האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

תוצאות

  • ניווט רגלי - ליגה
  • ניווט רכוב
  • ניווט רגלי - מקומי
ליגת ניווט רגלי
תאריךשםתאור
18/05/2019מזרעמחזור 13 - מאוץ
17/05/2019גניגרמחזור 12 - מאוץ
13/04/2019סטףמחזור 11 -סגנון בינוני
23/03/2019תל צרעהמחזור 10
23/02/2019הסולליםמחזור 9 - אליפות ישראל יום 2
22/02/2019כפר החורשמחזור 8 - אליפות ישראל יום 1
26/01/2019נחשוניםמחזור 7
29/12/2018עין צורמחזור 5 - אליפות החורף יום 2
28/12/2018מנחמיהמחזור 4 - אליפות החורף יום 1
24/11/2018כרמי יוסףמחזור 3
03/11/2018נאות קדומיםמחזור 2 - מאוץ
13/10/2018שרידמחזור 1 - מאוץ
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגה ניווט רכוב
תאריךשםתאור
08/06/2019נפתולי הירקוןליגה רכוב + דואתלון
11/05/2019משואהמחזור 6 - א.ישראל לזכר גל גיטמול יום 2
10/05/2019כפר יחזקאלמחזור 2 - א.ישראל לזכר גל גיטמול יום 1
27/04/2019שמשית מזרחמחזור 8
12/04/2019בקעת הנדיבמחזור 7
08/03/2019פארק סיירת שקדמחזור 5
04/01/2019פרדסי תל מונדמחזור 3
15/09/2018בית ענבהמחזור 1
מתחרים שאינם בעלי חברות בתוקף או בדיקה רפואית תקפה אינם מקבלים ניקוד עבור התחרות
ליגת ניווט מקומית
תאריךשםתאור
07/09/2019 שילת מאוץ מקומי
 מס חברשם משתתףמועדוןזמןמקוםמהירות [דק' לקמ]נקודות

