האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
13/05/2017הר יונהמחזור 12 ליגה ארצית - מרחק קצר
11/03/2017יעדמחזור 11 ליגה ארצית - לזכר תמיר מסד
25/02/2017בן שמן מזרחמחזור 10 ליגה ארצית - אליפות ישראל יום 2
24/02/2017תרוםמחזור 9 ליגה ארצית - אליפות ישראל יום 1
11/02/2017יער שגבמחזור 8 ליגה ארצית - ט"ו בשבט
21/01/2017רמת יוחנןמחזור 7 ליגה ארצית
31/12/2016בית ענבהמחזור 6 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 2
30/12/2016יער שוהםמחזור 5 ליגה ארצית - אליפות החורף יום 1
10/12/2016גלבוע מערבמחזור 4 ליגה ארצית לזכר מאיר הר ציון
19/11/2016יער בלפורמחזור 3 ליגה ארצית
18/11/2016גיניגרמחזור 2 ליגה ארצית - ספרינט
29/10/2016יער בן שמןמחזור 1 ליגה ארצית - לזכר אראל מרמלשטיין
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
03/06/2017אלוני אבאליגת ניווט רכוב - מחזור 6
08/04/2017יער המלאכיםמח' 5 - א. ישראל לזכר גל גיטמול יום 2
07/04/2017בן שמן מערבמח' 4 - א. ישראל לזכר גל גיטמול יום 1
11/11/2016כרם מהר"לליגת ניווט רכוב - מחזור 3
24/10/2016יער באריליגת ניווט רכוב - מחזור 2
17/09/2016דרך בורמהליגת ניווט רכוב - מחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
17/06/2017 קדימה-צורן ניווט אורבני לא טריביאלי - ספרינט קיץ 1
20/05/2017 קיסריה לזכר שמואל שמש
06/05/2017 גן עצמאות - ירושלים ניווט ספרינט
28/04/2017 יובלים ניווט בסגנון ספרינט
21/04/2017 בתרונות רוחמה לזכר משביצקי אלכס
17/04/2017 יער שוהם ניווט חג שני של פסח - בין מצה למופלטה
14/04/2017 בית קשת לזכר יגאל אלון
01/04/2017 רמת הנדיב ניווט רגלי
24/03/2017 כפר תבור - ספרינט לזכר איציק דגן
18/03/2017 פארק קנדה תחרות ליגה מקומית
17/03/2017 הזורע לזכר ארז הרפז
04/03/2017 מכמורת אליפות האביב - לזכר לוי עובדיה
03/03/2017 נחשונים צפון  
18/02/2017 יער אליקים סימולציה - א.ישראל
17/02/2017 נווה שלום ניווט הכנה לאליפות ישראל
04/02/2017 פארק נחל חדרה  
03/02/2017 מאגרי מנשה ליגה מקומית
28/01/2017 יער בן שמן ניווט 124 תחנות - מסלול ארוך/בינוני
07/01/2017 יער ציפורי ניווט קלאסי בשטח מגוון
06/01/2017 צור יצחק התחרות הראשונה של 2017
24/12/2016 כבשני הסיד של מנשה תחרות חצי המנשה
23/12/2016 קברי המכבים כולל ליגת אסא
17/12/2016 תל עזקה אליפות הנוער
03/12/2016 מצודת יואב לזכר חללי מלחמת העצמאות
02/12/2016 בית חנניה  
12/11/2016 תל חדיד אליפות המרחק הקצר
11/11/2016 כרם מהר"ל  
04/11/2016 יער חורשים  
24/10/2016 יער בארי ניווט רגלי
08/10/2016 שמשית ספרינט על מפה חדשה ואימון ביער
07/10/2016 עין צור  
24/09/2016 אילניה - יער בית קשת ניווט יער בית קשת צפון - בגליל התחתון
23/09/2016 בקעת הנזירים ניווט לזכר צביקה סחראי - ליגה מקומית
16/09/2016 כוכב יאיר ניווט בשישי אחה"צ, כולל בריכה!
10/09/2016 ביריה מערב ניווט פתיחת העונה
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםנקודות

