האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

לוח ארועים

הורד את לוח האירועים לאאוטלוק או יומן גוגל
אם מייבאים לגירסת אאוטלוק יש לשמור את הקובץ תחילה, אחרת יקלט רק האירוע הראשון.
אחכ יש לפתוח את הקובץ בדרך הבאה
file->import and export->Import an iCalendar or vCalendar file

כדי ליצור קישור קבוע ללוח התחרויות המתעדכן אוטומטית פתח את הקישור הבא
קישור זה נתמך על ידי אאוטלוק 2007 ומעלה, או iCal של מק, או יומן גוגל קישור ליומן התחרויות

עונת הניווטים לתצוגה סוג הארועים להצגה
תאריךשם/מקוםתאורמועדוןסוג ארוע
21/09/2018אימון טכניון-כרמל.טכניון כרמל אימון FalseFalse
28/09/2018חדרהניווט חידההאיגוד
FalseFalse
29/09/2018יובליםמאוץגליל
FalseFalse
05/10/2018קיבוץ יפעתמאוץ בקיבוץיזרעאל אימון
FalseFalse
06/10/2018תל חדידלזכר הראל מרמלשטייןהשרון
FalseFalse
12/10/2018כפר הנוער בן שמןאימון מועדון לפתיחת עונהחבל מודיעין אימון
FalseFalse
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץיזרעאל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
19/10/2018מכללת אורניםמאוץלב השרון-מנשה
FalseFalse
20/10/2018מבואות יםמאוץעמק חפר
FalseFalse
26/10/2018שוהםלזכר צביקה סחראיחבל מודיעין
FalseFalse
27/10/2018קיסריה טכניון כרמל
FalseFalse
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ אסא תל אביב ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
06/11/2018פארק הגליל - כרמיאלמחזור 1 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
10/11/2018גליל תחתוןמיני רוגייןגליל
FalseFalse
16/11/2018מורדות גבעת המורהמחזור 2יזרעאל ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
17/11/2018קברי המכביםלזכר טל גרוסמןראשון לציון
FalseFalse
19/11/2018פארק רעננהמחזור 1 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3 השרון ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
01/12/2018הר יונהלזכר חללי מלחמת העצמאותאסא תל אביב
FalseFalse
07/12/2018נהריים - אי השלוםניווט עם קפיצה קטנה לחו"ליזרעאל
FalseFalse
07/12/2018צפת העתיקהמאוץ אחהצהאיגוד
FalseFalse
08/12/2018יער שגב גליל
FalseFalse
12/12/2018פארק פרס - חולוןמחזור 2 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
14/12/2018לביא צפון יזרעאל
FalseFalse
15/12/2018מענית לב השרון-מנשה
FalseFalse
17/12/2018גני חוגה מחזור 2 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
21/12/2018אימונוער פתוחאימון פתוח עם נבחרת הנועריזרעאל אימון
FalseFalse
22/12/2018נאעורה גליל
FalseFalse
25/12/2018אזור צפוניISFהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1לב השרון-מנשה ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2טכניון כרמל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3לב השרון-מנשה ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
05/01/2019יער עדי יזרעאל
FalseFalse
12/01/2019בלפורמחזור 6 - אליפות המועדונים (שליחים)האיגוד ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
16/01/2019יער קדימהמחזור 3 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
19/01/2019בית ענבה חבל מודיעין
FalseFalse
23/01/2019חפציבה - חדרהמחזור 3 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
26/01/2019נחשוניםמחזור 7אסא תל אביב ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
02/02/2019חפציבה - חדרה לב השרון-מנשה
FalseFalse
08/02/2019כוכב הירדןלזכר יותם גלבועהאיגוד
FalseFalse
09/02/2019גימזואימוןחבל מודיעין אימון
FalseFalse
09/02/2019גימזומחזור 4חבל מודיעין ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
14/02/2019יער בן שמןגמר מחוזי - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
15/02/2019יער עין שריד אסא תל אביב
FalseFalse
16/02/2019יער אלייקים טכניון כרמל
FalseFalse
22/02/2019כפר החורשמחזור 8 - אליפות ישראל יום 1גליל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
23/02/2019הסולליםמחזור 9 - אליפות ישראל יום 2יזרעאל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
27/02/2019יער רמת יוחנןגמר מחוזי - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
01/03/2019אימונוער פתוחאימון פתוח עם נבחרת הנועריזרעאל אימון
FalseFalse
02/03/2019מכמורתלזכר לוי עובדיהעמק חפר
FalseFalse
08/03/2019באר שבעלזכר דורון אסוליןהאיגוד
FalseFalse
08/03/2019פארק סיירת שקדמחזור 5אסא תל אביב ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
09/03/2019יער חניתהלזכר תמיר מסדהאיגוד
FalseFalse
15/03/2019הזורעלזכר ארז הרפזהאיגוד
FalseFalse
16/03/2019יערות מנשהרוגיין - מרתון הריםהשרון
FalseFalse
23/03/2019תל צרעהמחזור 10חבל מודיעין ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
29/03/2019תרוםלזכר אלכס משביצקיהאיגוד
FalseFalse
29/03/2019כפר תבורלזכר איציק דגןגליל
FalseFalse
30/03/2019משואהמחזור 6 - אליפות ישראל לזכר גל גיטמולחבל מודיעין ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
01/04/2019חורשיםגמר ארציהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
05/04/2019ספארי רמת גןלזכר זיו בלאליהאיגוד
FalseFalse
06/04/2019בן שמןלזכר שמואל שמשהשרון
FalseFalse
12/04/2019בת שלמהמחזור 7עמק חפר ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
13/04/2019סטףמחזור 11 -סגנון בינוניאסא ירושלים ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
27/04/2019שמשית מזרחמחזור 8יזרעאל ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
03/05/2019נופיתלזכר אוהד זךהאיגוד
FalseFalse
11/05/2019שילתמאוץחבל מודיעין
FalseFalse
17/05/2019גניגרמחזור 12 - מאוץלב השרון-מנשה ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
18/05/2019מזרעמחזור 13 - מאוץאסא טכניון חיפה ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
24/05/2019יעדלזכר תמיר נבואניהאיגוד
FalseFalse
25/05/2019אימונוער פתוחאימון פתוח עם נבחרת הנועריזרעאל אימון
FalseFalse
31/05/2019יער קרית אתא טכניון כרמל
FalseFalse
01/06/2019ירושליםמאוץעמק חפר
FalseFalse
07/06/2019בית ברלמאוץלב השרון-מנשה
FalseFalse
14/06/2019אימונוער פתוחאימון פתוח עם נבחרת הנועריזרעאל אימון
FalseFalse
15/06/2019אימונוער פתוחאימון פתוח עם נבחרת הנועריזרעאל אימון
FalseFalse