אליפות ישראל תשעב

Results of 1. stage
D13
D15
D21C
D21B
D21A
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
H11
H13
H15
H17
H21C
H21B
H21A
H35
H35B
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
ילדות
ילדים
קצר+H

D13 2940 m/100 m/13 c

1. יסעור נעם יזרעאל 00:43:01 14:38
2. ובמן איה הכפר הירוק 00:43:40 14:51
3. יבסייב ניצן יזרעאל 00:47:26 16:08
4. בצלאל יובל יזרעאל 00:54:59 18:42
5. עבודי נועה חבל מודיעין 01:08:21 23:15
6. מצגר מאיה הכפר הירוק 01:16:11 25:55
7. קדם הדר הכפר הירוק 01:16:54 26:09
8. זלצמן נעמה הכפר הירוק 01:31:03 30:58
9. איגנטוב אירה חבל מודיעין 01:38:06 33:22
לוין נעמי פסול

D15 4210 m/120 m/17 c

1. שקד מיכל גליל 00:53:38 12:44
2. איגנטוב אידה חבל מודיעין 01:13:28 17:27
3. קוצר עינב חבל מודיעין 01:24:18 20:01

D21C 4210 m/120 m/17 c

1. זיו קרן טכניון כרמל 00:48:40 11:34
2. Jezkova Dominika Czech Republic 01:00:09 14:17
3. גלסמן סיגל אס"א ת"א 01:05:15 15:30
4. זריהן בר גליל 01:08:35 16:17
5. סגל יעל אס"א ת"א 01:12:26 17:12
6. Srutova Pavla Czech Republic 01:17:08 18:19
7. סיוריבר יוליה השרון 01:20:10 19:03
8. קלמנוביץ מי-טל אס"א ת"א 01:24:25 20:03
9. סבו אלישבע טכניון כרמל 01:28:31 21:02
10. Jezkova Klara Czech Republic 01:28:38 21:03
11. רביד איריס אס"א ת"א 01:31:26 21:43
12. הלחמי קרן חבל מודיעין 01:32:57 22:05
13. בין ענבל אסא טכניון חיפה 01:40:33 23:53
14. גרדי הדס עמק חפר 01:45:00 24:56
15. פיקסלר נעמה אס"א ת"א 01:56:24 27:39

D21B 5690 m/200 m/22 c

1. גוטמן עדי חבל מודיעין 01:11:16 12:31
2. איילי הילה גליל 01:13:40 12:57
3. רגב יערה חבל מודיעין 01:18:20 13:46
4. דרורי מעין יזרעאל 01:21:07 14:15
5. רביד נעמי אס"א ת"א 01:22:09 14:26
6. מקסימוב אליזבטה אס"א ת"א 01:22:27 14:29
7. פיין נרי יזרעאל 01:22:38 14:31
8. מינצר מעין יזרעאל 01:25:33 15:02
9. מאירקוביץ מארינה טכניון כרמל 01:29:41 15:46
10. נוימן נעה לב השרון 01:30:03 15:50
11. נוסנובה אירינה טכניון כרמל 01:32:12 16:12
12. שולדינר אילנה השרון 01:39:41 17:31
13. Wollenberg Grit Germany 02:20:58 24:46
רגב טל חבל מודיעין לא סיים

D21A 6970 m/220 m/27 c

1. חריש רוני גליל 01:24:11 12:05
2. Ozola Baiba Latvia 01:25:27 12:16
3. דפני נטע אסא טכניון חיפה 01:29:09 12:47
4. Chernik Yuliya Belarus 01:41:35 14:34
5. צ'רניאבסקי אינסה אס"א ת"א 01:47:06 15:22

D35 5690 m/200 m/22 c

1. Brunell Anna Sweden 01:06:49 11:45
2. גרינברג אניה אס"א ת"א 01:10:42 12:26
3. שצ'רבינין טטיאנה חבל מודיעין 01:33:31 16:26
4. ברבינג ענת ראשל"צ 01:40:17 17:37
5. סמרין ז'אנה גליל 01:42:29 18:01

D40 4210 m/120 m/17 c

1. Gerachenko Eleonora Ukraine 00:55:37 13:13
2. מינצר דליה יזרעאל 01:35:04 22:35
3. שחר נוימן ענת לב השרון 01:43:36 24:36
4. יסעור ענבר יזרעאל 01:47:11 25:28
5. נוסבוים שרון השרון 01:47:30 25:32
6. איגנטוב אנה חבל מודיעין 01:54:35 27:13
מסינג ענת אס"א ת"א פסול