מסלול: ארוך

 5705 זורע אלון אס"א ת"א00:44:2210
 3309 סגל זף אס"א ת"א00:46:2720
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:49:0530
 2927 הימן איל השרון00:50:1140
 3039 הימן רפי השרון00:50:1150
 5899 זמיר סלע לב השרון-מנשה00:52:4960
 5885 ירדן גלעד עמק חפר00:54:4070
 4501 גוטמן רעי חבל מודיעין00:55:2680
 2424 גרנט עופר לב השרון-מנשה00:57:5590
 3591 גרנט רועי לב השרון-מנשה00:58:15100
 5349 שחורי איתי חבל מודיעין01:01:50110
 5790 מנור נועם אס"א ת"א01:02:12120
 1413 מינסקי אבי השרון01:09:44130
 5706 זורע טל אס"א ת"א01:09:47140
 5601 לבד אנטון אס"א ת"א01:10:23150
 5170 שרון דניאל ראשון לציון01:10:59160
 5348 שחורי דניאל חבל מודיעין01:11:44170
 3989 שמע נתי חבל מודיעין01:12:20180
 5412 בן-דור יואב אסא ירושלים01:12:24190
 3964 זידנוב דניס השרון01:12:32200
 3208 גרינברג אניה אס"א ת"א01:12:56210
 6078 ישראלי עומר אס"א ת"א01:13:52220
 5105 ויסמן שאול חבל מודיעין01:14:03230
 5378 קוצר ערד חבל מודיעין01:16:33240
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה01:19:47250
 3209 גרינברג גיל אס"א ת"א01:25:39260
 5604 פלדמן ברק חבל מודיעין01:32:50270
 10001 כרמלי רועי  01:39:30280
 5110 צורף חנוך חבל מודיעין01:43:41290
 2604 שפי שאול השרון01:55:20300
 2146 חדד עמית לב השרון-מנשה02:01:58310
 10002 איציק אברמוביץ  02:55:17320
 3544 גול אפק אס"א ת"אDISQ 0
 5997 עברי מתן יזרעאלDISQ 0
 10003 ראובן עדי  DISQ 0

מסלול: בינוני

 673 ורבין עודד אס"א ת"א00:41:4310
 3015 פרצ'ונוק דמיטרי עמק חפר00:48:4620
 3403 פבל יופה גליל00:52:3230
 1026 קוצר אורי חבל מודיעין00:53:3140
 2730 עמיעז איתן חבל מודיעין00:53:5050
 3138 בר קוסטיה השרון00:56:2860
 4984 קרול ליאור אס"א ת"א00:58:2170
 12 קינר דורון אס"א ת"א00:58:4580
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין01:01:1690
 4763 מאירוב עפר חבל מודיעין01:01:28100
 5232 קלקשטיין נדב השרון01:02:01110
 5231 קלקשטיין בר השרון01:03:53120
 5116 קלקשטיין ניר השרון01:05:55130
 4878 אוסלנדר אורי אס"א ת"א01:06:26140
 1095 רז שלמה ראשון לציון01:08:50150
 4243 ארד ארז יזרעאל01:17:38160
 6196 יופה פיני חבל מודיעין01:18:30170
 5829 פרנטה מאור חבל מודיעין01:18:41180
 6074 רובין רז טכניון כרמל01:19:09190
 1759 קורנברג ישראל ראשון לציון01:20:31200
 820 רגב שמואל חבל מודיעין01:21:51210
 4791 בראון יונתן חבל מודיעין01:22:35220
 3336 תלם איתיאל חבל מודיעין01:22:42230
 2303 גלילי גיא אס"א ת"א01:23:33240
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:24:40250
 6233 גסטר עדן חבל מודיעין01:25:48260
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:26:08270
 10005 פולק דני  01:26:41280
 5549 חובב שימי חבל מודיעין01:31:12290
 5145 איתי מירב חבל מודיעין01:31:21300
 1342 נוימן זיו לב השרון-מנשה01:34:39310
 5830 רועי בר חבל מודיעין01:35:12320
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה01:36:43330
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין01:38:37340
 4841 נוסבוים יצחק השרון01:43:57350
 10006 גרסיה שי  01:44:38360
 2797 גוטמן יהודה חבל מודיעין01:48:58370
 3734 מאירי נועם חבל מודיעין01:59:21380
 3594 פורת ספי עמק חפר02:03:35390
 6089 קמיל עומרי עמק חפר02:06:09400
 4459 רנון תמי השרון02:12:30410
 4460 רנון זאב השרון02:12:31420
 6283 זיינפלד עופר חבל מודיעין03:24:54430
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפרDISQ 0
 5565 שביב רן חבל מודיעיןDISQ 0
 1755 יודפת עופר חבל מודיעיןDISQ 0
 3054 כצמן אדי לב השרון-מנשהDISQ 0

