיק
פרטי התקשרות דן 052-3730997

מפה

שם המפה גבעת קיפוד press image to enlarge
סוג שטח אין מידע
קנ"מ 1:10000
תאריך מיפוי 2009

מידע נוסף ודרכי הגעה

הוראות הגעה פונים מכביש 66 לפארק רמות מנשה, בין משמר העמק להזורע. ממשיכים עם הכביש ואחרי זה דרך עפר לפי השילוט.
מידע נוסף

** עקב תנאי השטח הצפויים, לא יתקיים ניווט האופניים שתוכנן. כמו-כן לא יהיה מסלול עממי.


קטגוריות אליפות הנוער

קטגוריה

מסלול

שנת לידה

D13

קצר

1996 ואילך

D16

בינוני

1993 ואילך

H13

קצר

1997 ואילך

H15

בינוני

1995 ואילך

H17

ארוך

1993 ואילך

 

הרשמה

הרשמה מראש לאליפות – חובה!
מועד סגירת ההרשמה: יום ה', 26/1, בשעה 23:59

מי שלא נרשם מראש יוכל לנווט במסלולים יחד עם המבוגרים, מחוץ לתחרות.

זמני זינוק

למשתתפי האליפות מוגדר "חלון זינוקים" בשעות 9:45-10:30, בו לא יוזנקו נווטים אחרים למסלולים. זמני הזינוק של הנוער ייקבעו ע"י המארגנים ויפורסמו מראש (לאחר מועד סגירת ההרשמה). שינוי זמנים ביום התחרות יתבצע ע"י המארגנים בלבד.

פרסים

לשלושת המנצחים בכל קטגוריה יוענקו פרסים.

טקס הסיום ייערך בשעה 12:15.

ועדת שיפוט/ערעורים

דן צ'יזיק, שחר הרשמן, רוני חריש.

רשימת זינוקים לנוער

4009 איגנטוב אירה 09:46 D13
4000 רז-רוטשילד דניאל 09:46 H17
4008 איגנטוב אידה 09:47 D16
4909 פנייקוב בני 09:48 H13
4002 מאירקוביץ יבגני 09:49 H15
5111 בהט עידו 09:50 H13
3640 נוימן נעה 09:51 D16
4402 שמואלי חן 09:51 H17
5109 זלצמן נעמה 09:52 D13
4528 מאירוב נעם 09:53 H15
4214 כהנא אלון 09:54 H13
4743 מינצר מעין 09:55 D16
4719 רן חגי 09:56 H13
3501 שכטר דביר 09:56 H17
4533 פודבורני איליה 09:57 H15
2923 יבסייב ניצן 09:58 D13
4260 מאירקוביץ מארינה 09:59 D16
5229 קרן שקד 10:00 H13
4140 הימן עוז 10:01 H15
4848 דבש אורי 10:01 H17
3728 ברקאי סתיו 10:02 H13
3472 איילי הילה 10:03 D16
4949 ברבינג נעה 10:04 D13
4448 גולדברגר פלג 10:05 H15
5231 קלקשטיין בר 10:06 H13
4942 רפאלי יובל 10:06 H17
4774 פיין נרי 10:07 D16
5342 ידין דביר 10:08 H13
4469 ליכטנשטיין אוהד 10:09 H15
4050 שקד מיכל 10:10 D13
4389 דרורי מעין 10:11 D16
3058 מנור איתי 10:11 H17
4546 אברהם רגב 10:12 H13
4474 אגוזי שהם 10:13 H15
4844 נוסבוים נדב 10:14 H13
4487 רגב יערה 10:15 D16
5059 יסעור נעם 10:16 D13
4094 יסעור ניצן 10:16 H17
4775 סט כרמל 10:17 H15
5058 יסעור רתם 10:18 H13
4499 גוטמן עדי 10:19 D16
4886 ויינר יגאל 10:20 H13
4981 לנס עידן 10:21 H15
5052 ובמן איה 10:22 D13
4982 לנס רותם 10:24 H13
4492 גנוסר יובל 10:25 H15
5096 תום צבר 10:26 H13
3591 גרנט רועי 10:28 H13
 

--- טרם נטענה מפה ---