D45 4210 m/120 m/17 c

1. Laev Riina Estonia 01:01:57 14:43
2. Danihelova Janka Czech Republic 01:04:01 15:12
3. Srutova Marcela Czech Republic 01:12:36 17:15
4. Schusterova Martina Czech Republic 01:13:32 17:28
5. זילברשטיין נעמה יזרעאל 01:13:35 17:29
6. ליפמן יעל השרון 01:26:46 20:37
7. Snuka Rota Latvia 01:31:05 21:38
8. Jezkova Regina Czech Republic 01:37:10 23:05
9. רן רות גליל 01:46:02 25:11
Mareckova Iva Czech Republic פסול

D50 4210 m/120 m/17 c

1. סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה 01:00:53 14:28
2. מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל 01:13:59 17:34
3. לוינקרון זהבה גליל 01:14:52 17:47
4. אלוש רות חבל מודיעין 01:24:30 20:04
5. הלר הדר חבל מודיעין 01:30:39 21:32
6. הימן יונה השרון 01:31:18 21:41
7. נתיב רות חבל מודיעין 01:35:18 22:38
8. כרמי עינת חבל מודיעין 01:39:05 23:32
9. Tamuza Brigita Latvia 01:44:25 24:48
10. רגב יעל חבל מודיעין 02:13:40 31:45
11. Steina Elena Latvia 02:31:14 35:55

D55 4210 m/120 m/17 c

1. Froberg Lena Sweden 01:09:07 16:25
2. משלי ליסה חבל מודיעין 01:29:27 21:15
3. טייט אבה חבל מודיעין 01:36:37 22:57
4. אינגלס ורדה חבל מודיעין 01:47:41 25:35
5. רז בלהה ראשל"צ 02:20:53 33:28
6. חן שוש חבל מודיעין 02:57:42 42:13

D60 4210 m/120 m/17 c

1. Kukka Ruta Latvia 00:56:07 13:20
2. חנטקוב מריה השרון 01:10:43 16:48
3. לפושנר לובוב גליל 01:15:41 17:59
4. Freimana Beata Latvia 01:21:00 19:14
5. רביד דליה אס"א ת"א 01:22:07 19:30
6. Vorackva Eliska Czech Republic 01:28:36 21:03

D65 2680 m/75 m/15 c

1. קוצר אנדרה לב השרון 01:09:51 26:04
2. דה קוסטה בק רוני יזרעאל 01:11:18 26:36

H11 2940 m/100 m/13 c

1. כהנא אלון השרון 00:40:12 13:40
2. נוסבוים איתם השרון 00:44:32 15:09
3. יסעור רתם יזרעאל 00:50:21 17:08
4. גרנט רועי לב השרון 00:50:42 17:15
5. קמרון אמיר יזרעאל 01:10:49 24:05

H13 2940 m/100 m/13 c

1. סט כרמל יזרעאל 00:32:24 11:01
2. צבר תום עמק חפר 00:34:16 11:39
3. אברהם רגב יזרעאל 00:34:40 11:47
4. גנוסר נדב חבל מודיעין 00:36:19 12:21
5. בהט עידו יזרעאל 00:37:50 12:52
6. פנייקוב בני יזרעאל 00:37:57 12:54
7. תמרי רועי חבל מודיעין 00:39:12 13:20
8. קרן שקד יזרעאל 00:40:26 13:45
9. לנס רותם יזרעאל 00:40:54 13:55
10. גוטמן רעי חבל מודיעין 00:46:26 15:48
11. ברקאי סתיו לב השרון 00:48:53 16:38
12. גילה אייל יזרעאל 00:49:08 16:43
13. הולנדר אלון הכפר הירוק 00:51:49 17:37
14. רן חגי גליל 00:52:16 17:47
15. פניני גפן יזרעאל 00:52:28 17:51
16. שרעבי יובל יזרעאל 00:53:01 18:02
17. בן בסט דור הכפר הירוק 00:53:09 18:05
18. פיינסוד רועי 00:54:15 18:27
19. כליפא סהר יזרעאל 00:58:21 19:51
20. מן נדב 01:18:53 26:50
21. אביגדור יואב יזרעאל 01:20:08 27:15
22. לוין חגי דניאל 01:22:00 27:53
23. לוין הלל 01:22:14 27:58
24. ילניק גיל 01:24:39 28:48
25. לוין נריה 02:33:54 52:21
אבני יותם פסול

