האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

רשימת הזינוקים

רשימה זו אינה סופית ומייצגת את בקשות הנרשמים לארוע, ניתן למיין את הרשימה על ידי לחיצה על כותרת העמודה המתאימה

23/02/2018 - סטף מחזור 8 - אליפות ישראל - יום 1


מס חברשםמועדוןSIקטגוריהזמן מבוקשזמן מוקצה
87193BEL De Meyer Betty 8499499D5009:45 
94195BEL Goossens Dirk 8625757H4009:45 
85947BEL Verbraken Linda 8643047D5509:45 
39858BEL Vervoort Karl 8124124H4010:15 
22202BUL Venev Kiril 8097000H18A10:15 
23437BUL Venev Simeon 8009700H21B10:15 
76085CZE Dudova Hana 49892D6009:45 
53799CZE Dusek Simon 0H21C09:00 
62449CZE Fajkusova Jitka 52586D5009:45 
71672CZE Filicko Marek 301168H4510:00 
35923CZE Mackova Lucia 416131D21B09:00 
19197CZE Mrazkova Ivana 2095936D6009:45 
41527CZE Poklop Lubomir 52425H6009:45 
24814CZE Poklopova Iva  52451D5009:45 
8046CZE Prochazka Ales 49885H7009:45 
83864CZE Sochor Tomas 515436H50A09:45 
25122CZE Sochorova Hana 52943D5509:45 
49079CZE Svobodna Eva 301365D5509:45 
31319CZE Svobodny Petr 49871H5509:45 
70768CZE Vavreckova Iva 52864D5009:45 
75024CZE Zdrahal Robert 895219H6009:45 
69134CZE Zdrahal Tomas 1931332H21A09:45 
7563EST Klementsov Margus 8200572H4510:00 
21312EST Korrol Mati  9200505H4010:00 
33813EST Luup Silvia 682272D21A10:00 
9290FIN Strandberg Richard 1003585H6510:00 
21321GER Wollenberg Bernd 9130718H6509:30 
64957GER Wollenberg Grit 748130D21C09:30 
50424LTU Gaupsas Mantas 303177H21A10:00 
97246LTU Kamenskaite Edita 303100D4009:30 
67139LTU Mickus Donatas 8633655H21A10:00 
262LTU Mickuviene Kristina 1415608D21A10:00 
42076LTU Olisauskas Raimondas 2005696H50A09:30 
48997LTU Urbonas Vytautas 303174H21A10:00 
30854RUS Gvozdev Mary 11174D21C10:15 
82021RUS Gvozdev Pavel 1404524H21A09:00 
94682SGP Teo Ulric 0H21C10:45 
28081SUI Baechler Olivier 1398463H4010:00 
36619SUI Deuber Beatrix 345474D5009:30 
14521SUI Grote Andreas 7775577H4009:45 
72353SUI Hediger Rolf  1396712H4010:00 
14062SUI Schrago Gregoire 1393022H4010:00 
19732SUI Troesch Urs 9660820H50A09:30 
20723SVK Barcik Peter 920690H50A09:45 
6555SVK Barcikova Renata 920695D5009:45 
78882SVK Karovic Maria 1400941D5509:45 
46973SVK Maj Stefan 533305H6509:45 
51475SVK Majova Paulina 533304D6009:45 
38119SVK Mazurova Lenka 8623D3509:00 
4226SVK Mazurova Sona 307362D5009:00 
36460SVK Pijak Jaroslav 1407868H5509:45 
87060SVK Pijak Vladislav 8644312H6509:45 
65115SVK Pijakova Eva 8644323D6009:45 
97900SVK Pijakova Iveta 1407866D5509:45 
60269SVK Polonyiova Darina 416514D6509:45 
83297SVK Vavrova Beata 682341D6009:45 
78323SWE Haraldsson Magnus 895424H6510:00 
