אליפות ישראל תשעב

Results of 2. stage
D13
D15
D21C
D21B
D21A
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
H11
H13
H15
H17
H21C
H21B
H21A
H35
H35B
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
ילדות
ילדים
בינוניא
קצר
קצר+H
קצר+D

D13 3510 m/80 m/11 c

1. יסעור נעם יזרעאל 00:45:42 13:01
2. ובמן איה הכפר הירוק 01:02:18 17:45
3. בצלאל יובל יזרעאל 01:04:21 18:20
4. יבסייב ניצן יזרעאל 01:06:36 18:58
5. עבודי נועה חבל מודיעין 01:17:34 22:06
6. זלצמן נעמה הכפר הירוק 01:28:47 25:18
7. איגנטוב אירה חבל מודיעין 01:39:49 28:26
עצמון רומי חבל מודיעין לא סיים

D15 3950 m/80 m/13 c

1. שקד מיכל גליל 00:48:57 12:24
2. איגנטוב אידה חבל מודיעין 01:11:48 18:11
3. קוצר עינב חבל מודיעין 01:21:39 20:40

D21C 3950 m/80 m/13 c

1. Jezkova Dominika Czech Republic 00:54:38 13:50
2. זבולון אינה 00:54:46 13:52
3. סגל יעל אס"א ת"א 01:00:01 15:12
4. זיו קרן טכניון כרמל 01:03:01 15:57
5. Srutova Pavla Czech Republic 01:10:07 17:45
6. רביד איריס אס"א ת"א 01:19:08 20:02
7. קלמנוביץ מי-טל אס"א ת"א 01:21:58 20:45
8. גלסמן סיגל אס"א ת"א 01:22:28 20:53
9. Jezkova Klara Czech Republic 01:27:04 22:03
10. הלחמי קרן חבל מודיעין 01:30:05 22:48
11. סיוריבר יוליה השרון 01:30:36 22:56
12. בן הרים טל עמק חפר 01:36:05 24:19
13. פיקסלר נעמה אס"א ת"א 01:51:43 28:17
לוי ניצן חבל מודיעין לא סיים
שמחון קרן חבל מודיעין פסול

D21B 5670 m/140 m/17 c

1. גוטמן עדי חבל מודיעין 01:07:49 11:58
2. מאירקוביץ מארינה טכניון כרמל 01:11:38 12:38
3. מקסימוב אליזבטה אס"א ת"א 01:16:23 13:28
4. מינצר מעין יזרעאל 01:17:32 13:40
5. דרורי מעין יזרעאל 01:19:23 14:00
6. נוימן נעה לב השרון 01:20:33 14:12
7. איילי הילה גליל 01:21:42 14:25
8. רגב יערה חבל מודיעין 01:21:47 14:25
9. רביד נעמי אס"א ת"א 01:22:29 14:33
10. שולדינר אילנה השרון 01:33:08 16:26
11. פיין נרי יזרעאל 01:35:42 16:53
12. רגב טל חבל מודיעין 02:04:36 21:59
13. נוסנובה אירינה טכניון כרמל 02:13:38 23:34
14. רגב נועה חבל מודיעין 02:32:22 26:52

D21A 6510 m/160 m/19 c

1. חריש רוני גליל 01:08:56 10:35
2. Ozola Baiba Latvia 01:10:54 10:53
3. דפני נטע אסא טכניון חיפה 01:18:25 12:03
4. צ'רניאבסקי אינסה אס"א ת"א 01:29:27 13:44
5. Chernik Yuliya Belarus 01:43:19 15:52

D35 5670 m/140 m/17 c

1. Brunell Anna Sweden 01:02:44 11:04
2. גרינברג אניה אס"א ת"א 01:16:36 13:31
3. שצ'רבינין טטיאנה חבל מודיעין 01:32:55 16:23
4. ברבינג ענת ראשל"צ 01:50:06 19:25
סמרין ז'אנה גליל פסול