H15 5380 m/200 m/21 c

1. רגב עמרי חבל מודיעין 01:05:09 12:07
2. יצחקי עמית חבל מודיעין 01:06:49 12:25
3. מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל 01:08:00 12:38
4. לנס עידן יזרעאל 01:12:13 13:25
5. קניג זיו יזרעאל 01:14:02 13:46
6. ויינר יגאל יזרעאל 01:14:07 13:47
7. Fleiss Sebastian Germany 01:21:55 15:14
8. פודבורני איליה יזרעאל 01:23:51 15:35
9. כספי אילון השרון 01:24:50 15:46
10. אטיאס דגן יזרעאל 01:27:17 16:13
11. סוקה יואב השרון 01:27:32 16:16
12. ליכטנשטיין אוהד הכפר הירוק 01:37:30 18:07
13. מאירוב נעם חבל מודיעין 01:37:39 18:09
14. ענבר עומר גליל 01:42:41 19:05
15. אגוזי שוהם יזרעאל 01:46:33 19:48
16. איתי אס"א ת"א 01:47:48 20:02
17. יעקב דניאל אס"א ת"א 01:49:12 20:18
גרין שניר הכפר הירוק פסול

H17 6970 m/220 m/27 c

1. יסעור ניצן יזרעאל 00:58:47 8:26
2. רפאלי יובל יזרעאל 01:05:59 9:28
3. הימן עוז השרון 01:07:44 9:43
4. מנור איתי חבל מודיעין 01:07:49 9:44
5. שכטר דביר חבל מודיעין 01:07:54 9:45
6. דבש אורי יזרעאל 01:11:54 10:19
7. שמואלי חן יזרעאל 01:20:30 11:33
8. גנוסר יובל חבל מודיעין 01:21:48 11:44
9. לוי ליעד יזרעאל 01:23:17 11:57
10. רז רוטשילד דניאל השרון 01:24:49 12:10
11. גולדברגר פלג חבל מודיעין 01:26:37 12:26
12. שמואלי מופז יזרעאל 01:34:16 13:31
13. קגן סלבה הכפר הירוק 01:43:58 14:55
14. פל שלמה אסא טכניון חיפה 01:52:57 16:12
15. פישמן עידן טכניון כרמל 02:08:23 18:25
ויינר אוריאל יזרעאל לא סיים
חזן ירום יזרעאל פסול

H21C 5380 m/200 m/21 c

1. יניב אורן חבל מודיעין 00:51:40 9:36
2. מרקוס גיא טכניון כרמל 01:04:07 11:55
3. רם שי טכניון כרמל 01:05:51 12:14
4. רביד דני אס"א ת"א 01:07:29 12:33
5. כהן דני אס"א ת"א 01:07:51 12:37
6. פלדמן שלו יזרעאל 01:07:55 12:37
7. הלחמי ליאור חבל מודיעין 01:10:53 13:11
8. יונה גל ראשל"צ 01:11:18 13:15
9. שטיין יואב ראשל"צ 01:13:37 13:41
10. זיו-לור רועי גליל 01:15:22 14:01
11. איזביצקי עוז חבל מודיעין 01:15:31 14:02
12. נאמן ליעד יזרעאל 01:16:36 14:14
13. גרנות נדב טכניון כרמל 01:19:13 14:43
14. פרידמן דימיטרי אס"א ת"א 01:22:01 15:15
15. לוי נדב אס"א ת"א 01:30:16 16:47
16. גרדי עומר עמק חפר 01:32:01 17:06
17. אלינסון כרמי חבל מודיעין 01:38:03 18:13
18. קלדרון זיו אס"א ת"א 01:51:03 20:38
19. פיקסלר אוסקר אס"א ת"א 01:54:57 21:22
20. כהן יובל שוטרים 01:58:31 22:02
21. אס-קורלנדר אורי טכניון כרמל 01:59:41 22:15
22. חכים ינאי יזרעאל 02:00:22 22:22
23. קוצר ערד 02:01:32 22:35
24. בר אורן אסא טכניון חיפה 02:04:22 23:07
25. זייד שי אסא טכניון חיפה 02:06:39 23:32
26. עוזר גל אסא טכניון חיפה 02:25:26 27:02
יעקבי יוני חבל מודיעין פסול
קרונפלד אורי ראשל"צ פסול