מסלול: Long

 4844 נוסבוים נדב השרון00:24:171 0
 6019 מצפון פלג לב השרון-מנשה00:24:512 0
 5777 יוגב רותם לב השרון-מנשה00:25:083 0
 5705 זורע אלון אסא תל אביב00:25:114 0
 19020 יד שלום יפתח  00:27:045 0
 3309 סגל זף אסא תל אביב00:28:436 0
 4214 כהנא אלון השרון00:30:137 0
 3055 צוק אילן יזרעאל00:30:208 0
 5723 שפר שחר אסא תל אביב00:30:229 0
 4002 מאירקוביץ' יבגני טכניון כרמל00:30:3010 0
 4247 יצחקי עמית חבל מודיעין00:30:3511 0
 4501 גוטמן רעי חבל מודיעין00:30:3812 0
 5802 אלפסי יונתן אסא ירושלים00:30:4913 0
 5716 וינשל יואב אסא תל אביב00:31:2214 0
 5688 מינסקי עדי השרון00:31:3215 0
 6074 רובין רז טכניון כרמל00:31:3416 0
 5335 נוסבוים עומרי השרון00:31:3517 0
 6099 אלפרט רועי טכניון כרמל00:31:4218 0
 4763 מאירוב עופר חבל מודיעין00:32:0919 0
 5706 זורע טל אסא תל אביב00:32:5020 0
 4377 שפירא אורן חבל מודיעין00:33:2321 0
 6428 גלוזשטיין ולרי ראשון לציון00:34:4122 0
 6496 אילגץ' גיאורגי עמק חפר00:34:4223 0
 5232 קלקשטיין נדב השרון00:34:4724 0
 4138 חמרה רפאל עמק חפר00:34:5825 0
 2801 ברג יובל טכניון כרמל00:35:2426 0
 1007 הלחמי ליאור חבל מודיעין00:35:4327 0
 19043 יד שלום ינאי  00:35:5628 0
 5231 קלקשטיין בר השרון00:36:2929 0
 6463 סבגי עידן עמק חפר00:36:3630 0
 1413 מינסקי אבי השרון00:37:0931 0
 5412 בן דור יואב אסא ירושלים00:37:4232 0
 5080 שטיין יואב ראשון לציון00:38:2133 0
 3145 נחושתן ירון חבל מודיעין00:38:5034 0
 6429 גלוזשטיין לודמילה ראשון לציון00:38:5035 0
 1925 כהן נמרוד אסא תל אביב00:38:5536 0
 5829 פרנטה מאור חבל מודיעין00:39:0037 0
 5349 שחורי איתי חבל מודיעין00:39:5238 0
 1918 לויצקי פבל אסא תל אביב00:39:5839 0
 3138 בר קוסטיה השרון00:39:5840 0
 4850 שפירא יוחאי אסא תל אביב00:39:5941 0
 5642 חוחלובה טטיאנה חבל מודיעין00:40:0042 0
 741 איזביצקי עוז חבל מודיעין00:40:4543 0
 3015 פרצ'ונוק דמטרי עמק חפר00:40:4544 0
 19000 Ersteniok Vova  00:40:5645 0
 19035 תימן מתן  00:40:5646 0
 4499 גוטמן עדי חבל מודיעין00:41:2747 0
 12 קינר דורון אסא תל אביב00:42:0548 0
 3453 וולשטיין דן לב השרון-מנשה00:42:1749 0
 5944 שלו יואב אסא תל אביב00:42:1750 0
 3989 שמע נתי חבל מודיעין00:42:4751 0
 5105 וייסמן שאול חבל מודיעין00:42:5352 0
 3549 גלזר אילן אסא תל אביב00:43:0253 0
 19045 מחמיד מוחמד  00:43:3754 0
 2240 נהרי צחר לב השרון-מנשה00:44:1355 0
 5411 יסעור גל יזרעאל00:45:3456 0
 3336 תלם איתיאל חבל מודיעין00:45:5457 0
 3198 כהן שלומי גליל00:46:2458 0
 19003 אדם אסא  00:46:2559 0
 6064 יפה מור השרון00:47:2860 0
 1095 רז שלמה ראשון לציון00:47:5061 0
 6039 שלב ניצן אסא תל אביב00:47:5762 0
 1446 אש נחמן השרון00:48:2963 0
 4805 בוכבינדר מודי השרון00:48:5364 0
 5073 בן שעיה ניר אסא טכניון חיפה00:49:3065 0
 146 ארידור יריב טכניון כרמל00:51:4566 0
 4006 איגנטוב אנדרי חבל מודיעין00:51:5267 0
 4211 כהנא איתן השרון00:51:5368 0
 3375 מנדל רועי חבל מודיעין00:52:0870 0
 3033 הלר גיא חבל מודיעין00:54:0971 0
 6309 אליאס גיל אסא תל אביב00:55:3672 0
 19057 שדמי גאיה  00:57:1673 0
 1116 לוי יוסי חבל מודיעין00:57:2874 0
 4210 פנפיל אבי חבל מודיעין00:57:4975 0
 19006 איזביצקי אנה  00:57:5376 0
 3613 גולדהכט גיורא עמק חפר00:59:1377 0
 6495 וייסמן עדי חבל מודיעין01:00:4878 0
 3778 מאירקוביץ' סופיה טכניון כרמל01:00:5579 0
 2784 מנור משה חבל מודיעין01:01:1580 0
 2604 שפי שאול השרון01:02:3281 0
 3544 גול אופק אסא תל אביב01:03:4582 0
 115 קוצר אנדרה לב השרון-מנשה01:04:3183 0
 2489 רביד משה אסא תל אביב01:06:0584 0
 19038 גוטמן יהודה  01:07:5185 0
 6283 זינפלד עופר חבל מודיעין01:09:0586 0
 6221 ארידור ליהי טכניון כרמל01:09:2487 0
 2212 לוין עודד עמק חפר01:17:3888 0
 6121 בן שלום דוד חבל מודיעין01:17:4189 0
 2029 צ'רני הילל השרון01:19:2290 0
 19007 איש טוב תמיר  01:20:3691 0
 4239 חלבה אמיר אסא תל אביב01:24:4692 0
 5944 שלו משה אסא תל אביבDISQ93 0
 6351 מיש שי אסא תל אביבDISQ94 0
 19050 סלפק אורן  DISQ95 0
 19053 פלג יואב  DISQ96 0
 1026 קוצר אורי חבל מודיעיןDISQ97 0
 19048 מנור איתי  DISQ98 0