45287SWE Haraldsson Margareta 2078297D6510:00 
91192SWE Larsson Matz 2078159H6510:00 
52713SWE Valentin Lotta 2078259D6010:00 
78225UKR Konovalov Oleksii 0H18A10:45 
2717אבוגני שמואלגליל2071291H6509:45 
4603אבידן אליקחבל מודיעין2071084H35B09:00 
3191אביטל עפרגליל8461951H6509:45 
3128אבנר אסףגליל8213128H21A10:15 
1084אבנר עוזיגליל8401084H5509:45 
4278אברהם דקליזרעאל2071103H21C09:30 
4708אברהם יובלחבל מודיעין2071242H6509:00 
4546אברהם רגביזרעאל2071390H21C09:30 
5513אגבריה חוסאםיזרעאל2071337H4009:00 
5904אוזן דרורעמק חפר7110901H18A09:45 
2922אולייניק אלישעלב השרון-מנשה2071284H7509:00 
3666אוסוליבן אריהחבל מודיעין2071238H5509:15 
20396אוסטר שגיא 0H21B09:30 
366אוסטר שמואלגליל2071294H5510:00 
6235אוסטרובסקי אנהחבל מודיעין7209799D21C09:00 
3095אור אוריגליל2071104H7009:00 
4008איגנטוב אידהחבל מודיעין2071003D21B09:00 
4006איגנטוב אנדריחבל מודיעין2071046H4509:00 
4007איגנטוב אנהחבל מודיעין2071058D4509:00 
3582איזביצקי גלחבל מודיעין1413605H21B09:45 
741איזביצקי עוזחבל מודיעין1409902H35B09:00 
4938אילוז דודחבל מודיעין2076484H35A10:30 
21אילן יעקביזרעאל2071112H6510:15 
4164אלוש דודחבל מודיעין2071107H6009:45 
4165אלוש רותחבל מודיעין2071109D5509:45 
1214אלעד חגיאסא תל אביב2071142H4509:15 
5888אפרת אלוןלב השרון-מנשה7203876H18A09:15 
3876אפרת ירוןלב השרון-מנשה7203875H4009:15 
4243ארד ארזיזרעאל2071014H5509:00 
4126ארד דוראסא טכניון חיפה2071325H21C09:30 
146ארידור יריבטכניון כרמל2071252H50B09:30 
5759ארצי ירוןיזרעאל2071333H21B09:00 
1446אש נחמןהשרון2071187H5509:00 
6258אשד טלטכניון כרמל7823781H16B09:30 
3417אשכנזי אסףיזרעאל9567890H4009:45 
6163אשכנזי גניתיזרעאל2071558D5009:45 
5691בביוף אלעדעמק חפר2069558H18A09:45 
4805בוכבינדר מודיהשרון2071053H5509:00 
4330בולוטני מיכאלגליל0H4010:00 
1797ביאר אביחייזרעאל2071010H5509:30 
1370בלגלי רןהשרון2071050H5509:15 
5412בן דור יואבאסא ירושלים2071102H21C09:15 
3071בן הרים טלעמק חפר2045676D4009:00 
605בן שטרית מאיריזרעאל2071064H6009:45 
3139בן שטרית נדביזרעאל2071285H21B09:30 
3563בר אביחבל מודיעין2076482H50A09:00 
3845בר יהודה יונתןלב השרון-מנשה2071086H50B09:30 
97135בר קוסטיה 2071121H4509:15 
4949ברבינג נעהלב השרון-מנשה1100403D16A09:30 
3130ברג דודטכניון כרמל9150545H7009:30 
2801ברג יובלטכניון כרמל422511H21B09:15 
6217ברן עידולב השרון-מנשה2071595H1409:15 
931ברנס עינבחבל מודיעין7770005H4509:45 
1349ברק רוןיזרעאל0H5510:00 
86ברקאי עזראלב השרון-מנשה2071072H5509:00 
5971ברקוביץ עמירןטכניון כרמל2071547H50B09:30 
6404ברק-מדינה נועםחבל מודיעין0H1209:30 
3451ברקן אוריאסא טכניון חיפה2071361H21B09:30 
5677גוברדובסקי ולדיסלבהשרון2071498H35B09:45 
4500גוטמן אילנהחבל מודיעין2071124D6009:00 
