רשימת הקבוצות למרתון הרים

בחר מקצה להצגה



מס קבוצהשםמקצהראש הקבוצהבוגריםמעורבבוגרים גילמעורב גילחברי הקבוצה
1734 ה-כלבת
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
רות נצר
1735 אור
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אורי אור
1736 הרמים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יוחאי רם
1737 אופיר גיל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אופיר גיל
1738 המשפחה של קשוארה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
שחר הרשמן
1739 NYR Team
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
ניר יסעור
1740 זאבי הפלדה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
דני וולשטיין
1741 שאקירה שאקירה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נדב בן שטרית
1742 חציכוח
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ירון ארצי
1743 זיקיות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אלכסנדר וגנוב
1745 מומי ואבי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מינסקי אבי
1746 סיירת חורשן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
אלדד לוי
1747 מנווטים ונהנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
שי פלדמן
1748 האימברים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רז אימבר
1750 המזריעים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
עודד שנון
1751 בנות דה קוסטה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ענבר דה קוסטא
1752 אספרסו כפול
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
נועם רביד
1753 קולומבוס ושות'
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אידה איגנטוב
1754 חרמון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
עוזי אבנר
1755 " שמואליז "
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אשר שמואלי
1809 עינבר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אברהם עינבר
1822 גולנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עוזי גולן
1756 סמי וסומו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עמוס יערי
1757 עלמה ולמה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אסף קאופמן
1758 מזדחלי שכניה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אמנון גולדמן
1759 אלגוקצב
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
דני רביד
1760 לב השרון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
עזרא ברקאי
1761 ניריז
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אסף אשכנזי
1762 איה פלוטו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אייל שפרלינג
1763 יצאנו ארבעה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ליל שינדלר
1765 עבולנדר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
אלון הולנדר
1767 עמרי ובניו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יהונתן לוינסון
1769 רצים שלום
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
צח בר-תור
1770 אייס קפה בסוף
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חן הולנדר
1771 BSOOL
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דוד בן נון
1772 Polytechnik
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אנה איגנטוב
1823 חסמבה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
ישראל כספי
1773 סטיל מכניקה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יונתן שובינסקי
1774 האחים כהן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
נמרוד כהן
1775 אליאסים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל אליאס
1776 פיאנו פיניסימו
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שמאי רן
1777 הויינרים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
תומר ויינר
1778 שמופיז
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ספי פורת
1779 משפחברות
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רות נתיב
1780 שלדג
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עופר יודפת
1781 ותיקי העמקים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
צפריר מינצר
1782 972
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חגי אלעד
1783 גולני 76
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יעקב שוקרון
1784 מתברברים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
יהודה גוטמן
1785 נווטי ברן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עידו ברן
1786 אופיר ושי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שי חזן
1787 ארסיגי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ארז שלו
1789 דפנים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אהוד דפני
1802 N&N
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
נתן דרורי
1790 המלפפון והגנן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
איתי מנור
1791 משפחת גילה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אייל גילה
1792 גרישה וחברים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
גל איזביצקי
1793 ירון-ארז
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רכוב 6 שעות
ארז בן ציון
1794 צבי הנינג'ה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אדר יבסייב
1795 פסק זמן
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
איתם נוסבוים
1796 פבל לויצקי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
פבל לויצקי
1797 חתול תעלול
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ניר קלקשטיין
1798 TayterTeam
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
ארתור טייטר
1799 בוטקיה ישראל
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גבע בת שבע
1800 RLN3
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
יצחק נוסבוים
1801 השמעים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
השמעים
1803 ננוח בקבר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רן שביב
1804 בזכות הקורונה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
דורון קינר
1805 the rose
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אהרון רוזה
1807 השחפים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אסף שחף
1808 בגיל וברון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רון טויג
1810 בדקה ה 90
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
שרון נוסבוים
1811 האס
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רענן הס
1812 השילוב הנכון
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
משה רביד דודי גורין
1813 רונן ויוחאי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 8 שעות
יוחאי שפי
1814 קורונה
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
זיו נוימן
1815 הרגבים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
יעל רגב
1816 הר ירוק
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל גרינברג
1817 M&M
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מור יפה
1818 מתגעגעים לדביר
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
גיל שכטר
1819 בראס
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רועי ברקוביץ
1820 גשם עדין
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
רון פלוטקין
1821 קבוצת חץ
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
אמיר סלפק
1824 חנוך
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
חנוך צורף
1825 העגורים
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
עופר מנדלסון
1826 במקום קפריסין
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
מיכל שביב
1827 שחורי
כרטיס:[השאלה]
מס:0
רגלי 4 שעות
איתי שחורי