D40 3950 m/80 m/13 c

1. Gerachenko Eleonora Ukraine 00:57:29 14:33
2. מינצר דליה יזרעאל 01:18:30 19:52
3. שחר נוימן ענת לב השרון 01:31:19 23:07
4. יסעור ענבר יזרעאל 01:32:16 23:22
5. איגנטוב אנה חבל מודיעין 01:42:42 26:00
6. נוסבוים שרון השרון 01:53:24 28:43
מסינג ענת אס"א ת"א פסול

D45 3950 m/80 m/13 c

1. Laev Riina Estonia 00:55:05 13:57
2. Danihelova Janka Czech Republic 00:57:31 14:34
3. Srutova Marcela Czech Republic 01:04:37 16:22
4. זילברשטיין נעמה יזרעאל 01:05:32 16:35
5. Schusterova Martina Czech Republic 01:10:06 17:45
6. ליפמן יעל השרון 01:13:32 18:37
7. Jezkova Regina Czech Republic 01:26:52 21:59
8. רן רות גליל 01:35:28 24:10
9. Mareckova Iva Czech Republic 01:35:59 24:18
10. רגב דורית חבל מודיעין 02:45:16 41:50
Snuka Rota Latvia פסול

D50 3950 m/80 m/13 c

1. מאירקוביץ סופיה טכניון כרמל 00:57:02 14:26
2. Tamuza Brigita Latvia 01:00:02 15:12
3. סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה 01:05:18 16:32
4. לוינקרון זהבה גליל 01:07:37 17:07
5. אלוש רות חבל מודיעין 01:13:04 18:30
6. הלר הדר חבל מודיעין 01:24:15 21:20
7. נתיב רות חבל מודיעין 01:26:41 21:57
8. הימן יונה השרון 01:42:31 25:57
9. כרמי עינת חבל מודיעין 01:57:46 29:49
10. רגב יעל חבל מודיעין 02:36:38 39:39
Steina Elena Latvia פסול

D55 3950 m/80 m/13 c

1. Froberg Lena Sweden 00:53:19 13:30
2. משלי ליסה חבל מודיעין 01:19:00 20:00
3. טייט אבה חבל מודיעין 01:36:52 24:31
4. רז בלהה ראשל"צ 01:59:55 30:22
5. אינגלס ורדה חבל מודיעין 02:00:36 30:32
6. חן שוש חבל מודיעין 02:21:51 35:55

D60 3950 m/80 m/13 c

1. Kukka Ruta Latvia 00:54:28 13:47
2. Vorackva Eliska Czech Republic 01:05:00 16:27
3. לפושנר לובוב גליל 01:05:02 16:28
4. Freimana Beata Latvia 01:06:13 16:46
5. רביד דליה אס"א ת"א 01:23:15 21:05
6. חנטקוב מריה השרון 01:29:10 22:34

D65 2680 m/40 m/12 c

1. קוצר אנדרה לב השרון 01:22:53 30:56
2. דה קוסטה בק רוני יזרעאל 01:33:00 34:42

H11 3510 m/80 m/11 c

1. כהנא אלון השרון 00:45:40 13:01
2. נוסבוים איתם השרון 00:50:10 14:18
3. יסעור רתם יזרעאל 00:56:05 15:59
4. גרנט רועי לב השרון 00:58:51 16:46
5. קמרון אמיר יזרעאל 02:13:54 38:09

