רשימת הקבוצות למרתון הרים

בחר מקצה להצגה



מס קבוצהשםמקצהראש הקבוצהפתוחפתוח נשיםמעורב גילמעורב גיל נשיםחברי הקבוצה
1219 החרדון ועגולשון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
יוחאי שפי
1222 חיות השדה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
דני וולשטיין
1223 פיצוחים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
עוזי אבנר
1227 levis
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
מרדכי לוי
1232 Team Kalenji
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שחר שפר
1233 שרוטים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
שאול שפי
1234 שישים פלוס מינוס
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ארז ארד
1235 סיירת חורשן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אלדד לוי
1236 ג.א.ג.א.
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
גול אפק
1237 iron-core
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
ערן לרנר
1238 לרנקה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נדב לוי
1239 השרון4
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
צח נהרי
1240 אספרסו כפול
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
נועם רביד
1241 משבת לשבת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
חגי שלמוני
1242 מעופפי אמא ואבא
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רותם יוגב
1243 TrailPassion.com
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
Ari Veltman
1244 NY Team
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
ניר יסעור
1245 חיים ארוכים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אלי סרגה
1246 האמיצות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אבה טייט
1247 אברהם אבנר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אבנר אברהם
1248 הרגבים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שמוליק רגב
1249 אדמוני בשטח - כולם במתח
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אבי מינסקי
1250 הרוכבים בעמ
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
איתן כהן-מונבז
1251 שמופיז
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ספי פורת
1252 המפלסים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יובל שבתאי
1255 צרעות לבזלת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דוד בן נון
1265 נווטי ברן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עידו ברן
1332 באבי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יערה אופיר
1256 אפונה וגזר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נדב נוסבוים
1257 שתיים מנווטות ושתיים חדשות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רות נתיב
1258 Ozons
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
Aiva Jakovela
1259 הרמים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יוחאי רם
1260 שמואל את שמואל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שמואל אבוגני
1261 החברים של חושם (2)
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
פלג אברהם
1262 דן ורוני
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
דן צ'יזיק
1263 כוח טל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
מוטי שור
1264 אולי הפעם
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אוהד עוזרד
1266 נ"צ 13
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עילם ברזק
1267 זמן זבובים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
דויד סמואלס
1268 לרוץ מהר לפני שייגמר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ניר קלקשטיין
1269 לול
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
בר קלקשטיין
1270 העגורים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
עופר מנדלסון
1271 פארנויה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דני פארן
1272 סלט טורקי פולני
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מיכאל רונן
1273 נועם חי בשלוותו בשדות גלבוע
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
שלו פלדמן
1274 מנווטים קדימה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עופר יודפת
1275 הפרולים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עדו סירוטה
1276 אא
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אהוד דפני
1277 ותיקי עמקים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
גדעון חזן
1278 עלמה ולמה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אסף קאופמן
1279 Team Spiderman
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
מתן צוקר
1280 דוקרי הנ"צדיקים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אלעד סער
1281 עליה לרגל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
דני רביד
1282 פוסומי שמשית
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
נעמה זילברשטיין
1283 הפלגים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יובל פלג-ליבליך
1284 משל"ט דרום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רון טויג
1285 Satt-team
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שי סט
1286 באנו להנות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ירון שרוני
1287 כבוד. סבתא אודה בת 95
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דורון קינר
1288 גיסנו 2017
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אבנר הלחמי
1289 אור
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אורי אור
1290 המשולים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
רז פאול
1291 טיפת מזל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
יוני גרוספלד
1292 המתמידות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אנדרה קוצר
1293 האחרונים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
קובי מצגר
1294 פעם שלישית גלידה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אסף אשכנזי
1295 ננוח בקבר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
רן שביב
1296 ויינרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
יגאל ויינר
1297 קרוקודילי הכרמל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
איתי בר-אילן
1299 חוד החנית
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אריה יבסייב
1300 רצים שלום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
צח בר-תור
1301 אס"א טכניון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אורי ברקן
1302 ניאנדרטלים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גל יסעור
1303 צירים חלודים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
ינאי חכים
1304 עזי הרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מאיר בן שטרית
1305 נובמבר 82
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
עמרי שפר
1306 עשר של ניווט
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
דור הראל
1307 תובל לדורות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
דוידי סגל
1308 ההולכים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
עינב בר-נס
1309 הולך בטל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שינדלר זיו
1310 סינגלמאניה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
יורם עשת
1311 חבצלת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עודד לוין
1312 ענבר והחובזות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ענבר דה-קוסטא
1313 רצי אלון הגליל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זיו גילה
1314 העצלנים 3
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אנטון לבד
1315 השימרונים 2090
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
רומי שימרון
1316 השלומיאלים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אשר שמואלי
1317 Navigatos
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
פבל לויצקי
1318 Team Hedva
