רשימת הקבוצות למרתון הרים

בחר מקצה להצגה



מס קבוצהשםמקצהראש הקבוצהבוגריםמעורבבוגרים גילמעורב גילחברי הקבוצה
1712 Rak BiBi
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אורי בן זאב
1733 שני משוגעים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רותם יוגב
1709 חציכוח
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ירון ארצי
1571 זיקיות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אלכסנדר וגנוב
1573 הויינרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
תומר ויינר
1574 מים גועשים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רון פלוטקין
1575 הנוימנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ניר נוימן
1576 סוחבים בעליה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נמרוד צמני
1577 השלומיאלים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אשר שמואלי
1578 מעורב ירושלמי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יואב בן דור
1580 עלמה ולמה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אסף קאופמן
1581 IStruGGle
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אילגץ׳ גיאורגי
1724 נווטי מרום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ירון סיטבון
1732 ארטיומוב
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יבגני ארטיומוב
1582 זאבי הפלדה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
שלו פלדמן
1583 צעירי אס״א ת״א
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
גול אפק
1585 סיירת חורשן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אלדד לוי
1586 אמרי שפר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יהודה שפר
1587 רצי אלון הגליל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זיו גילה
1589 עפים גבוה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אריה יעקבי
1590 מאמניים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
דן צ'יזיק
1592 שרוטים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שאול שפי
1594 נווטי ברן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עידו ברן
1595 שומרי האלה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חנן ברזלי
1597 M & M
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
מודי בוכבינדר
1598 ג'ימיוני
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יהונתן לוינסון
1710 אספרסו כפול
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
נועם רביד
1720 דובי קוטג'
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שרון רינת
1722 משפחברות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רות נתיב
1728 גלוזשטיין
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גלוזשטיין ולרי
1600 משבת לשבת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
חגי שלמוני
1601 חץ הצפון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
צח נהרי
1602 חרמון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אירינה פינצ'וק
1604 שלדג
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עופר יודפת
1605 נווטים במנוסה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שחר יוסי
1606 אילנות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יענקלה אילן
1607 הר ירוק
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
גיל גרינברג
1608 הויסמנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שאול ויסמן
1609 המטיילים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רון טויג
1612 סטיל מכניקה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אריאל שובינסקי
1614 ירוק בעיניים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
איציק עמר
1615 המטפסים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
גדעון הולנדר
1616 האיילות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שרון נוסבוים
1705 צירים חלודים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
גיא יוחנן
1713 PADANO
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דני פארן
1714 מתברברים בע"מ
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
יהודה גוטמן
1618 הללרועי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רועי אלפרט
1620 קורנברג
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ישראל קורנברג
1621 בעזרת הטרמפ
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מעיין לוי
1622 מנצחים בקונקט, התוצאה בונוס
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אלון זורע
1623 החברים של בריטני
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
איגור ברנדורף
1625 חוצי גבולות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רון מוהל
1626 השמעים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נתי שמע
1627 הרגבים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יעל רגב
1628 מטיילים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אנדריי איגנטוב
1632 קוצרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אורי קוצר
1633 הרגבים דור 2
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יערה רגב
1682 הגיסים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מיכאל רונן
1683 מלפפוני הים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
יוחאי שפי
1715 אופק חדש
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אלי סרגה
1716 מועדון ארוחת הבוקר של דולב
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דולב לום
1723 האבודים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אירנה גירשוביץ
1730 נון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
עינב בר-נס
1634 השכטרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל שכטר
1635 דוכיפת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
פיני עקיבא
1637 אבודים ביער
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אידה איגנטוב
1641 Fat Man Running
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
ארי ולטמן
1643 המשפחה של קשוארה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
שחר הרשמן
1645 ותיקי עמקים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
צפריר מינצר
1647 972
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חגי אלעד
1648 מנווטים בכיף
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
תומר גמינדר
1649 WIX
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
דניס זידנוב
1694 יפיופות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אנדרה קוצר
1651 גולנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עוזי גולן
1652 שועלי שילשום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אריק שור
1655 אמנון ויניב
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אמנון גולדמן
1658 איה פלוטו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אייל שפרלינג
1659 אליאסיאדה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל אליאס
1660 קורס ניווט
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
מוטי שור
1661 עומר הבריז
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חן הולנדר
1663 TEAM KALENJI
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מתן עברי
1664 שוקולד מנטה מסטיק
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עמוס סגל
1665 כוכבי לכת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אריה יבסייב
1666 גולני 76
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יעקב שוקרון
1667 ציפורים נודדות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
ליאור קרול
1668 עד הסה"ר ובחזרה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יניב ריינהרץ
1669 בוטקיה בשטח
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
בת שבע גבע
1717 מומנטום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
מתן צוקר
1672 הימן פרדס חנה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רז הימן
1674 רצים שלום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
צח בר-תור
1676 אלגוקצב
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
דני רביד
1678 החברים של חושם
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דני רפאלי
1679 MJ23
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אסף אשכנזי
1680 אור
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אורי אור
1681 טלאדררועי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רועי זיגמונד
1684 לטיול יצאנו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זיו שינדלר
1685 קבוצת האס
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רענן הס
1687 מישפוחה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אבנר הלחמי
1688 Bula
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
בן אנוש
1690 צהבת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יונתן בראון
1695 רביד-ימין
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
משה רביד
1718 אופיר גיל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אופיר גיל
1719 שערות חלבה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אמיר חלבה
1721 Still the One
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ליסה משלי
1691 מהירובים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עופר מאירוב
1693 גרנותים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עומר גרנות
1696 עמק האוש״ר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עפר הופמן
1697 האלושים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דוד אלוש
1698 סנופקין ארנבות בע"מ
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נבות זילברשטין
1699 השחורים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דניאל שחורי
1700 סלפק 1
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אדר סלפק
1701 סלפק 2
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נירום סלפק
1702 סלפק 3
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עידו סלפק
1704 the rose
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אהרון רוזה
1706 גוטמן - באר טוביה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
צור גוטמן
1707 Porateam
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ספי פורת
1725 מאיטובים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זוריק מאירוב
1726 אא
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
איתי שחורי
1727 פרחים סביב
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יעל ליפמן
1729 דורון ואיציק 8
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
יצחק נוסבוים
1731 הגנת הסביבה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דניאל שרון