H13 3510 m/80 m/11 c

1. גנוסר נדב חבל מודיעין 00:36:48 10:29
2. סט כרמל יזרעאל 00:37:33 10:42
3. אברהם רגב יזרעאל 00:41:32 11:50
4. לנס רותם יזרעאל 00:41:43 11:53
5. גוטמן רעי חבל מודיעין 00:44:07 12:34
6. צבר תום עמק חפר 00:46:07 13:08
7. ילניק גיל 00:47:57 13:40
8. פנייקוב בני יזרעאל 00:48:31 13:49
9. ברקאי סתיו לב השרון 00:48:35 13:50
10. פניני גפן יזרעאל 00:50:46 14:28
11. בהט עידו יזרעאל 00:52:02 14:49
12. כליפא סהר יזרעאל 00:56:07 15:59
13. תמרי רועי חבל מודיעין 01:00:56 17:22
14. פרידמן עידו הכפר הירוק 01:10:03 19:57
15. בן שעיה ניר חבל מודיעין 01:12:00 20:31
16. קרן שקד יזרעאל 01:16:19 21:45
17. שרעבי יובל יזרעאל 01:18:20 22:19
18. גילה אייל יזרעאל 01:20:15 22:52
19. מן נדב 01:22:48 23:35
20. צ'מני שי טכניון כרמל 01:24:47 24:09
21. שחור איתי 01:25:55 24:29
22. כרמלי אסף עמק חפר 01:44:50 29:52
23. רואימי אביב עמק חפר 01:46:27 30:20
24. פיינסוד רועי 02:05:38 35:48
25. צדיק דרור 02:24:03 41:02
26. וכטר דניאל 02:25:03 41:19
אבני יותם פסול
אריאל אורי לא סיים
בן בסט דור הכפר הירוק לא סיים
בנאי אלי לא סיים
חמו תמיר לא סיים
עופר גיא פסול
עצמון עמוס חבל מודיעין פסול
קדר עילם לא סיים
רן חגי גליל פסול

H15 5330 m/160 m/17 c

1. לנס עידן יזרעאל 00:58:58 11:04
2. רגב עמרי חבל מודיעין 01:00:53 11:25
3. מאירקוביץ יבגני טכניון כרמל 01:01:50 11:36
4. מאירוב נעם חבל מודיעין 01:06:33 12:29
5. Fleiss Sebastian Germany 01:09:33 13:03
6. ויינר יגאל יזרעאל 01:12:47 13:39
7. ליכטנשטיין אוהד הכפר הירוק 01:18:42 14:46
8. יצחקי עמית חבל מודיעין 01:26:51 16:18
9. פודבורני איליה יזרעאל 01:27:33 16:26
10. יעקב דניאל אס"א ת"א 01:29:36 16:49
11. אטיאס דגן יזרעאל 01:36:47 18:09
12. ענבר עומר גליל 01:39:42 18:42
13. אגוזי שוהם יזרעאל 01:40:57 18:56
14. כספי אילון השרון 01:44:49 19:40
15. סוקה יואב השרון 02:11:03 24:35
בן שמואל פלג אס"א ת"א פסול
גרין שניר הכפר הירוק פסול

H17 6510 m/160 m/19 c

1. יסעור ניצן יזרעאל 00:49:49 7:39
2. רפאלי יובל יזרעאל 00:54:03 8:18
3. מנור איתי חבל מודיעין 00:55:30 8:32
4. שמואלי חן יזרעאל 00:56:53 8:44
5. הימן עוז השרון 00:59:20 9:07
6. שכטר דביר חבל מודיעין 01:02:37 9:37
7. שמואלי מופז יזרעאל 01:05:05 10:00
8. דבש אורי יזרעאל 01:10:41 10:51
9. לוי ליעד יזרעאל 01:12:45 11:11
10. רז רוטשילד דניאל השרון 01:16:02 11:41
11. גנוסר יובל חבל מודיעין 01:18:02 11:59
12. גולדברגר פלג חבל מודיעין 01:22:09 12:37
13. קגן סלבה הכפר הירוק 01:32:40 14:14
14. שפירא אורן חבל מודיעין 01:32:57 14:17
15. כהנא עמית השרון 01:35:03 14:36
16. פישמן עידן טכניון כרמל 01:49:27 16:49
ויינר אוריאל יזרעאל לא סיים