מסלול: קצר

 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:43:4510
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:44:3420
 4196 סגל יעל אס"א ת"א00:47:4730
 3191 אביטל עופר גליל00:48:2740
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:50:5950
 6217 ברן עידו לב השרון-מנשה00:52:0360
 4321 רביד יואב אס"א ת"א00:52:5270
 6223 גרוסמן אלון אס"א ת"א00:54:5880
 1782 רביד נעמי אס"א ת"א00:56:1390
 5566 שביב מיכל חבל מודיעין00:57:58100
 3130 ברג דוד טכניון כרמל00:58:55110
 10007 ריף בועז  00:59:10120
 10008 ריף נעם  00:59:12130
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין00:59:24140
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:59:56150
 5625 צפורי אבנר לב השרון-מנשה01:00:54160
 6214 אליאס מעין אס"א ת"א01:02:03170
 10009 מאירוב יזהר  01:08:18180
 3312 טייט אבה חבל מודיעין01:08:35190
 3279 הימן יונה השרון01:08:45200
 4891 נתיב רות חבל מודיעין01:09:01210
 6125 מלכה נופר חבל מודיעין01:09:16220
 5411 יסעור גל יזרעאל01:11:04230
 5688 מינסקי עדי השרון01:11:31240
 2491 רביד איריס אס"א ת"א01:11:50250
 3935 חנטקוב מריה השרון01:12:05260
 6100 ליאור איל חבל מודיעין01:12:34270
 4920 קלמנוביץ מי-טל אס"א ת"א01:13:35280
 1995 אשר שמואל גליל01:14:06290
 5078 לישנקו איליה גליל01:15:22300
 5027 רגב יעל חבל מודיעין01:16:31310
 6263 דגן יהל עמק חפר01:17:10320
 5944 שלו יואב אס"א ת"א01:19:00330
 273 משלי יובל חבל מודיעין01:19:32340
 3364 שלו ארז טכניון כרמל01:20:15350
 4842 נוסבוים שרון השרון01:22:45360
 4120 פלוטקין רון אס"א ת"א01:29:52370
 5914 גבע בת שבע חבל מודיעין01:38:23380
 571 קוצר עמוס לב השרון-מנשה01:40:56390
 6121 בן-שלום דוד חבל מודיעין01:45:14400
 6126 פיאדה עדי אס"א ת"א01:54:49410
 5199 שמואלי נורית יזרעאל01:56:21420
 10010 ליואי אביאל  02:17:50430
 5221 הופטמן שגיא אס"א ת"א02:18:38440
 10011 פרסול אילת  02:28:13450
 10012 מיטס גל  02:48:32460
 10013 ירדן יאיר  02:51:35470
 3095 אורי אורי גליל03:04:42480
 6128 שקוליאר איליה אס"א ת"אDISQ 0
 10018 ראובן מאי  DISQ 0
 10017 אורי אילון  DISQ 0
 10016 פסקל שאול  DISQ 0
 10015 כץ הידר  DISQ 0
 5981 ימין עדי אס"א ת"אDISQ 0
 10014 ברזילי אראל  DISQ 0

מסלול: קצרצר

 5915 שמעיה יער חבל מודיעין00:33:5510
 6188 ריף הגר אס"א ת"א00:38:3920
 6246 שמוקלר מתן אס"א ת"א00:41:2830
 6286 נוסוביצקי יובל אס"א ת"א00:41:3440
 10019 גלזר אוהד  00:48:2650
 10020 כרמלי שגב  00:52:0560
 10021 שפיצר בן  00:56:3770
 5447 שחורי איתן חבל מודיעין00:59:1580
 6279 שפר שי אס"א ת"א01:02:4190
 6269 בן דוד עופר חבל מודיעין01:02:54100
 10022 קרול מור  01:05:52110
 10023 רובינסון-רכבי אילן  01:07:34120
 10024 רובין טל  01:12:37130
 10025 אלדמע נועם  01:14:11140
 10026 רובינסון-רכבי ערן  01:44:35150
 1023 פלקינסון בן לב השרון-מנשה01:45:12160
 5444 שחורי אוהד חבל מודיעין01:58:31170
 6285 ויג גל אס"א ת"א02:13:31180