2797גוטמן יהודהחבל מודיעין1033316H5509:00 
4499גוטמן עדיחבל מודיעין2071354D21A09:30 
4501גוטמן רעיחבל מודיעין2071127H21A09:30 
3544גול אפקאסא תל אביב2071099H5509:30 
3613גולדהכט גיוראעמק חפר9471203H7009:00 
2959גולדנר יקירעמק חפר7220184H21C10:00 
4274גופשטיין סמיוןגליל1396190H7009:45 
6411ג'ייקובס יהונתןטכניון כרמל0עממי10:30 
5028גילה אייליזרעאל2071096H21A09:30 
5012גילה זיויזרעאל2071069H50A09:15 
5503גילה נדביזרעאל2071339H16A09:15 
2303גלילי גיאאסא תל אביב2071317H4509:00 
3991גלילי טלאסא טכניון חיפה2071384H21A09:45 
6233גסטר עדןחבל מודיעין1417767H21C09:00 
2703גפן גושטכניון כרמל2071023H21B09:00 
3567גרדי עומרעמק חפר7150479H35B09:00 
514גרין וורןהשרון2071250עממי09:30 
1259גריף דניאלהשרון2071272H35A09:00 
2424גרנט עופרלב השרון-מנשה2071157H4010:45 
3591גרנט רועילב השרון-מנשה2071277H21B10:15 
2011דביר יונתןראשון לציון2071154H7009:00 
4848דבש אורייזרעאל2071306H21B09:45 
4983דבש רןיזרעאל2071117H4509:45 
6094דגון אורנהאסא תל אביב2071235D5509:30 
5613דה קוסטא ענבריזרעאל2071280D21C09:45 
2007דה קוסטה בק רונייזרעאל2071133D7009:45 
530דודלזק חוהלב השרון-מנשה2071257D6509:15 
7דודלזק צביקהלב השרון-מנשה2071248עממי09:00 
4542דפני אבישיהשרון2071399H6009:00 
3692דפני אהודהשרון9733330H6509:30 
6330הוברפלד רוןעמק חפר7633033H4009:00 
5375הולנדר אלוןאסא תל אביב2068642H21C09:00 
5458הולנדר גדעוןאסא תל אביב2068641H50A09:30 
5736הולנדר חןאסא תל אביב2068643H16A09:30 
2927הימן אילהשרון2071024H21A10:00 
3279הימן יונההשרון2071090עממי09:30 
3039הימן רפיהשרון2071036H4009:45 
228הלחמי אבנרחבל מודיעין2071001H6509:00 
1007הלחמי ליאורחבל מודיעין2071135H35B09:00 
4818הלחמי קרןחבל מודיעין2071138D21C09:00 
3939הלר הדרחבל מודיעין2071189D5509:30 
6156הראל איתמרחבל מודיעין2071526H1409:30 
2090הרשמן שחרטכניון כרמל2071031H35A09:00 
3453וולשטיין דןלב השרון-מנשה2071040H5509:15 
1072וידר יואבטכניון כרמל1221170H6009:00 
4886ויינר יגאליזרעאל2071365עממי09:45 
549ויינר תומריזרעאל2121786H4010:00 
5898וייס חגיתחבל מודיעין2088710D5009:30 
5105ויסמן שאולחבל מודיעין2071032H50A09:30 
6257ויסר אחיהוטכניון כרמל2071562H21B09:30 
955ונדל עמריחבל מודיעין2071002עממי09:00 
5910זהות רוניאסא תל אביב2079988D16B09:30 
6225זוילפה אלינהעמק חפר7206349D21A10:00 
5705זורע אלוןאסא תל אביב2066903H18A09:15 
3059זזינסקי אנריקולב השרון-מנשה590917H50B09:15 
3964זידנוב דניסהשרון2113350H4009:30 
3511זיו קרןטכניון כרמל2071168D21A09:30 
6283זיינפלד עופרחבל מודיעין2071517H50B09:00 
6334זילברברג איתיאסא תל אביב0H1410:00 
658זילברשטיין נעמהיזרעאל2071148D5509:30 
5899זמיר סלעלב השרון-מנשה7727717H18A09:30 
3303זריהן ברגליל2071097D21B09:30 