H21C 5330 m/160 m/17 c

1. יניב אורן חבל מודיעין 00:53:46 10:05
2. זיו-לור רועי גליל 00:55:17 10:22
3. שטיין יואב ראשל"צ 01:00:04 11:16
4. רביד דני אס"א ת"א 01:01:22 11:31
5. כהן דני אס"א ת"א 01:07:12 12:36
6. הלחמי ליאור חבל מודיעין 01:09:26 13:02
7. פרידמן דימיטרי אס"א ת"א 01:10:57 13:19
8. רם שי טכניון כרמל 01:12:14 13:33
9. איזביצקי עוז חבל מודיעין 01:12:51 13:40
10. גרנות נדב טכניון כרמל 01:12:55 13:41
11. פלדמן שלו יזרעאל 01:14:18 13:56
12. מרקוס גיא טכניון כרמל 01:18:06 14:39
13. פרידמן אולג אס"א ת"א 01:19:16 14:52
14. זייד שי אסא טכניון חיפה 01:19:44 14:58
15. יונה גל ראשל"צ 01:24:33 15:52
16. נאמן ליעד יזרעאל 01:24:48 15:55
17. יעקבי יוני חבל מודיעין 01:25:26 16:02
18. אריאל אביעד אסא טכניון חיפה 01:27:12 16:22
19. קלדרון זיו אס"א ת"א 01:27:44 16:28
20. פוקס אביעד ראשל"צ 01:29:47 16:51
21. גרדי עומר עמק חפר 01:35:18 17:53
22. אלינסון כרמי חבל מודיעין 01:49:22 20:31
23. בר אורן אסא טכניון חיפה 01:53:40 21:20
24. לוי נדב אס"א ת"א 01:59:57 22:30
25. קוצר ערד 02:00:17 22:34
26. ברוך בן 02:13:50 25:07
27. פיקסלר אוסקר אס"א ת"א 02:18:40 26:01
28. מאירי דביר 02:27:02 27:35
אס-קורלנדר אורי טכניון כרמל פסול
אקרמן בועז אס"א ת"א פסול
נתנאל מיכאל פסול
עוזר גל אסא טכניון חיפה פסול
קץ אוהד לא סיים

H21B 6510 m/160 m/19 c

1. אלון תמיר טכניון כרמל 00:58:57 9:03
2. ורבין עודד הכפר הירוק 00:58:59 9:04
3. גולדנר יקיר עמק חפר 00:59:45 9:11
4. אזנקוט אודי חבל מודיעין 01:03:07 9:42
5. פרישפלס אייל גליל 01:06:01 10:08
6. שקד גיא טכניון כרמל 01:08:30 10:31
7. ארבל נתאי טכניון כרמל 01:10:19 10:48
8. כהן יואב עמק חפר 01:10:42 10:52
9. ברגיל עופר אס"א ת"א 01:14:26 11:26
10. פרישפלס ג'וש טכניון כרמל 01:17:10 11:51
11. לסמן אורן טכניון כרמל 01:18:11 12:01
12. שחר ליעד אס"א ת"א 01:20:15 12:20
13. ברויאר מוקי חבל מודיעין 01:27:01 13:22
14. ענבר ליאור אסא טכניון חיפה 01:46:49 16:24
15. שפי יוחאי אס"א ת"א 01:47:22 16:30
16. קרן צור שי חבל מודיעין 02:04:40 19:09
17. מרום רן חבל מודיעין 02:23:43 22:05
18. רק גיא אס"א ת"א 02:30:21 23:06
ערד איתי פסול
קליגמן אמיתי לא סיים
רפאלי דני פסול
ששון איתמר לא סיים