H21B 6970 m/220 m/27 c

1. אזנקוט אודי חבל מודיעין 01:07:52 9:44
2. גולדנר יקיר עמק חפר 01:09:54 10:02
3. פרישפלס אייל גליל 01:19:31 11:25
4. ארבל נתאי טכניון כרמל 01:20:09 11:30
5. כהן יואב עמק חפר 01:23:43 12:01
6. לסמן אורן טכניון כרמל 01:25:21 12:15
7. אילן זיו יזרעאל 01:27:03 12:29
8. שקד גיא טכניון כרמל 01:30:33 12:59
9. פרישפלס ג'וש טכניון כרמל 01:36:10 13:48
10. ברגיל עופר אס"א ת"א 01:41:29 14:34
11. שפי יוחאי אס"א ת"א 01:46:42 15:19
12. שפר עמרי טכניון כרמל 01:50:43 15:53
13. מרום רן חבל מודיעין 01:53:41 16:19
14. שחר ליעד אס"א ת"א 01:56:36 16:44
15. ברויאר מוקי חבל מודיעין 01:57:07 16:48
16. בולוטני מיכאל גליל 02:00:54 17:21
17. ענבר ליאור אסא טכניון חיפה 02:01:29 17:26
Koral Jakub Czech Republic לא סיים

H21A 8230 m/240 m/30 c

1. Ivarsson Erik Sweden 00:58:37 7:07
2. Andersson Erik Sweden 00:59:37 7:15
3. גבוזדב פבל אס"א ת"א 01:00:00 7:17
4. סבו בר גיא חבל מודיעין 01:02:27 7:35
5. אבנר אסף גליל 01:11:25 8:41
6. יעקובי ארם השרון 01:13:45 8:58
7. ליפוביץ אלכס אס"א ת"א 01:16:32 9:18
8. כהן נמרוד אס"א ת"א 01:16:48 9:20
9. Schuster Martin Czech Republic 01:16:55 9:21
10. קרני אורי אסא טכניון חיפה 01:17:52 9:28
11. Vainiomaki Samuel Finland 01:18:58 9:36
12. הימן איל השרון 01:20:26 9:46
13. Goericke Marvin Germany 01:22:10 9:59
14. פדוסין דניס אס"א ת"א 01:22:43 10:03
15. סגל זף אס"א ת"א 01:23:41 10:10
16. אילוז דוד שוטרים 01:24:39 10:17
17. כהן תומר טכניון כרמל 01:26:22 10:30
18. רגב עומר אס"א ת"א 01:26:40 10:32
19. ברג יובל טכניון כרמל 01:27:33 10:38
20. אלוני דודי השרון 01:28:39 10:46
21. לוי שגיא טכניון כרמל 01:30:09 10:57
22. רינת ברק יזרעאל 01:32:27 11:14
23. אלוני זמר השרון 01:41:01 12:16
24. לבד אנטון מגב 01:42:48 12:29
25. אהרונסון ישראל שוטרים 01:48:42 13:12
26. שרון דניאל ראשל"צ 01:51:58 13:36
27. מעודי יקיר מגב 01:52:44 13:42
28. קוטלניקוב סטס מגב 01:52:56 13:43
29. קוזנצוב דמיטרי אס"א ת"א 01:53:07 13:45
30. דנציג אלמוג יזרעאל 01:58:47 14:26
31. כץ ערן ראשל"צ 02:03:11 14:58
32. אלימלך שלומי מגב 02:10:06 15:48
ברקאי נווה לב השרון פסול
היד משה מגב פסול