5549חובב שימיחבל מודיעין2071067H50B10:00 
6004חורש גליזרעאל8402345H16A09:30 
4267חזן גדעוןיזרעאל2071240H5510:00 
3935חנטקוב מריההשרון1009885D6510:00 
4962טויג גיליחבל מודיעין2071295D21C09:15 
6071טויג ענבלחבל מודיעין0ילדות10:45 
4820טויג רוןחבל מודיעין2071158H4509:15 
3312טייט אבהחבל מודיעין2071389D6009:45 
6178טייכמן צוףטכניון כרמל7633876H16A09:30 
5178טל אביבאסא תל אביב2071131H4509:00 
6012טל-מסינג טיאןאסא תל אביב2071315D1409:15 
6333טסלר שירהעמק חפר7100899D1409:45 
5336יבסייב אדריזרעאל2071313H1409:45 
4921יבסייב אריהיזרעאל2071162עממי09:45 
6072יוגב דפנהלב השרון-מנשה2071338D4509:30 
5960יוגב מעיןלב השרון-מנשה7209468H16A10:15 
5961יוגב רביבלב השרון-מנשה2071346H4510:15 
5777יוגב רותםלב השרון-מנשה7207802H18A10:15 
6073יוגב שחרלב השרון-מנשה2121095H1210:00 
1755יודפת עופרחבל מודיעין2071017H5509:30 
5621יוחנן גיאיזרעאל2071342H4509:45 
3781יונה גליזרעאל2071165H35B09:30 
3403יופה פבלגליל259959H5510:00 
3404יופה קטרינהגליל7207793D21A09:45 
5981ימין עדיאסא תל אביב2071347D21C09:30 
5982ימין שיריאסא תל אביב2071377D1409:30 
5411יסעור גליזרעאל2071055D21C09:15 
4094יסעור ניצןיזרעאל8181995H21A10:15 
4093יסעור ניריזרעאל8291968H35A10:00 
5059יסעור נעםיזרעאל2071073D21A10:00 
5171יסעור ענבריזרעאל2071052D4510:00 
5058יסעור רתםיזרעאל8032002H16A10:15 
5709יעקב אמירגליל0קצרצר09:30 
3741יעקבי אלישעהשרון2071275H5509:00 
3560יעקובי ארםהשרון2071239H21A09:00 
6064יפה מורהשרון2083332H4509:00 
6196יפה פיניחבל מודיעין2071576H5509:00 
4247יצחקי עמיתחבל מודיעין2094909H21C10:15 
5885ירדן גלעדעמק חפר7130402H16A09:45 
4379ישורון יאיריזרעאל0עממי09:00 
6078ישראלי עומראסא תל אביב2071218H16A09:45 
2219כהן תומרטכניון כרמל2071076H4009:45 
4211כהנא איתןהשרון7201222H4009:00 
4214כהנא אלוןהשרון7200994H21A09:30 
6273כוכבא תומרחבל מודיעין2071256H1410:00 
883כספי שיהשרון2083331H50A10:00 
1777כפרי גדעוןראשון לציון2071253H5509:00 
3054כצמן אדילב השרון-מנשה2071310H4509:30 
1142כרמי עינתחבל מודיעין2076489D5510:00 
6084כרמיאלי דניאלחבל מודיעין2071580עממי10:00 
1114לבבי שיטכניון כרמל2071079H4009:00 
5601לבד אנטוןאסא תל אביב2071151H35A09:00 
4779לוז יואבלב השרון-מנשה2071171H5509:00 
1116לוי יוסיחבל מודיעין2071196H50B09:45 
5732לוי ענבריזרעאל2071316H16A09:30 
3915לוין הדראסא תל אביב2071169H4509:00 
6381לוינסון יהונתןגליל8071005H1409:00 
3709לוינקרון זהבהגליל2071173D5510:00 
5664לום דולבלב השרון-מנשה2071263H21A10:00 
315לוץ דודראשון לציון2071327H6009:00 
6100ליאור אילחבל מודיעין1370101H4509:30 
5809ליאור עמיתחבל מודיעין1375078H1409:30 
6122ליבשיץ אנטוןיזרעאל2071387בינוני10:00 
5964ליזוגוב ויאצ'סלבעמק חפר2071540H21B09:00 
3084ליפוביץ אלכסעמק חפר1321322H35B09:30 