H21A 8760 m/250 m/26 c

1. Ivarsson Erik Sweden 00:58:49 6:43
2. Andersson Erik Sweden 00:58:58 6:44
3. גבוזדב פבל אס"א ת"א 01:01:24 7:01
4. אבנר אסף גליל 01:05:42 7:30
5. סבו בר גיא חבל מודיעין 01:07:13 7:40
6. Schuster Martin Czech Republic 01:12:43 8:18
7. קרני אורי אסא טכניון חיפה 01:19:14 9:03
8. יעקובי ארם השרון 01:19:30 9:05
9. ליפוביץ אלכס אס"א ת"א 01:20:22 9:10
10. כהן נמרוד אס"א ת"א 01:20:25 9:11
11. ברקאי נווה לב השרון 01:24:34 9:39
12. Vainiomaki Samuel Finland 01:24:37 9:40
13. פדוסין דניס אס"א ת"א 01:25:21 9:45
14. אלוני דודי השרון 01:25:22 9:45
15. Goericke Marvin Germany 01:25:36 9:46
16. ברג יובל טכניון כרמל 01:27:27 9:59
17. כהן תומר טכניון כרמל 01:27:44 10:01
18. אטיאס איל יזרעאל 01:30:11 10:18
19. רופאייזן דין יזרעאל 01:31:09 10:24
20. לוי שגיא טכניון כרמל 01:38:12 11:13
21. רינת ברק יזרעאל 01:40:44 11:30
22. אהרונסון ישראל שוטרים 01:43:00 11:45
23. דנציג אלמוג יזרעאל 01:49:28 12:30
24. קוזנצוב דמיטרי אס"א ת"א 02:12:04 15:05
25. כץ ערן ראשל"צ 02:15:41 15:29
26. גינת הראל לב השרון 02:30:56 17:14
27. פרחי כפיר 02:50:10 19:26
28. מרגלית אלון 02:51:45 19:36
ברון רומן חבל מודיעין לא סיים
הימן איל השרון לא סיים
שרון דניאל ראשל"צ לא סיים

H35 8760 m/250 m/26 c

1. רביד נועם אס"א ת"א 01:17:48 8:53
2. שורר רונן חבל מודיעין 01:18:46 8:59
3. כגן רן חבל מודיעין 01:27:30 9:59
4. צ'רניאבסקי סרגיי אס"א ת"א 01:35:23 10:53
5. ברית עדו טכניון כרמל 01:44:10 11:53
6. חלבה אמיר אס"א ת"א 01:46:47 12:11
7. וינר תומר טכניון כרמל 01:51:43 12:45
8. שור מוטי לב השרון 02:11:46 15:03
9. פודבורני מיכאל יזרעאל 02:12:20 15:06
10. לבבי שי טכניון כרמל 02:31:10 17:15
11. צ'רני הלל השרון 04:09:42 28:30
12. צור אבנר ראשל"צ 04:18:55 29:33
גמינדר תומר אס"א ת"א פסול
הרשמן שחר גליל פסול
כץ יונתן ראשל"צ לא סיים
קמינסקי רועי אס"א ת"א לא סיים

H35B 5330 m/160 m/17 c

1. סרגה אלי חבל מודיעין 00:54:45 10:16
2. נאון רועי אס"א ת"א 01:00:30 11:21
3. אבידן אליק חבל מודיעין 01:03:59 12:00
4. שחורי יורם עמק חפר 01:09:14 12:59
5. גרין עידו חבל מודיעין 01:20:22 15:05
6. דבש רן יזרעאל 01:28:22 16:35
7. עצמון יאיר חבל מודיעין 01:42:34 19:15
8. לוין הדר אס"א ת"א 01:44:33 19:37
9. איגנטוב אנדרי חבל מודיעין 01:54:10 21:25
10. טל אביב אס"א ת"א 01:54:23 21:28
11. רוזלמן זיו עמק חפר 01:57:43 22:05
12. טויג רון שוטרים 02:22:14 26:41
13. גנדלמן אייל השרון 02:34:48 29:03
קלקשטיין ניר השרון לא סיים