H35 8230 m/240 m/30 c

1. רביד נועם אס"א ת"א 01:19:09 9:37
2. שורר רונן חבל מודיעין 01:26:25 10:30
3. צ'רניאבסקי סרגיי אס"א ת"א 01:31:03 11:04
4. כגן רן חבל מודיעין 01:39:23 12:05
5. פודבורני מיכאל יזרעאל 01:51:26 13:32
6. ברית עדו טכניון כרמל 01:59:34 14:32
7. כץ יונתן ראשל"צ 02:06:01 15:19
8. חלבה אמיר אס"א ת"א 02:08:30 15:37
9. שור מוטי לב השרון 02:17:22 16:41
10. לבבי שי טכניון כרמל 02:23:01 17:23
11. גמינדר תומר אס"א ת"א 02:30:38 18:18
12. קמינסקי רועי אס"א ת"א 02:33:41 18:40
13. צ'רני הלל השרון 02:45:45 20:08
14. צור אבנר ראשל"צ 03:45:26 27:23
הרשמן שחר גליל לא סיים
וינר תומר טכניון כרמל פסול
מאירי נעם חבל מודיעין פסול

H35B 5380 m/200 m/21 c

1. סרגה אלי חבל מודיעין 01:02:00 11:31
2. אבידן אליק חבל מודיעין 01:04:44 12:02
3. שחורי יורם עמק חפר 01:05:30 12:10
4. דבש רן יזרעאל 01:15:49 14:06
5. נאון רועי אס"א ת"א 01:17:05 14:20
6. רגבי אורן השרון 01:20:25 14:57
7. גרין עידו חבל מודיעין 01:23:32 15:32
8. קלקשטיין ניר השרון 01:24:20 15:41
9. מינסקי אבי 01:30:03 16:44
10. איגנטוב אנדרי חבל מודיעין 01:34:09 17:30
11. קפ אורן 01:42:34 19:04
12. רוזלמן זיו עמק חפר 01:44:04 19:21
13. טויג רון שוטרים 02:38:32 29:28
14. גנדלמן אייל השרון 02:47:46 31:11
לדרר דן לב השרון לא סיים

H40 6970 m/220 m/27 c

1. גרנט עופר לב השרון 01:12:17 10:22
2. צ'יזיק דן גליל 01:12:28 10:24
3. יסעור ניר יזרעאל 01:12:33 10:25
4. נוימן עומר אס"א ת"א 01:17:06 11:04
5. כצמן אדוארד לב השרון 01:18:01 11:12
6. רינת גיל גליל 01:19:30 11:24
7. לויצקי פבל אס"א ת"א 01:22:00 11:46
8. קוצר אורי חבל מודיעין 01:22:54 11:54
9. ברק רון יזרעאל 01:24:30 12:07
10. שכטר גיל חבל מודיעין 01:25:59 12:20
11. הימן רפי השרון 01:27:09 12:30
12. נהרי צחר לב השרון 01:39:55 14:20
13. גלילי גיא אס"א ת"א 01:48:25 15:33
14. ברקאי עזרא לב השרון 01:49:44 15:45
15. גרינברג גיל אס"א ת"א 01:53:34 16:18
16. אשכנזי אסף יזרעאל 01:55:57 16:38
17. אריעם אלכס גליל 02:01:04 17:22
18. אלעד חגי אס"א ת"א 02:01:42 17:28
19. קריסטל ערן אס"א ת"א 02:04:44 17:54
20. כהנא איתן השרון 02:17:50 19:47
21. לוין מיכאל 02:48:05 24:07
עמר איציק שוטרים פסול

H45 5690 m/200 m/22 c

1. Troesch Urs Germany 01:00:56 10:43
2. זלצמן אלכסנדר ראשל"צ 01:02:11 10:56
3. פרצ'ונוק דמיטרי חבל מודיעין 01:03:41 11:12
4. יופה פבל גליל 01:04:21 11:19
5. מטיולקין אלכס חבל מודיעין 01:11:34 12:35
6. אלקסלסי אבי לב השרון 01:12:40 12:46
7. Laev Urmas Estonia 01:13:23 12:54
8. צפורי דרור לב השרון 01:19:08 13:54
9. כספי שי השרון 01:19:40 14:00
10. נחושתן ירון חבל מודיעין 01:21:48 14:23
11. שמע נתי חבל מודיעין 01:21:52 14:23
12. הימן רז השרון 01:24:11 14:48
13. שפר יהודה טכניון כרמל 01:27:03 15:18
14. מנדל רועי חבל מודיעין 01:32:27 16:15
15. סט שי יזרעאל 01:34:37 16:38
16. ויסמן שאול חבל מודיעין 01:34:45 16:39
17. רבד איתי אס"א ת"א 01:36:55 17:02
18. מלמד דרור טכניון כרמל 01:37:16 17:06
19. שור שגיא יזרעאל 01:38:58 17:24
20. גילה זיו יזרעאל 01:40:27 17:39
21. עופר טל יזרעאל 01:42:24 18:00
22. נוסבוים יצחק השרון 01:46:10 18:40
23. פישמן סרחיו טכניון כרמל 01:49:43 19:17
24. גור אלי חבל מודיעין 01:56:51 20:32
25. יעקבי אלישע השרון 02:04:19 21:51
יבסייב אריה יזרעאל פסול