מסלול: Med

 673 ורבין עודד אסא תל אביב00:22:581 0
 4603 אבידן אליק חבל מודיעין00:27:472 0
 5565 שביב רן חבל מודיעין00:27:483 0
 3209 גרינברג גיל אסא תל אביב00:28:514 0
 5675 קלקשטיין יובל השרון00:29:105 0
 5116 קלקשטיין ניר השרון00:30:116 0
 3208 גרינברג אניה אסא תל אביב00:30:587 0
 6062 בר-אהרוני הילל טכניון כרמל00:31:168 0
 833 כספי שי  00:32:109 0
 19026 סלפק אלון  00:32:3110 0
 4196 סגל יעל אסא תל אביב00:32:4711 0
 3363 מצפון גיורא לב השרון-מנשה00:34:3412 0
 2613 זלצמן אלכסנדר ראשון לציון00:35:0313 0
 228 הלחמי אבנר חבל מודיעין00:36:2714 0
 6715 רגב שחר חבל מודיעין00:38:3015 0
 19013 בן אדיבה יונתן  00:38:5216 0
 6214 אליאס מעין אסא תל אביב00:39:1017 0
 19023 מאיר אורי  00:40:1118 0
 3861 סטפנוב סבטלנה אסא טכניון חיפה00:41:0119 0
 3862 סטפנוב ולרי אסא טכניון חיפה00:41:3420 0
 6277 עגור-הלוי אילה חבל מודיעין00:41:4421 0
 5566 שביב מיכל חבל מודיעין00:43:2922 0
 2892 שמואלי אשר יזרעאל00:43:4223 0
 6459 חלבה תמר אסא תל אביב00:43:4224 0
 3625 אוסטר שגיא גליל00:43:5425 0
 4394 מצגר קובי אסא תל אביב00:44:2026 0
 19029 פולונובסקי רון  00:44:2127 0
 4861 מנור אליה חבל מודיעין00:44:5128 0
 6402 עגור-הלוי חגית חבל מודיעין00:45:4729 0
 4745 מאירוב זוריק חבל מודיעין00:46:0630 0
 19058 שושן מיכאל  00:46:0731 0
 4165 אלוש רות חבל מודיעין00:47:3232 0
 7 דודלזק צביקה לב השרון-מנשה00:46:3333 0
 4008 איגנטוב אידה חבל מודיעין00:47:5534 0
 4891 נתיב רות חבל מודיעין00:48:0935 0
 6156 הראל איתמר חבל מודיעין00:48:3736 0
 274 מישלי ליסה חבל מודיעין00:48:3937 0
 1465 מורג בועז עמק חפר00:49:2738 0
 19037 בר נתן יובל  00:49:3139 0
 6040 שוורץ יהל יזרעאל00:50:2240 0
 955 ונדל עמרי חבל מודיעין00:51:2841 0
 6100 ליאור אייל חבל מודיעין00:51:3642 0
 273 מישלי יובל חבל מודיעין00:52:4243 0
 3939 הלר הדר חבל מודיעין00:53:4444 0
 3935 חנטקוב מריה השרון00:54:2645 0
 19009 אלפרט זמירה  00:55:1546 0
 19028 עגור הלוי נעמה  00:55:1547 0
 19051 ספיר אביטל  00:55:4948 0
 19018 זאבי נורית  00:56:2049 0
 19059 שפירא שחר  00:56:4150 0
 19034 תימן עמית  00:56:5051 0
 19015 ברק מדינה נועם  00:57:5852 0
 5145 מירב איתי חבל מודיעין01:04:2453 0
 5678 שביב מעיין חבל מודיעין01:04:2754 0
 4842 נוסבוים שרון השרון01:05:4755 0
 4007 איגנטוב אנה חבל מודיעין01:06:3756 0
 19042 הלפרין ערן  01:08:0457 0
 2490 רביד דליה אסא תל אביב01:08:2158 0
 6388 נתיב צפי השרון01:08:5459 0
 5914 בת שבע גבע חבל מודיעין01:08:5860 0
 603 מינסקי מנחם השרון01:09:5661 0
 19027 סלפק אלונה  01:10:5862 0
 19054 פריד הלל  01:11:5763 0
 6674 ליבני אביאל אסא תל אביב01:20:3664 0
 19010 אמיגה נועם  01:24:1765 0
 19032 צדיק ינון  01:27:0966 0
 19001 אברגיל נועם  01:27:5467 0
 19017 וייס חגית  01:29:3968 0
 2503 סלע נתן השרון01:30:2569 0
 19002 אגוזי יובל  01:32:4570 0
 5199 שמואלי נורית יזרעאל01:38:1871 0
 19022 לוי גילי  02:00:4372 0
 184 נצר מיכה ראשון לציון02:32:3173 0
 3261 שחר יוסי חבל מודיעיןDISQ74 0
 3446 ארד שחר ראשון לציוןDISQ75 0
 4907 כץ יונתן אסא תל אביבDISQ76 0
 5809 ליאור עמית חבל מודיעיןDISQ77 0
 6279 שפר שי אסא תל אביבDISQ78 0
 19008 אלינסון נטע  DISQ79 0
 19040 גנדלמן אילה  DISQ80 0
 19052 פדן צוף  DISQ81 0
 19056 רן עוז  DISQ82 0

מסלול: Short

 6056 מצפון גאיה לב השרון-מנשה00:19:321 0
 5913 שחורי אלון חבל מודיעין00:21:222 0
 6647 גלזר אוהד אסא תל אביב00:23:003 0
 19030 פנצר תמר  00:23:174 0
 3312 טייט אבה חבל מודיעין00:26:565 0
 19049 בר רונן  00:27:036 0
 6433 בר דן חבל מודיעין00:27:077 0
 19012 בן אדיבה אורי  00:28:008 0
 19055 ראובני אורן  00:29:009 0
 19011 ארבר יובל  00:29:3110 0
 6224 ארבר עידן חבל מודיעין00:29:3711 0
 19047 מיר טל  00:34:3612 0
 19039 גולדנברג גבי  00:37:5413 0
 19031 פנצר נדב  00:38:1414 0
 19019 טולדנו אייל  00:39:0015 0
 19033 קורנבוט שירה  00:41:5516 0
 19005 איזביצקי עומר  00:47:2517 0
 19024 סגל יערה  00:50:1518 0
 19021 כנען איתמר  00:53:0019 0
 19025 סגל נגה  00:54:5520 0
 19036 אברמס מעיין  01:07:0021 0
 19044 לדרר איתן  01:10:0022 0
 19004 אורון אודי  01:17:4923 0
 19041 דהן יהונתן  01:23:0024 0
 19016 גורן יניב  01:26:1625 0
 19014 בר זמר יהודית  DISQ26 0