3475ליפמן אשלהשרון2077832H21B10:00 
4410ליפמן יעלהשרון2071182D5509:30 
4409ליפמן רמיהשרון2071180H6009:30 
5078לישנקו איליהגליל2106443H1410:00 
5006לפושנר לובובגליל1396153D6010:00 
2890מאיר ענתלב השרון-מנשה1111774D4010:00 
4763מאירוב עופרחבל מודיעין2083349H16A09:30 
3734מאירי נעםחבל מודיעין2071186H5509:00 
4002מאירקוביץ יבגניטכניון כרמל2071123עממי10:00 
4260מאירקוביץ מארינהאסא טכניון חיפה2071198D21A10:00 
3778מאירקוביץ סופיהטכניון כרמל2071156D6010:00 
1037מה-טוב גדחבל מודיעין2071597H5509:15 
2966מה-טוב יואבאסא ירושלים2083338H21C09:30 
3464מזרחי ניסיםחבל מודיעין2076485H6009:30 
6400מטבייב לאוןעמק חפר7220184H16A09:45 
5871מינדל-הוכמן ברקגליל1582105H16A09:15 
1413מינסקי אביהשרון2071254H4509:30 
603מינסקי מנחםהשרון2071005H7009:15 
5688מינסקי עדיהשרון2071307H16A09:15 
4797מינצר צפריריזרעאל2071045H5509:45 
6092מינצר תמריזרעאל2110169עממי09:45 
5145מירב איתיחבל מודיעין2083345H4009:30 
4378מלמד דרוריזרעאל2071164H50A09:45 
1700מלץ אביהשרון2107120H21B10:00 
3375מנדל רועיחבל מודיעין2071194עממי09:30 
4861מנור אליהחבל מודיעין2071385D1409:45 
2784מנור משהחבל מודיעין2071503H6009:45 
5790מנור נועםאסא תל אביב2447900H18A09:30 
5179מסינג ענת סיפוריםאסא תל אביב2071119D4509:15 
6018מצפון אמירלב השרון-מנשה2071577H16A09:30 
3363מצפון גיוראלב השרון-מנשה2071565H4509:15 
6019מצפון פלגלב השרון-מנשה2071589H16A09:15 
6096מרימס יואבעמק חפר9201673H18B09:30 
273משלי יובלחבל מודיעין2071039H6009:30 
274משלי ליסהחבל מודיעין2071083D6009:30 
2240נהרי צחרלב השרון-מנשה2071065H4509:00 
4242נוימן דפנהלב השרון-מנשה2071564D21C09:45 
4841נוסבוים יצחקהשרון2071047H50A09:15 
4844נוסבוים נדבהשרון2071093H16A09:30 
4842נוסבוים שרוןהשרון2071056D3509:15 
3145נחושתן ירוןחבל מודיעין2071057H50A09:15 
85נירן חןראשון לציון2071236H5510:30 
4372נסראלדין נגיבטכניון כרמל2083341עממי09:00 
184נצר מיכאלראשון לציון2083343H8009:15 
4891נתיב רותחבל מודיעין2071179D5509:30 
3859נתנאל אילחבל מודיעין2071386H5509:30 
6385סבו אריאלגליל2071516H1410:00 
3576סבו-בר גיאעמק חפר8634938H21A10:15 
440סגל דוידילב השרון-מנשה2071094H5510:15 
3309סגל זףאסא תל אביב2071293H35A09:30 
4196סגל יעלאסא תל אביב417296D3509:30 
3024סגל ערןלב השרון-מנשה2071208H21A10:00 
6383סונדק עמיתגליל0H1409:30 
6317סט עומריזרעאל2071571D1409:30 
5020סט שייזרעאל2071091H50A09:30 
3862סטפנוב ולריאסא טכניון חיפה2071203H50B10:15 
3861סטפנוב סבטלנהאסא טכניון חיפה2071204D5510:15 
5987סטרלינג אולגהגליל2071222D4509:30 
5602סיאיילב טניהגליל2071318D5009:00 
5805סירוטה עדואסא ירושלים2083348H21C09:00 
5789סירוטוב יבגניעמק חפר895409H21B09:45 
6307סלאבין גבריאלגליל254962H21C09:45 
5906סלומון נעםעמק חפר7023008H16A09:45 