H50 5690 m/200 m/22 c

1. Zdrahal Robert Czech Republic 00:58:11 10:14
2. Arild Johansen Jan Norway 00:58:15 10:14
3. סגל דוידי לב השרון 00:59:25 10:27
4. Gerachenko Valerij Ukraine 00:59:39 10:29
5. וינר עמית חבל מודיעין 01:02:32 10:59
6. מינצר צפריר יזרעאל 01:03:12 11:06
7. Marecek Jiri Czech Republic 01:07:28 11:51
8. שקד יוסי גליל 01:09:28 12:13
9. Zdrahal Tomas Czech Republic 01:09:42 12:15
10. עמיעז איתן חבל מודיעין 01:10:30 12:23
11. Zarins Peteris Latvia 01:10:54 12:28
12. קינר דורון אס"א ת"א 01:12:03 12:40
13. פרישפלס ג'ים גליל 01:13:46 12:58
14. ביאר אביחי יזרעאל 01:14:14 13:03
15. Dislers Guntis Latvia 01:14:46 13:08
16. סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה 01:15:58 13:21
17. וולשטיין דן לב השרון 01:16:32 13:27
18. סוקה דניאל השרון 01:17:44 13:40
19. וולף זהר גליל 01:19:22 13:57
20. Tamuzs Viesturs Latvia 01:22:47 14:33
21. נירן חן ראשל"צ 01:24:15 14:48
22. בוכבינדר מודי השרון 01:28:21 15:32
23. בר יהודה יונתן לב השרון 01:28:42 15:35
24. Lacis Andrejs Latvia 01:30:25 15:53
25. נתנאל איל חבל מודיעין 01:31:23 16:04
26. תלם איתיאל חבל מודיעין 01:31:50 16:08
27. זזינסקי אנריקו לב השרון 01:32:10 16:12
28. לוי יוסי חבל מודיעין 01:33:13 16:23
28. רגב שמואל חבל מודיעין 01:33:13 16:23
30. בלגלי רן השרון 01:33:20 16:24
31. גול אפק אס"א ת"א 01:37:23 17:07
32. יאקימוב סרגיי השרון 01:42:35 18:02
33. צורף חנוך חבל מודיעין 01:43:40 18:13
34. כספי נעמן השרון 01:47:37 18:55
35. Froberg Per Sweden 01:48:13 19:01
36. ואן דונגן יוהן לב השרון 01:49:26 19:14
37. מורג בועז ראשל"צ 01:57:54 20:43
38. ענבר אברהם גליל 02:06:54 22:18
39. מצגר קובי הכפר הירוק 02:09:49 22:49
40. גוטמן יהודה חבל מודיעין 02:20:02 24:37
41. כפרי גדעון ראשל"צ 02:20:52 24:45
42. בזפרוזבני אנטולי טכניון כרמל 02:22:23 25:01
יודפת עופר חבל מודיעין לא סיים
רינת שרון יזרעאל פסול

H55 4110 m/120 m/17 c

1. בן שטרית מאיר יזרעאל 00:52:57 12:53
2. הלחמי אבנר חבל מודיעין 00:56:49 13:49
3. מנור משה חבל מודיעין 01:01:25 14:57
4. ונדל עמרי חבל מודיעין 01:09:07 16:49
5. פלוט אשר גליל 01:11:08 17:18
6. וייס אליעזר חבל מודיעין 01:12:34 17:39
7. וילנר אמנון חבל מודיעין 01:12:55 17:44
8. כרמין עמיר עמק חפר 01:17:09 18:46
9. משלי יובל חבל מודיעין 01:19:37 19:22
10. רז שלמה ראשל"צ 01:20:41 19:38
11. מזרחי ניסים חבל מודיעין 01:21:56 19:56
12. פדוסין ולדימיר אס"א ת"א 01:21:57 19:56
13. וידר יואב טכניון כרמל 01:22:27 20:04
14. פרנקו אהרון שוטרים 01:23:37 20:21
15. איילי גלעד גליל 01:28:37 21:34
16. רינות יואל השרון 01:37:39 23:46
17. ליפמן רמי השרון 01:42:34 24:57
18. פאר יוסי לב השרון 01:47:00 26:02
19. אלוש דוד חבל מודיעין 01:47:31 26:10
20. הס רענן גליל 01:55:03 28:00
שמואלי אשר יזרעאל פסול