H40 6510 m/160 m/19 c

1. קוצר אורי חבל מודיעין 01:00:38 9:19
2. יסעור ניר יזרעאל 01:00:49 9:21
3. צ'יזיק דן גליל 01:00:52 9:21
4. כצמן אדוארד לב השרון 01:04:39 9:56
5. נוימן עומר אס"א ת"א 01:06:53 10:16
6. שכטר גיל חבל מודיעין 01:10:25 10:49
7. לויצקי פבל אס"א ת"א 01:10:46 10:52
8. רינת גיל גליל 01:14:41 11:28
9. גרנט עופר לב השרון 01:15:54 11:40
10. ברק רון יזרעאל 01:19:43 12:15
11. אשכנזי אסף יזרעאל 01:20:21 12:21
12. בר קוסטיה השרון 01:21:12 12:28
13. נהרי צחר לב השרון 01:22:45 12:43
14. ברקאי עזרא לב השרון 01:24:22 12:58
15. גרינברג גיל אס"א ת"א 01:31:57 14:07
16. עמר איציק שוטרים 01:35:34 14:41
17. קדר יוראי אס"א ת"א 01:36:20 14:48
18. אלעד חגי אס"א ת"א 01:38:54 15:12
19. גלילי גיא אס"א ת"א 01:52:18 17:15
20. קריסטל ערן אס"א ת"א 02:00:10 18:28
21. כהנא איתן השרון 02:01:58 18:44
22. אריעם אלכס גליל 02:14:15 20:37
23. צ'מני נמרוד טכניון כרמל 02:21:44 21:46

H45 5670 m/140 m/17 c

1. זלצמן אלכסנדר ראשל"צ 00:57:10 10:05
2. Troesch Urs Germany 01:08:12 12:02
3. שמע נתי חבל מודיעין 01:08:35 12:06
4. צפורי דרור לב השרון 01:10:38 12:27
5. יופה פבל גליל 01:13:05 12:53
6. ויסמן שאול חבל מודיעין 01:15:13 13:16
7. אלקסלסי אבי לב השרון 01:17:17 13:38
8. מטיולקין אלכס חבל מודיעין 01:18:13 13:48
9. גילה זיו יזרעאל 01:18:30 13:51
10. נחושתן ירון חבל מודיעין 01:21:32 14:23
11. יבסייב אריה יזרעאל 01:27:03 15:21
12. שפר יהודה טכניון כרמל 01:30:30 15:58
13. שור שגיא יזרעאל 01:33:38 16:31
14. עופר טל יזרעאל 01:36:37 17:02
15. גור אלי חבל מודיעין 01:41:58 17:59
16. נוסבוים יצחק השרון 01:42:07 18:01
17. כספי שי השרון 01:45:56 18:41
18. פישמן סרחיו טכניון כרמל 01:46:53 18:51
19. איל חנן גליל 01:49:25 19:18
20. רבד איתי אס"א ת"א 02:26:49 25:54
Laev Urmas Estonia פסול
מלמד דרור טכניון כרמל פסול
פרצ'ונוק דמיטרי חבל מודיעין פסול