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רז רובין
1319 Team Toom
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
צוף טייכמן
1320 ירוק בעיניים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
איציק עמר
1321 הולכים על זה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דליה רביד
1322 ברגל ימין
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
איריס רביד-ימין
1323 זמר עברי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מתן עברי
1324 ביארון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אביחי ביאר
1325 Undertrained and overconfident
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
דניס זידנוב
1326 הרקל וקשוארה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שחר הרשמן
1327 נבויים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זהר נבו
1328 דוב בר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
ענבר יסעור
1329 הלביאים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זהבה לוינקרון
1330 סבים לשישיה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
שלמה רז
1331 לעבודה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יוסי שקד
1333 נשתפר בצ'כיה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עומר ישראלי
1334 אליגרוסדלר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל אליאס
1335 גרון רועם
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
רועי פיינשטיין
1336 סטיל מכניקה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
טל זורע
1337 הכל פתוח
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ליאור הלחמי
1338 אפרוחי שמשית
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גל חורש
1339 X-Voltaire
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
אמיר חלבה
1340 נווטי ניר דוד
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ים שדמי
1341 השנונים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
עודד שנון
1342 Gifts
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
שי שבתאי
1344 מתברברים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יהודה גוטמן
1345 חברי אוטובוס הקסמים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
ארנולד צ׳סקיס
1346 א.א. אינסטלציה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
איתם נוסבוים
1347 הפוקצ'ות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מיכל שביב
1348 סוכריות קופצות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עדי גוטמן
1349 הפדלאות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ורד יעקבי
1350 חזון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ישראל בן דור
1351 סטטיק ובן-אל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זיו נוימן
1352 השמעים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נתי שמע
1353 הויינרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
תומר ויינר
1354 אדום מהיר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חובב עוזרד
1355 972
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חגי אלעד
1356 פיאנו פיאניסימו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רות רן
1357 מקסוול-בולצמן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
תום ברוסטין
1358 בוטקיה בשטח....
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גבע בתשבע
1359 טבוי רוט
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שאול ויסמן
1360 ריינהרצים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יניב ריינהרץ
1361 מנשרים כלו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
יונתן כץ
1362 נבות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דליה מינצר
1363 קוצרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אורי קוצר
1364 אופניר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
ניר להן
1365 חלזונות הפלדה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
גל ברלינר
1366 המוצפנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שימי חובב
1368 וואסח
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
שרון ורדי
1369 על הדרך
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עמוס פפרמן
1370 השועלים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל שכטר
1371 הר ירוק
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
גיל גרינברג
1372 חצוצרה בואדי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שי זלצר
1373 אריות שמשית
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אסי נדלר
1375 קליפרס
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שגיא שניר
1376 זיגמונד
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
דן זיגמונד
1377 Black & White
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
משה מנור
1378 הפנתרים הסגולים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מעיין לוי
1398 הסרדינים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דניאל רובין
1379 הירוקים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נסראלדין נג'יב
1380 הבלוכים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אסף בלוך
1381 אייס קפה בסוף
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גדעון הולנדר
1382 סגל שלם
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
תום סגל
1383 ארמגדון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אייל שפרלינג
1384 מאירוב באים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זוריק מאירוב
1385 Legendary
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עידו גולדמן
1386 הבזים הנודדים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נדב איל
1387 מלכוד 22
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אלי גולדשטיין
1388 239
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אנדריי איגנטוב
1389 האקדמיה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אידה איגנטוב
1390 נייטרינו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
נגה לייטר
1391 המינקובים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יובל רובין
1392 כרכורוגיין
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רביב יוגב
1393 הצהובים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
אלון הולנדר
1394 הכל דבש
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אורי דבש
1395 שלושה שחברו יחדיו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
שמעון שומרוני
1396 רצים ומנווטים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רז פישביין
1397 ממד
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
מודי בוכבינדר
1399 נורית ואברי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אברהם עינבר
1400 החבר'ה הטובים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 10 שעות
אוהד בן נון
1401 הגורגים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ארז שלו
1402 אל העמק
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
איתן עמיעז
1403 הצייזלרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אור יאיר
1404 ספורטים 1
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אדוה גלבוע
1405 סיבוב בקניון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
רון עברי
1406 ספורטים 2
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
ליאת בן סימון
1407 ספורטים 3
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
איציק בן סימון
1408 מישהו (+18) לרוץ איתו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רתם יסעור
1409 ספורטים 4
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
בועז ששון
1410 ציפורים נודדות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 7 שעות
מיכאל פרדקין
1411 ג'ירפה ואריה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רן בן עטיה