H60 4110 m/120 m/17 c

1. Vainiomaki Kauko Finland 00:51:50 12:37
2. אביטל עפר גליל 00:54:35 13:17
3. Sklenar Antonin Czech Republic 00:55:31 13:30
4. אילן יעקב יזרעאל 00:56:57 13:51
5. Wollenberg Berbd Germany 00:59:19 14:26
6. קורנברג ישראל ראשל"צ 01:01:23 14:56
7. גרין וורן השרון 01:02:02 15:06
8. אהרון חיים ראשל"צ 01:11:47 17:28
9. דפני אהוד השרון 01:13:51 17:58
10. אבוגני שמואל גליל 01:16:21 18:35
11. רביד משה אס"א ת"א 01:24:58 20:40
12. אשר שמואל גליל 01:31:29 22:16
13. Zids Oskars Latvia 01:34:21 22:57
14. רגבי עופר חבל מודיעין 01:38:45 24:02
15. אברהם יובל חבל מודיעין 01:40:02 24:20
16. רונן מיכאל לב השרון 01:40:46 24:31
17. גולדהכט גיורא עמק חפר 01:41:05 24:36
18. לדרר ג'ף לב השרון 01:53:16 27:34

H65 4110 m/120 m/17 c

1. שוויצר עוזי יזרעאל 01:06:58 16:18
2. דודלזק צביקה לב השרון 01:09:22 16:53
3. ברג דוד טכניון כרמל 01:11:23 17:22
4. Brunell Josta Sweden 01:16:44 18:40
5. שפי שאול השרון 01:20:15 19:32
6. דביר יונתן ראשל"צ 01:22:49 20:09
7. אולייניק אלישע לב השרון 01:47:53 26:15
8. גולדשטיין דן גליל 01:49:17 26:35
9. לוין עודד עמק חפר 01:50:47 26:57

H70 4110 m/120 m/17 c

1. יופה ולדימיר גליל 01:03:06 15:21
2. פרידמן אלכס אס"א ת"א 01:09:17 16:51
3. Hoefer Eberhard Germany 01:17:50 18:56
4. גופשטיין סמיון חבל מודיעין 01:31:27 22:15
5. מינסקי מנחם ראשל"צ 02:15:47 33:02
Cermak Miloslav Czech Republic פסול
כהן גיורא השרון פסול

H75 2680 m/75 m/15 c

1. זלצמן ולדימיר ראשל"צ 00:44:14 16:30
2. אדר דן עמק חפר 01:05:02 24:16

ילדות 2000 m

1. ביאר עומר יזרעאל 00:40:33 20:16
2. פלדמן מיה יזרעאל 00:47:00 23:30
3. טויג גילי חבל מודיעין 01:01:48 30:54
4. ברבינג נעה ראשל"צ 01:09:48 34:54
5. עמר סיון חבל מודיעין 01:11:00 35:30
6. גרנט דריה לב השרון 01:16:43 38:22
7. רביד יעל אס"א ת"א 01:20:00 40:00
8. מנור אליה חבל מודיעין 01:37:03 48:32
9. שכטר רותם חבל מודיעין 01:41:50 50:55

ילדים 2000 m

1. נוסבוים נדב השרון 00:29:01 14:30
2. יערי אביתר 00:48:00 24:00
3. כספי תמיר השרון 00:51:05 25:32
4. נוסבוים עמרי השרון 00:57:15 28:38
5. צוקר מתן 00:57:50 28:55
6. זמר תום לב השרון 01:00:25 30:12
7. גור רום חבל מודיעין 01:03:09 31:34
8. גור אביב חבל מודיעין 01:03:30 31:45
9. רביד יואב אס"א ת"א 01:14:00 37:00
10. פרבר אלון 01:25:00 42:30

קצר+H 4110 m/120 m/17 c

1. שחר ניצן ראשל"צ 02:26:20 35:36


Created with OEvent
04.03.2012 09:48:31