5061סמרין זאנהגליל7981111D4510:00 
4904סרגה אורןחבל מודיעין2071227H1409:45 
3127סרגה אליחבל מודיעין2801132H4509:45 
7002עבדת עפר 0H4009:30 
5175עבודי נועהחבל מודיעין2071380D21B09:30 
5997עברי מתןיזרעאל7747747H16A09:30 
6277עגור-הלוי איילהחבל מודיעין2071507D1409:45 
2555עופר טליזרעאל2071585H50A10:00 
5740עין דר מתןלב השרון-מנשה2071268H18A10:00 
2730עמיעז איתןחבל מודיעין9200287עממי09:45 
2949עמר איציקיזרעאל2071292עממי09:30 
3379ענבר אברהםגליל2071205H5509:00 
3380ענבר ליאורגליל2071206H21B09:00 
4961פאר יוסילב השרון-מנשה2071290H6009:00 
5224פדוסין ולדימיראסא תל אביב2085133H6009:00 
3651פודבורני מיכאליזרעאל2071247H4509:45 
6157פולק נעםאסא תל אביב2071511H16A09:30 
4774פיין נריאסא טכניון חיפה2071063D21C09:45 
3388פישמן סרחיוטכניון כרמל2071233עממי10:00 
507פלג עומרלב השרון-מנשה1428934H35B09:30 
4859פלדמן מיהיזרעאל2071345D1409:30 
6186פלדמן שגיביזרעאל2071572ילדים10:30 
2206פלדמן שלויזרעאל8020377H4009:30 
3358פלוט אשרגליל2071300H6009:00 
4120פלוטקין רוןאסא תל אביב2071297H6010:30 
4210פנפיל אביחבל מודיעין2071332H50B09:00 
505פריד בתיהגליל2071330D6009:30 
4073פריד טלאסא טכניון חיפה2071209D21C09:15 
2599פרידמן אלכסאסא תל אביב230740H7009:30 
2701פרישפלס ג'יםגליל2071181H6009:15 
2120פרנקו אהרוןחבל מודיעין1251255H6009:30 
3015פרצ'ונוק דמיטריעמק חפר7010662H4010:15 
621צור אבנרראשון לציון2071274H5509:00 
5753צור אמירעמק חפר2071343H18A09:45 
1133צ'יזיק דןגליל417272H4510:00 
5625צפורי אבנרלב השרון-מנשה2071287H50B09:00 
1751צפורי דרורלב השרון-מנשה8222222H50A09:00 
2029צ'רני הללהשרון2071030H4009:00 
6058קאופמן אסףאסא ירושלים7558837H21B09:00 
3733קובץ זולטןחבל מודיעין2071211H4009:00 
5966קוזלוב אלכסנדרגליל2071282H21B09:45 
6362קולטון דיןטכניון כרמל0H1410:15 
1026קוצר אוריחבל מודיעין2071213H4010:15 
115קוצר אנדרהלב השרון-מנשה2071234D7010:00 
4890קוצר עינבחבל מודיעין2071596D21B10:15 
571קוצר עמוסלב השרון-מנשה2071364H7509:00 
1759קורנברג ישראלראשון לציון2071088H6509:30 
12קינר דורוןאסא תל אביב2083347H6009:00 
4885קלדרון זיואסא תל אביב2071141H21C09:30 
3337קליימן מיכאלהשרון2071027H35B09:45 
6342קליינמן יניבאסא תל אביב2071563H4509:15 
4920קלמנוביץ מי-טלאסא תל אביב2071215D21C09:00 
5231קלקשטיין ברהשרון7200804D21A09:45 
5230קלקשטיין גליתהשרון2083354D4509:30 
5675קלקשטיין יובלהשרון2083353H1209:45 
5232קלקשטיין נדבהשרון7204750H16A09:45 
5116קלקשטיין נירהשרון7203759H4509:45 
4439רבד איתיאסא תל אביב2071195H50B09:15 
5656רביד אילאסא תל אביב2071358קצרצר10:45 
2491רביד איריסאסא תל אביב2071013D4009:45 
2490רביד דליהאסא תל אביב2071025D6009:30 
2492רביד דניאסא תל אביב2071029H21B09:15 
4321רביד יואבאסא תל אביב2071012H16A09:30 
4646רביד יעלאסא תל אביב2083335D1209:30 