H50 5670 m/140 m/17 c

1. Zdrahal Robert Czech Republic 00:51:26 9:04
2. Gerachenko Valerij Ukraine 00:52:25 9:15
3. Zdrahal Tomas Czech Republic 00:59:30 10:30
4. וינר עמית חבל מודיעין 00:59:39 10:31
5. מינצר צפריר יזרעאל 01:00:00 10:35
6. Dislers Guntis Latvia 01:00:38 10:42
7. Arild Johansen Jan Norway 01:00:42 10:42
8. Zarins Peteris Latvia 01:03:23 11:11
9. שקד יוסי גליל 01:05:14 11:30
10. סגל דוידי לב השרון 01:06:10 11:40
11. Marecek Jiri Czech Republic 01:06:29 11:44
12. וולף זהר גליל 01:07:22 11:53
13. פרישפלס ג'ים גליל 01:10:37 12:27
14. סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה 01:11:54 12:41
15. נירן חן ראשל"צ 01:13:47 13:01
16. אבנר עוזי גליל 01:14:24 13:07
17. קינר דורון אס"א ת"א 01:14:33 13:09
18. עמיעז איתן חבל מודיעין 01:17:00 13:35
19. ביאר אביחי יזרעאל 01:18:48 13:54
20. וולשטיין דן לב השרון 01:19:08 13:57
21. בוכבינדר מודי השרון 01:20:05 14:07
22. נתנאל איל חבל מודיעין 01:20:36 14:13
23. אוסוליבן אריה חבל מודיעין 01:25:20 15:03
24. רגב שמואל חבל מודיעין 01:27:27 15:25
25. אלון אבי חבל מודיעין 01:31:22 16:07
26. גול אפק אס"א ת"א 01:31:30 16:08
27. תלם איתיאל חבל מודיעין 01:35:06 16:46
28. Tamuzs Viesturs Latvia 01:35:47 16:54
29. בזפרוזבני אנטולי טכניון כרמל 01:39:53 17:37
30. לוי יוסי חבל מודיעין 01:40:01 17:38
31. רינת שרון יזרעאל 01:40:15 17:41
32. זזינסקי אנריקו לב השרון 01:43:19 18:13
33. יאקימוב סרגיי השרון 01:48:36 19:09
34. צורף חנוך חבל מודיעין 01:51:35 19:41
35. מורג בועז ראשל"צ 01:57:19 20:41
36. ואן דונגן יוהן לב השרון 02:00:18 21:13
37. גוטמן יהודה חבל מודיעין 02:02:03 21:32
38. פנפיל אבי חבל מודיעין 02:07:34 22:30
39. ענבר אברהם גליל 02:09:36 22:51
40. בר הלוי יורם חבל מודיעין 02:36:10 27:33
41. ליבר דן השרון 03:08:00 33:09
Froberg Per Sweden פסול
Lacis Andrejs Latvia פסול

H55 3960 m/110 m/15 c

1. הלחמי אבנר חבל מודיעין 00:51:58 13:07
2. בן שטרית מאיר יזרעאל 00:58:03 14:40
3. מנור משה חבל מודיעין 01:04:38 16:19
4. שטמפלר יפים 01:06:11 16:43
5. ונדל עמרי חבל מודיעין 01:07:17 16:59
6. וייס אליעזר חבל מודיעין 01:12:48 18:23
7. אלוש דוד חבל מודיעין 01:13:43 18:37
8. משלי יובל חבל מודיעין 01:15:50 19:09
9. שמואלי אשר יזרעאל 01:18:37 19:51
10. מזרחי ניסים חבל מודיעין 01:19:50 20:10
11. פלוט אשר גליל 01:23:04 20:59
12. וילנר אמנון חבל מודיעין 01:30:22 22:49
13. לוץ דוד ראשל"צ 01:31:21 23:04
14. רז רוטשילד יאיר השרון 01:33:12 23:32
15. רז שלמה ראשל"צ 01:38:01 24:45
16. וידר יואב טכניון כרמל 01:39:43 25:11
17. פאר יוסי לב השרון 01:44:04 26:17
18. איילי גלעד גליל 01:53:37 28:41
19. פרנקל 01:57:43 29:44
20. הס רענן גליל 02:12:41 33:30
וילונסקי יובל פסול
פדוסין ולדימיר אס"א ת"א פסול

H60 3960 m/110 m/15 c

1. אביטל עפר גליל 00:52:07 13:10
2. Vainiomaki Kauko Finland 00:52:30 13:15
3. Sklenar Antonin Czech Republic 00:53:36 13:32
4. Wollenberg Berbd Germany 00:54:27 13:45
5. קורנברג ישראל ראשל"צ 01:01:10 15:27
6. גרין וורן השרון 01:06:04 16:41
7. אהרון חיים ראשל"צ 01:06:53 16:53
8. רביד משה אס"א ת"א 01:10:41 17:51
9. אילן יעקב יזרעאל 01:11:51 18:09
10. אבוגני שמואל גליל 01:26:13 21:46
11. דפני אהוד השרון 01:34:35 23:53
12. רונן מיכאל לב השרון 01:37:47 24:42
13. גולדהכט גיורא עמק חפר 01:43:20 26:06
14. Zids Oskars Latvia 01:45:16 26:35
15. לדרר ג'ף לב השרון 01:53:55 28:46
16. אברהם יובל חבל מודיעין 01:54:36 28:56

H65 3960 m/110 m/15 c

1. Brunell Josta Sweden 01:04:32 16:18
2. דודלזק צביקה לב השרון 01:06:32 16:48
3. שוויצר עוזי יזרעאל 01:09:33 17:34
4. ברג דוד טכניון כרמל 01:11:38 18:05
5. אשל חגי השרון 01:25:15 21:32
6. דביר יונתן ראשל"צ 01:26:06 21:45
7. לוין עודד עמק חפר 01:42:34 25:54
8. אולייניק אלישע לב השרון 01:43:09 26:03
9. גולדשטיין דן גליל 01:58:50 30:01
שפי שאול השרון פסול

H70 3960 m/110 m/15 c

1. יופה ולדימיר גליל 01:02:43 15:50
2. פרידמן אלכס אס"א ת"א 01:07:21 17:00
3. גופשטיין סמיון חבל מודיעין 01:18:59 19:57
4. Hoefer Eberhard Germany 01:30:11 22:46
5. מינסקי מנחם ראשל"צ 01:36:19 24:19

H75 2680 m/40 m/12 c

1. זלצמן ולדימיר ראשל"צ 01:03:42 23:46
אדר דן עמק חפר לא סיים

ילדות 2000 m/10 c

1. ביאר עומר יזרעאל 00:37:35 18:48
2. פלדמן מיה יזרעאל 00:40:57 20:28
3. קלקשטיין בר השרון 00:44:30 22:15
3. קמפף יעל חבל מודיעין 00:44:30 22:15
5. גרנט דריה לב השרון 00:52:00 26:00
6. עמר סיון חבל מודיעין 00:52:50 26:25
7. שמולה הדס 00:55:45 27:52
8. שמע ירדן חבל מודיעין 00:56:50 28:25
9. ברבינג נעה ראשל"צ 00:58:48 29:24
10. רביד יעל אס"א ת"א 00:59:05 29:32
11. טויג גילי חבל מודיעין 00:59:46 29:53
12. שכטר רותם חבל מודיעין 01:06:47 33:24
13. מנור אליה חבל מודיעין 01:26:00 43:00

ילדים 2000 m/10 c

1. נוסבוים נדב השרון 00:26:00 13:00
2. רביד יואב אס"א ת"א 00:30:00 15:00
3. כספי תמיר השרון 00:31:36 15:48
4. מאירוב עופר חבל מודיעין 00:38:10 19:05
5. מטלון דרור 00:39:06 19:33
6. קלקשטיין נדב 00:40:30 20:15
7. נוסבוים עמרי השרון 00:41:00 20:30
8. זבולון אדם 00:42:11 21:06
9. זמר תום לב השרון 00:45:20 22:40
10. ליכטנשטיין איתי הכפר הירוק 00:48:03 24:02
11. זלברברג עומר 00:48:10 24:05
12. אבידן אור חבל מודיעין 00:49:01 24:30
13. גור רום חבל מודיעין 00:49:03 24:32
14. שחורי דניאל 00:52:20 26:10
15. קרקו אלי 00:53:06 26:33
16. גור אביב חבל מודיעין 00:53:30 26:45
17. וינר גיל 00:54:20 27:10
18. צוקר מתן 00:59:05 29:32
19. גלבוע טל 01:00:05 30:02
20. לישנקו איליה חבל מודיעין 01:03:15 31:38
21. אבידן עדן חבל מודיעין 01:16:10 38:05
הרקו אלי לא סיים

בינוניא 5670 m/140 m/17 c

1. פוביצר עומר השרון 01:03:03 11:07

קצר 3510 m/80 m/11 c

1. פרידמן רונן הכפר הירוק 02:06:03 35:55

קצר+H 3960 m/110 m/15 c

1. שחר ניצן ראשל"צ 02:29:54 37:51

קצר+D 3950 m/80 m/13 c

1. ברקוביץ רועי לב השרון 01:08:44 17:24


Created with OEvent
04.03.2012 09:48:39