2489רביד משהאסא תל אביב2071062H7009:30 
1651רביד נועםאסא תל אביב2071051H35A09:30 
1782רביד נעמיאסא תל אביב2071054D3509:30 
5027רגב יעלחבל מודיעין2071021D5509:45 
4487רגב יערהחבל מודיעין2071329D21B09:45 
820רגב שמואלחבל מודיעין2071037H5509:45 
19386רגבי לירון 0H35B09:30 
6406רוזנברג יואבאסא ירושלים2071551H35A09:00 
1095רז שלמהראשון לציון2071028H6009:45 
4000רז-רוטשילד דניאלהשרון1212597H21B09:30 
522ריינהרץ יניבגליל2071381עממי09:00 
5936ריינהרץ עידןגליל2071508H18B09:00 
3349רינת גילגליל2071583H4509:45 
3259רינת שרוןיזרעאל0H5509:00 
6188ריף הגראסא תל אביב2071224D1409:00 
3103רם יוחאייזרעאל2071245עממי09:00 
3647רם שיטכניון כרמל2071174H35B09:30 
4017רן שמאיגליל2071220עממי09:00 
5566שביב מיכלחבל מודיעין2071178D4009:30 
5568שביב עינבחבל מודיעין2071269D1409:30 
5565שביב רןחבל מודיעין1417126H4509:45 
2986שגיא קרןאסא תל אביב2071395D4009:00 
5881שגיא קשת טארהאסא תל אביב2071170D1210:15 
2961שגיא שחראסא תל אביב2071308H35B09:15 
5946שדמי גאיהיזרעאל8040429D1409:45 
5722שדמי יםיזרעאל9101010H18A09:30 
947שוויצר עוזייזרעאל2071262H7009:45 
5927שוח עומרעמק חפר7497749H18A09:45 
6שור אריקלב השרון-מנשה1410804H6009:15 
4שור מוטילב השרון-מנשה2071221H4009:00 
6040שורץ יהליזרעאל2071400עממי09:00 
5444שחורי אוהדחבל מודיעין2120574H50B09:00 
5349שחורי איתיחבל מודיעין2071271H5509:00 
5447שחורי איתןחבל מודיעין2071371H16B09:00 
5913שחורי אלוןחבל מודיעין288705H1209:00 
5348שחורי דניאלחבל מודיעין1412539H18A09:00 
4076שחורי יורםעמק חפר2071273H4009:30 
3261שחר יוסיחבל מודיעין8140363H50B09:30 
3853שחר ליעדלב השרון-מנשה417294H4009:30 
5095שחר נוימן ענתלב השרון-מנשה2071092D5009:30 
5080שטיין יואבראשון לציון2071038H35B09:30 
5974שינדלר ברגמן יהודיתטכניון כרמל2071353D4509:15 
5791שינדלר זיוטכניון כרמל2071319H50B09:15 
5593שינדלר לידיטכניון כרמל2071304D16A09:15 
36099שינדלר ליל 2071184D21C09:15 
6388שירן גלהשרון0D21C09:00 
1169שכטר גילחבל מודיעין2071087H50A10:00 
4705שכטר רותםחבל מודיעין2083346D16B10:00 
5944שלו יואבאסא תל אביב2800347H1409:15 
6326שלו משהאסא תל אביב2083337H50B09:15 
2892שמואלי אשריזרעאל2071026H6009:00 
4402שמואלי חןיזרעאל2071144H21B09:45 
3592שמואלי מופזיזרעאל2071382עממי09:45 
5199שמואלי נוריתיזרעאל2071296D5509:00 
6246שמוקלר מתןאסא תל אביב2123961H1409:45 
3989שמע נתיחבל מודיעין7774100עממי09:45 
6276שני יובלעמק חפר2111100H16B09:45 
4850שפי יוחאיאסא תל אביב2071041H4009:30 
2604שפי שאולהשרון2071049H7010:30 
4377שפירא אורןאסא טכניון חיפה2068536H21C10:00 
4966שצרבנין טטיאנהגליל2070447D3510:00 
5170שרון דניאלראשון לציון2071478עממי09:00 
6253שרוני ירוןיזרעאל2071521H35A10:00 
3336תלם איתיאלחבל מודיעין9933838H50B09:30